Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:46

rufi8 pisze:ja bym się nie pogniewał gdyby zamiast Gonzalo zagrał u nas taki Lacazette na przykład za 40-50 baniek nawet.
I to jest ta pokrętna logika, której nie rozumiem... :think:

Gonzalo > Lacazette

Gonzala za 90mln < Lacazette za 50mln


Ktoś to może jakoś logicznie wytłumaczyć? :co?:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:46

nie panikujcie Matuidi ma być poniedzialek/wtorek nie wcześniej.
CUadrado też będzie.
James byłoby cudownie. Ale...Brozo też spoko.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:47

szymken pisze:James w kadrze poza nią Isco, ponoć coś z kostką. Na RM.pl jest wywiad z Zizou gdzie mówi, że nikt nie przyjdzie, natomiast jeden gracz może odejść.

Jamesa chciałem przed okienkiem ( nawet w typerze go mam :)), ale nie wierzę w ten transfer. Niemniej w Pjanica czy Igłę też bym nie wierzył ;) Gracz świetny, troszkę problemów miał poza boiskiem, ale spokojnie do ogarnięcia. Jego problemem IMO jest to, ze system Zizou nie bardzo jest chyba pod graczy właśnie w jego typie, czy też Isco, ale jeśli ktoś tej dwójki miałby odejść to prędzej James.

Nie napalam się, jak przyjdzie będzie Matuidi będzie super. :hellyes:


Wśród kibiców Realu panuje przekonanie że ktoś z dwójki Isco - James odejdzie. Ostatnio wypłynęło info od agent Hiszpana że zostaje w Realu i walczy o nowy kontakt. Co Do Jamesa nikt poza Zizu (i to jakieś 3 tygodnie temu) nie potwierdził że zostanie w Realu. Czytając zapis z konferencji Francuza idzie jasno stwierdzić że James jest na wylocie. Dziennikarze 3 razy pytali się o sytuację Kolumbijczyka i za każdym razem Zidane się wykręcał od konkretnej odpowiedzi. Na samym początku faktycznie stwierdził że jeden piłkarz może opuścić drużynę. Na stronkach Chelsea cisza, Arsenal wydał teraz konkretną kasę na Mustafiego i i Lucasa Pereza, w temacie Jamesa martwa cisza. A o nas media w kontekście Jamesa trąbią od maja. Czyżby jednak była szansa na niego ? Sprzedaż Pogby = Matiudi Pjanic i James ? :>

Ps. Na stronkach Chelsea znalazłem info że Cuadrado w przeciągu 48 godzin ma zostać do nas wypożyczony.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:51

Gdyby przyszli jeszcze Matuidi, Cuadrado i James, to nie dosc ze Marotta przebilby legendarne okienko ze sprzadazy Zidana i Inzaghiego, to pobilby jeszcze Canne i Ibre w koncowce okienka :)

Zostalo tylko pare dni i bedziemy wszystko wiedziec.


kapusniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2014
Posty: 110
Rejestracja: 05 września 2014

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:52

Bartek89 pisze:Data rejestracji na forum: 2004r, Twoja data rejestracji: 2010.
troszkę głupie rozumowanie. w takim razie kolega który załozył konto w 2010 lub ja w 2014 mamy czuć się gorszymi kibicami i mamy mniejszą wiedzę o klubie? może nie każdy chciał się wypowiadać lub nawet wchodzic na forum. nawet nie chce myśleć za kogo uważasz przykładowego "stasia" który założył konto w sierpniu 2016..


Cataclysm9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2013
Posty: 145
Rejestracja: 07 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:57

Przypadkowo znalazłem to:

O ile to jest ten wywiad, który był cytowany we wszystkich mediach, to tu pan Al-Khelaifi wcale wprost nie powiedział "He'll stay". Bardziej wygląda to na taką grę na zwlokę jak Marotty w przypadku Pogby "Jest graczem Juve, nic mi nie wiadomo, żeby chciał odejść".


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:59

James jest w szerokim składzie na mecz z Celtą.


Fino alla fine.
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:59

Bartek89 pisze:
rufi8 pisze:
Bartek89 pisze:
Data rejestracji na forum: 2004r, Twoja data rejestracji: 2010.
Kawa na ławę bo te zdanie "mało pamiętasz" trąca na kilometr brakiem argumentów żeby obronić swoją tezę.
Jesteś smieszny z tym argumentem. Data urodzin 1978, data odkąd kibicuję Juve 1991, dziekuję
argument poziomem dostosowany do "malo pamietasz".

Skoro malo pamietam to prosze o przypomnienie. Ostatnie 15 lat. Sprzedaze gwiazd. LECIMY kolego.
Kolego nie o 15 lat tu chodzi. Po calciopoli ciężko było o realne gwiazdy, chyba, że za takie uznamy Diego, Melo czy Amauriego z Candrevą. To były dość kosztowne zakupy a piłkarze ci mieli uznaną markę. inna sprawa, że gdy odchodzili uznani byli za chybione transfery. Mnie jednak chodzi o całokształt. Przytoczę tylko "wymiany" Baggio-Del Piero, Ravanelli, Vialli- Boksić, Inzaghi- Vieri, czy wcześniej jeszcze Boniek-Laudrup.
Henry też był obiecującym piłkarzem jak do nas przychodził, jednak karierę zrobił dopiero w Arsenalu i Barcelonie. Trezeguet natomiast został legenda klubu.
Moggi nie bał się zastępowania jednych gwiazd innymi to trzeba mu przyznać.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 14:18

LukaszJuve pisze:James jest w szerokim składzie na mecz z Celtą.
Wczoraj przez jakieś 30 minut zacząłem wierzyć w ten transfer, potem mi przeszło, a dzisiaj rano uświadomiłem sobie, jakie to było głupie :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 14:23

Żaden James nie przyjdzie, bo nie ma takiej potrzeby. Nie wydaje się 25 mln(?) na zawodnika, który ma siedzieć cały sezon na ławce, a Pjaca już teraz nie będzie miał łatwego zadania, żeby się od niej odkleić.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 14:28

szczypek pisze:Żaden James nie przyjdzie, bo nie ma takiej potrzeby. Nie wydaje się 25 mln(?) na zawodnika, który ma siedzieć cały sezon na ławce, a Pjaca już teraz nie będzie miał łatwego zadania, żeby się od niej odkleić.
Pjaca w aktualnym układzie będzie zmiennikiem Dybali. Jakby przyszedł James to byłby zmiennikiem i Jamesa i Dybali. Dla niego zmiana na 4-3-1-2 to również szansa na więcej minut. To tak BTW.

James to byłby ciekawy cel na za rok, w to Mercato nie wierzę.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 14:33

szczypek pisze:Żaden James nie przyjdzie, bo nie ma takiej potrzeby. Nie wydaje się 25 mln(?) na zawodnika, który ma siedzieć cały sezon na ławce, a Pjaca już teraz nie będzie miał łatwego zadania, żeby się od niej odkleić.
Pjaca może być zmiennikiem w ataku dla Dybali oraz zmiennikiem Jamesa przy 4-3-1-2. Ponad to przy transferze Cuadrado może być bardzo ciekawą opcją do taktyki 4-3-3. Mówimy tutaj o zawodnikach rezerwowych ale chyba mało kto pamięta 3 ostatnie sezony pod względem kontuzji. Mało tego - przypomnijcie sobie zeszłoroczny mecz z Bayernem na Alianz. Ledwo co sklepaliśmy pierwszą jedenastkę (z Hernanesem w środku) i jednym solidnym rezerwowym w postaci Mandzukicia (który wszedł za Moratę) sezon jest bardzo długi a zawodnik jak Pjaca potrzebuje z pewnością trochę czasu na aklimatyzację. Jeżeli dodamy do tego Markiza który wróci pod koniec roku (nie wiadomo w jakiej formie) i fakt że zostaniemy z 3 nominalnymi napastnikami to sytuacja nie wygląda już tak klarownie jak większości się wydaje.

Ps. James wskoczył do składu w związku z kontuzją Isco.
Bilic wypowiedział się że Zaza ajest bliski WHU co go bardzo cieszy.
A nasz grupowy rywal w LM Sevilla wypożyczyła Sirugu z PSG.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 14:34

Dla nas takim realnym i najlepszym rozwiązaniem to by chyba było żeby James poszedł do Chelsea, wtedy łatwiej nam będzie pozyskać Cuadrado, bo zacznie się tam robić bardzo ciasno.

James do nas? Myślę, że tylko na naszych warunkach. Jeśli faktycznie pytaliśmy o niego to nie zgodzimy się na żądane przez Pereza 80 mln. Nie jesteśmy aż tak zdesperowani.

Dawać tego Matuidiego i Cuadrado, a i tak to mercato ocenię bardzo wysoko. Wtedy to i Allegri może się połamać, a my wygramy Serie A i wyjdziemy z grupy LM.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 14:35

wojczech7 pisze: Ktoś to może jakoś logicznie wytłumaczyć? :co?:
Rok 2003

MU sprzedaje Beckhama za 37 milionów. Kupuje Cristiano Ronaldo za milionów 15.
W tamtym momencie Beckham > Cristiano
Historia pokazała, że Beckham za 37 < Cristiano za 15.

Rok 2006, fantamercato.

Ronaldinho właśnie znajduje się na szczycie świata, marketingowo i piłkarsko no.1 na świecie. Wolisz wyłożyć na niego 100 milionów, czy może 30 milionów na takiego dzieciaka, który dopiero co awansował do pierwszej drużyny i strzelił już kilka bramek w lidze. Jakiś Lionel, czy coś.


Myślę, że poza koniecznym pomocnikiem szukamy jeszcze jakieś fajnej opcji ofensywnej i tu kandydatami są i James i Cuadrado. Ale ponieważ Gonzalo był piłkarzem, na którego byliśmy gotowi przepłacić (co nie zdarzyło się Beppe od początku w Juve) to tych możemy zgarnąć tylko na "naszych warunkach", za tyle ile my uważamy, że są warci. Więc o ile Real nie spuści ostro z ceny (imo za 50 milionów byłoby okej), a Chelsea nie zgodzi się na wypożyczenie, to możemy zostać tylko z Matuidim/Brozo/Czarnoskórym z Bologni. Co wciąż jest dobrym mercato.


Bartek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2004
Posty: 106
Rejestracja: 08 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 14:41

troszkę głupie rozumowanie. w takim razie kolega który załozył konto w 2010 lub ja w 2014 mamy czuć się gorszymi kibicami i mamy mniejszą wiedzę o klubie? może nie każdy chciał się wypowiadać lub nawet wchodzic na forum. nawet nie chce myśleć za kogo uważasz przykładowego "stasia" który założył konto w sierpniu 2016..
Nigdzie nic takiego nie napisalem wiec nie dorabiaj sobie tutaj teorii. Kolega zarzucil mi, ze malo pamietam wiec pokazalem mu od jakiego czasu jestem na forum. TYLE.
Kolego nie o 15 lat tu chodzi. Po calciopoli ciężko było o realne gwiazdy, chyba, że za takie uznamy Diego, Melo czy Amauriego z Candrevą. To były dość kosztowne zakupy a piłkarze ci mieli uznaną markę. inna sprawa, że gdy odchodzili uznani byli za chybione transfery. Mnie jednak chodzi o całokształt. Przytoczę tylko "wymiany" Baggio-Del Piero, Ravanelli, Vialli- Boksić, Inzaghi- Vieri, czy wcześniej jeszcze Boniek-Laudrup.
Henry też był obiecującym piłkarzem jak do nas przychodził, jednak karierę zrobił dopiero w Arsenalu i Barcelonie. Trezeguet natomiast został legenda klubu.
Moggi nie bał się zastępowania jednych gwiazd innymi to trzeba mu przyznać.
Primo. Candreva nigdy nie byl naszym pilkarzem i absolutnie nie mial uznanej marki przychodzac do Juventusu, raczej byl uznawany za sredniaka. Tylko co maja te wymiany do "sprzedawania predzej czy pozniej gwiazd"? Prosilbym o pisanie na temat, no chyba ze nie wiele sie ma do napisania..


Juve per sempre.
Zablokowany