Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:23

LukaszJuve pisze:No ale cóż, jak woli wracać tam gdzie go nie chcieli, i odchodzić z jednego z faworytów do wygrania tegorocznej LM to jego sprawa. Herrera i jedziemy :)
ale odchodzi do jednego z faworytow wygrania LE w tym sezonie

:rotfl:


Zero szacunku dla Pogby
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:25

I nie żebym źle życzył Paulowi, bo nigdy w życiu tak nie będzie, ale nie zdziwiłbym się, że w Manu trochę by przygasł i skończyłoby się boom na niego.


Fino alla fine.
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:27

Pogba na serio jest w LA.

To już chyba nawet ja zaczynam wierzyć, że Pogba ma siano w głowie... :roll:


Zero szacunku dla Pogby
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:30

Virgil pisze:40mln za 29 letniego Matuidiego ? :angry:

60mln to ma Koke klauzulę... :angry:

Tylko dlaczego Koke miałby chcieć odchodzić? W jego przypadku nie o klauzulę chodzi. Ani on pewnie nie chce odchodzić, ani klub nie chce go sprzedawać. Tak więc on tym bardziej chce zostać.

40 mln to rzeczywiście trochę za dużo. Moim zdaniem patrząc na ostatnie transfery środkowych pomocników to 35 mln to już maks.
Olek1987 pisze:Pogba na serio jest w LA.

To już chyba nawet ja zaczynam wierzyć, że Pogba ma siano w głowie... :roll:
Pogba odchodzi. Nie wiem jak można ignorować te wszystkie doniesienia na podstawie...? Dwuznacznej reklamy? Spotkania Raioli z Marotta sa faktem, negocjacje klubów są faktem. Jeśli Pogba zostanie/ była szansa, że zostanie, to dlatego, że kluby nie mogły dogadać się do co kwoty transferu i może Pogba przez chwile wahał się po transferze Higuaina. Ale wygląda na to, że rozmowy zostały odblokowane i stawiam, że dzisiaj będzie oficjalne info o sprzedaży.
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2016, 11:42 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 1 raz.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:36

Bartek(Juventino) pisze:
Virgil pisze:40mln za 29 letniego Matuidiego ? :angry:

60mln to ma Koke klauzulę... :angry:

Tylko dlaczego Koke miałby chcieć odchodzić? W jego przypadku nie o klauzulę chodzi. Ani on pewnie nie chce odchodzić, ani klub nie chce go sprzedawać. Tak więc on tym bardziej chce zostać.

40 mln to rzeczywiście trochę za dużo. Moim zdaniem patrząc na ostatnie transfery środkowych pomocników to 35 mln to już maks.
A czemu nie ? Juventus to jednak lepszy klub, bardziej prestiżowy i mamy na tą chwilę silniejszy zdecydowanie skład niż Atletico.

Pewnie możemy też większa pensję mu zaproponować.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:42

Patrząc na spoty Juve i Realu można chyba powiedzieć, że reklama z Pogbą jest na bank ManU. Nigdzie nie ma w niej nawet odniesień do Juventusu a barwy Manchesteru (łącznie z logo) przewijają się co chwilę. Co za brak szacunku. Policzek od Pogby i naszego obecnego sponsora :/


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:44

YoUri` pisze:Patrząc na spoty Juve i Realu można chyba powiedzieć, że reklama z Pogbą jest na bank ManU. Nigdzie nie ma w niej nawet odniesień do Juventusu a barwy Manchesteru (łącznie z logo) przewijają się co chwilę. Co za brak szacunku. Policzek od Pogby i naszego obecnego sponsora :/
Dokładnie, nie widzę podstaw to okazania szacunku dla Pogby jeśli odejdzie.

Zero klasy, brak szacunku dla klubu który go wypromował, za to lizanie "d..." klubowi, który w niego nie wierzył....


Zero szacunku dla Pogby
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:44

Bartek(Juventino) pisze:stawiam, że dzisiaj będzie oficjalne info o sprzedaży.
O co zaklad, ze nie?;-)


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:45

jakku wiadomo coś więcej nt Gabigola, i środkowego pomocnika?


Fino alla fine.
pęto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2010
Posty: 198
Rejestracja: 18 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:45

Przechodzi do ManU, to są barwy ManU ;)

Co do Koke, to fajny grajcar, ale pewnie nie chce się ruszać poza Hiszpanię. Ewentualna większa pensja czy też ciut silniejszy skład mogą być w tym przypadku bez znaczenia. Tym bardziej, że to jego obecny klub ostatnio nieco częściej melduje się w finale LM ;)


We will say what time will tell....

Verbum Labile debet non esse stabile.
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:46

Pytanie całkiem serio...
Nie mam obecnie czasu szukać na różnych stronach, więc czy orientuje się ktoś, czy u jakiegoś buka można postawić na to że Pogba zostanie i jaki jest ew. kurs ? :D
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2016, 11:46 przez Hubson, łącznie zmieniany 1 raz.


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:46

jakku1 pisze:
Bartek(Juventino) pisze:stawiam, że dzisiaj będzie oficjalne info o sprzedaży.
O co zaklad, ze nie?;-)
Sugerujesz, że będzie innego dnia, czy że Pogba zostanie? Jeśli zakład o to, że Pogba zostaje, to chętnie założę się o dobrego 0,7 whiskacza :) Jeśli Pogba zostanie, dorzucę Ci dwie szklaneczki, mogę zrobić nawet lód. Mówie serio ;)

Jeśli zakład o to, że nie dzisiaj, tylko innego dnia, to mogę się założyć o piwo i pizze :P
Virgil pisze:
Bartek(Juventino) pisze:
Virgil pisze:40mln za 29 letniego Matuidiego ? :angry:

60mln to ma Koke klauzulę... :angry:

Tylko dlaczego Koke miałby chcieć odchodzić? W jego przypadku nie o klauzulę chodzi. Ani on pewnie nie chce odchodzić, ani klub nie chce go sprzedawać. Tak więc on tym bardziej chce zostać.

40 mln to rzeczywiście trochę za dużo. Moim zdaniem patrząc na ostatnie transfery środkowych pomocników to 35 mln to już maks.
A czemu nie ? Juventus to jednak lepszy klub, bardziej prestiżowy i mamy na tą chwilę silniejszy zdecydowanie skład niż Atletico.

Pewnie możemy też większa pensję mu zaproponować.
Atletico to dwukrotny finalista LM w ostatnich trzech latach. Gra w słynnej lidze, a gracz jest związany z klubem. To zapewne tak możliwe, jak odejście Bonucciego do Barcelony, czy Realu za 60 mln. Wyobrażasz to sobie? To teraz Koke postaw w miejsce Bonucciego.
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2016, 11:51 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 2 razy.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:47

Hubson pisze:Pytanie całkiem serio...
Nie mam obecnie czasu szukać na różnych stronach, więc czy orientuje się ktoś, czy u jakiegoś buka można postawić na to że Pogba zostanie i jaki jest ew. kurs ? :D
Podbijam, też chętnie postawię sporego pieniążka na to :hellyes:


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:48

Hubson pisze:Pytanie całkiem serio...
Nie mam obecnie czasu szukać na różnych stronach, więc, czy orientuje się ktoś czy u jakiegoś buka można postawić na to że Pogba zostanie i jaki jest ew. kurs ? :D
Z tego co wiem to juz nie ma tego zakladu w ofercie ani SkyBet ani Unibet.

Już nawet ja jestem pewny, że Pogba odchodzi, nie dlatego, że o tym piszą dziennikarze, ale Pogba zniknął ze wszystkich grafik na JuveStore i to jest dla mnie dowód na to, że odchodzi, jeszcze rano był ;)


Zero szacunku dla Pogby
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:50

Olek1987 pisze:
Hubson pisze:Pytanie całkiem serio...
Nie mam obecnie czasu szukać na różnych stronach, więc, czy orientuje się ktoś czy u jakiegoś buka można postawić na to że Pogba zostanie i jaki jest ew. kurs ? :D
Z tego co wiem to juz nie ma tego zakladu w ofercie ani SkyBet ani Unibet.

Już nawet ja jestem pewny, że Pogba odchodzi, nie dlatego, że o tym piszą dziennikarze, ale Pogba zniknął ze wszystkich grafik na JuveStore i to jest dla mnie dowód na to, że odchodzi, jeszcze rano był ;)
Twoja wiara jednak jest słaba. Koszulkę Pogby nadal można kupić. A to, że odświeżyli layout z nowymi koszulkami i nie ma w nich Pogby to po prostu dlatego, że chłopa nie było pewnie na sesjach zdjęciowych, tyle.

Wg wszystkich ,,źródeł'' Pogba miał w ciągu 48 godzin zostać piłkarzem MU, mówili o tym w środę wieczorem, więc zostało jakieś 7 godzin.
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2016, 11:51 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zablokowany