Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:16

A jak pisałem Cabriniemu, że ma szansę się jeszcze ze wszystkiego wycofać to dalej chłopak parł w zaparte. I co, warto było?

Nie jestem aż tak złośliwy z natury, ale nie podaruję tego. I co, gdzie się podział ten inteligentny wspaniały Pogbuś co poniektórych? :ok:

Że Polpo odchodzi nie mam żalu. Że do MU już tak. Samych niepowodzeń w dalszej karierze sportowej. W życiu prywatnym niech mu się wiedzie i niech zostanie tym wymarzonym topowym celebrytą :smile:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:18

Ludzie, co Wy z tą "10"?

Pomyślcie: jak Juve potraktowało tego, który przez lata nosił ten numer i stworzył jego legendę w naszym klubie?

Przypomnijcie sobie znak serduszka, który Vidal pokazywał po każdym swoim golu w Juve.

To są tylko symbole, których znaczenie poznajemy w takim momencie, jak ten.

Pogba nie powinien dostać tego numeru i nie wiem kto, i z jakiego powodu, mu go powierzył. Gość miał zbyt krótki staż w Juve i raczej perspektywę wylotową. Niestety, okazuje się, że wylatuje szybciej, niż się spodziewamy.

Ciekaw jestem, co będzie mówił po transferze. Zacznie gadać tak, jak Vidal: Juve było ok, ale mój BM (ManUtd) to dużo większy i lepszy klub?
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2016, 16:19 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:18

Tak jak pisałem milion stron wcześniej, odejście Pogby mnie w ogóle nie martwi. Ciekawe co teraz zrobi nasz zarząd i kogo podpiszemy. Matuidi to zawodnik jednowymiarowy, a nam przydałby się ktoś lepszy. Vidal? :lol:


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:19

Ci który wierzyli, że zakup Pipity nie był powiązany z odejściem Pogba byli naiwni.
Szkoda tylko, że Paul nie powiedział jak jest tylko się 'bawił' z kibicami bianconerich. Rozumiem, że media i te sprawy, ale szanujmy się. Z drugiej strony, Pogba nie był nigdy liderem. Owszem, to znakomity piłkarz, ale nie był decydujący na boisku.
No cóż, miejmy nadzieję, że Pjanic nie był zastępcą Pogby.
Smutne jest to, że co roku oddajemy ważnych zawodników. Ostatnio Vidal, teraz Pogba, potem pewnie Dybala.
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2016, 16:23 przez Morgesztern, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mephisto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2013
Posty: 85
Rejestracja: 25 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:19

Jeszcze będzie marzył o powrocie po kolejnym żałosnym sezonie Manchesteru ;)


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:19

Może wraz z końcem tej żenującej telenoweli zakończy się też działalność na JuvePoland pewnego użytkownika, który płacze przed meczem Juventusu... :think:
Żal trochę mimo wszystko Paula, ale po Zidanie nie płakałem i teraz też nie będę :hellyes:


:allegri: na śmietnik
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:20

Ochłonąłem. Zbyt emocjonalnie do tego podchodziłem - co ja się będę przejmował jakimś gówniarzem. Kiedy ja zaczynałem interesować się Juventusem i grałem w piłkę z rówieśnikami, dzieciaki w jego wieku byli za mali by nam ją odkopnąć jak wyleciało poza boisko. Niech spada, jego ambicję - chociaż z drugiej strony wrócił do klubu którego jest wychowankiem - o tyle chociaż dobrze. Mam nadzieje że kupimy dwóch naprawdę dobrych zawodników.
Aha od dzisiaj oficjalnie - moim nowym ulubionym zawodnikiem jest...



FinoAllaFine
ForzaJuve


#cznandj #ripgangsquad :hi:
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:21

Pogba jest inteligentny i widząc, że budujemy drużynę na wygranie LM nie odejdzie. Przecież on zawsze powtarzał, że liczą się dla niego skucesy sportowe a nie pieniądze. Jaka w ogóle w tym logika by była. Jak głupi łykacie ściemy mediów :ok:

Koniec na ten temat ode mnie już. Dobra nauczka dla innych na przyszłość.

Zaczynamy temat wzmocnienia pomocy ;)


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:21

Masakra, nie zasluzyl na szacunek za ta cala szopkę.

P.s oby nie bylo tak, ze dzisiaj widzieliśmy podstawowa linie pomocy.


MaxFromJam89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 60
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:21

Skoro Pogba teraz będzie grał w "Teatrze Marzeń" wypada mu życzyć połamania nóg...

Odszedł Conte - daliśy radę. Następnie Vidal, Tevez - daliśmy radę. Teraz też damy. Zarząd nie raz już pokazał że trzeba im zaufać. Z ocenami trzeba zaczekać do Maja'17.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:22

Przynajmniej koniec tej sagi, ale do Pogby stracilem szacunek. Nie dlatego, ze w ogole odszedl, ale ze wzgledu na to, jaki klub wybral i jak bawil sie naszym kosztem ostatnimi czasy. Plunal nam w twarz reklama Adidasa, tymi zdjeciami z koszulkami czy pilkami Juve czy tez deklaracjami o pozostaniu w klubie. Mowimy o zawodniku, ktoremu zaufalismy, ktoremu dalismy plac gry. Tymczasem wraca do zespolu, ktory go olal i potraktowal jak piate kolo u wozu. Myslalem, ze ma wiecej w glowie. Sky i reszta triumfuja. Przykre.

Szkoda, ze tracimy sportowo i marketingowo. Niestety, ale kolejny rok i kolejne duze zmiany, takze teraz bedziemy potrzebowac czasu, by to zgrac. Moim zdaniem marzenie o LM trzeba bedzie odlozyc. W ten sposob nie zagoscimy na stale w czubie Europy.

Jesli mamy wziac jakiegos pomocnika, niech bedzie to jakis przekocur, a nie odrzut. Okienko bylo cudne, teraz niestety juz takie nie jest.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:22

Ludzie czemu wy płaczecie. Bierzemy tego Matuidiego i wracamy do 4-1-2-1-2. To my lepiej na tym wyszliśmy bo dostaliśmy piłkarza dzięki któremu Juve znów stało się medialne, i potem go oddaliśmy za ponad sto milionów. Skończcie się przywiązywać do piłkarzy, bo to że Pogba dostaje numer 10 to nie znaczy że będzie kolejnym Del Piero i będzie tutaj grał do końca. Bardzo dobre okienko zrobiliśmy i tyle. Tym się cieszmy.


Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:22

Mi tam nie szkoda, lubiłem go ale to nie jest zawodnik nie do zastąpienia. Za takie pieniądze dla mnie to dobry deal.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:23

Żal jedynie tych, którzy pod wpływem Cabriniego postawili pieniądze. :prochno:
I tego, że szybko nie będziemy mieli okazji udowodnić czegoś Pogbie na boisku.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:23

Pogba nigdy nie zaprzeczał, że odejdzie z Juve. Nie było chemii takiej jak w przypadku choćby Nedveda. Raiola zrobił swoje jak i mity o ManU czy Jose. Teraz jeszcze bardziej nie będę lubił Czerwonych diabłów. Czekam na kogoś po Vidalu i Pogbie kto będzie tym liderem i to w całości Juventino.


Zablokowany