Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:19

kamil-8853 pisze: Obrazek?
Skąd to masz?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:19

Po prostu sa konsekwentni. Doniesienia jak byly tak nadal sa sprzeczne. A juz najwieksze posmiewisko robi z siebie Di Marzio, bo i najwiecej ma do stracenia jako dotychczasowe najbardziej wiarygodne zrodlo w Italii. Jesli Pogba by ostatecznie odszedl, to bede na Marotte wsciekly. Nie dlatego, ze sprzedalby Francuza, a ze wzgledu na termin wykonania operacji na ledwie 2 tyg. przed rozpoczeciem sezonu.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:21

sebatiaen pisze:kurcze przestancie jiz.
Zaraz wszyscy z nas beda beke cisnac.
Jezeli to prawda z tym adidasem i sprzedazami koszulek z dyszka Dybali to Pogba odchodzi.
Wy z wszystkiego i wszystkich macie polew, za duzo nakupowalismy, skonczcie pisac te glupoty, ja sie wcale nie zdziwie jak odejdzie, Bóg tylko wie czym wy sie sugerujecie ze tacy pewni siebie jestescie.
Jak mogliby sprzedawać koszulki z numerem #10 Dybali przed potwierdzeniem transferu przez Juve? No jak? Ani adidas, ani Juventus nie dopuściłby do sprzedaży takich koszulek w oficjalnych sklepach bez żadnych oświadczeń o zmianie właściciela numeru. Więc skończ łykać wszystko jak leci i czekaj na powrót Pogby do Vinovo.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:26

CavAllano pisze:Nie dlatego, ze sprzedalby Francuza, a ze wzgledu na termin wykonania operacji na ledwie 2 tyg. przed rozpoczeciem sezonu.
Informacja o zainteresowaniu Pogbą ze strony Man. Utd. po raz pierwszy pojawiła się kiedy? W czasie Euro, tuż po? Nawet jeśli do transferu dojdzie i zostanie ogłoszony, dajmy na to w przyszłym tygodniu, to raczej nie dowodzi, że do transakcji nie doszło wcześniej, a z oficjalnym ogłoszeniem wstrzymały się obie strony wraz z Francuzem. Sam jestem zdania, że w sprawie Pogby już zapadła decyzja, Marotta już o niej wie i sen ma spokojny.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:30

Zdecydowanie i to też może świadczyć o tym, że Pogba zostaje, bo ok, to że Paul wraca 7 sierpnia z wakacji jeśli go sprzedalismy to zupelnie nie nasza sprawa. Jeśli go sprzedalismy to dla nas chłopak moze wrocic z wakacji nawet 27.
Ale w takim wypadku dziwi brak jeszcze jego zastępstwa. Bo jeśli transfer został sfinalizowany, a zapewne tak to już powinno być. to nasze zastępstwo powinno być w Vinovo i zgrywać się z chłopakami, bez względu czy tym zastępstwem jest Witsel, Matic czy inny zawodnik.
Bo też wątpliwe, aczkolwiek nie niemożliwe, żebysmy czekali na transfer in, do czasu ogłoszenia Pogby, to trochę jednak 'szczał" w kolano. Bo to taka zachęta - patrzcie mamy 120-110-100 baniek i nie zawahamy się ich użyc. No to taki Zenit, Chelsea, Psg, Wilki - ok, ok w takim razie 30 baniek za Axela, 40 baniek za Maticia, itp.
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2016, 16:35 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:34

W wiekszym stopniu mialem na mysli brak konkretow odnosnie kolejnego pomocnika, ktory mialby dolaczyc do kadry na krotko przed pierwszym ligowym meczem, czyli brak zgrania. Ja naprawde licze na to, ze Pogba nie robi sobie z nas jaj i nie klamie, bo niby po co. Reki za pozostanie Francuza u nas sobie uciac nie dam, ale to trwa za dlugo, w miedzyczasie pojawialy sie bezsensowne aktualizacje. Tez nie mam natomiast watpliwosci, ze decyzja na pewno juz zapadla.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:38

A może zastępstwem będzie Matuidi, który też ma wakacje do 7.08. i dlatego nie ma jeszcze żadnych oficjalek?.....tak tylko gdybam. Chce jednak pozostania Pogby ;)
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2016, 16:39 przez Yaro417, łącznie zmieniany 1 raz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:38

Mi spokoju nie daje jedna rzecz... W to mercato pozyskaliśmy, jak na razie 5 świetnych zawodników, ale! Żaden z nich nie jest Włochem. No a mieliśmy budować Juventus na Włochach. :think: Mało tego! Prawdopodobne jest odejście Zazy. Wiadomo rynek włoski jest jaki jest, posucha - ale zawsze jakiegoś tam Włocha żeśmy brali. Raz farbowanego - Romulo. Dlatego cały czas w głowie mi siedzi ten De Sciglio. Nie wiem, może liczymy na rozmowy z Chelsea, oni nam Cuadrado my im Lichtsteinera - który zrobiłby miejsce wychowankowi Milanu. No i jak patrzę na tą kadrę 34 zawodników - wiadomo część z nich to też młodzi gracze co pójdą na wypożyczenia - żadnych sprzedaży praktycznie od odejścia Moraty.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:41

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Mi spokoju nie daje jedna rzecz... W to mercato pozyskaliśmy, jak na razie 5 świetnych zawodników, ale! Żaden z nich nie jest Włochem. No a mieliśmy budować Juventus na Włochach. :think: Mało tego! Prawdopodobne jest odejście Zazy. Wiadomo rynek włoski jest jaki jest, posucha - ale zawsze jakiegoś tam Włocha żeśmy brali. Raz farbowanego - Romulo. Dlatego cały czas w głowie mi siedzi ten De Sciglio. Nie wiem, może liczymy na rozmowy z Chelsea, oni nam Cuadrado my im Lichtsteinera - który zrobiłby miejsce wychowankowi Milanu. No i jak patrzę na tą kadrę 34 zawodników - wiadomo część z nich to też młodzi gracze co pójdą na wypożyczenia - żadnych sprzedaży praktycznie od odejścia Moraty.
AKurat imo DeSciglio jest do zrobienia inaczej. Wymiana za Zazę. Oni chcą Simone, Simone chce ich, Pytanie tylko jedno czy my wyceniany Mattie na 25 baniek i czy mamy co zrobić z Lichym.

Yaro, Matiudi to w zasadzie jedyna opcja, ale... ale w takim razie to chłopak powinien być 7 - 8 sierpnia w Vinovo, a ten deal to na taki bliski nie wygląda.
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2016, 16:43 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:42

Yaro417 pisze:A może zastępstwem będzie Matuidi, który też ma wakacje do 7.08. i dlatego nie ma jeszcze żadnych oficjalek?.....tak tylko gdybam. Chce jednak pozostania Pogby ;)
A może to właśnie Matuidi pójdzie do MU.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:46

Push3k pisze:
Yaro417 pisze:A może zastępstwem będzie Matuidi, który też ma wakacje do 7.08. i dlatego nie ma jeszcze żadnych oficjalek?.....tak tylko gdybam. Chce jednak pozostania Pogby ;)
A może to właśnie Matuidi pójdzie do MU.
Dokładnie tak będzie. Pisałem już o tym dzisiaj.

Odpowiedzcie sobie na pytanie: Jaki interes ma Pogba w przejściu do ManU ? Kasa ? nie ma 29 lat, żeby wykrzystać "ostatnią szansę" - Juve ma pakę na LM, ManU ma drużynę na ... LE. Tyle.


Zero szacunku dla Pogby
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:49

Robaku pisze:Zdecydowanie i to też może świadczyć o tym, że Pogba zostaje, bo ok, to że Paul wraca 7 sierpnia z wakacji jeśli go sprzedalismy to zupelnie nie nasza sprawa. Jeśli go sprzedalismy to dla nas chłopak moze wrocic z wakacji nawet 27.
Ale w takim wypadku dziwi brak jeszcze jego zastępstwa. Bo jeśli transfer został sfinalizowany, a zapewne tak to już powinno być. to nasze zastępstwo powinno być w Vinovo i zgrywać się z chłopakami, bez względu czy tym zastępstwem jest Witsel, Matic czy inny zawodnik.
Bo też wątpliwe, aczkolwiek nie niemożliwe, żebysmy czekali na transfer in, do czasu ogłoszenia Pogby, to trochę jednak 'szczał" w kolano. Bo to taka zachęta - patrzcie mamy 120-110-100 baniek i nie zawahamy się ich użyc. No to taki Zenit, Chelsea, Psg, Wilki - ok, ok w takim razie 30 baniek za Axela, 40 baniek za Maticia, itp.
Zdajesz sobie sprawę, że jeżeli nasi zgłosiliby się po Witsela, Matica bądź Matuidiego po ogłoszeniu transferu Higuaina (w momencie gdzie nasze wydatki urosły do niespotykanego dotąd poziomu) to dla klubów z którymi mielibyśmy prowadzić negocjacje to byłby jasny i oczywisty sygnał - sprzedali Pogbę mają kupę hajsu, ogłoszenie tego transferu nie jest więc konieczne.

Druga sprawa jest taka, że albo jakiegoś zawodnika chce się sprzedać albo nie. Jeżeli założymy, że wyceniamy każdego z tych zawodników na podobną kwotę powiedzmy 30 mln. To targujemy się do +15% i zobaczymy co z tego wyjdzie. Sprzedający też zdaje sobie sprawę, że jak zawoła za dużo to nie zarobi nic bo towar stanie się mniej atrakcyjny i mniej konkurencyjny.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:53

i uważasz, że teraz kluby tak nie twierdzą? Ze uważają ze nie mamy kasy z Pogby?


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:59

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Mi spokoju nie daje jedna rzecz... W to mercato pozyskaliśmy, jak na razie 5 świetnych zawodników, ale! Żaden z nich nie jest Włochem. No a mieliśmy budować Juventus na Włochach. :think: Mało tego! Prawdopodobne jest odejście Zazy. Wiadomo rynek włoski jest jaki jest, posucha - ale zawsze jakiegoś tam Włocha żeśmy brali. Raz farbowanego - Romulo. Dlatego cały czas w głowie mi siedzi ten De Sciglio. Nie wiem, może liczymy na rozmowy z Chelsea, oni nam Cuadrado my im Lichtsteinera - który zrobiłby miejsce wychowankowi Milanu. No i jak patrzę na tą kadrę 34 zawodników - wiadomo część z nich to też młodzi gracze co pójdą na wypożyczenia - żadnych sprzedaży praktycznie od odejścia Moraty.
W jaki sposób wymiana Lichtsteiner <-> Cuadrado ma zrobić miejsce dla De Sciglio? To nie jest nasz wychowanek, że moglibyśmy go wrzucić do tej czwórki obok Marchisio. Wątpię też w sens posiadania trzech prawych wahadłowych w kadrze (Alves, Cuadrado, De Sciglio). Zakładam, że jednak 3-5-2 to nadal będzie nasza podstawowa formacja, a 4-3-1-2 jedynie od zadań specjalnych ;) Swoją drogą w tej drugiej nawet nie ma miejsca dla Cuadrado, więc jak dla mnie jego temat jest już skończony.

Swoją drogą sporo osób tutaj dywaguje na temat następców w przypadku ewentualnego odejścia Pogby. A co jeśli nasz zarząd jednak wcale o takowym nie myśli, a Allegri ma zamiar dać większe pole do popisu komuś z trójki Sturaro,Lemina, Asamoah? :smile:
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2016, 17:19 przez JuveR, łącznie zmieniany 1 raz.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 17:04

Robaku pisze:i uważasz, że teraz kluby tak nie twierdzą? Ze uważają ze nie mamy kasy z Pogby?
Własnie to napisałem - że jak zgłaszamy się po jakiegoś pomocnika w tej chwili to z automatu mogą zakładać, że Pogba sprzedany. Tylko tak jest od początku okienka.


Zablokowany