Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 21:30

WhySoSerious? pisze:
i po co nam ten leszcz? Jeszcze dostanie 10 ?! :rotfl: nie wyrobie
:facepalm:
Chłopie oszczędź nam tych bzdur...James, Matuidi ? :shock:
Czy ktoś pamiętałby kto to jest Pogba ?
Pjanić, Pjaca, Higuain, Alves, Benatia, James, Matuidi...klękajcie narody przed duetem Marotta - Paratici :ok: :shock:


Obrazek
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:02

alessandro1977 pisze:
WhySoSerious? pisze: i po co nam ten leszcz? Jeszcze dostanie 10 ?! :rotfl: nie wyrobie
:facepalm:
Chłopie oszczędź nam tych bzdur...James, Matuidi ?
Czego mam Wam, znawcy, oszczędzić? Własnej opinii nt. tego piłkarzyny? Taka jest i będzie dopóki mnie gość nie przekona do siebie.
Poza tym na razie to tylko plotka, mocno naciągana zresztą. Jak do nas dołączy i będzie grał na miarę wydanych pewnie około 60-70 mln, to odszczekam wszystko. Na chwilę obecną, po jego ostatnim sezonie w Realu, gdzie widziałem 90% meczów Królewskich, ten gość jest dla mnie po prostu przereklamowany i to srogo. Wiele mu nie wychodziło, w drużynie, w której gra zawodnika ofensywnego jest po prostu prostsza, bo i towarzystwo doborowe i taktyka nastawiona na atak. Ja go u nas nie widzę, nie za taką kasę. Po prostu nie warto.

Matuidi? ok, niech już będzie :hellyes:


Maat

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2009
Posty: 9
Rejestracja: 02 października 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:03

Przetłumaczyłem i streściłem dzisiejszy videomessagio JMercato poświęcony Jamesowi.

Transfer trudny ale nie niemożliwy. Po pierwsze piłkarz jest wystawiony na sprzedaż a Zidane nie widzi go swojej drużynie w nadchodzącym sezonie. Po drugie jesteśmy jak dotąd jedynym klubem wyrażającym zainteresowanie graczem. Po trzecie Isco nie jest na sprzedaż a w przypadku transferu Jamesa, Real kupiłby Sissoko z Newcastle. Po czwarte Perez określił niedawno Juve jako klub zaprzyjaźniony. Po piąte Adidas miałby pomóc nam w przejściu Jamesa np. opłacając część pensji piłkarza. Koszulka z nr 10 jest teoretycznie najchętniej kupowaną ze wszystkich. Sam Rodriguez jest jedną z twarzy Adidasa. Po szóste Agnelli ma mieć słabość do umiejętności Jamesa co ma ułatwić transfer.
Marotta zaproponowałby 50 mln euro. Jeśli nie transfer definitywny to w grę wchodzi wypożyczenie / wypożyczenie z wykupem, żeby odłożyć płatność za rok. Autor wiadomości twierdził jednak, że ten rodzaj transferu będzie mało prawdopodobny. Tak czy inaczej negocjacje z Realem już się rozpoczęły. W tym tygodniu Marotta & Paratici mają lecieć do Madrytu.
Mamy oczywiście Pjanica i Pjace, ale Rodriguez jest prawdziwym fenomeno i ustawienie z trequartistą (pożądane przez Allegriego) byłoby wyjściowe. To on byłby prawdziwym następcą Pogby. Czyli na ten moment kolumbijczyk grałby przed: Matuidi - Pjanic - Khedira.
Tak, Matuidi jest rzekomo "pewny". Czekamy na sprzedaż Zazy i Pereiry aby odblokować transfer francuza. Pracujemy również nad Fabregasem ale w kontekście ewentualnego transferu Jamesa nie jest priorytetem. Hernanes ponoć zostaje.
Co ciekawe, Juve chciało kupić Jamesa już w przeszłości. Grał wtedy w argentyńskim Banfield. Jego transfer do Juve za 5,5 mln euro były prawie pewny. Argentyńczycy zapewnili sobie oprócz tego 20 % od przyszłej kwoty sprzedaży gracza. Sam kolumbijczyk w wywiadach podkreślał, że Juve to wielki klub a transfer tam to spełnienie snu. Ostatecznie prawie pewny transfer nie doszedł do skutku, co za kadencji Cobolli Gigliego nie było rzadkością (Xabi Alonso, Mascherano).


jako Szczecin.
TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:13

Myślałem, że to jakaś plota z tym, że kiedys James miał już u nas grać. A tu proszę
http://www.juvepoland.com/news.php?id=15450

James to byłaby bomba, która by osłodziła stratę Pogby. Ale nie ma co się nakręcać bo pewnie pozostanie Hernanesa bądź przyjście Saponary bedzie tym transferem.


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:19

Imo mamy za dużo klasowych stoperow by zmieniac taktykę pod Jamesa.
No, a jeśli ja zmienimy to co? Rugani na trybuny czy do Napoli?:D Na lawke się nie zmieści.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:20

James w podstawowym składzie na dzisiejszy sparing, który odbędzie się za 10 minut...

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=a ... 379&kom=ok


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:24

Kiss pisze:Imo mamy za dużo klasowych stoperow by zmieniac taktykę pod Jamesa.
No, a jeśli ja zmienimy to co? Rugani na trybuny czy do Napoli?:D Na lawke się nie zmieści.
O tym samym pomyślałem, najpierw kupujemy Benatię by mieć pięciu obrońców do 3-5-2, a później kupujemy Jamesa i przechodzimy na 4-3-1-2? :D


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:26

Wojtek pisze:
Kiss pisze:Imo mamy za dużo klasowych stoperow by zmieniac taktykę pod Jamesa.
No, a jeśli ja zmienimy to co? Rugani na trybuny czy do Napoli?:D Na lawke się nie zmieści.
O tym samym pomyślałem, najpierw kupujemy Benatię by mieć pięciu obrońców do 3-5-2, a później kupujemy Jamesa i przechodzimy na 4-3-1-2? :D
Gralibyśmy 3-4-1-2. Treq zamiast registy. Zbyt dyżo obrońców, zbyt dużo wing backów. Coś na wzór Napoli z Hamsikiem.

Ale najpierw musi James do nas przyjść :whistle:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:31

Cobra pisze:
Wojtek pisze:
Kiss pisze:Imo mamy za dużo klasowych stoperow by zmieniac taktykę pod Jamesa.
No, a jeśli ja zmienimy to co? Rugani na trybuny czy do Napoli?:D Na lawke się nie zmieści.
O tym samym pomyślałem, najpierw kupujemy Benatię by mieć pięciu obrońców do 3-5-2, a później kupujemy Jamesa i przechodzimy na 4-3-1-2? :D
Gralibyśmy 3-4-1-2. Treq zamiast registy. Zbyt dyżo obrońców, zbyt dużo wing backów. Coś na wzór Napoli z Hamsikiem.

Ale najpierw musi James do nas przyjść :whistle:
A czy byłoby w tym ustawieniu jednocześnie miejsce dla Jamesa i Pjanicia? Jak dla mnie formacja z jednym tylko zawodnikiem od czarnej roboty w środku pola jest zbyt ofensywna.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:35

Są delikatne problemy z Zazą. Wolfsburg dogadał się z nami na 27+3, później miał umowę z zawodnikiem i nagle starają się zmienić kwotę na 25+5. Powinniśmy się dogadać, ale naszym się to nie spodobało i dlatego negocjacje się przeciągają.

Aha, Gladbach odrzuciło 29 baniek od Liverpoolu za Dahouda. Ciężko będzie go wyjąć.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:39

Higuain+James+Alves+Pjanic - w jedno lato, to byłaby bajka...A jeszcze niedawno trzęśliśmy portkami przed jakimiś paralitykami typu ibarbo,floroflores, mając jedocześnie w składzie bendtnerów,lanzacośtam,motte,de ceglie i całą plejadę...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 22:57

Vincitore pisze:Są delikatne problemy z Zazą. Wolfsburg dogadał się z nami na 27+3, później miał umowę z zawodnikiem i nagle starają się zmienić kwotę na 25+5. Powinniśmy się dogadać, ale naszym się to nie spodobało i dlatego negocjacje się przeciągają.

Aha, Gladbach odrzuciło 29 baniek od Liverpoolu za Dahouda. Ciężko będzie go wyjąć.
Zaza wstrzymany. Wolfsburg chce sciągnąć Gomeza z Fiorentiny za 12mln.


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
19redhof10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 65
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 23:19

chytry dwa razy traci ? (Marotta)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 23:19

Vincitore pisze:Aha, Gladbach odrzuciło 29 baniek od Liverpoolu za Dahouda. Ciężko będzie go wyjąć.
Sorry, ale nie dziwię się.
daroo89 pisze:A czy byłoby w tym ustawieniu jednocześnie miejsce dla Jamesa i Pjanicia? Jak dla mnie formacja z jednym tylko zawodnikiem od czarnej roboty w środku pola jest zbyt ofensywna.
Pjanic musiałby mocno podciągnąć się w defensywie, a to nie jest takie hopa-siup. W Napoli z tego co pamiętam za plecami Hamsika grali Inler i Behrami, czyli nieźli rzeźnicy. Nie daję wiary w tak ofensywne ustawienie.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2016, 23:56

Super, jak zostanie Zaza, to nadal musimy pozbyć się aż 3, żeby kupić choć 1 :facepalm: No chyba, że ściągniemy Diawarę, którego nie trzeba będzie zgłaszać.

Na liście do odstrzału jest trójka: Zaza, Hernanes i Pereyra. Najbardziej mierzi mnie Hernanes. Zaza i Pereyra mogą się przydać w trakcie długiego sezonu. Poza tym są na tyle młodzi, że za rok spokojnie sprzedamy ich za podobną kwotę.

Piątka: Lichtsteiner, Asamoah, Lemina, Mandzukic może już chyba spać spokojnie. Lichtsteiner, bo nie wyciągnęliśmy De Sciglio. Asamoah, bo udało mu się wreszcie przepracować cały okres przygotowawczy bez kontuzji i nie ma za niego dobrych ofert. Lemina, bo oczekujemy za niego znacznie więcej niż dają, a poza tym Allegri chce go chyba w zespole (stawia na niego częściej niż na Sturaro). Mandzukic, bo skoro na wylocie jest Zaza, to ktoś musi w tym ataku zostać.


Zablokowany