Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 11:04

Dziś w prasie, między innymi w Tuttosport i CDS można przeczytać, że po pożegnaniu się z Pogbą sprowadzimy 2 pomocników, mają to być Witzel i ktoś za 40mln. Wymienia się Matuidi i Matic.
Wg tuttosport, Pogba miał udzielić w wywiadzie krótkiej odpowiedzi na to czy przechodzi do Man Utd: " Man Utd? Vedremo..." Jeśli to prawda, to już nie ma wątpliwości i nasi chyba na serio chcą zaklepać zastępstwa dla niego i dopiero go oddadzą
:whistle:

Na temat Gabigola - ponoć jesteśmy faworytem w grze o niego, ale... nie zamierzamy brać udziału w żadnych licytacjach. Mamy porozumienie z Santosem i czekamy na ruch samego piłkarza :facepalm:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 11:06

Jakbym mial wybierac miedzy Higuainem a Icardim wybralbym i tak tego pierwszego, ale nie ze wzgledu na fakt, ze to nowy gracz Juve. Po prostu duzo wieksze doswiadczenie i ogranie w Europie. Tyle. Nie bede tez ukrywal, ze ze wzgledu na te przeboje z Maxim nie trawie gracza interu. Poki co faktem jest, ze Napoli zawdziecza LM glownie Higuainowi. Zobaczymy, czy Icardi pociagnie ten wozek, o ile w ogole tam wyladuje.

To co, w sprawie Pogby nadal kwestia detali i godzin? :smile:


pęto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2010
Posty: 198
Rejestracja: 18 marca 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 11:10

Ponoć Labile pytany o ManU odpowiedział: "We will say what time will tell...." podczas uczestnictwa w imprezie basenowej. Poziomu % pytającego nie zbadano.


We will say what time will tell....

Verbum Labile debet non esse stabile.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 11:34

pęto pisze:Ponoć Labile pytany o ManU odpowiedział: "We will say what time will tell...." podczas uczestnictwa w imprezie basenowej. Poziomu % pytającego nie zbadano.
Made my day. :D

Tuttosport to badziewie i wbrew pozorom, mimo ze to dziennik turynski, zrodla ma slabiutkie. W koncu to oni zapowiadaja oficjalke Pogby na dzisiaj. :ahsisi:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 11:48

Mati1990 pisze:Dziś w prasie, między innymi w Tuttosport i CDS można przeczytać, że po pożegnaniu się z Pogbą sprowadzimy 2 pomocników, mają to być Witzel i ktoś za 40mln. Wymienia się Matuidi i Matic.
Wg tuttosport, Pogba miał udzielić w wywiadzie krótkiej odpowiedzi na to czy przechodzi do Man Utd: " Man Utd? Vedremo..." :
http://www.calcionews24.com/calciomerca ... um=twitter

tutaj ten news

i stad pewnie wziely sie jakies terminy 12-13 sierpnia.

Och pojawiło się info, że w czwartek ma to (Pogba deal) być oficjalnie ogłoszone ;)


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 14:01

Tak z ciekawości spytam: czy te plotki łączące nas nieśmiało z Verattim w razie odejścia Pogby, to zwykłe blah, blah, blah, czy jest na to choć cień szansy?


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 14:08

Troszkę niepokojące mogą być te wypowiedzi Ibry i Rooneya nt Pogby.


Fino alla fine.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 14:25

Donnie pisze:Tak z ciekawości spytam: czy te plotki łączące nas nieśmiało z Verattim w razie odejścia Pogby, to zwykłe blah, blah, blah, czy jest na to choć cień szansy?
raczej blah, blah ,blah
footballitalia podała, że podnieślismy ofertę za Witsela, ale nadal 7 baniek roznicy, od tego co oczekuje Zenit.
Kurde. Za rok konczy się kontrakt Belgowi, jestem na nie, wszelkim licytacjom.

A Mundo Deportivo nadal swoje Mandzur i Gignac są opcjami Barcy na 5 napadziora.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 14:30

Przeglądając calciomercato.com artykuł odnośnie składu B który według nich mógłby walczyć o mistrza w żadnym z nich nie ma Pogby
Ja wiem że z dnia na dzień z godziny na godzinę przenoszą oficjalki,testy i inne cyrki ale na chwilę obecną Pogba jest wciąż zawodnikiem Juve więc z jakiej racji kolejny artykuł na kolejnej stronie nie uwzględnia go w składzie na sezon 16/17?!?!


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 14:51

kawek pisze:Przeglądając calciomercato.com artykuł odnośnie składu B który według nich mógłby walczyć o mistrza w żadnym z nich nie ma Pogby
Ja wiem że z dnia na dzień z godziny na godzinę przenoszą oficjalki,testy i inne cyrki ale na chwilę obecną Pogba jest wciąż zawodnikiem Juve więc z jakiej racji kolejny artykuł na kolejnej stronie nie uwzględnia go w składzie na sezon 16/17?!?!
Niestety wszystkie media we Wloszech sa przekonane, ze sprawa jest przesadzona. Takze i Sky nie uwzglednia go w swojej 11. Jego pozostanie byloby dla nich ogromnym szokiem, ale i ja uwazam, ze to niepowazne i nieprofesjonalne podejscie. W koncu w dalszym ciagu to nasz gracz.

Evra na pewno poruszy z nim te kwestie, ale jesli Pogba i tak ostatecznie przeniesie sie do United, to nie bylismy w stanie nic zrobic. Martwi to, ze juz niebawem zaczyna sie sezon, a my dalej nie wiemy, co nas w pomocy czeka. Jak zostanie to swietnie, ale jesli przybedzie ktos nowy, to powinnismy miec wystarczajaco duzo czasu, by go wdrozyc i zgrac. A niestety tego czasu nie mamy. Osobiscie mysle, ze jesli Pogba wroci do Vinovo, to juz nas nie opusci, choc moze byc tez tak, ze Marotta ma problem ze znalezieniem odpowiedniego nastepcy, stad tyle to trwa. Niestety jestesmy pod sciana, a wymieniane w mediach nazwiska nie powalaja.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 15:12

Donnie pisze:Tak z ciekawości spytam: czy te plotki łączące nas nieśmiało z Verattim w razie odejścia Pogby, to zwykłe blah, blah, blah, czy jest na to choć cień szansy?
Według mnie nie ma na to szans. Verratti to byłby idealny zawodnik na miejsce Pirlo, a teraz mamy w klubie już Pjanicia i w sumie to nie wiem co trener planuje zrobić bo ten raczej uchodzi za gracza bardziej ofensywnego. Verratti w defensywie (według mnie) jest raczej poprawny, ani super dobry, ani bardzo słaby. Pjanic podobnie. Khedira się łamie, Marchisio jest połamany, a Sturaro z Leminą to przynajmniej 2 poziomy niżej od wcześniej przytoczonych. W ogóle to nie wierzę w to by PSG było skłonne go sprzedać. Przecież to jest mózg ich pomocy i choć sporo stracił w poprzednim sezonie przez kontuzje to oferta rzędu 60-80 mln to nic wyssanego z palca. W PSG w ataku był Cygan, w obronie Silva, a w pomocy Marco. To ich filar i sprzedadzą go tylko jeśli oferta będzie...jak mawiał Don Corleone...nie do odrzucenia.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 15:20

realbs pisze:
CavAllano pisze:
Adrian27th pisze:http://www.manutd.pl/2016/08/01/raiola- ... -tygodniu/

Czy ktos moze zweryfikowac?
Stare info z La Stampy, ktore bylo juz na forum. Raczej bujda, bo nikt inny tych slow Raioli nie potwierdzil.

Tak przy okazji utrudnilismy Napoli mercato biorac Higuaina. Teraz przeplacaja grubo za kazdego nowego gracza, a szalu nie ma (fajny tylko Diawara, o ile tam przejdzie; Icardi za te pieniadze smiech na sali).


Kocham w fanach Juventusu to, że jeśli my robimy jakiś deal to jest to fantastyczny ruch, ale jeśli ktoś robi podobny to jest głupcem. Wytłumacz mi czemu 70mln za 23letniego napastnika, który czwarty sezon z rzędu udowadnia że jest jednym z najlepszych atakujących w Europie to zły ruch? Dybala miał zaledwie dwa sezony dobre, z czego jeden i tak znacząco znacząco gorszy niż Icardi, a jakby ktoś tyle za niego rzucił to byściu płakali że o dwa razy za mało. Nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne.
W Europie :rotfl:

Nie licząc bramek z cyrkowcami z Islandii i Azerami to Icardi poważnej europejskiej piłki jeszcze nawet nie liznął. Abstrahując oczywiście od tych groteskowych sparingów za Oceanem.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 15:31

CavAllano pisze:
kawek pisze:Przeglądając calciomercato.com artykuł odnośnie składu B który według nich mógłby walczyć o mistrza w żadnym z nich nie ma Pogby
Ja wiem że z dnia na dzień z godziny na godzinę przenoszą oficjalki,testy i inne cyrki ale na chwilę obecną Pogba jest wciąż zawodnikiem Juve więc z jakiej racji kolejny artykuł na kolejnej stronie nie uwzględnia go w składzie na sezon 16/17?!?!
Niestety wszystkie media we Wloszech sa przekonane, ze sprawa jest przesadzona. Takze i Sky nie uwzglednia go w swojej 11. Jego pozostanie byloby dla nich ogromnym szokiem, ale i ja uwazam, ze to niepowazne i nieprofesjonalne podejscie. W koncu w dalszym ciagu to nasz gracz
Pewnie dlatego, że jakimś dziwnym trafem 120mln(pogba) = 90mln (higuain) + 30mln ( pjanic). ;) Dla mnie to też jest jednoznaczne.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 15:37

fazzi pisze: Pewnie dlatego, że jakimś dziwnym trafem 120mln(pogba) = 90mln (higuain) + 30mln ( pjanic). ;) Dla mnie to też jest jednoznaczne.
Przekonujesz, ze chcemy wyjsc na zero? ;) Nie bylo i nie bedzie takiego okienka. Do tego pieniadze z Moraty i innych zawodnikow plus budzet przeznaczony odgornie na mercato. Ja sie bede upieral przy swoim, ze jesli Pogba odejdzie, to nie ze wzgledu na finanse.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 15:39

A ja się będę upierał przy swoim, że Pogba nie odejdzie.

Gdyby miał odejść już dawno byśmy mieli kogoś nowego, obok Pjanicia w pomocy. :whistle:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Zablokowany