Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 15:26

JBł pisze:Chodzi mi tylko i wyłącznie o tą zależność, która sprawdza się w przypadku Realu, Chelsea i Juve. Reklama klubu -> Prezentacja koszulki. Na obrazku: http://scr.hu/2tdo/ne2f2
Możliwe, że czepiam się szczegółów i daje się wkręcać w te wszystkie social mediowe zagrywki. W każdym razie: zauważyłem, wstawiłem. Koniec historii. :)
Alaba siedzi sam, to Blind też może, a Pogba jak popatrzysz trochę więcej, to jest ładowany zawsze obok obrazka z blahami.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 15:26

Robaku pisze:
JBł pisze:Chodzi mi tylko i wyłącznie o tą zależność, która sprawdza się w przypadku Realu, Chelsea i Juve. Reklama klubu -> Prezentacja koszulki. Na obrazku: http://scr.hu/2tdo/ne2f2
Możliwe, że czepiam się szczegółów i daje się wkręcać w te wszystkie social mediowe zagrywki. W każdym razie: zauważyłem, wstawiłem. Koniec historii. :)
o kupa...
Alaba stoi sam? Panowie co to może znaczyć? Odchodzi na emeryturę? Będzie asystentem Ancolettiego?
stoi sam więc przyjdzie do nas i będzie grać na naszej obronie :D masakra ;)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 15:31

Push3k pisze:Szukamy tej symboliki na reklamówkach Abibasa jak niektórzy Illuminatich w teledyskach Rihanny.
Dokładnie a może w tą stronę teraz warto pomyśleć? Tam na tle Pogby jest trójkąt. W dodatku prawą ręką układa kolejny. :rotfl: :C

Szczerze ta kampania jest fenomenalna, wzbudza takie kontrowersje, zainteresowania - nie gadacie o niczym innym tylko o niej w kontekście Pogby - a to tylko JuvePoland - a takich miejsc w internecie - i nie tylko zresztą - jest mnóstwo. Szczerze mówiąc? Może my się dogadaliśmy z Adidasem i Man-UTD na nakręcanie koniunktury, zwiększenia zainteresowania Juventusem poprzez radykalne zwiększenie marketingu. Często jak coś jest awangardą jest niezrozumiałe i ciężkie do ogarnięcia - ale tak jest od kiedy świat istnieje. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 15:34

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Push3k pisze:Szukamy tej symboliki na reklamówkach Abibasa jak niektórzy Illuminatich w teledyskach Rihanny.
Dokładnie a może w tą stronę teraz warto pomyśleć? Tam na tle Pogby jest trójkąt. W dodatku prawą ręką układa kolejny. :rotfl: :C

Szczerze ta kampania jest fenomenalna, wzbudza takie kontrowersje, zainteresowania - nie gadacie o niczym innym tylko o niej w kontekście Pogby - a to tylko JuvePoland - a takich miejsc w internecie - i nie tylko zresztą - jest mnóstwo. Szczerze mówiąc? Może my się dogadaliśmy z Adidasem i Man-UTD na nakręcanie koniunktury, zwiększenia zainteresowania Juventusem poprzez radykalne zwiększenie marketingu. Często jak coś jest awangardą jest niezrozumiałe i ciężkie do ogarnięcia - ale tak jest od kiedy świat istnieje. ;)
Dokladnie. Co wiecej, najprostszy i najstarszy na swiecie trik zaowocowal tym, ze przekaz reklamy zostal odebrany zupelnie odwrotnie! Nie przejmujcie sie gadanina (blah blah blah) -> gadajmy jeszcze wiecej, doszukujmy sie drugiego dna w kolorze skarpetek kolesia stojacego za Pogba.


Make friends for life or make hardcore enemies!
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 15:37

Adidas powinien nam sypnąć grubej papy, że dzięki naszemu piłkarzowi jest tak głośno o ich kampanii :cwaniak:


Adi007i

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 lipca 2016
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2016

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 15:56

Pamiętacie reklamę pepsi z Beckham em?


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 15:58

Adi007i pisze:Pamiętacie reklamę pepsi z Beckham em?
tę, w której mlody Dybala wyciera puszkę koszulką Beckhama? Pamiętamy :prochno:


wasky77

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2013
Posty: 75
Rejestracja: 06 marca 2013

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 16:08

Świat spada na psy ludzie na JP powołują się na sportowefakty z wp.pl jako argumenty transferu PP :angry: :rotfl:


"Wąski czy ci się sufit na łeb nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?"
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 16:09

WhySoSerious? pisze:
Adi007i pisze:Pamiętacie reklamę pepsi z Beckham em?
tę, w której mlody Dybala wyciera puszkę koszulką Beckhama? Pamiętamy :prochno:


Właśnie ciekawe kto to był? Ten małolat. ;)

Ludzie, no właśnie! Kiedyś my, non stop mieliśmy reklamy z nimi - teraz widać reaktywacja.

Zresztą zdaje mi się że i relacje między naszym klubem a nimi nie są złe - o pożegnalny mecz Gary'ego Neville'a. :think:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 16:11

ForzaItanimulli3vujcm pisze:


Właśnie ciekawe kto to był? Ten małolat. ;)
Przecież to Deco :prochno:


Zero szacunku dla Pogby
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 16:14

Nie podejmę się w tym momencie oceny procentowej, czy Pogba zostanie, czy nie, ale jeśli nie dołączy on do ManUtd chyba zejdę za śmiechu.

Ta pewność środowiska Czerwonych Diabłów... :prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 16:34

I co? Jakieś nowości?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
wasky77

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2013
Posty: 75
Rejestracja: 06 marca 2013

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 16:37

Push3k pisze:I co? Jakieś nowości?
Dalej burza w szklance wody :)


"Wąski czy ci się sufit na łeb nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?"
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 16:40

sebatiaen pisze:lada moementprzyjdzie Gabigol i podobno wplacilismy klauzule Gabriela
... :roll:
alessandro1977 pisze:Później zarzuty ze strony jednego kolesia, że jedziesz po Pogbie, no faktycznie to jest jechanie po nim. Jak na razie oberwało się tylko mi mimo, że jest wielu innych userów, którzy w tym kontekście myślą podobnie.
Nie jestem Twoim kolesiem - to raz. A dwa - napisalem, ze inni agenci tez pisza hasla w stylu "niech spada", co jest burackie, bo Polpo robil cos wiecej, anizeli obserwacja meczow z lawki. Mentalnosc godna kibicow Napoli :ok: Obyscie w przyszlym sezonie nie musieli sie przekonywac ile Pogba jednak DAWAŁ naszej druzynie.
Cabrini_idol pisze:JEST I SPOT Z JUVE ADIDASA :)



szczerze ? LIPNY, wieśniacki.
A mi sie podoba manewr, ze slowo "FIRST", zastapiono slowem "JUVENTUS" (kurde, z Czelsi taki sam myk ::/: )
Bartek(Juventino) pisze:
Olek1987 pisze:Podobno Raiola zaakceptował kontrakt dla Matuidi przedstawiony przez Marotte (4 lata), ale problemem jest 40 mln - tyle chce PSG.
Jest to kwota początkowa i pewnie jeszcze do z negocjowania w dół.

A może tak kupić Kondogbie?
Gdyby Matuidi (40 nie jest wart. W mojej ocenie 30-33 to sprawiedliwa cena) byl tym doswiadczonym, a Kondogbia (sadze, ze Czarno-Niebiescy nie oddadza go za mniej, niz 40) tym mlodszym, zdolnym to uwazam, ze nie bylo by zle. Geoffrey w Interze ewidentnie sie zacial. U nas by go naprawili. Aczkolwiek ja tam jestem fanbojem Bazoera.
Bartek(Juventino) pisze:mogę zrobić nawet lód.
-a
CavAllano pisze:Sky - testy Pogby sie dzis nie odbeda, Juventus nie wyrazil na nie zgody.

:facepalm:
Nasi pewnie chca od United wymusic 120baniek i zaplate prowizji Raioli przez Anglikow :smile:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 16:52

Jacky pisze:
CavAllano pisze:Sky - testy Pogby sie dzis nie odbeda, Juventus nie wyrazil na nie zgody.

:facepalm:
Nasi pewnie chca od United wymusic 120baniek i zaplate prowizji Raioli przez Anglikow :smile:
A w ogóle miały być czy to wymysł dziennikarzy? W te w Miami też nie chce mi się wierzyć.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Zablokowany