Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 11:23

kamil-8853 pisze:Czuję w kościach Gustavo
ja Brozo.


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 11:31

Ale by były jaja, jakby przyszedł Matuidi + Cuadrado + James, haha... ale to tylko marzenia ściętej głowy ;d


Fino alla fine.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 11:35

@kamil-8853,@Robaku
Ja tam bym się nie obraził, gdyby przyszedł Brozović albo Luis Gustavo (ze wskazaniem na tego pierwszego z uwagi na wiek, znajomość Serie A oraz potencjał do rozwoju), ale za w miarę normalną kwotę. Jednakże ponoć Inter na problemy z zakupami z uwagi na finansowe fair play, więc biorąc od nich Brozo pomożemy im w kupnie np. Gabigola, także z drugiej strony niech się bujają. Niestety saga transferowa z udziałem Matiudiego trwa zbyt długo i obawiam się, że nic z tego nie będzie. Ciekawe jaki plan awaryjny ma nasz Dyrektor, bo kogoś do pomocy musimy koniecznie ściągnąć. Chyba, że chcemy się dalej męczyć z Hernanesem, na którego nie ma kupców bądź sam odrzuca oferty z innych klubów.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 11:52

Tradycyjna huśtawka końcówki mercato.
Wczoraj euforia (Matuidi, Cuadrado/James !!!), dzisiaj bolesny powrót do rzeczywistości (Brozo, Gustavo) :doh:
Żeby tylko nie skończyło się jak rok temu jakimś Hernanesem... :facepalm:
Swoją drogą jak Marotta przyżydzi kilku baniek na Franczua, a potem ściągnie jakiegoś czereśniaka (zastrzegam, że nie uważam za takich ani Chorwata, ani Brazola), to moja ocena tego mercato gwałtownie spadnie. Kwestią zasadniczą pozostaje to czy PSG faktycznie żąda tych 30 mln, czy po prostu nie chcę sprzedać Matuidiego :think:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 11:55

Zapowiada się nerwowa końcówka mercato. Obyśmy znów nie skończyli z półśrodkami typu Hernanes. Nasza pomoc prezentuje się obecnie bardzo mizernie. Martwią ostatnie doniesienia na temat Matuidiego. Obawiam się, że uderzymy teraz po Witsela lub Gustavo, a daleko im do poziomu zawodnika PSG, o Pogbie nie wspominając.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 12:05

rufi8 pisze:Zapowiada się nerwowa końcówka mercato. Obyśmy znów nie skończyli z półśrodkami typu Hernanes. Nasza pomoc prezentuje się obecnie bardzo mizernie. Martwią ostatnie doniesienia na temat Matuidiego. Obawiam się, że uderzymy teraz po Witsela lub Gustavo, a daleko im do poziomu zawodnika PSG, o Pogbie nie wspominając.
Widze znowu wysyp pesymistow, siedzicie do 31 sierpnia w pampersach na d.... żeby nie narobić w majtki ? ze Juventus zostanie ze "słabą" pomocą, nie wyjdzie z grupy LM i zajmie 4 miejsce w Serie A :facepalm2:

Zamiast się cieszyć z obecnych dokonan na rynku i patrzec z optymizmem w przyszlosc, tym bardziej, że Marotta wczoraj praktycznie potwierdził dwa transfery IN i jedne OUT. To wchodzi jeden z drugim i urządza gorzkie żale...

Przykro się na to patrzy, tak jest co roku, tak jest po każdym meczy w którym przytrafi się remis/porażka. Nie wiem, ale to chyba taka polska cebulowa przypadłość.....


Zero szacunku dla Pogby
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 12:30

Olek1987 pisze:
Widze znowu wysyp pesymistow
W moim przypadku nie do końca tak to wygląda. W tym roku podszedłem do mercato bardzo spokojnie nie spuszczając się w ogóle nad transferem Pogby. Juventus tak po prostu działa na rynku, że prędzej czy później sprzedaje swoje gwiazdy. Z Pogbą czy bez, Juventus i tak powinien znów zdominować rozgrywki Seria A. Gorzej, że bez jakości w środku pola, po raz kolejny w LM nie zdziałamy za wiele, a na tym mieliśmy się ponoć skupić w tym sezonie.
Co do Hernanesa czy Pereyry zdecydowana większość forum po prostu miała rację. Są to/były to półśrodki, które długo u nas miejsca nie zagrzewają, chyba że na lawie rezerwowych tudzież trybunach.
Okienko jest świetne i wierzę, że 1 września moja ocena się nie zmieni. A daj Boże na koniec sezonu także, bo nazwiska robią wrażenie.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 12:32

rufi8 pisze:
Olek1987 pisze:
Widze znowu wysyp pesymistow
W moim przypadku nie do końca tak to wygląda. W tym roku podszedłem do mercato bardzo spokojnie nie spuszczając się w ogóle nad transferem Pogby. Juventus tak po prostu działa na rynku, że prędzej czy później sprzedaje swoje gwiazdy. Z Pogbą czy bez, Juventus i tak powinien znów zdominować rozgrywki Seria A. Gorzej, że bez jakości w środku pola, po raz kolejny w LM nie zdziałamy za wiele, a na tym mieliśmy się ponoć skupić w tym sezonie.
Co do Hernanesa czy Pereyry zdecydowana większość forum po prostu miała rację. Są to/były to półśrodki, które długo u nas miejsca nie zagrzewają, chyba że na lawie rezerwowych tudzież trybunach.
Okienko jest świetne i wierzę, że 1 września moja ocena się nie zmieni.
Sam sobie przeczysz .... :roll:


Zero szacunku dla Pogby
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 12:43

Olek1987 pisze: Widze znowu wysyp pesymistow, siedzicie do 31 sierpnia w pampersach na d.... żeby nie narobić w majtki ? ze Juventus zostanie ze "słabą" pomocą, nie wyjdzie z grupy LM i zajmie 4 miejsce w Serie A :facepalm2:
A z czego tu sie cieszyc gosciu ? Jak transfery były ale brakuje tego majsteczykowego wykończenia przez odejście Pogby, co innego jak by Pogba został to by już kazdy spokojny był.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 12:46

krystiank pisze:
Olek1987 pisze: Widze znowu wysyp pesymistow, siedzicie do 31 sierpnia w pampersach na d.... żeby nie narobić w majtki ? ze Juventus zostanie ze "słabą" pomocą, nie wyjdzie z grupy LM i zajmie 4 miejsce w Serie A :facepalm2:
A z czego tu sie cieszyc gosciu ? Jak transfery były ale brakuje tego majsteczykowego wykończenia przez odejście Pogby, co innego jak by Pogba został to by już kazdy spokojny był.
Ja tam jestem spokojny bez Pogby, szkoda, że odszedł, byłem pewien, że jednak zostanie, ale....

Pjanic, Higuain, Matuidi > Pogba


Zero szacunku dla Pogby
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 12:57

krystiank pisze:A z czego tu sie cieszyc gosciu ?
A na przykład z tego, że:
- Pogbę zastępuje Pjanic (najlepszy asystent ligi),
- Lichego zastępuje Dani Alves (crack na swojej pozycji),
- Zazę zastępuje Higuain (król strzelców Serie A),
- Moratę zastępuje perspektywiczny Pjaca,
- Wypożyczamy Benatię, przez co mamy 5 bardzo dobrych środkowych obrońców w kadrze.

Jakby doszedł jeszcze jeden, konkretny środkowy pomocnik (oby potwierdziły się plotki o Matuidim) to mamy kompletną kadrę, a w dodatku bardzo mocną pakę. Otwiera to wiele wariantów taktycznych przed Allegrim.

A Pogba niech spada na drzewo, młócić we czwartki z januszami w LE.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 12:57

Olek1987 pisze:
Pjanic, Higuain, Matuidi > Pogba[/b]
Z tym Matuidim to wstrzymaj konie. Nie o pesymizm czy czarnowidztwo tu chodzi jak sugerujesz, ale o prostą ocenę sytuacji. Sądzę, że wielu z nas wolałoby widzieć w skladzie Pogbę zamiast Igly. O Ligę Mistrzów tu się rozchodzi. Matuidi a Brozović czy inny taki to jednak są zawodnicy na trochę innym levelu w kontekście Champions League. Pytanie czy Matuidi rzeczywiście do nas dołączy, bo ostatnie doniesienia są raczej pesymistyczne.
Liga Mistrzów może być słaba w naszym wykonaniu, ale Seria A po raz kolejny zdominowana.
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2016, 13:08 przez rufi8, łącznie zmieniany 1 raz.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:05

rufi8 pisze:Sądzę, że wielu z nas wolałoby widzieć w skladzie Pogbę zamiast Igly.
Totalna głupota. Czasem jak się czyta co tu wypisują niektórzy fachowcy to tylko dziękować bogom, że są tylko "fachowcami" przed lcd :prochno:


:allegri: na śmietnik
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:06

jakku1 pisze:
CavAllano pisze:
Vincitore pisze:- Juventus próbował/próbuje pozyskać Jamesa, ale Real chce 80 mln i przez to deal jest niewykonalny. Czyli powielają to, co powiedzieli 2 dni temu na RadioMercato.
Ewidentnie nie wiedza nic wiecej na ten temat, bo podczas gdy inni wrzucali dzis ciekawe doniesienia dotyczace Jamesa oni milczeli. Skwitowali jedynie wspolne zdjecie Marotty i Pereza pytaniem, czy aby nie czeka nas wielka niespodzianka. Sami sprawiali jednak wrazenie zaskoczonych i mocno zdezorientowanych.
Ja nie chce teraz wyskakiwac tutaj z moimi kosmiczymi teoriami, ale ten transfer Matudiego od samego początku wydaje mi się nieuzasadniony. Jasne, wszystko ostatecznie wskazuje na to, ze Francuz lada moment do nas dolaczy. Agresti potwierdzil, ze Allegri chce wlasnie tego typu gracza, ale mnie to zwyczajnie nie trzyma kupy.

Bo po jaką cholere, do Khediry, Marchisio, Sturaro, Leminy, Asamoaha dorzucac jeszcze jednego gracza, ktorego zadania boiskowe mocno ograniczaja sie do defensywy. Jasne, Marchisio i Khedira potrafia ladnie podlaczyc sie do akcji, a Asamoah to w sumie taki b2b, ale... dalej tej logiki nie kupuje. Zwlaszcza, ze Maudidi nie doda nam ani centymetrow, ani jakiejs duzej sily/masy w walce w srodku pola. To nie jest gracz o sile Pogby czy tez laczonego z nami Maticia.

Jesli widzialbym w kadrze jeszcze jakiegos srodkowego pomocnika to albo kogos stricte ofensywnego albo kogos, kto potrafi zagrac i jako b2b i jako 3/4. Idealnym kandydatem tutaj bylby Kovacic i na zdrowy rozum, to jesli o kims rozmawialismy z Realem w trakcie ostatnich negoacjacji, to pewnie o Chorwacie.
Nie zgodzie się z Tobą jakku 1, dlaczego? dwóch wśród naszych pomocników tj. Asamoah i khedira są mega szklani, nie wiadomo kto kiedy się posypie, nie odmawiam im klasy w szczególności Khedirze, którzy moim zdaniem u nas bardzo odżył igdyby nie kontuzje to byłby mega piłkarz, a tak to jak zagra w 70% meczach to będzie cud, Asamoah, zagrał niezle zawody z Fiorentiną ale bądźmy szczerzy pomoc fioletowych też jakąś mega formacją nie jest, zobaczymy jak dalej będzie grał jeżeli zaraz nie trafi do szpitala. Asamoah podobnie jak Lemina w zimę nas pewnie opuszczą na PNA - więc wtedy odpadają, Marchosio, nie wiadomo kiedy wróci i w jakiej dyspozycji będzie, jak długo będzie wracał i czy wróci do formy sprzed kontuzji. Claudio narazie powroty po kontuzjach miał bardzo długie i zostaje Sturaro ... do tego jeżeli mierzymy w portójną koronę a jednak Ci nasi półlewy i połprawy są bardzo eksploatowani, muszą mieć kiedy się zregenerować w zwązku z czym na tych pozycjach musimy mieć ławkę na miarę pierwszego składu.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Bartek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2004
Posty: 106
Rejestracja: 08 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:08

Juventus tak po prostu działa na rynku, że prędzej czy później sprzedaje swoje gwiazdy.
Jak widze takie dyrdymaly to noz sie w kieszeni otwiera.

Z ostatnich.. 15 sezonow to ja pamietam trzy sprzedaze gwiazd.
Zidane, Vidal i Pogba. Faktycznie, regularnie sprzedajemy swoje gwiazdy. Oczywiscie pomijam sprzedaze po degradacji bo to byla sytuacja wyjatkowa.

Zidane to byl rekord transferowy i kosmiczne pieniadze jak na tamte lata. Vidal odszedl glownie z powodu swoich wybrykow pozaboiskowych a Pogba to kolejny rekord i znowu kosmiczna kwota. To jest regularna wyprzedaz gwiazd?


Juve per sempre.
Zablokowany