Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 14:51

Crunny pisze:Według mnie w zeszłe lato sprowadziliśmy Khedirę, bo wiedzieliśmy, że po ekscesach alkoholowych Vidala nie będziemy go na siłę przekonywali do pozostania i przedłużenia kontraktu. Nasz zarząd widział środek: Pogba-Marchisio-Khedira. W tym roku zapewne spodziewaliśmy się ofert >100 mln za Pogbę, dlatego przyszedł Pjanic i nasz zarząd widzi to teraz: Marchisio-Pjanic-Khedira. Nie wiem, czy nie jest to zmiana na plus, bo Marchisio bardziej nadaje się na gracza dużo biegającego, a Pjanic będzie lepszym rozgrywającym niż Marchisio czy Pogba. Problemem są tylko te kontuzje. Szczególnie w przypadku Khediry, bo Marchisio nie ma łamliwości we krwi.

Marchisio - Pjanic - Khedira
(Asamoah) (Lemina) (Sturaro)

No i jeszcze nie wiadomo, co będzie z Pereyrą i Hernanesem.
Na LM to moim zdaniem troche malo. Pasowalby ktos jeszcze kreatywny do srodka.

Ciekawe jak tam Pastore w PSG, ktory fajnie zaadaptoeal sie do gry w srodku i daje duze mozliwosci przy zmianie ustawienia.

Adrian27th Smutny to jest los Pogby, ktory woli zespol grajacy w LE, nie mogacy sie ustabilizowac od odejscia Fergusona. Do tego Mourinho jest w ostatnich latach konfliktowy.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2016, 14:56 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 14:53

Poważnie rozważam postawienie na zostanie Pogby na skybet, stąd też moje pytanie do włoskojęzycznych ekspertów - co o Pogbie teraz mówią źródła które podczas tego mercato są wiarygodne? Bo taki Di Marzio którego sam śledzę już dawno utracił status wiarygodnego dziennikarza.


Forza Juve!
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 14:56

Krystek pisze:Poważnie rozważam postawienie na zostanie Pogby na skybet, stąd też moje pytanie do włoskojęzycznych ekspertów - co o Pogbie teraz mówią źródła które podczas tego mercato są wiarygodne? Bo taki Di Marzio którego sam śledzę już dawno utracił status wiarygodnego dziennikarza.
Krystek, wg mnie a dużo czytam źródeł Włoskich i nie tylko Włoskich, to żadne nie jest wiarygodne. Osobiście najbardziej wierzę Momblano, ale on dosyć rzadko pisze a o Pogbie, ostatnio praktycznie w ogóle.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 14:57

Krystek pisze:Poważnie rozważam postawienie na zostanie Pogby na skybet, stąd też moje pytanie do włoskojęzycznych ekspertów - co o Pogbie teraz mówią źródła które podczas tego mercato są wiarygodne? Bo taki Di Marzio którego sam śledzę już dawno utracił status wiarygodnego dziennikarza.
Prawda jest tak że booki obnizaja kursy do naprawdę niskich albo dlatego że dużo ludzi gra na dany kurs, co zmniejsza jego wartość.

Ale jak już mówiłem, Nani w Juve był po bardzo niskim kursie.

Osobiście już chyba straciłem wiarę w pozostanie Pogby.

Stracimy dużo mięśni w pomocy.
Szkoda mi będzie też Cabriniego bo fajny chlop.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 14:57

Krystek pisze:Poważnie rozważam postawienie na zostanie Pogby na skybet, stąd też moje pytanie do włoskojęzycznych ekspertów - co o Pogbie teraz mówią źródła które podczas tego mercato są wiarygodne? Bo taki Di Marzio którego sam śledzę już dawno utracił status wiarygodnego dziennikarza.
Nie jestem włoskojęzycznym ekspertem, ale myślę, że wiarygodni dziennikarze milczą w temacie Pogby. Ta sprawa została tak rozdmuchana, że poza Pogbą, Raiolą, Marottą i Woodwardem pewnie nikt nic nie wie i każda plotka to szukanie rozgłosu z nadzieją, że się akurat trafi ;)

Ja sam nie obstawiam, bo nie takie cuda się w piłce działy, ale w ostatnim czasie jestem dziwnie spokojny o to, że Pogba nie dołączy do UTD. Bardziej prawdopodobne dla mnie, że będzie to jednak Real, jeśli w ogóle odejdzie.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 15:01

Krystek pisze:Poważnie rozważam postawienie na zostanie Pogby na skybet
Po prostu nie stawiaj kwoty większej niż twoje dziennie zarobki, a nie będzie cię to bolało.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 15:05

Jesli Pogba faktycznie odejdzie to potwierdzi sie, ze tymi medialnymi zagrywkami, filmikami i zdjeciami bawil sie naszym kosztem. Tak nie postepuje ktos, kto zawdziecza klubowi tak wiele. Poczekajmy jednak do jakiegos komunikatu.

Sky Sport 24 - Pogba w United deal done. W przeciagu kilku godzin powinnismy dostac oficjalne potwierdzenie.

Maticia nie chce puscic Conte, a Witsel to nie jest pilkarz, ktory na chwile obecna podnioslby poziom skladu i zrekompensowal odejscie Pogby. Niby swiadomy jestem tego, ze w pewnym sensie nastepca Francuza ma byc w zamierzeniach Pjanic, ale jednak po odejsciu tak waznego zawodnika dla linii pomocy mamy prawo, by oczekiwac kogos z wysokiej polki. Zwlaszcza, ze Marchisio po powaznej kontuzji, a Khedira, choc sportowo fenomenalny, problemy z urazami ma co chwile. Licze na Marotte i jakas mila niespodzianke.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 15:11

CavAllano pisze:Jesli Pogba faktycznie odejdzie to potwierdzi sie, ze tymi medialnymi zagrywkami, filmikami i zdjeciami bawil sie naszym kosztem. Tak nie postepuje ktos, kto zawdziecza klubowi tak wiele. Poczekajmy jednak do jakiegos komunikatu.
To jest właśnie aspekt, który denerwuje mnie najbardziej. Jeżeli faktycznie Pogba odejdzie to te jego zagrywki typu "Bla bla bla", zdjęcia i filmiki z uśmieszkiem i cała zabawa tą sagą będą okazaniem totalnego braku szacunku do nas. Nie tak odchodzi się z klubu, który pozwolił Ci osiągnąć status międzynarodowej gwiazdy i najdroższego gracza. To jest w zasadzie ostatnia rzecz, która każe mi wierzyć, że Paul zostanie, bo doprawdy nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógłby być tak bezczelny w stosunku do klubu, który dał mu tak wiele.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 15:14

Każdy ekspert, każda gazeta, każdy kanał informacyjny podawał już każdą możliwy scenariusz tego co stanie się z Pogbą. Zatem 1 września każdy będzie mógł powiedzieć słynne "a nie mówiłem ?!" :prochno:

Pogba świetny grajek i ostatnio naszły mnie 2 myśli z nim związane.

Pogbie nie służy za bardzo Serie A. Zainteresowanie tą ligą jest znikome, pełno jest ignorantów, którzy przez te nadmierne rozdmuchanie sprawy mówią zwyczajnie, że jest słaby i nie wart tych pieniędzy. Spierać się o to nie będę, ale jestem pewny, że jak w końcu ktoś zobaczy go w akcji to stwierdzi, że facet się rozwinął i dopiero teraz wart jest tych ponad 100 mln. I nie będzie to jakiś znaczny rozwój Pogby tylko wreszcie ktoś zobaczy jak on gra. Bo jeśli ktoś nie jest fanem drużyny Serie A to w weekend nie włącza meczu ligi włoskiej dla przyjemności, 90% wybierze inną.

Sytuacja z Pogbą przypomina mi nieco odejście Alexa. Zanim ktoś mnie zjedzie nie mam zamiaru porównywać tych dwóch osobistości, bo to są zupełnie różne osoby (i nie mam tu na myśli koloru skóry). Konkluzją zarządu przy odejściu Del Piero było coś w stylu "żaden piłkarz nie jest ważniejszy niż klub". Jeśli żądania finansowe Paula i Raioli odnośnie nowego kontraktu byłyby zbyt duże i naruszałyby nasze zasady, to na pewno nie będziemy ich naginać do granic możliwości. Przy dobrej ofercie faktycznie być może się go pozbędziemy.

Natomiast jeśli Pogba miałby gdzieś odejść to nie ukrywam, że liczyłbym na jakiś deal z Realem. Tam mają za dużo pomocników i każdy znalazłby sobie troche miejsca u nas.

Tak, wiem że też mamy za dużo pomocników w tym momencie


Pogba zostań !
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2016, 15:15 przez koki90, łącznie zmieniany 2 razy.


kapusniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2014
Posty: 110
Rejestracja: 05 września 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 15:14

wojczech7 pisze:. Bardziej prawdopodobne dla mnie, że będzie to jednak Real, jeśli w ogóle odejdzie.
też po cichy liczę, ze zizu przekona peraza i złozy ofertę. ta propozycja: casemiro i 100 mln, to bardzo rozsądna cena za pogbe.

jeśli to prawda, ze już pozamiatane to mam tylko nadzieje, ze nie szli na żadne ustępstwa i wycisneli ile się dało.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 15:14

YoUri` pisze:
CavAllano pisze:Jesli Pogba faktycznie odejdzie to potwierdzi sie, ze tymi medialnymi zagrywkami, filmikami i zdjeciami bawil sie naszym kosztem. Tak nie postepuje ktos, kto zawdziecza klubowi tak wiele. Poczekajmy jednak do jakiegos komunikatu.
To jest właśnie aspekt, który denerwuje mnie najbardziej. Jeżeli faktycznie Pogba odejdzie to te jego zagrywki typu "Bla bla bla", zdjęcia i filmiki z uśmieszkiem i cała zabawa tą sagą będą okazaniem totalnego braku szacunku do nas. Nie tak odchodzi się z klubu, który pozwolił Ci osiągnąć status międzynarodowej gwiazdy i najdroższego gracza. To jest w zasadzie ostatnia rzecz, która każe mi wierzyć, że Paul zostanie, bo doprawdy nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógłby być tak bezczelny w stosunku do klubu, który dał mu tak wiele.
W gazetach pisali, że odejdzie za 120 mln, a najprawdopodobniej bedzie to 110 mln, wiec o co afera :prochno:

a tak na serio, to rzeczywiście zachowanie nie do konca fajne (jesli odejdzie)


Zero szacunku dla Pogby
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 15:16

Zmęczyłem się już #Pogbagate, serio...

Jak zostanie, świetnie, a jak nie, to niech za hajs przynajmniej postaramy się zaatakować Verattiego, a jak nie, to niech ściągną tego Herrerę już, sprzedadzą Zazę, Hernanesa oraz Pereyrę i koniec z okienkiem.

Wobec tego, jak Mrozzi mówisz, Matic nie jest możliwy do ściągnięcia, Witsel też szału nie zrobi, to zostawmy już tego Leminę, bo facet ma oznaki na dobrego gracza. Jesli Allegri wprowadzi go do zespołu jak Ruganiego to będę spokojny.

Ewentualna pomoc Herrera/Khedira/Markiz/Pjanic/Asa/Sturaro/Lemina szału nie robi, ale tez nie ma co umniejszać jej wartości.

Sam Pogba, owszem, w niektórych momentach był nam niezbędny, ale wahałbym się ze stwierdzeniem, że faktycznie cały czas robił decydującą różnicę w meczach o stawkę, jak w LM.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2016, 15:17 przez Osgiliath, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 15:17

Tym bardziej, że Paul miał bardzo dobre relację i z drużyną jak i z trenerem i zarządem.

Obrazek


Obrazek
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 15:20

Krystek pisze:Poważnie rozważam postawienie na zostanie Pogby na skybet, stąd też moje pytanie do włoskojęzycznych ekspertów - co o Pogbie teraz mówią źródła które podczas tego mercato są wiarygodne? Bo taki Di Marzio którego sam śledzę już dawno utracił status wiarygodnego dziennikarza.
Możecie się w ogóle zarejestrować na tym SkyBet? Przy rejestracji mam problem z wyborem Polski, jako kraju zamieszkania - brak na liście wyboru.

Osobiście nie wierzę, że Pogba odejdzie. Przynajmniej nie w tym okienku i nie po wzmocnieniach jakich dokonał zarząd. Nie po wpisach na FB, nie po takich filmikach i zachowaniu samego Paula. W przeciwnym wypadku okazałby się aroganckim szczylem, który o zgrozo przywdział koszulkę - nie wiem po co (poza kasą...) - z numerem 10 na plecach i w tym momencie wszystkim z rodziny Juventusu okaże brak szacunku. Gdzie jak gdzie, ale u nas 10 to coś więcej niż tylko numer.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 15:26

Ja mogę postawić przez znajomego z UK i tak zamierzam zrobić, ale jutro :)

Z innej beczki: Arsenal jest zainteresowany Mandzukic'em, jak dla mnie powinni bez zastanowienia go sprzedać ze względu na wiek i pensję.


Forza Juve!
Zablokowany