Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 01:04

Ivory pisze:Poza tym Dirk Nowitzki sparodiował Zazę:
Dobre w wuj :smile:
Bartek(Juventino) pisze:Problem polega na tym, że mimo wszystko chyba wciąż nie możemy oferować zawodnikom kontraktów tak wysokich jak inne kluby
Toc byla tu niedawno sprzeczka o to, ze Rooney w Utd. dostaje... iles tam (chyba 8,5 za sezon), a Higuain ma u nas dostawac 'nieznacznie' mniej (bodaj 7,5). Wyplata, jaka mialby rzekomo pobierac Pogba w Machesterze, jest po prostu oderwana od rzeczywistosci i byc moze dlatego tak myslisz, ze nas nie stac.
vitoo pisze:przy tym został najlepiej zarabiającym piłkarzem w Italii to tylko lepiej dla niego.
Na krotko - niedlugo przebije go Pogba :lol:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 02:21

PogbaJuveLegend pisze:Chevrolet czyli główny sponsor MU zaczął śledzić Pogbe na Instagramie. Podobnie było przy ich innych transferach. Ostatni promyk nadziei we mnie umarł. Poul odchodzi.
Mówisz o tym koncie? https://www.instagram.com/chevroletfc/following/
W obserwacjach jest również Kane, Ronaldo i Neymar. :czytaj:
Nie mam pojęcia jak się skończy historia z Pogbą, ale akurat to nie jest dobry argument ;)

---
Kovacić całkiem fajnie sobie radzi w meczu PSG-Real :ok: Btw. na ten moment PSG wygląda bardzo, bardzo dobrze.

Wielka szkoda, że nie udało nam się ściągnąć tego Ikone, fajny zawodnik.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 02:44

PogbaJuveLegend pisze:
JBł pisze:
PogbaJuveLegend pisze:Chevrolet czyli główny sponsor MU zaczął śledzić Pogbe na Instagramie. Podobnie było przy ich innych transferach. Ostatni promyk nadziei we mnie umarł. Poul odchodzi.
Mówisz o tym koncie? https://www.instagram.com/chevroletfc/following/
W obserwacjach jest również Kane, Ronaldo i Neymar. :czytaj:
Nie mam pojęcia jak się skończy historia z Pogbą, ale akurat to nie jest dobry argument ;)

---
Kovacić całkiem fajnie sobie radzi w meczu PSG-Real :ok: Btw. na ten moment PSG wygląda bardzo, bardzo dobrze.
No tak, przypadkiem zaczęli śledzić Pogbe akurat teraz. Tym bardziej że angielskie i włoskie media na czele z Di Marzio ogłosili że kluby się ogadały i w 48 godzin będzie potwierdzenie.

Jeszcze to zdjęcie Pogby z czerwonym filtrem. Ewidentnie ma to sugerować że idzie do MU bo czerwony to ich barwy.
Nie wiem czy trollujesz, ale "akurat teraz" bym tego nie nazwał http://scr.hu/2tdo/dpz5j Swoją drogą widzę, że szykuje się transfer Ronaldinho...

Chyba nie było: :think:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 03:09

PogbaJuveLegend pisze: No tak, przypadkiem zaczęli śledzić Pogbe akurat teraz. Tym bardziej że angielskie i włoskie media na czele z Di Marzio ogłosili że kluby się ogadały i w 48 godzin będzie potwierdzenie.
Di Marzio to też ogłosił kilka dni temu i wiele razy wcześniej, a jeśli śledzisz temat to dopiero co ogłoszono zawieszenie rozmów.
JBł pisze:No tak, przypadkiem zaczęli śledzić Pogbe akurat teraz. Tym bardziej że angielskie i włoskie media na czele z Di Marzio ogłosili że kluby się ogadały i w 48 godzin będzie potwierdzenie.
Ja tak tylko pośledziłem...
Znalazłem link do pewnego tweeta na manutd.pl. Oczywiście żadnego dowodu na to, że stało się to akurat teraz.

To taki sam bełkot jak z brakiem zdjęcia Pogby na stronach Juve.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2016, 03:18 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 07:29

Przecież to menczesterowy troll, nie wdawaj się w dyskusję z nim bo nie pierwszy raz tutaj konto zakłada. A ten Poul to kto to taki ?

Odejdzie to odejdzie, przestańcie już tragedię robić. Pogra w LE, gwiazda Zlatana go przyćmi, zacznie machać grabkami i zatęskni za Juve. Zrobi tak jak na prawdziwą 10 przystało ;)

Będzie oficjalka to pogadamy ale mnie Pogba nie rusza - serio, Marotta byle leszcza za niego nie sprowadzi.


Obrazek
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 08:01

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/tr ... iwe/211lcz

niewiem jakie to źródło ale po zakupie Igły jetem jeszcze bardziej przekonany żę dla nas lepiej było gy Pogbe odrazu wymienić z Realem np. na Xisco/Kross + James niż sprzedawać za kase
bo kasa nie gwarantuje że uda się kupić kogoś sensownego albo w ogole że kogoś kupimy

pytanie tylko czy Juve po transferach potrzebuje kase czy nie.

do tego przy wymianie chyba problem prowizji dla Mino by się rozwiązał :D niewiem tylko co on na to :D


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 08:05

Pogba gra dobrze - ale w trudnych momentach póki co gry nie pociągnie. Może się to zmienić. Ale jak już pisałem wcześniej 120 baniek plus prowizja dla Raioli - oferta póki co nie do odrzucenia. A wszyscy wiemy, że nie jest wart takich pieniędzy. Od kiedy gra w Juve wykonał giga progres - przez pierwsze dwa sezony - później jakby zwolnił. Może jeszcze być bum - ale póki co - ostatni sezon i to jak gra w ważnych meczach - 120 plus prowizja oddać i się nie zastanawiać. Kupić solidnego następcę - po problemie.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 09:03

Najnowsze info jest takie, że zarobimy 112 mln, bo na pół z Manchesterem płacimy prowizję Mino :lol:


Zero szacunku dla Pogby
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 09:08

Osobiście uważam, że na tym forum zrobił się taki burdel, że głowa mała. Temat Pogby praktycznie nie schodzi z postów w tym temacie, gdzie przecież jest osobny dział, dotyczący samego piłkarza, gdzie powinno umieszczać się np. tweety Paula.
Olek1987 pisze:Najnowsze info jest takie, że zarobimy 112 mln, bo na pół z Manchesterem płacimy prowizję Mino :lol:
W takie coś to nie uwierzę, z drugiej strony na Skybet kurs na pozostanie Pogby wynosi już 12 :D Jeżeli do końca tygodnia nie będzie potwierdzenia transferu, to chyba się skuszę.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 09:26

Według portugalskich mediów Porto oferuje nam Herrere ....

Czyżby Moggi sterował transferami w Juve z tylnego siedzenia ? ;)

Na razie wszystko sie sprawdza :prochno:


Zero szacunku dla Pogby
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 09:29

Moze po prostu wiedział coś


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 10:17

Teoretycznie może i wymiana zawodników za Pogbę plus dopłata byłaby dla nas korzystniejsza, bo nawet przed oficjalnym ogłoszeniem transferu Paula jeśli zapytamy o jakiegoś gracza na jego pozycję, to sprzedający klub będzie wiedział, że szykuje się gruba akcja i będzie chciał od nas ugrać więcej hajsu. Z drugiej strony jeśli już ktoś zapłaci za Pogbę ponad 100 mln €, to pewnie będzie chciał to zrobić bez wymian z uwagi na marketing, bo Francuz stanie się najdroższym piłkarzem w historii, a wtedy wiadomo sraty taty, koszulki, gadżety i inne pierdoły będą się rozchodzić jak świeże bułeczki.
Natomiast odnośnie tego Herrery z Porto, to ktoś ogląda ligę portugalską i mógłby przybliżyć charakterystykę tego zawodnika? Warto, aby Juve się nim zainteresowało?


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 10:29

dimebag11 pisze: Natomiast odnośnie tego Herrery z Porto, to ktoś ogląda ligę portugalską i mógłby przybliżyć charakterystykę tego zawodnika? Warto, aby Juve się nim zainteresowało?
Podbijam, bo z kompilek to wygląda, że szybki, dobry technicznie i potrafi uderzyć mocno z dystansu. A jak to wygląda w defensywie i rozegraniu? Tak trochę mi Kwadwo przypomina, ale z yt to sobie mogę wnioski wyciągać...


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 10:36

Nigdy nie byłem fanem Higuaina, jednak z ciekawości przejrzałem ostatnio jak wyglądała jego skuteczność i trzeba przyznać, że jest to po prostu bardzo bramkostrzelny napastnik. Ponad 100 goli w bodaj 180 meczach dla Realu, 50 w 70 dla napoli.
Wydaje mi się jednak, że wydane na niego 90mln to zdecydowanie za dużo. Ktoś wspomniał choćby o Griezzmanie i myślę, że 10mln więcej i można było mieć młodszego i na pewno nie gorszego zawodnika, w dodatku trochę bardziej wszechstronnego. Moim zdaniem jeżeli się już wydaje takie pieniądze, to powinny być zainwestowane w kogoś
naprawdę szczególnego. Czy kimś takim jest Higuain?

Druga sprawa to sytuacja Pogby. Jeżeli Francuz odejdzie za 120mln i 75% tej kasy poszło na Higuaina, to wg mnie była to czysta głupota. Nie sądzę bowiem żeby udało się wyciągnąć za pozostałe 30 kogoś zdolnego w jakiś sposób zastąpić naszego najlepszego pomocnika.


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 10:40

Wydaje mi się jednak, że wydane na niego 90mln to zdecydowanie za dużo. Ktoś wspomniał choćby o Griezzmanie i myślę, że 10mln więcej i można było mieć młodszego i na pewno nie gorszego zawodnika, w dodatku trochę bardziej wszechstronnego. Moim zdaniem jeżeli się już wydaje takie pieniądze, to powinny być zainwestowane w kogoś
naprawdę szczególnego.
Griezmann to piłkarz innego typu niż Gonzalo. Igła to typowa dziewiątka, jedyna tak naprawdę dostępna na rynku gwarantująca odpowiednią jakość.
Ponadto potwierdził swoją skuteczność we Włoszech. Ani Cavani, Ani Lewandowski nie byli dostępni na rynku transferowym.


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
Zablokowany