Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wasky77

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2013
Posty: 75
Rejestracja: 06 marca 2013

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 17:07

Urbi27 pisze:
Robaku pisze:i uważasz, że teraz kluby tak nie twierdzą? Ze uważają ze nie mamy kasy z Pogby?
Własnie to napisałem - że jak zgłaszamy się po jakiegoś pomocnika w tej chwili to z automatu mogą zakładać, że Pogba sprzedany. Tylko tak jest od początku okienka.
Dlatego zezol kupił Pjanicia i Igle aktywując klauzule bo inaczej to by nas dusili co do euro centa


"Wąski czy ci się sufit na łeb nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?"
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 17:11

Robaku pisze:i uważasz, że teraz kluby tak nie twierdzą? Ze uważają ze nie mamy kasy z Pogby?
To jest to o czym mówilem.

Niby po co mieli by sie wstrzymywac z ogłoszeniem transferu?

Przeciez to by tylko zapewniło samemu piłkarzowi spokojne wakacje (zamiast lamentu pod każdym zdjęciem).

Jak dla mnie może się to zakończyć jak saga z De Gea.
Chociaż, no kurcze, czy mamy jakąś wiarygodną informacje bezpośrednio od naszych działaczy mówiącą że prowadzimy negocjacje?

Pamiętam przytaczaną z czerwca że zostaje, a podobno do końca Maja Paul miał sie zdecydować czy zostaje czy nie. Mam racje? Mrozzi?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 17:23

Powiem tak - media wcale nie są nieomylne. Trąbią o tym transferze, ale te wszystkie "ostatnie" 48 godzin, ciągłe zmiany ceny i tak dalej to festiwal żenady z ich strony.

Poza aspektem finansowym, nie ma logicznych przesłanek za tym żeby Pogba przeszedł do United. Widzieliście jak się on buja po tych Stanach? Kasy mu nie brakuje na pewno i nie sądzę żeby miał wyjść źle na tym, że zostanie w Juventusie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 17:24

Adrian27th pisze:Pamiętam przytaczaną z czerwca że zostaje, a podobno do końca Maja Paul miał sie zdecydować czy zostaje czy nie. Mam racje? Mrozzi?
Faktycznie, bylo cos takiego.

Opierajac sie jedynie na faktach mozna by stwierdzic, ze Pogba zostaje (video z udzialem Evry, w ktorym zapowiada powrot do Vinovo i video z wczoraj). Reszta nie zostala podparta zadnymi dowodami.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 17:29

https://pbs.twimg.com/media/CpBBNmlWAAAgeBY.jpg

Tak to będzie :prochno:

Jadę na trening, i jestem przekonany, że jak wrócę po 21.00 to kilka źródeł zacznie grac bezpieczniej i już nie będzie, że Pogba leci do Manchesteru, tylko, że dalej nie osiągnięto porozumienia ;) A w niedzielę, najpóźniej balon pęknie.


Obrazek
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 17:34

Ok, wchodzimy w głowę Pogby: :smile:

Za pozostaniem w Juve

- gra w LM

- duża szansa na wygranie LM

- Niekwestionowana gwiazda drużyny

- To Juventus zrobił z Paula gwiazdę

- podwyżka

- w związku z grą w LM szansa na złotą piłkę

- praktycznie gwarancja mistrzostwa

- Patrice Evra

- W Manchesterze będzie numrem 2, wiadomo - Zlatan

- Manchester gra w LE

- Nie ma pewności, że będą w top 4

Za odejściem z Juve:

- kasa

- lepsza liga (?)

- chcemy go sprzedać (?)

Sami widzicie, Pogba zostaje


:smile:


Zero szacunku dla Pogby
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 17:52

Robaku pisze:Akurat imo DeSciglio jest do zrobienia inaczej. Wymiana za Zazę. Oni chcą Simone, Simone chce ich, Pytanie tylko jedno czy my wyceniany Mattie na 25 baniek i czy mamy co zrobić z Lichym.
No ale pieniążków też coś trzeba odzyskać.
JuveR pisze:W jaki sposób wymiana Lichtsteiner <-> Cuadrado ma zrobić miejsce dla De Sciglio? To nie jest nasz wychowanek, że moglibyśmy go wrzucić do tej czwórki obok Marchisio.
Chodziło mi o miejsce na pozycji prawego obrońcy - Cuadrado to gracz ofensywny, ja go traktuje jak bocznego napastnika - przydałby się w kadrze.
JuveR pisze:Wątpię też w sens posiadania trzech prawych wahadłowych w kadrze
Jak powyżej - zastanawiamy się nad Gabigolem - który jest prawoskrzydłowym. Gracza stricte ofensywnego na prawą flankę nie mamy.
W poprzednim sezonie też mieliśmy 3 graczy na prawą stronę - Caceres to zarówno prawy obrońca jak i środkowy, teraz jego miejsce zajał Benatia. Tyle że on, tu już tylko jest ŚO.
JuveR pisze:Asamoah? :smile:
Właśnie - 4 gracz na lewa stronę - Po Evrze, Sandro i Pjacy. :)
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2016, 17:54 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 2 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 17:52

Czołem :prochno:

Jak tam Pogba dalej w Juve? Od kilku dni nie śledzę forum bo nie chce mi się czytać dziennie po kilka stron spekulacji i rozważeń czy odejdzie czy nie, więc zapytam dzieje się coś w temacie mercato oprócz informacji o francuzie.

Teraz taki mały offtopic Cabrini z tego co mi wiadomo to mieszkałeś kiedyś w Nysie, dzisiaj bujałem się po tym mieście w koszulce Juve i jakiś typ w koszulce MU się krzywo na mnie patrzył po czym z jakimś swoim koleżką coś do mnie pyskowali, ale u wuj im chodziło to ja nie wiem :prochno:


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 18:00

Przepraszam ale nie róbmy z tego forum śmietnika. Pisanie swoich wywodów dotyczących przerobionego zdjęcia, fryzury Pogby, wypowiedzi jakiegoś fryzjera itd. Ludzie bądźmy poważni. Ewidentne jest że nie ma żadnych poważnych informacji na temat transferu Pogby ale to nie jest powód by debatować nad idiotyzmami.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 18:09

19 pisze:Ewidentne jest że nie ma żadnych poważnych informacji na temat transferu Pogby ale to nie jest powód by debatować nad idiotyzmami.
I mimo to, jest spora grupa, na forum, która albo trolluje, albo ..., no cóż, ma jakieś problemy. #cabriniteam_vs_utdteam :prochno:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 18:12

Hmmm, to już w końcu nie wiem jak to jest? Czytam dziś, że ponoć Bayern chce już teraz odkupić Comana.

Przydałby się taki zastrzyk gotówki na to mercato.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 18:18

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
JuveR pisze:W jaki sposób wymiana Lichtsteiner <-> Cuadrado ma zrobić miejsce dla De Sciglio? To nie jest nasz wychowanek, że moglibyśmy go wrzucić do tej czwórki obok Marchisio.
Chodziło mi o miejsce na pozycji prawego obrońcy - Cuadrado to gracz ofensywny, ja go traktuje jak bocznego napastnika - przydałby się w kadrze.
W myśl nowych przepisów nie ma po prostu dla niego miejsca. Chyba, że chcesz się pozbyć 4 środkowych pomocników i zostać w środku z (dajmy na to) Pogbą, Pjanicem, Marchisio, Khedirą i Sturaro (w tym trzech jeszcze nieposkładanych).
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
JuveR pisze:Wątpię też w sens posiadania trzech prawych wahadłowych w kadrze
Jak powyżej - zastanawiamy się nad Gabigolem - który jest prawoskrzydłowym. Gracza stricte ofensywnego na prawą flankę nie mamy.
W poprzednim sezonie też mieliśmy 3 graczy na prawą stronę - Caceres to zarówno prawy obrońca jak i środkowy, teraz jego miejsce zajał Benatia. Tyle że on, tu już tylko jest ŚO.
JuveR pisze:Asamoah? :smile:
Właśnie - 4 gracz na lewa stronę - Po Evrze, Sandro i Pjacy. :)
Asamoah u Allegriego nigdy nie grał na lewym wahadle. Choć w obliczu długiego sezonu i wiekowego już Evry może to być niewątpliwa zaleta, że od biedy i tam zagra. Kokosów za niego i tak nie dostaniemy.
Pjacę to już nawet nie wiem jakim sposobem wliczyłeś do wahadłowych.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 18:42

Arbuzini pisze:Powiem tak - media wcale nie są nieomylne.
Kochany... media to największe głowno jakie mogło spotkać ludzkość. Wierzyć informacją z prasy czy telewizji i odbierając ich przekaz jako stan faktyczny to ostateczne stadium wyprania mózgu i zidiocenia.
Wiecie jak będzie wyglądać cała ta sytuacja za tydzień? Po prostu temat ucichnie i nic więcej. Di Marzio i innym łebkom sytuację z Pogbą wypominać będziemy tylko my. DM, Agresti czy inni dalej w środowisku będą uważani za najlepiej poinformowanych, Sky dalej będzie uważana za rzetelne źródło informacji. Oni sprzedają to co ludzie chcą czytać. Tyle w temacie ;)

To co pisałem i piszę już od dawna. Pogba zostaje :ok:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 18:45

JuveR pisze:Pjacę to już nawet nie wiem jakim sposobem wliczyłeś do wahadłowych.
:facepalm: Do jakich wahadłowych? Ja rozróżniam skrzydłowych ofensywnych czyli bocznych napastników i bocznych obrońców. Wliczyłem go do graczy na lewą stronę - przy taktyce mogących wypełnić miejsca przy taktyce chociażby 442, w przypadku Chorwata byłoby to skrzydło z przodu. ;)

BTW: Czemu skoro ktoś tutaj mówi o skrzydle, to zaraz musi mu chodzić o wahadłowego? Oj widać Conte, zabetonował także umysły pod kątem postrzegania (:smile:) pozycji na boisku...
JuveR pisze:Pogbą, Pjanicem, Marchisio, Khedirą i Sturaro.
Wiesz że Marchisio to nasz wychowanek przecież. 2 bramkarzy 9 obrońców = 11 + 4 napastników (bo jeden z dójki Mandzukic/Zaza na bank odejdzie) = 15 masz jeszcze, 6 miejsc... Pewnie i tak i tak zostanie Marrone, aha! Jak wiesz 3 bramkarz to będzie wychowanek. :whistle:
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2016, 18:53 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 2 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 18:48

W przypadku Polpo czas działa na naszą korzyść, chociaż nie zdziwię się jak nasz Francuz wróci do Vinovo i pismaki będą do końca sierpnia rozpisywać się o transferze do Manchesteru bądź Realu.

Znalezione w internecie. Genialne :bravo:

People have claimed Marotta can't sell, but;
Matri (11m)
Giaccherini (7.5m)
Coman (28m)
Immobile (8m)
Gabbiadini (6.5)
Pogba (48 hours)


Zablokowany