Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 20:06

Dahoud i Matic chciałbym tych dwóch pomocników w Juve, ale to chyba mało realne bo z tego co wynika to Juve szuka tylko jednego pomocnika i to typowo defensywnego.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 20:09

adryjan pisze:Dahoud i Matic chciałbym tych dwóch pomocników w Juve, ale to chyba mało realne bo z tego co wynika to Juve szuka tylko jednego pomocnika i to typowo defensywnego.
no właśnie wynika że raczej szuka dwóch :P

moje marzenie - na przekór wszyskim LM w tym roku i United na 8 miejscu w BPL :D zawsze tych ... nie nawidziłem szczerze!


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 20:15

Niekoniecznie szukają dwóch. To, że w mediach na zmianę pojawiają się pomocnicy łączeni z Juve o charakterze typowo defensywnym jak i Ci ofensywni nie oznacza, że chcemy dwóch. Oznacza to jedynie to, że póki co media strzelają ślepakami w kwestii pomocnika w Juve.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 20:16

Odchodząc na chwilę od wielkich transferów - właśnie pozyskaliśmy młodziana z Benfici - Ricardo Camposa. Podobno bardzo utalentowany napastnik.

http://www.calciomercato.com/news/juve- ... pos-438829

Ciekawe czy coś z niego wyrośnie.


Juve per sempre sara...!!!!
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 20:51

jakku1 pisze:Agresti wbił się dzisiaj na VS i potwierdził jedną rzecz: Matić jest naszym celem numer jeden. Z kilku powodow:

1. Siła fizyczna. Wraz z utratą Pogby straciliśmy również na sile w środku pola. Matić to wielki i silny chłop, swietnie radzacy sobie w pojedynkach glowkowych.
2. Allegri chce przed linią obrony ustawić gracza, ktory przede wszystkim umie bronić.
3. Matić także potrafi fajnie rozegrać piłkę i zagrać ją na długi dystans.
pkt.2 i 3
Jak to prawda to dlaczego nie zawalczyli o Krychowiaka lub Kante, nie rozumiem tego kompletnie. Druga kwestia czy zmieniamy taktykę? Zawsze to był regista przed linią obrony i do tego przymierzany teraz jest Pjanic, a "umieć zagrać długą piłkę" a być registą jak Pirlo to zupełna inna kwestia.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 20:52

jurson09 pisze:Odchodząc na chwilę od wielkich transferów - właśnie pozyskaliśmy młodziana z Benfici - Ricardo Camposa. Podobno bardzo utalentowany napastnik.

http://www.calciomercato.com/news/juve- ... pos-438829

Ciekawe czy coś z niego wyrośnie.
Było.

Baaaaardzo stary news.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 20:55

Profesor pisze:
jakku1 pisze:Agresti wbił się dzisiaj na VS i potwierdził jedną rzecz: Matić jest naszym celem numer jeden. Z kilku powodow:

1. Siła fizyczna. Wraz z utratą Pogby straciliśmy również na sile w środku pola. Matić to wielki i silny chłop, swietnie radzacy sobie w pojedynkach glowkowych.
2. Allegri chce przed linią obrony ustawić gracza, ktory przede wszystkim umie bronić.
3. Matić także potrafi fajnie rozegrać piłkę i zagrać ją na długi dystans.
pkt.2 i 3
Jak to prawda to dlaczego nie zawalczyli o Krychowiaka lub Kante, nie rozumiem tego kompletnie. Druga kwestia czy zmieniamy taktykę? Zawsze to był regista przed linią obrony i do tego przymierzany teraz jest Pjanic, a "umieć zagrać długą piłkę" a być registą jak Pirlo to zupełna inna kwestia.
Heheehehehehe Kante wielkim chłopem, a do dzisiaj mam obraz przed oczami jak Pogba z Grześkiem zrobił co chciał a ten się odbił jak worek z ziemniakami


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 21:02

Pozwolę sobie zacytować mojego kolegę (kibica Chelsea) z innego forum:
Matic w formie to jeden z najlepszych DP na świecie. Jak wracał do Chelsea to przez blisko rok utrzymywał tak wysoki poziom, że był obok Fabregasa najlepszym zawodnikiem Chelsea. W II części sezonu 14/15 jakiś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z Burnley bodajże chciał połamać Serbowi nogę i wtedy coś się złamało w jego psychice. Od tego momentu zaczął grać co raz gorzej, jeszcze do końca tamtego sezonu nie można było mieć do niego większych zastrzeżeń, ale w 15/16 było naprawdę tragicznie. Wiadomo jak ten sezon wyglądał dla Chelsea, ale w pewnym momencie sezonu ci ważniejsi zawodnicy zaczęli wracać z formą (Costa, Fabs, nawet Hazard), a Matic grał jak kłoda. Dosłownie, cień zawodnika. Najlepszy okres jego kariery to połówka sezonu 13/14 oraz połówka 14/15. Tutaj jest ta sytuacja, o której mowa:



Kante jest po fenomenalnym sezonie, ma dużo większy hajp niż Matic, bo gra w słabszym klubie. Ja mam duży sentyment do Matica, cały czas liczę, że odzyska dawną formę, ale obecnie Kante jest jakoś 10 razy lepszy od Serba. Matic jest bardzo dobrym DP, bo potrafi się odnaleźć w ofensywie. Nie jest typowym betonem, który jak dostanie piłkę w środku pola to oddaje do najbliższego zawodnika. On potrafi pociągnąć akcję do przodu, wyprowadzić piłkę ze środka, ma genialne uderzenie z dystansu i świetnie podaje:


Gdybym miał być obiektywny, to on w hierarchii powinien być za Khedirą, jak na razie to jest zawodnik na ławkę, a nie do podstawy. Jakbyście ściągali Kante to zapewne mielibyście jeszcze więcej jakości niż z Khedirą. Trochę go nie rozumiem, bo on chyba chce grać regularnie, a u Was z tym raczej będzie ciężko. On jest jednym z ulubieńców Mourinho.
To wypowiedź z 6 lipca^^


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 21:03

Pozyskaliśmy dzisiaj Jo&#227;o Serr&#227;o środkowy obrońca - rocznik 2000. Po pozyskanych wcześniej: Ricardo Camposie i obrońcy Afonso Freitasie.

Ja mam wrażenie że Ci najzdolniejsi to nas omijają jak najszerzej, bo doskonale wiedzą jak nasza Primka działa i do czego się nadaję...

Do nas idzie któryś sort i tyle w temacie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 21:39

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Pozyskaliśmy dzisiaj Jo&#227;o Serr&#227;o środkowy obrońca - rocznik 2000. Po pozyskanych wcześniej: Ricardo Camposie i obrońcy Afonso Freitasie.

Ja mam wrażenie że Ci najzdolniejsi to nas omijają jak najszerzej, bo doskonale wiedzą jak nasza Primka działa i do czego się nadaję...

Do nas idzie któryś sort i tyle w temacie.
Przecież Ty po każdym udanym zagraniu zawodnika U21 krzyczysz ze powinien być włączony do pierwszego zespołu i grać w pierwszej 11.

Pamiętaj, że młodych kupiliśmy Ruganiego i Pogbę i kilku innych grających obecnie w Serie A. Więc nawet jeśli nie każdy trafi do pierwszego zespołu, ale przynajmniej co 10 zostanie sprzedany za kilka milionów to na minus nie wychodzimy.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 21:47

jakku1 pisze:Agresti wbił się dzisiaj na VS i potwierdził jedną rzecz: Matić jest naszym celem numer jeden. Z kilku powodow:

1. Siła fizyczna. Wraz z utratą Pogby straciliśmy również na sile w środku pola. Matić to wielki i silny chłop, swietnie radzacy sobie w pojedynkach glowkowych.
2. Allegri chce przed linią obrony ustawić gracza, ktory przede wszystkim umie bronić.
3. Matić także potrafi fajnie rozegrać piłkę i zagrać ją na długi dystans.
No i gitara. Mam wrażenie, że Allegri najchętniej to by Busquetsa przytulił ;) . Warto zwrócić uwagę, że po odejściu Pirlo zmienił się sposób gry naszej pomocy, nawet z Marchisio na pokładzie. B2B dostali więcej swobody, nie musieli być już ochroniarzami registy. Pjanic w Romie też nie grał centralnie tylko przeważnie ustawiony bliżej prawej strony boiska. Zresztą Verratti, czy Gundogan też tak często grają. Jestem niemal przekonany, że jeśli Max będzie miał odpowiednią głębię składu w tej formacji to będzie sporo eksperymentował i stosował różne warianty.

Matic i Dahoud, a wcześniej Pjanic... dla mnie to fantamercato. Jeśli sprawdziłby się ten scenariusz to kurcze... kim jest Pogba... jaki Pogba? Ten wychowanek ManU? Coś tam kojarzę gościa.

BTW. Matic w słabym sezonie 2015/2016:


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 22:06

Arbuzini pisze:Matic i Dahoud, a wcześniej Pjanic... dla mnie to fantamercato. Jeśli sprawdziłby się ten scenariusz to kurcze... kim jest Pogba... jaki Pogba? Ten wychowanek ManU? Coś tam kojarzę gościa.

BTW. Matic w słabym sezonie 2015/2016:
Też oglądałem ten filmik ma długie zagrania dobre i po ziemi i górą. Fajnie też operuje piłką... jak na drwala.


adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 22:07

Do tego bardzo dobra technika jak na taki wzrost.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 22:12

Arbuzini pisze: BTW. Matic w słabym sezonie 2015/2016:
Ten filmik potwierdza moje mniemanie o Maticu.
Bardzo, ale to bardzo inteligentny zawodnik, który dobro drużyny przedkłada nad własne. Dużo pracuje. Jest przede wszystkim efektywny. Nie pajacuje jak Pogba gdy po przejściu 3 zawodników wybiera złe rozwiązanie, ale wszyscy mówią ale akcja!

Mądrze się ustawia i potrafi bardzo dokładnie podać. Przy ustawieniu z Pjaniciem byłby na ten moment najlepszym wyborem. Zabezpieczyłby tyły, bo kapitalnie odbiera piłke i zawsze szuka wolnej przestrzeni w którą mógłby wbiec z piłką. Świetnie się porusza jak na taki wzrost.
Jak dla mnie kandydat numer jeden na zastępstwo Pogby.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2016, 22:14

Tylko pamiętajmy kto kochał Pogbe za fryzury i tricki to się zawiedzie.


Zablokowany