Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 18:49

CavAllano pisze:Jesli Pogba odejdzie po tym co sie dzieje w ostatnich dniach, zwlaszcza po takim filmiku dzisiaj, to nie mamy czego zalowac.
Wracając do teorii. Może być jeszcze tak, że ten filmik powstał z innego powodu. Nasz zarząd wie, że Pogba odchodzi za ogromną kasę, więc prowadzimy negocjacje z pomocnikami, ale ściemniamy, że nie w celu zastąpienia Pogby, żeby kluby nie podnosiły ceny, wiedząc, że mamy mnóstwo siana po sprzedaży Francuza. W ten sposób Pogba i Raiola robią też dobrze nam. Pogba odchodzi, ale pomaga nam w ten sposób w negocjacjach, o co mogliśmy go i agenta poprosić. A zdenerwowanie Raioli może wynikać z tego, że to wszystko po prostu się przedłuża. Nie można dokończyć dealu, bo wciąż nie mamy godnego zastępstwa.

Podsumowując dotychczasowe doniesienia, plotki i fakty, skłaniam się ku temu, że niestety Pogba odejdzie. Mam nadzieję, że się mylę lub wydarzyło się/ wydarzy się jakiś pozytywny punkt zwrotny.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2016, 19:01 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 1 raz.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 18:49

Wygląda na to, że polscy fani manura są przekonani do tego, że Pogba zdecydował się na przyjście do nich. Nic tylko założyć konto tu i tam i spytać o źródło tej rewelacji. Zresztą niestworzonych informacji tam jest więcej.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:03

Bartek(Juventino) pisze:
CavAllano pisze:Jesli Pogba odejdzie po tym co sie dzieje w ostatnich dniach, zwlaszcza po takim filmiku dzisiaj, to nie mamy czego zalowac.
Wracając do teorii. Może być jeszcze tak, że ten filmik powstał z innego powodu. Nasz zarząd wie, że Pogba odchodzi za ogromną kasę, więc prowadzimy negocjacje z pomocnikami, ale ściemniamy, że nie w celu zastąpienia Pogby, żeby kluby nie podnosiły ceny, wiedząc, że mamy mnóstwo siana po sprzedaży Francuza. W ten sposób Pogba i Raiola robią też dobrze nam. Pogba odchodzi, ale pomaga nam w ten sposób w negocjacjach, o co mogliśmy go i agenta poprosić. A zdenerwowanie Raioli może wynikać z tego, że to wszystko po prostu się przedłuża. Nie można dokończyć dealu, bo wciąż nie mamy godnego zastępstwa.

Podsumowując dotychczasowe doniesienia, plotki i fakty, skłaniam się ku temu, że niestety Pogba odejdzie. Mam nadzieję, że się mylę lub wydarzyło się/ wydarzy się jakiś pozytywny punkt zwrotny.
tak a w 57 sekundzie słychać strzały.
Już widzę, jak dogadujemy się z Pogbą i Adidasem oraz Raiolą, żę bedziemy wypuszczac filmiki celem podbicia ceny albo hype...


to jest zamach przeciez


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:08

Robaku pisze:
Bartek(Juventino) pisze:
CavAllano pisze:Jesli Pogba odejdzie po tym co sie dzieje w ostatnich dniach, zwlaszcza po takim filmiku dzisiaj, to nie mamy czego zalowac.
Wracając do teorii. Może być jeszcze tak, że ten filmik powstał z innego powodu. Nasz zarząd wie, że Pogba odchodzi za ogromną kasę, więc prowadzimy negocjacje z pomocnikami, ale ściemniamy, że nie w celu zastąpienia Pogby, żeby kluby nie podnosiły ceny, wiedząc, że mamy mnóstwo siana po sprzedaży Francuza. W ten sposób Pogba i Raiola robią też dobrze nam. Pogba odchodzi, ale pomaga nam w ten sposób w negocjacjach, o co mogliśmy go i agenta poprosić. A zdenerwowanie Raioli może wynikać z tego, że to wszystko po prostu się przedłuża. Nie można dokończyć dealu, bo wciąż nie mamy godnego zastępstwa.

Podsumowując dotychczasowe doniesienia, plotki i fakty, skłaniam się ku temu, że niestety Pogba odejdzie. Mam nadzieję, że się mylę lub wydarzyło się/ wydarzy się jakiś pozytywny punkt zwrotny.
tak a w 57 sekundzie słychać strzały.
Już widzę, jak dogadujemy się z Pogbą i Adidasem oraz Raiolą, żę bedziemy wypuszczac filmiki celem podbicia ceny albo hype...


to jest zamach przeciez
Dla mnie to jest nieco bardziej prawdopodobna teoria niż ta, że Raiola w ten sposób podbija fame gracza. I nie twierdzę, że ten filmik to zmowa trzech stron. Chodzi generalnie o trzymanie deal done w tajemnicy i zaprzeczanie o deal done, a filmik powstał w spontaniczny sposób.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:10

Conte dalej nie pomaga:

Kod: Zaznacz cały

- Matić to ważny zawodnika, fundamentalna postać dla mojej formacji. Posiadanie w moim składzie zawodników o jego osobowości jest dla mnie bardzo ważne i on doskonale o tym wie. Cieszę się, że mam taki wybór w środku pola, bo to dla trenera duży komfort. Zapewniam jednak, że przy mojej filozofii Matić wiele razy będzie kluczowy, dlatego nie jest na sprzedaż - oświadczył Włoch.

Taka ciekawostka:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2016, 19:14 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:13

@Bartek

Nie wierze w to, ze Marotta i Pogba tak by sie bawili naszym kosztem. Taki zabieg bylby niepotrzebny i rownie dobrze Marotta moglby po prostu przekonywac dyrektorow sportowych innych klubow, ze i tak Pogbe zatrzymamy, w koncu nikogo oficjalnie jeszcze nie sprzedalismy. Ja uwazam natomiast, ze biorac pod uwage plotki i okolicznosci z ostatnich dni Pogba zostanie z nami. Marotta swietnie sie bawil odpowiadajac na pytania dziennikarzy o negocjacje z United. Ten jego usmieszek towarzyszyl do tej pory sytuacjom, ktore przebiegaly po jego mysli. A mozemy wywnioskowac, ze sami z siebie z Polpo sie rozstawac nie chcemy. Rzekome odwolanie testow medycznych i wkurzony Raiola zdecydowanie na deal done nie wskazuja.


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:17

CavAllano pisze:@Bartek

Nie wierze w to, ze Marotta i Pogba tak by sie bawili naszym kosztem. Taki zabieg bylby niepotrzebny i rownie dobrze Marotta moglby po prostu przekonywac dyrektorow sportowych innych klubow, ze i tak Pogbe zatrzymamy, w koncu nikogo oficjalnie jeszcze nie sprzedalismy. Ja uwazam natomiast, ze biorac pod uwage plotki i okolicznosci z ostatnich dni Pogba zostanie z nami. Marotta swietnie sie bawil odpowiadajac na pytania dziennikarzy o negocjacje z United. Ten jego usmieszek towarzyszyl do tej pory sytuacjom, ktore przebiegaly po jego mysli. A mozemy wywnioskowac, ze sami z siebie z Polpo sie rozstawac nie chcemy.
Bardzo chciałbym, żeby było tak jak piszesz :) Trzymam za to kciuki. Zapowiadam - chyba jako pierwszy tutaj - że wprowadzę się w mocny stan upojenia alkoholowego jeśli Pogba zostanie. Bardzo możliwe, że z Francuzem będziemy mieć po prostu najsilniejszą 11-stkę w całej Europie. Będziemy mieć gwiazdę na każdej pozycji.
Kucharius1 pisze:Odejście Pogby jest dla mnie coraz mniej prawdopodobne gdyż zaczyna brakować zawodników którzy mogliby go zastąpić. Matic i Andre Gomes czyli zawodnicy najbardziej pasujący charakterystyką, są już poza zasięgiem. Javier który mógłby wypchnąć Markiza na miejsce Pogby, też raczej nie odejdzie.

Brak alternatyw = brak transferu.
Matuidi.

Waszym zdaniem jest taka opcja, że przy pozostaniu Pogby, nie będziemy dokupować pomocnika, tylko zostaniemy ze Sturaro, Asą i np Marrone?

http://www.tuttojuve.com/calciomercato/ ... ado-321406

Z tego wynika, że wciąż nie ma porozumienia pomiędzy Marottą i Raiolą w sprawie Pogby. Co oznacza, że Francuz wciąż preferuje MU. Specjalnie użyłem słowa preferuje, a nie "koniecznie chce tam odejść".

Wg tych doniesień w przypadku odejścia Pogby, interesują nas Matić, Witsel lub Matuidi.

Oczywiście to mogą być brednie na podstawie starych informacji.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2016, 19:31 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 4 razy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:18

Bartek(Juventino) pisze:
Robaku pisze:
Bartek(Juventino) pisze:
Wracając do teorii. Może być jeszcze tak, że ten filmik powstał z innego powodu. Nasz zarząd wie, że Pogba odchodzi za ogromną kasę, więc prowadzimy negocjacje z pomocnikami, ale ściemniamy, że nie w celu zastąpienia Pogby, żeby kluby nie podnosiły ceny, wiedząc, że mamy mnóstwo siana po sprzedaży Francuza. W ten sposób Pogba i Raiola robią też dobrze nam. Pogba odchodzi, ale pomaga nam w ten sposób w negocjacjach, o co mogliśmy go i agenta poprosić. A zdenerwowanie Raioli może wynikać z tego, że to wszystko po prostu się przedłuża. Nie można dokończyć dealu, bo wciąż nie mamy godnego zastępstwa.

Podsumowując dotychczasowe doniesienia, plotki i fakty, skłaniam się ku temu, że niestety Pogba odejdzie. Mam nadzieję, że się mylę lub wydarzyło się/ wydarzy się jakiś pozytywny punkt zwrotny.
tak a w 57 sekundzie słychać strzały.
Już widzę, jak dogadujemy się z Pogbą i Adidasem oraz Raiolą, żę bedziemy wypuszczac filmiki celem podbicia ceny albo hype...


to jest zamach przeciez
Dla mnie to jest nieco bardziej prawdopodobna teoria niż ta, że Raiola w ten sposób podbija fame gracza. I nie twierdzę, że ten filmik to zmowa trzech stron. Chodzi generalnie o trzymanie deal done w tajemnicy i zaprzeczanie o deal done, a filmik powstał w spontaniczny sposób.
Dla mnie nie, bo wiadome jest to, że u Raioli gracz to 60 % wartości transferu a 40 % to hype.
Zlatan, Miki itp. Filmik powstał, żeby o Pogbie pamiętać, przypominasz sobie gracza, ktory robił reklame tylko po to zeby się posmiac z newsów w gazetach? Nie, no to wlasnie POgba przebił kolejną ścianę.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:20

Odejście Pogby jest dla mnie coraz mniej prawdopodobne gdyż zaczyna brakować zawodników którzy mogliby go zastąpić. Matic i Andre Gomes czyli zawodnicy najbardziej pasujący charakterystyką, są już poza zasięgiem. Javier który mógłby wypchnąć Markiza na miejsce Pogby, też raczej nie odejdzie.

Brak alternatyw = brak transferu.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:23

Sorry za offtop, ale chciałbym zapytać, czy jest jakiś bukmacher, który oferuje zakład na pozostanie Pogby w Juve i który w przypadku ewentualnej wygranej nie będzie wymagał obrotu tej gotówki? W sensie - rejestruje się, wpłacam kasę, stawiam, wygrywam i OD RAZU wypłacam. Da się tak?


Co do tematu. Jak na razie jesteśmy królami mercato, nie tylko we Włoszech, ale na świecie.


Obrazek
Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:26

Ja obstawiłem na unibecie, kiedy jeszcze był taki zakład. Od paru dni nie ma tego zakładu, wycofany chyba ze względu na pewność buka, że Pogba odejdzie. Ja obstawiłem zakład w czerwcu ale szczerze? W tym momencie bałbym się postawić na to pieniądze... Nie znam innego polskiego bukmachera który miał ten zakład w ofercie


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:31

Na Betsafe przyjęli mi tylko 29pln a resztę odrzucili ...chciałem postawić 75PLN. Nie bardzo rozumiem o co chodzi...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:40

Bartek(Juventino) pisze:Oczywiście to mogą być brednie na podstawie starych informacji.
No niestety, caly czas powielaja te same informacje. Jakos United nie jest sklonne dac wiecej, a zdaniem mediow my chcemy az 120 mln + bonusy + ktos musi zaplacic ogromna klauzule Raioli (na pewno nie my). Marotta jest nieugiety.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 19:41

CavAllano pisze:
Bartek(Juventino) pisze:Oczywiście to mogą być brednie na podstawie starych informacji.
No niestety, caly czas powielaja te same informacje. Jakos United nie jest sklonne dac wiecej, a zdaniem mediow my chcemy az 120 mln + bonusy + ktos musi zaplacic ogromna klauzule Raioli (na pewno nie my). Marotta jest nieugiety.
cytujac co 3 usera forum...
ku....rna Marotta nie umie sprzedawać....


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 20:35

Robaku pisze: P.S. Jak sie zdobywa napis "qualita Juventus"?
jeśli już jesteśmy przy tym temacie - gdzie jest moje Q? Hę, decydenci?

Higuain i przepłacony będzie wymiatał.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany