Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 23:49

Lypsky pisze: Brakuje mi znawców mercato w tym temacie. Chłopcy, gdzie jesteście?
Poczekaj...doktor skończy wysrywać kolejnego posta w 'polityce' i wróci do mercato.
A już tak poważnie...wiadome było chyba wszystkim - Pogba odchodzi i podnosi się lament - naszą pomoc można o kant dupy rozbić. Ehhh dobrze, że to Marotta i Paratici są szefami w Juve bo ostatnie 5 lat wskazuje na to, że wiedzą co robią.
Są osobnicy na tym forum, którzy hejtowaliby nawet gdyby teraz do Juve dołączyli Isco i Witsel przy jednoczesnym opchnięciu szrotu. Zacząłby się lament - że Isco to Hiszpan, że w Realu ma staty średnie, że Witsel gra u ruskich, a to odpowiednik polskiej klasy B...no dramat. Ja mam do dyrektorów pełne zaufanie bo za nimi przemawiają sukcesy i decyzje jakie podejmują, koniec końców wydają się słuszne, a nie będę ciągle wysłuchiwał krzykaczy siedzących na dupie przed komputerem, którzy z dnia na dzień są coraz bliżej by zapierdzieć się na śmierć.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 23:51

wloski pisze:Tak wyświęcany Mandragora to ile razy był widziany przez Ciebie? Nawet nie zagrał tak dobrego sezonu jak Veratti (w Serie B) żeby go nosić na rękach.
Z kronikarskiego obowiązku nadmienię, że Mandragora w wieku 18 lat zaczął być powoływany do kadry U-21 i jest tam obecnie wiodącą postacią. Verratti ten udany sezon w Serie B zaliczył mając 20 lat, Mandragora ma 19. Niech mu zdrowie sprzyja, zapłaciliśmy za niego niemałe pieniądze. Oceniać go po statystykach też nie ma co. To zawodnik mocno ukierunkowany na defensywę. Do tego stopnia, że w ubiegłym sezonie został nawet przesunięty na środek obrony.

Widzę, że na forum panuje przekonanie, że należy zamartwiać się na przyszłość. Chyba niepotrzebnie, Marotta nie przeprowadził jeszcze dwóch takich samych okienek transferowych, nasza polityka transferowa dynamicznie się zmienia i póki co sprawdza się. Popatrzcie gdzie jesteśmy my, a gdzie reszta Serie A i z jakiego pułapu zaczynaliśmy oraz jak wyglądała wtedy liga.

Mamy 20 dni żeby ściągnąć pomocnika. To dużo i mało. Mam za złe zarządowi to co z robili z genialną pomocą, którą sami zbudowali za grosze, ale klamka jeszcze nie zapadła, a wyrok już jest.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 23:56

wloski pisze:
Robaku pisze:otóż to. Nie można mówić że w Italii jest posucha bo nie jest. Jest kilkunastu graczy, którzy mogą wzmocnić Juve na lata na fajnych pozycjach. Przecież pozyskująć takich graczy jak Berardi, Bernardeschi czy Insignie mamy skrzydła śmierci na lata. Jasne w środku póki co jest posucha, choć tacy gracze jak Sturaro, Sensi czy Mandragora dają nadzieje.
Bramka Perin, czy Donnaruma, SPortiello to jedno. Atak tam może być problem ale może ten nasz Kean, moze inni.
Obrona to nasz Rugani, Romagna czy DiMarco oraz DeSciglio robią spokojnie robotę i nadzieje, ze da się zrobić ItalJuve w 70 %
Ty jednak jesteś podobny tego tego typa, co tu tylko spamuje :think: .

Zbuduj ItalJuve z tych piłkarzy i byś był gdzieś poza podium, Ci zawodnicy są spoko, ale nie przesadzajmy, tak na prawdę połowa nie widziała Europejskich boisk. Niektórzy są nie do ściągnięcia za żadne skarby, już nie mówiąc o tym, że talentami są jak narazie tylko w głowach niektórych. Tak wyświęcany Mandragora to ile razy był widziany przez Ciebie? Nawet nie zagrał tak dobrego sezonu jak Veratti (w Serie B) żeby go nosić na rękach. De Sciglio nie pamięta co to dobra forma, Romagna nie zagra u nas bo mamy jeszcze obronę (środek) a kilka dobrych lat, a Ruganiego nie puści Józek bo nie jest na tyle głupi, zresztą w obronie mamy głównie Włochów tu nie ma problemu. Problemem jest pomoc i atak, bo tam jakościowych Włochów brak jeśli chodzi o sprowadzenie, nie ma nikogo ciekawego, kto mógłby być w naszym klubie i odgrywać wysoką pozycję. Dlatego ItalJuve można wsadzić w między bajki, jeśli będzie okazja sprowadzenia dobrego Włocha to na pewno z niej skorzystamy, Józek z niej skorzysta.
Dzisiaj tak, nie mówie, ze mamy w sezonie 2016/17 <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tymi zawodnikami. Pomysł. Mówie o prospektach,dla tylch ktorzy oczekuja z jednej strony ItalJuve i dla tych którzy mają w sobie jakies zapedy mlodziezowe.
No sorry Wloski ale nie powiesz mi ze dzisiaj Insignie i Berardi nie podnosioą sily pomocy Juve? jeśli tutaj co drugi majaczy ze pomoc Juve to poziom Bergamo to jednak dwa najlepsi skrzydlowi Serie A w pewien sposob mogą pomoc.
O Dannarumie, SPortiello czy Bernardeschim możemy porozmawiac za sezon, dwa jesli ich kariera nie zastopuje niczym Scuffeta.
poza tym wloski czytaj z 2 razy bo widze, ze zrozumieniem jest problem. Obecnie wysmiewam Mandragore,Sensiego i reszte po chlopaki zero pokazali. Ale jak mam cisnac Tielemansa, Boazera czy Praerta za grupe hajsy to mowie sprawdzam i dajcie szanse Wlochom do ktorych mamy prawa. Nawet kpie sobie z ludzi ktorzy uważaja, że Mandragora nas zbawi jak uznalem, ze zostaje w Juve do konca 2016 r. tylko po to zeby J-Medical mialo nad nim kontrole w styvczniu poleci na wypozyczenie.
Sorry wloski, ale czy ty czytasz inne posty, czy wjezdzasz z buta przeczytasz po 6 piwach 3/5 postów i piszesz odpowiedz?
Nie mam zadnego problemu z tym ze nasz sklad ma srednią wieku plus 28. Wiem, ze Juve od 6 lat sobie radzi z wysoką srednią wieku i wiem ze nadal sobie poradzi.
Jesli masz problem ze zrozumieniem, to taki tipp od prowadzacych moje zajecia - czytaj polecenie nawet 3 razy bo tam jest odpowiedź.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 00:30

Robaku pisze:
wloski pisze:
Robaku pisze:otóż to. Nie można mówić że w Italii jest posucha bo nie jest. Jest kilkunastu graczy, którzy mogą wzmocnić Juve na lata na fajnych pozycjach. Przecież pozyskująć takich graczy jak Berardi, Bernardeschi czy Insignie mamy skrzydła śmierci na lata. Jasne w środku póki co jest posucha, choć tacy gracze jak Sturaro, Sensi czy Mandragora dają nadzieje.
Bramka Perin, czy Donnaruma, SPortiello to jedno. Atak tam może być problem ale może ten nasz Kean, moze inni.
Obrona to nasz Rugani, Romagna czy DiMarco oraz DeSciglio robią spokojnie robotę i nadzieje, ze da się zrobić ItalJuve w 70 %
Ty jednak jesteś podobny tego tego typa, co tu tylko spamuje :think: .

Zbuduj ItalJuve z tych piłkarzy i byś był gdzieś poza podium, Ci zawodnicy są spoko, ale nie przesadzajmy, tak na prawdę połowa nie widziała Europejskich boisk. Niektórzy są nie do ściągnięcia za żadne skarby, już nie mówiąc o tym, że talentami są jak narazie tylko w głowach niektórych. Tak wyświęcany Mandragora to ile razy był widziany przez Ciebie? Nawet nie zagrał tak dobrego sezonu jak Veratti (w Serie B) żeby go nosić na rękach. De Sciglio nie pamięta co to dobra forma, Romagna nie zagra u nas bo mamy jeszcze obronę (środek) a kilka dobrych lat, a Ruganiego nie puści Józek bo nie jest na tyle głupi, zresztą w obronie mamy głównie Włochów tu nie ma problemu. Problemem jest pomoc i atak, bo tam jakościowych Włochów brak jeśli chodzi o sprowadzenie, nie ma nikogo ciekawego, kto mógłby być w naszym klubie i odgrywać wysoką pozycję. Dlatego ItalJuve można wsadzić w między bajki, jeśli będzie okazja sprowadzenia dobrego Włocha to na pewno z niej skorzystamy, Józek z niej skorzysta.
Dzisiaj tak, nie mówie, ze mamy w sezonie 2016/17 <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tymi zawodnikami. Pomysł. Mówie o prospektach,dla tylch ktorzy oczekuja z jednej strony ItalJuve i dla tych którzy mają w sobie jakies zapedy mlodziezowe.
No sorry Wloski ale nie powiesz mi ze dzisiaj Insignie i Berardi nie podnosioą sily pomocy Juve? jeśli tutaj co drugi majaczy ze pomoc Juve to poziom Bergamo to jednak dwa najlepsi skrzydlowi Serie A w pewien sposob mogą pomoc.
O Dannarumie, SPortiello czy Bernardeschim możemy porozmawiac za sezon, dwa jesli ich kariera nie zastopuje niczym Scuffeta.
poza tym wloski czytaj z 2 razy bo widze, ze zrozumieniem jest problem. Obecnie wysmiewam Mandragore,Sensiego i reszte po chlopaki zero pokazali. Ale jak mam cisnac Tielemansa, Boazera czy Praerta za grupe hajsy to mowie sprawdzam i dajcie szanse Wlochom do ktorych mamy prawa. Nawet kpie sobie z ludzi ktorzy uważaja, że Mandragora nas zbawi jak uznalem, ze zostaje w Juve do konca 2016 r. tylko po to zeby J-Medical mialo nad nim kontrole w styvczniu poleci na wypozyczenie.
Sorry wloski, ale czy ty czytasz inne posty, czy wjezdzasz z buta przeczytasz po 6 piwach 3/5 postów i piszesz odpowiedz?
Nie mam zadnego problemu z tym ze nasz sklad ma srednią wieku plus 28. Wiem, ze Juve od 6 lat sobie radzi z wysoką srednią wieku i wiem ze nadal sobie poradzi.
Jesli masz problem ze zrozumieniem, to taki tipp od prowadzacych moje zajecia - czytaj polecenie nawet 3 razy bo tam jest odpowiedź.
A zapomniałem problem zawsze stoi w czytającym, a nie piszącym takie dyrdymały.

Najśmieszniejsze w Twojej ostatniej wypowiedzi jest to jak się tlumaczysz co miałeś na myśli, sorry nie siedzę w Twojej głowie i dobrze :facepalm:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 00:38

Włoski dzięki, że mi merytorycznie odpowiedziałeś, wiec tylko tak gwoli ścisłości przejedź dokladnie kilka moich ostatnich postów, kilka swoich ostatnich postów.
I ew. skorygujesz odpowiedzi.
Nie tłumacze co mi siedzi w głowie, bo jak byś przeczytal ze zorumieniem to byś rozkminił, przeczytales jednego posta, który był częścią wypowiedzi z jakims kolesiem i żes zarzuci teze. Całkiem jak pis, ale co ja tam wiem... przeciez dzisiaj ministrowie stwierdzili, że wymieniamy TK bo orzekł "nie na naszej mysli" nie wchodząc w merytoryke wyroku, no to pojechales retoryką PISu. Wloski mam nadzieje, ze jeszcze w mojej wypowiedzi, w 25 słowie, zauważyłeś wybuchy i sztuczną mgłę...
Albo i nie przeciez - już mi merytorycznie odpowiedzialeś.
Zabiłes mnie, więc teraz przyszlo mi tylko "siąść nad rzeką Piedrą i plakać".
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2016, 00:43 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 00:41

Śpij spokojnie, już Marotta czuwa na Twoimi transferami.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 00:44

wloski pisze:Śpij spokojnie, już Marotta czuwa na Twoimi transferami.
dzieki, spie.
Będę myslał o krzyzóce genetycznej ciebie padoina i vidala i wiem, że bedzie mi lepiej, żę bedzie mi lekko....
A już poza wybuchem w 25 sekundzie, to LE mówi,że Juve ma jeden z najsilniejszych składów w Europie. to akurat tym którzy płaczą.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 00:58

Lypsky pisze:
pan Zambrotta pisze:tak a propos tematu mercato, pamiętacie gościa ? :D

Obrazek

Draxler i Luiz Gustavo to by było coś :pray:
Pite było i to w tygodniu!

Brakuje mi znawców mercato w tym temacie. Chłopcy, gdzie jesteście?

No jak gdzie są? Na VS pisali ze zamiana cabrini i mrozzi na DSów a Marotta i Paratici na forumek done dealio, jutro ma byc oficjalka.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 10:38

Kiedy odeszli Tevez i Pirlo Juve miało świetną szansę na przejście na popularne ustawienie 4-2-3-1.
Wystarczyło " tylko" poprowadzić poprzednie i obecne mercato w tym kierunku. Zamiast Dybali,który okazał się świetnym transferem do starej taktyki trzeba było kupić klasycznego skrzydłowego.

Teraz kiedy nasz środek pomocy jest najsłabszy od lat,byłoby jak znalazł.Gdyby nie obecność Pijanica kreatywność naszej środkowej linii wynosi okrągłe zero.

Zazdroszczę innym klubom graczy ustawionych w tej trójce za wysuniętym napastnikiem lub po bokach jak przyjmiemy 4-3-3 - Robben,Ribery,Ronaldo,Bale,Costa,Hazard,Willian,Neymar,Reus czy De Bruyne.Dla nich w Juve nie ma miejsca.

Tu jest ten cały ofensywny styl a co mamy jak się popatrzy na Juve - 5 obrońców , 3 środkowych pomocników i duet napastników z czego jeden to dostaw nogę do pustej.

Skład mógłby wyglądać teraz w tym stylu

Buffon
Alves Bonucci Chiellini Sandro
Marchisio Khedira
Cuadrado Pjanić Draxler ( ławka Coman, Pjaca i Berardi)
Mandzukić(Morata)


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 11:32

Sorek21 pisze:Kiedy odeszli Tevez i Pirlo Juve miało świetną szansę na przejście na popularne ustawienie 4-2-3-1.
Wystarczyło " tylko" poprowadzić poprzednie i obecne mercato w tym kierunku. Zamiast Dybali,który okazał się świetnym transferem do starej taktyki trzeba było kupić klasycznego skrzydłowego.

Teraz kiedy nasz środek pomocy jest najsłabszy od lat,byłoby jak znalazł.Gdyby nie obecność Pijanica kreatywność naszej środkowej linii wynosi okrągłe zero.

Zazdroszczę innym klubom graczy ustawionych w tej trójce za wysuniętym napastnikiem lub po bokach jak przyjmiemy 4-3-3 - Robben,Ribery,Ronaldo,Bale,Costa,Hazard,Willian,Neymar,Reus czy De Bruyne.Dla nich w Juve nie ma miejsca.

Tu jest ten cały ofensywny styl a co mamy jak się popatrzy na Juve - 5 obrońców , 3 środkowych pomocników i duet napastników z czego jeden to dostaw nogę do pustej.

Skład mógłby wyglądać teraz w tym stylu

Buffon
Alves Bonucci Chiellini Sandro
Marchisio Khedira
Cuadrado Pjanić Draxler ( ławka Coman, Pjaca i Berardi)
Mandzukić(Morata)
Wolę podstawową taką
Buffon
Barzagli(Rugani),Bonucci,Chiellini
Alves,Khedira,Pjanic,Marchisio,Sandro
Dybala,Higuain

Po co Ci ten ofensywny styl? Na skrzydła przydaliby się jacyś bardziej dynamiczni zmiennicy jak właśnie Cuadrado. Można też tym przechodzić na ofensywne 4-3-3 wpuszczając Pjace za któregoś z BBC. Szkoda trochę, że Dybala na boku w trójce napastników niezbyt daje rade.

Khedira może Pirlo nie będzie, ale potrafi posłać dobrą prostopadłą piłkę czy zrobić przerzut. Moim zdaniem jest bardziej kreatywny niż Vidal, jedynie odstaje strzałem i odbiorem. Zgadzam sie, że przydałby się ktoś w zastępstwo Pjanica, ale raczej musiałaby być to zawodnik, który godziłby się na grzanie ławki. Ciężko znaleźć kogoś takiego.
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2016, 11:39 przez dawid1897, łącznie zmieniany 1 raz.


FORZA JUVE!!!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 11:36

Ja również wolę 3-5-2 z BBC z tyłu. Trzeba eksponować to, co ma się najsilniejszego, a u nas tak się akurat złożyło, że największą broń mamy w defensywie.

Panowie, tak rozpisujecie tutaj te składy i nonstop widzę Sandro jako pewniaka na lewej stronie. Pozwolę sobie zapytać - skąd pewność, że Brazylijczyk będzie grał w pierwszym składzie :D? Również bym sobie tego życzył, bo to świetny piłkarz, ale serio wierzycie, że Alex będzie w tym sezonie w hierarchii nad powszechnie cenionym przez Allegriego Evrą? Chyba, że ominął mnie jakiś news w którym Max to wyjaśnia, ale nie przypominam sobie.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 11:38

1. Według dzisiejszej La Stampy, Zaza jest otwarty na przenosiny do Wolfsburga.
2. Marrone i Untersee bardzo blisko Palermo.
3. Kompletna cisza jeśli chodzi o jakieś konkretniejsze informacja dotyczące środka pomocy.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 12:22

Robaku pisze:No sorry Wloski ale nie powiesz mi ze dzisiaj Insignie i Berardi nie podnosioą sily pomocy Juve? jeśli tutaj co drugi majaczy ze pomoc Juve to poziom Bergamo to jednak dwa najlepsi skrzydlowi Serie A w pewien sposob mogą pomoc.
Po pierwsze to ani Berardi, ani Insigne nie podniosą poziomu pomocy Juve, bo jak później słusznie zauważyłeś są skrzydłowymi, czyli napastnikami. :prochno:
Po drugie, to umieszczanie Berardiego wśród "najlepszych skrzydłowych w lidze" jest ogromny nadużyciem. Młody Włoch nie kwalifikuje się tam ani statystykami, ani wpływem na grę drużyny, zwłaszcza w ostatnim sezonie.
Po trzecie to Insigne nigdy w życiu do nas nie przejdzie i trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby zakładać taką możliwość. :doh:
Po czwarte w końcu wspomniałeś wcześniej o Bernardeschim. Nie ogarniam hype'u na tego piłkarza. Gość zagrał kilka dobrych spotkań, w dodatku z tego co kojarzę, to nie na skrzydle, gdzie występuję na co dzień we Fiorentinie, a robi się z niego nadzieję włoskiej piłki :confused:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 12:57

- Juventus odrzucił ofertę Arsenalu za Leminę która wynosiła 16 mln euro.
- Dłubiemy przy Witselu, po deklaracji gracza który stwierdził że chce wypełnić swój kontakt z klubem Zenit coraz bardziej rozważa przyjęcie niższej oferty za Belga aby cokolwiek zarobić.
- Brozović bliski odejścia z Interu. Kwota za pomocnika to około 25 mln euro. Jesteśmy nim zainteresowani, natomiast Inter woli sprzedać gracza za granicę aby nie wzmacniać rywala z własnego podwórka.
- Rabiot i Kovacic odpadają z naszej listy ponieważ nie pasują cechami fizycznimi do gracza którego poszukujemy. Jedyna możliwość pozyskania któregoś z nich to wypożyczenie z opcją wykupu po sezonie.
- Mocno rozważamy wykup Bentancura na którego czai się Milan (mamy oczywiście prawo pierwokupu zawodnika)
- Z dwójki Isco/James to ten drugi znajduje się bliżej wylotu z Madrytu. Cena to około 85 mln euro. Media piszą coś że możemy złożyć ofertę ale mało prawdopodobne wydaje się żeby do takiego transferu doszło. Co ciekawe na początku czerwca media informowały że James odwiedził Turyn i rozmawiał z naszymi przedstawicielami na temat ewentualnego transferu. W sumie miało by to ręce i nogi - wiedzieliśmy że Pogba odejdzie do United a w zastępstwie zarezerwowaliśmy sobie Rodigeza :prochno: dobra dobra schodzę na ziemię ;)

Ps. Wie ktoś co się dzieje z Moussa Sissoko ? :D


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 13:08

kamil-8853 pisze: Ps. Wie ktoś co się dzieje z Moussa Sissoko ? :D
BBC podało że Sissoko czeka na oferte z Realu.

"I hope Real will come for me, I'm still waiting" takich słów miał użyć Francuz, ponadto miał powiedzieć, że chce grać w wielkim klubie z którym mógłby występowac w LM.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
Zablokowany