Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 16:49

Potwierdzają się informacje jakoby Simek Zaza nie chciał odchodzić za granicę. Podobno nasz napastnik odrzucił ofertę od Wolfsburga (GDS). Czyli co, Milan? ;) To dla nich level up, zwłaszcza, że nie tak dawno wyrywali od nas Matriego :ahsisi:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 17:13

CavAllano pisze:A nie pomyśleliście, że wszystko dzieje się za zgodą Pogby i Marotty? Być może faktycznie celowo pompują ten balon, bo takie zagrania podbijają jego cenę, wartość medialną i odwracają uwagę od nieudanego Euro. Stąd być może brak jakichkolwiek deklaracji z jego strony, zresztą ja nie pamiętam, by kiedykolwiek takie składał - on tak już po prostu ma. To nie przypadek, że Adidas na swój oficjalny profil wrzuca filmik, na którym Francuz mówi - "nie wierzcie w to, co czytacie w gazetach", przy czym się śmieje. A nie trzeba chyba dodawać, że gazety są święcie przekonane o tym, że Paul odchodzi.
Dokładnie, bo jednak można mu zarzucić wiele, ale chłopak wydawał się zawsze szczery. Nie robił by chyba sobie z nas jaj w ten sposób.
Nie wiem też jak inaczej można ten filmik interpretować..

PS. Conte płacze że ceny transferowe poszybowały itp.

Chyba ma dziurę w brzuchu jak widzi że czekając dwa lata miałby skład o jakim w Chelsea może pomarzyć :)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 17:13

Vincitore pisze:
1.50 - Man Utd, 2.00 Real M, 8.00 Juventus O_O
U jakiego buka mozna to zagrac?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 17:34

gregor_g4 pisze:
Vincitore pisze:
1.50 - Man Utd, 2.00 Real M, 8.00 Juventus O_O
U jakiego buka mozna to zagrac?
Nie wiem czy któryś w Polsce oferuje takie zakłady, tutaj akurat przytaczam Sky Bet, chociaż widzę, że już trochę się pozmieniały.

http://www.oddschecker.com/football/foo ... fer-window


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 17:41

Vincitore pisze:
gregor_g4 pisze:
Vincitore pisze:
1.50 - Man Utd, 2.00 Real M, 8.00 Juventus O_O
U jakiego buka mozna to zagrac?
Nie wiem czy któryś w Polsce oferuje takie zakłady, tutaj akurat przytaczam Sky Bet, chociaż widzę, że już trochę się pozmieniały.

http://www.oddschecker.com/football/foo ... fer-window
Dzięki, szukałem w paddypow, ale tam nie można dać na pozostanie w Juve.
Obecnie za 100£ można wygrać 900...
Wg mnie, w świetle ostatnich doniesień, warto spróbować :)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 17:50

Limit na skybet jaki obowiązuje to 41 funtów.
Głupiego tysiąca nie chcieli nawet przyjąć.

Już mowilem zresztą, milion moga przyjąć na Pogbe w UTD, gorzej w druga strone.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 17:51

W kuluarach mowi sie ze Higuain jest prezentem od Exoru. to on 13 lipca dal pelna zgode na zakup Higuaina.

Mowie wam, stawiajcie co macie w sakwach na pozostanie Pogby :prochno:


Obrazek
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 17:59

Cabrini_idol pisze:W kuluarach mowi sie ze Higuain jest prezentem od Exoru. to on 13 lipca dal pelna zgode na zakup Higuaina.

Mowie wam, stawiajcie co macie w sakwach na pozostanie Pogby :prochno:
No właśnie, już jakiś czas temu pisałem, że na włoskich stronach mówi się o jakimś dofinansowaniu od Exoru. Więc teraz nabrało to sensu. Taka wisienka na torcie od właścicieli :hellyes:

Mówi się też, że Gabigol zrezygnuje ze swojej części prowizji transferowej, aby tylko do nas dołączyć. Media twierdzą, że postawił sprawę jasno-chce do Juve, nie bierze pod uwagę Barcelony, która wciąż ma prawo pierwokupu.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 18:04

Paredes jest o krok od Empoli. Co to ma wspólnego z nami? Podobno Empoli działało w synergii z Juventusem, czyli operacja alla Matheus Pereira, którego wcześniej od nas "otrzymali".

Paredes to jest/była własność Romy. :prochno:


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 18:06

CavAllano pisze:A nie pomyśleliście, że wszystko dzieje się za zgodą Pogby i Marotty? Być może faktycznie celowo pompują ten balon, bo takie zagrania podbijają jego cenę, wartość medialną i odwracają uwagę od nieudanego Euro. Stąd być może brak jakichkolwiek deklaracji z jego strony, zresztą ja nie pamiętam, by kiedykolwiek takie składał - on tak już po prostu ma. To nie przypadek, że Adidas na swój oficjalny profil wrzuca filmik, na którym Francuz mówi - "nie wierzcie w to, co czytacie w gazetach", przy czym się śmieje. A nie trzeba chyba dodawać, że gazety są święcie przekonane o tym, że Paul odchodzi.
Ale jednak z jakiegoś powodu Raiola leciał do Miami, spotykał się z naszym zarządem, gazety piszą o ofertach MU i negocjacjach. Czy Raiola pozwoliłby na taką szopkę kosztem MU, z którym też przecież prowadzi biznesy - chociażby ostatnio wysłał tam dwóch swoich podopiecznych.

Ta teoria miałaby jakiś sens, gdyby nie były prowadzone negocjacje. A przecież są, co potwierdził sam BM, przyznając, że zostały wstrzymane. Dziwne to wszystko, bardziej mi to wygląda jak gra do dwóch bramek jednocześnie. Jeśli negocjacje nie powiodą się, będzie mógł mówić, że przecież od początku sugerował, że zostanie poprzez te wpisy i filmiki, a jak negocjacje się powiodą, to powie, że to była po prostu zasłona dymna.
Cabrini_idol pisze:W kuluarach mowi sie ze Higuain jest prezentem od Exoru. to on 13 lipca dal pelna zgode na zakup Higuaina.

Mowie wam, stawiajcie co macie w sakwach na pozostanie Pogby :prochno:
To, że kupno Igły nie ma związku z Pogbą, nie oznacza, że po prostu Pogba nie odejdzie, że nie chce odejść.
white_wolv pisze:Na Betsafe kurs tylko 3.5 ale stawiam.

Pogba - jeśli zostanie mamy najmocniejszy skład od 2006.. zobaczymy :)
Myślę, że wtedy byłby nawet mocniejszy.
Vincitore pisze:
Straszna cisza od kilku godzin w temacie Pogby, media nawet zaprzestały główkować nad jego następcami.
Taką ciszę mieliśmy też pomiędzy pierwszymi doniesieniami a ostatnimi w sprawie Higuaina.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2016, 18:31 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 3 razy.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 18:21

Cabrini_idol pisze:W kuluarach mowi sie ze Higuain jest prezentem od Exoru. to on 13 lipca dal pelna zgode na zakup Higuaina.

Mowie wam, stawiajcie co macie w sakwach na pozostanie Pogby :prochno:
gdzie jest ten Pogba po 8.00 ?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 18:21

Jesli Pogba odejdzie po tym co sie dzieje w ostatnich dniach, zwlaszcza po takim filmiku dzisiaj, to nie mamy czego zalowac.

To od czasu tej wizyty w Miami niektore zrodla zaczely twierdzic, ze Francuz zostanie w Juve, ze zmienil zdanie po transferze Higuaina. Niech to wszystko sie juz po prostu skonczy, bo pewnie jak wiekszosc z Was mam dosyc.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 18:26

Na Betsafe kurs tylko 3.5 ale stawiam.

Skoro juz sie wypowiadam :
Higuain - jaram sie jak stodoła w Chłopach.

Jednakże sposób w jaki opuścił Napoli nie pozostawia złudzeń że to najemnik.. mam nadzieję że będzie w stanie choć trochę być Juventinio...

Pogba - jeśli zostanie mamy najmocniejszy skład od 2006.. zobaczymy :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 18:28

CavAllano pisze:Jesli Pogba odejdzie po tym co sie dzieje w ostatnich dniach, zwlaszcza po takim filmiku dzisiaj, to nie mamy czego zalowac.

To od czasu tej wizyty w Miami niektore zrodla zaczely twierdzic, ze Francuz zostanie w Juve, ze zmienil zdanie po transferze Higuaina. Niech to wszystko sie juz po prostu skonczy, bo pewnie jak wiekszosc z Was mam dosyc.
Ja myślę, że nawet jeśli Pogba wyjdzie na mównicę w dostojnym garniturze, oznajmi, że ma w czterech literach Reale, Manchestery, wyzna miłość Juventusowi do końca kariery i powie, że nigdzie się nie wybiera, to i tak do 31.08 będziemy jeszcze czytać o kosmicznych ofertach, zwrotach akcji etc. Nie wygramy z tym, czeka nas całe lato z PogbaGate.

Straszna cisza od kilku godzin w temacie Pogby, media nawet zaprzestały główkować nad jego następcami.
white_wolv pisze: Jednakże sposób w jaki opuścił Napoli nie pozostawia złudzeń że to najemnik.. mam nadzieję że będzie w stanie choć trochę być Juventinio...
Nasza szatnia tudzież rodzina ma ogromną moc, chłopaki będą wiedzieć co z nim zrobić ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 18:33

Jest taki gosc w bodaj Sportitalia, ktory twierdzi, ze Pogba bedzie graczem United dzis wieczorem albo jutro rano. Wczesniej sadzil, ze na pewno przejdzie testy medyczne dzisiaj. :smile: Oni pieprza jak potluczeni. Potem ponownie sie wycofa i zapowie fransfer w piatek albo weekend. :prochno: Ta krowa daje duzo mleka i czemu sie dziwic.


Zablokowany