Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
PiotrCK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 kwietnia 2015
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:16

a u mnie Bonus i Benatia:D


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:16

alessandro1977 pisze:Czyli co, posprzątane już ?
To zdjęcie jest z Miami a nie LA :roll: .


Pogba nadal w Juve ? :prochno:


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:16

Olek1987 pisze:U mnie nadal Bonucci i Pogba ;)
Tylko jako tapeta w tle. Na tej grafice wcześniej był Pogba http://juve-dunebuggysrl.netdna-ssl.com ... t-away.jpg
Na tej też http://juve-dunebuggysrl.netdna-ssl.com ... 6-17_3.jpg


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:18

nie siejcie fermentu. Pogba zostaje


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:18

Niestety nadal można kupić koszulkęz numerem "10" Pogba

Pogba nadal w Juve :angry:

AC MILAN chce wypożyczyć Zazę, oczywiscie sie nie zgadzamy.

o co chodzi w Milanie ? niby sprzedany, miałabyc kasa na transfery o tu co ? na papierze będą słabsi niż rok temu... :roll:


Zero szacunku dla Pogby
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:23



spot Adidasa ale z motywem Realu M.

I też przesłanie wydaje się takie, że Benzema mimo plotek zostaje w RM :prochno:


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:23

Mam rozumieć, że jak ktoś nie jest przekonany, że Pogba zostaje i wrzuca newsy albo jakieś inne poszlakowe "dowody", że może odejść to jest niefajny i do tego pewnie sam chce żeby Polpo odszedł. Fajny i w modzie jest ktoś kto czyta reklamę Adasia jako dowód, że Paul zostaje i codziennie powtarza, że nowy dzień a Pogba dalej w Juve. Chyba sobie zrobię przerwę od tego forum.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:26

Cabrini_idol pisze:To zdjęcie jest z Miami a nie LA :roll: .
A ja się nabijam bo nie chce mi się już nawet dyskutować na temat Pogby ;)
Na tapecie cały czas przewijają się nazwiska : Matuidi oraz Witsel.
Ja uważam, że jak Pogba odejdzie to przyjdzie ktoś "grubszy" ;)

Gabigol podobno odmówił Juve bo liczy na Barcelonę, przedwczoraj odmówił Barcelonie bo liczył na Juve :rotfl:

A na marginesie : też macie wrażenie, że każdy zawodnik Chelsea będący w orbicie zainteresowań Juve nagle stał się kluczowym ogniwem Hrabiego Conte ? :prochno:
RICTOR pisze:Mam rozumieć, że jak ktoś nie jest przekonany, że Pogba zostaje i wrzuca newsy albo jakieś inne poszlakowe "dowody", że może odejść to jest niefajny i do tego pewnie sam chce żeby Polpo odszedł.
Później zarzuty ze strony jednego kolesia, że jedziesz po Pogbie, no faktycznie to jest jechanie po nim. Jak na razie oberwało się tylko mi mimo, że jest wielu innych userów, którzy w tym kontekście myślą podobnie.
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2016, 10:31 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:27

fazzi pisze::smile: Zejdź na ziemię ;) Przedsiębiorstwa nie działają na takiej samej zasadzie, jak twój budżet domowy. Uwielbiam te januszowe wyliczanki odnośnie budżetu transferowego :lol:
Zasady matematyki są dla wszystkich dziedzin takie same. Bo nie trzeba sprzedawać najlepszych by zrównoważyć budżet - kilka transakcji mniejszych może dać podobną kwotę.
fazzi pisze:Serio klub też zarabia ? A wiesz, że ma też koszty? Takie Utd zarabia prawie 2 razy więcej niż my, dlatego oni mogą sobie pozwolić na takie transfery, my nie.
Dlatego nie robimy takich transferów co roku tylko raz na jakiś czas. Biedakami też nie jesteśmy - zejdź na ziemie to nie 2011 rok - poza tym zawsze Marotta na koniec okienka miał jeszcze środki, które przechodziły na kolejne mercato. Ponadto zobacz ile sprzedaży musimy zrobić, by kadra spełniała wymogi 21+4 - ktoś z ataku musi odejść - z pomocy z ławki też - i tak i tak muszą, i tak i tak zarobimy na nich. Więc spokojnie budżet się zrównoważy. Jednak na minusie i tak możemy nieco być.

BTW: W zeszłym roku też były płacze jak żeśmy Dybale kupowali - Szok! 40 (coś około) mln - o Boże! Marotta tyle nie wydaje...

Ciekawie co będzie pisać jak Pogba zostanie - pięknie koniunkturę nakręcacie mediom! Dzięki wam są te irytujące ploty.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:31

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
fazzi pisze::smile: Zejdź na ziemię ;) Przedsiębiorstwa nie działają na takiej samej zasadzie, jak twój budżet domowy. Uwielbiam te januszowe wyliczanki odnośnie budżetu transferowego :lol:
- Zasady matematyki są dla wszystkich dziedzin takie same. Bo nie trzeba sprzedawać najlepszych by zrównoważyć budżet - kilka transakcji mniejszych może dać podobną kwotę.
fazzi pisze:Serio klub też zarabia ? A wiesz, że ma też koszty? Takie Utd zarabia prawie 2 razy więcej niż my, dlatego oni mogą sobie pozwolić na takie transfery, my nie.
Dlatego nie robimy takich transferów co roku tylko raz na jakiś czas. Biedakami też nie jesteśmy - zejdź na ziemie to nie 2011 rok - poza zawsze Marotta na koniec okienka miał jeszcze środki, które przechodziły na kolejne mercato - zobacz ile sprzedaży musimy zrobić - ktoś z ataku musi odejść - z pomocy z ławki też - i tak i tak muszą, i tak i tak zarobimy na nich. Więc spokojnie budżet się zrównoważy.

BTW: W zeszłym roku też były płacze jak żeśmy Dybale kupowali - Szok! 40 (coś około) mln - o Boże! Marotta tyle nie wydaje...
Spoczko, widzę, że ładnie policzyłeś wszystko :) To teraz już wszystko wiem :hellyes:
ForzaItanimulli3vujcm pisze: Ciekawie co będzie pisać jak Pogba zostanie - pięknie koniunkturę nakręcacie mediom! Dzięki wam są te irytujące ploty.
Będe najszczęśliwszym człowiekiem na planecie i z radością posypię głowę popiołem.


P.S. czekam na twój komentarz po oficjalce

P.S 2 Niech to mercato się kończy szybciej, bo przeszkadza w pracy :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:40

1) Gabigol - Munda pisze, że wysłannik z Barcy leci do Brazylii, żeby poznać sytuacje Gabigola i Gabriela Jesusa - pierwszy ponoć blisko Juve, drugi Man City. Barcelona szuka czwartego napastnika. Gabigol wydaje się dla nich idealnym graczem. Tutaj będzie jeszcze ciekawie...

2) Kto po Pogbie? - TuttoSport pisze o tym, że Witsel jest coraz bliżej Juve. Nie jest to mój wymarzony zastępca, ale pewien poziom trzyma. Z tym, że wydaję mi się, że chcemy sprowadzić dwóch pomocników. A więc wciąż w naszym kręgu są m.in Matuidi, czy Herrera. Podążając za Massimo Pavan - mi też marzy się powtórzenie manewru z Vidalem. Tylko czy nasi mają na oku takiego zawodnika?

3) Zaza - ponoć Milan chce tylko wypożyczyć Zazę. Serio? O_o Mam nadzieję, że na to nie pójdziemy.

4) Pogba - dla mnie temat zamknięty, lada moment będzie pewnie oficjalna informacja. Trzeba patrzeć do przodu.


toudibwoy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2015
Posty: 2
Rejestracja: 21 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:42

Moim zdaniem ta reklama nie musi oznaczać transferu. Adidas świetnie wykorzystał obecną sytuację i puścił ten teaser. Zwróćcie uwagę na 10 sekundę. Bilboard, na który spogląda fan ManU, a to wszystko pod Old Trafford. Na banerze prócz wielkiego loga klubu z Manchasteru widnieje tez zamazany napis "Join the season ticket 2016/2017". Po zobaczeniu tego ten koles jest ewidentnie wkurzony.

Moim zdaniem jest to czysty marketing. Jest to jakiś kawałek reklamy wyrwany z kontekstu. Każdy widzi to co chce zobaczyć, ale ja tam na podstawie tego nie szukałbym informacji dotyczących odejścia jak i pozostania. Pieniądz jest pieniądz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:55

Wasze rozkminy mnie rozwalaja...a najbardziej to.
Adrian27th pisze:PogBa,BailLy,ZlAtan,MkHitarian
:rotfl:

Co tu rozkminiac? Nie wierzcie w to co pisza w gazetach, a blah oznacza, ze gadac beda i tak czy siak. Wszystko zrobione po to by temat Pogby jeszcze bardziej sie rozkrecil, a Adidas zarobil hajsy, jak widac udalo im sie to.

Pogba zostaje.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:55

Pragnę nadmienić, choć miałem już skończyć temat, że w reklamie z Chelsea (jest też takowa) i Realu, owe "Blah" nie jest przedstawione w kontekście plotek, a raczej "gównoburzy", że tak powiem.

Ludzie gadają (drwią z Chelsea po słabym sezonie; gadają o "szantażach" Benzemy), a oni robią swoje, bo "first never follows".

Reklama z Pogbą ma zupełnie odmienny wydźwięk w kontekście tych wszystkich "transfer kwestią godzin" ciągnących się już dobrych kilka tygodni. Sam Paul mówi przecież wprost - nie wierzcie we wszystko, co piszą w gazetach.

Niemniej jednak ilu ludzi, tyle interpretacji. Na pewno ludzie w Adidasie znają się na swojej robocie :ok:


PS Została jeszcze reklama z Mourinho ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:01

Pogba zniknął ze wszstkich grafik na JuveStore, pojawił się .... Hernanes :prochno:


Zero szacunku dla Pogby
Zablokowany