Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:36

Ludzie takich ofert się nie odrzuca, to nie gracz pokroju Bale czy Ronaldo,który wygrywa mecz za meczem, a tutaj okaże się,że pójdzie drożej niż ta dwójka. Mamy już Pjanicia,który potrafi wykręcić podobne staty co Pogba ale do tego zapewne będzie miał większy wpływ na grę drużyny niż Francuz. Wzmocniony atak młody mega zdolnym Chorwatem i Higuainem,który pobił rekord z przeszłości do którego nie zbliżyło się wielu znakomitych napastników. Zapewne jeszcze kogoś do pomocy ściągniemy i będzie to mocne nazwisko, także ja jestem spokojny o następny sezon, bo kadrę najzwyczajniej w świecie będziemy mieć mocniejszą.
Takiej kasy zarówno Juve jak i Pogba odrzucić nie mogli.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:36

@LordJuve
ale on nie zrobil nam jakiegoś świnstwa, odchodzi za gruby hajs, powtarzam GRUBY nie jakies 50-60 mln a drugie tyle, nigdy nie deklarowal ze zostanie tu do konca kariery ani nic z tych rzeczy, a sam gracz w meczach LM jakos specjalnie sie nie wyróżniał. Nie jest to też gracz, który jakoś niesamowicie często przesądza o losach spotkania, bo to środkowy pomocnik

Mamy wielu graczy w obecnej drużynie którzy prezentuja odpowiednią jakość, więc nie jest również tak, że odchodzi i nagle nikt w Juve nie bedzie potrafil konstruować akcji i strzelać goli
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2016, 16:37 przez Piti, łącznie zmieniany 1 raz.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:37

Robaku pisze: widziałem, z tego co pamiętam po ostatnich ME...
Mi w pamięci zapadły sceny uśmiechów i klepania po plecach przeciwników, którzy nas właśnie puścili z niczym w meczu o puchar LM. Tak więc uważałbym z tym wnioskowaniem o ambicji zawodnika na podstawie tego, jak wyraża on swoje meczowe emocje.
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2016, 16:41 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:37

Spodziewałem się tego w momencie transferu Higuaina.Czysta matematyka.Pjanić za Pogbę,do tego Khedira i Marchisio a na początek sezonu dziady,z tą różnicą że mamy doświadczenie z tamtego sezonu.

Teraz kluczowe pytanie- czy będziemy mieli teraz do dyspozycji całą kwotę czy większość pojechała już do Neapolu?

Jakby była dostępna cała kasa to Juve powinno zagrać z grubej rury - 70mln na Kroosa lub Modricia.

Z trójki Tevez Vidal Pogba to Francuz byłby ostatni,którego chciałbym z powrotem u nas.

10 Dybala i życie toczy się dalej bez pazernego żabojada.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:39

Jeśli wierzyć Agrestiemu a chłop mimo fali hejta w to mercato miał rację, powtórzę bo do niektórych może nie dotarło MIAŁ RACJĘ (bo nie ma przesłanek żadnych żeby ściemniał ktoś kto się loguje na VS jako zwyczajny kibic Juventusu jak ja czy Wy nawet jeśli zawodowo jest dziennikarzem), to do pomocy teraz po sprzedaży Polpo przyjdą dwaj piłkarze. Jeśli bawimy się w Matuidiego na poważnie (znowu Raiola :facepalm:) to spodziewałbym się obok niego kogoś młodego i obiecującego. Nazwisk trochę w obiegu jest.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:39

gregor_g4 pisze: Moze Ty sie zastanow, zanim pojdziesz mu spamowac wall'a czy on sie tym w ogole przejmie, czy to po nim splynie?
Przejmą się z pewnością osoby odpowiedzialne za tego jego walla i wizerunek w mediach społecznościowych.

Mi to wystarczy, bo nie chodzi tutaj o nic więcej, jak ukazanie hipokryzji pewnych ludzi.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:40

LordJuve pisze:Ludzie, co Wy z tą "10"?

Pomyślcie: jak Juve potraktowało tego, który przez lata nosił ten numer i stworzył jego legendę w naszym klubie?
Jak Juventus potraktowa Platiniego, bo nie wiem? Bo chyba masz tak elementarna wiedzę o klubie, żeby nie pisać o tym, że 10 w Juve zyskała swoje znaczenie dzięki Del Piero.

Powinna tu panować wielka radość bo Juve zrobił genialny interes. Sprzedalismy gracza, który był głównie produktem marketingu, po beznadziejnym Euro w jego wykonaniu za kasę, jakby to był był piłkarz o klasę lepszy, niż jest.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:40

LordJuve pisze:Tu nie chodzi o to, żeby z kimkolwiek walczyć. Chodzi raczej o widoczne i zbiorowe pokazanie Pogbie i jego świcie, jakie świństwo zrobił kibicom Juve.
Nooo... Bardzo Pogbe zaboli jak zobaczy na FB teksty kibiców, a w drugim oknie przeglądarki konto bankowe, a na nim 18 mln €. :lol: Raiola to już w ogóle jak usłyszy jakie pomyje na niego są wylewane raz dwa odda Juve całą swoją prowizje z transferu Paula, byśmy mogli śnić o wyciągnięciu Verrattiego. :hellyes:


Obrazek
mephisto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2013
Posty: 85
Rejestracja: 25 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:42

A pomyśleć, że w tym samym okienku, w którym przychodził Pogba byliśmy tak blisko Verrattiego, który jak wiadomo jest Juventino i myślę że nie potraktowałby nas tak jak ta gwiazdeczka :mad2:. Teraz o Marco możemy najwyżej pomarzyć.

Naprawdę nie widzę nikogo kto mógłby na tę chwilę załatać dziurę po Pogbie, choć jakby przyszli zarówno Witsel jak i Matuidi to jeszcze nie byłoby tragedii albo jakiś turbokozak, o którym się nie mówi. Masakra jak zjechaliśmy poziomem w środku w zaledwie dwa sezony, to jest niemożliwe. Panie Marotta, działaj :pray:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:43

RICTOR pisze:Jeśli wierzyć Agrestiemu a chłop mimo fali hejta w to mercato miał rację, powtórzę bo do niektórych może nie dotarło MIAŁ RACJĘ (bo nie ma przesłanek żadnych żeby ściemniał ktoś kto się loguje na VS jako zwyczajny kibic Juventusu jak ja czy Wy nawet jeśli zawodowo jest dziennikarzem), to do pomocy teraz po sprzedaży Polpo przyjdą dwaj piłkarze. Jeśli bawimy się w Matuidiego na poważnie (znowu Raiola :facepalm:) to spodziewałbym się obok niego kogoś młodego i obiecującego. Nazwisk trochę w obiegu jest.
Kurde przecinak typu Matic/Witsel + Tielemas :pray:
A nie jakies Donsahy czy Diawary.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:44

RICTOR pisze:Jeśli wierzyć Agrestiemu a chłop mimo fali hejta w to mercato miał rację, powtórzę bo do niektórych może nie dotarło MIAŁ RACJĘ (bo nie ma przesłanek żadnych żeby ściemniał ktoś kto się loguje na VS jako zwyczajny kibic Juventusu jak ja czy Wy nawet jeśli zawodowo jest dziennikarzem), to do pomocy teraz po sprzedaży Polpo przyjdą dwaj piłkarze. Jeśli bawimy się w Matuidiego na poważnie (znowu Raiola :facepalm:) to spodziewałbym się obok niego kogoś młodego i obiecującego. Nazwisk trochę w obiegu jest.
Rictor, transfer Pogby doszedł do skutku, w związku z tym tak samo wairygodny jest DiMarzio, czy Tancredi. O Agrestim to w żąden sposób nie świadczy


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:44

Bazyliszek pisze:Mamy wielu graczy w obecnej drużynie którzy prezentuja odpowiednią jakość, więc nie jest również tak, że odchodzi i nagle nikt w Juve nie bedzie potrafil konstruować akcji i strzelać goli
Mamy takich graczy w pomocy? Marchisio może do końca roku dochodzić do formy. Poza tym nie wiemy, jak ta kontuzja wpłynie na jakość jego gry. Khedira wiadomo, 50/50% szans, że akurat nie będzie miał urazu i złapie formę.
Kogo w tej pomocy mamy jeszcze o jakości potencjale podobnym do Pogby?

Co więcej, straciliśmy jedynego medialnego zawodnika.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:44

Makiavel pisze:
LordJuve pisze:Ludzie, co Wy z tą "10"?

Pomyślcie: jak Juve potraktowało tego, który przez lata nosił ten numer i stworzył jego legendę w naszym klubie?
Jak Juventus potraktowa Platiniego, bo nie wiem? Bo chyba masz tak elementarna wiedzę o klubie, żeby nie pisać o tym, że 10 w Juve zyskała swoje znaczenie dzięki Del Piero.

Powinna tu panować wielka radość bo Juve zrobił genialny interes. Sprzedalismy gracza, który był głównie produktem marketingu, po beznadziejnym Euro w jego wykonaniu za kasę, jakby to był był piłkarz o klasę lepszy, niż jest.
Pełna zgoda, dostajemy taką kasę za gracza,który nie wiem czy jest w top 10 pomocników na świecie.Interes genialny, zobaczymy co dalej z kasą zrobi Beppe:) Wzmocni skład finansowo wychodząc być może na "+" jak uda się gdzieś upchnąć za dobrą kasę Pereyrę,Zaze czy Hernanesa. :)


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:46

Sorek21 pisze: 10 Dybala i życie toczy się dalej bez pazernego żabojada.
Oby na dłużej, niż rok... bo znów przyjdzie oferta na grube miliony i okaże się, że ani zawodnik, ani Juventus "nie mogli odrzucić takiej oferty". :roll:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:46

Brawo Paul! :bravo: jak sie okazało hajs dla niego jest wazniejszy niz ambicje sportowe, zakpil sobie z kibicow Juve tą cala szopka, brak szacunku

pozostaje mu zyczyc slabego sezonu, brak trofeow i oglądania w tv jak Juve wznosi puchar LM

NARA PAUL...


Zablokowany