Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 15:50

Swoją drogą jak to wygląda z finansowym fair play? Bo Manchester wydał już 80 baniek(plus kasa dla Zlatana za kontrakt), a nie sprzedał nikogo i jeszcze chciałby dać za Pogbę ponad 100. No bez jaj. :)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 15:52

Gajowy Marucha pisze:Dostajemy 120 mln, kupujemy za 94 Higuaina i jakieś uzupełnienie kadry typu Matić. Nie wierzę, że po wydaniu 94 mln, wydamy jeszcze 60-70 na następce Pogby. Takze bajki o Koke czy Rakiticiu można odłożyć..
Gdyby faktycznie odszedł, to Pjanić byłby jego następcą. Ludzie na to tak nie patrzą, gdzyż Bośniak przyszedł już chwilkę temu i raczej nie mówiło się o nim w kontekście wchodzenia w buty Paula. Wyobraź sobie teraz taką sytuację. Czysto hipotetycznie - nie ma jeszcze Miralema u Nas. Sprzedajemy Pogbę, a za ten hajs kupujemy Pjanicia i Higuaina. I co? Wygląda to całkiem nieźle, co nie? Wystarczy zamienić czasu tych transferów i zupełnie inaczej podchodziłoby się do tego. Niby to to samo, ale nie koniecznie. Psychologia. :prochno:
Strasznie się ciągnie ta saga. Od ilu Pogba jest w tym Manchestrze? Już chyba grubo ponad tydzień. :whistle:


Obrazek
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 16:05

http://www.gol24.pl/transfery/a/pogba-w ... ,10443364/

Ciekawy artykuł o tajemniczej umowie Pogby i ciekawa teoria na temat powodów ew. transferu do MU. Ktoś coś słyszał o tym?

Myślę, że negocjacje są prowadzone. Ale trudno zgadnąć jaką rolę odgrywa w tym Pogba. Czy Francuz jest zdeterminowany aby przejść do MU, czy mu to bez różnicy...

Ciekawi mnie jeszcze jedno, jeśli zależy nam na pozostaniu PP, to dlaczego dotychczas nie było ani jednej informacji o jakieś naszej propozycji nowego kontraktu gwarantującego podwyżkę.
Haris pisze:
JBł pisze:Tielemans w Liverpoolu ;)
Matuidi podobno wyraził chęć opuszczenia Paryża, nie było jeszcze żadnej plotki na jego temat? :D
Chcę go bardzo! Na mojej liście zajmuje miejsce nr 1 :) Powinniśmy powalczyć o niego bez względu na rozwiązanie kwestii PP.
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2016, 16:11 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 1 raz.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 16:06

JBł pisze:Tielemans w Liverpoolu ;)
Źródło? Aż z ciekawości zapytałem kumpla, kibica LFC i twierdzi, że nic mu o tym nie wiadomo.

Matuidi podobno wyraził chęć opuszczenia Paryża, nie było jeszcze żadnej plotki na jego temat? :D


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 16:13

Haris pisze:
JBł pisze:Tielemans w Liverpoolu ;)
Źródło? Aż z ciekawości zapytałem kumpla, kibica LFC i twierdzi, że nic mu o tym nie wiadomo.

Matuidi podobno wyraził chęć opuszczenia Paryża, nie było jeszcze żadnej plotki na jego temat? :D
Chyba mu się z Wijnaldumem poknocił, Tielemans podobno zostaje jeszcze sezon w Brukseli.

Mnie się nie chce wierzyć w pozostanie Pogby, jak Paul nie przyjmie tej oferty, to Gruby go poćwiartuje. Moim zdaniem opinie, które teraz wypływają, że Pogba niby chce zostać, to trochę po kłosie przeciągających się negocjacji.


Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 16:22

A to nie przypadkiem Pogba jest pracodawcą dla Grubego Mino? :)
Nie rozumiem stwierdzenia, że "Raiola go poćwiartuje". Sam agent wypowiadał się w tonie, abyśmy nie wierzyli w doniesienia które serwuje prasa.

Dla mnie to wygląda tak, jakbyśmy w porozumieniu z Agentem i piłkarzem podbijali cenę do granic możliwości. Jak dla mnie Pogba odejdzie...ale za rok.
Nie wierzę po prostu w to, że przy kontuzji Markiza i przy Hernanesie, Leminie, Sturaro i niepewnym Asamoah go oddali. Za duży bałagan mamy w pomocy - za mało jakości.


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 16:24

koki90 pisze:Ja też nadal chcę żeby Pogba został i serio mam nadzieję, że okaże się, że ma bardziej poukładane w głowie niż jego agent. Z nim w składzie nasza pierwsza 11 jest niesamowicie silna i kompletna.
Pierwsza 11? Cały skład prezentuje się bardzo okazale, nic tylko czekać na kogoś lepszego w miejsce Leminy. Nawet w Lichtsteinera wierzę. W trakcie sezonu przeszedł ablację i zaraz znowu musiał grać. Cuadrado tak naprawdę nigdy nie był jego konkurentem tylko inną opcją na wahadło. Jeśli zdrowie mu dopisze, dobrze przepracuje okres przygotowawczy i racjonalnie będziemy korzystać z jego usług to nie zdziwię się jeśli nawiąże poziomem do najlepszego okresu w Juventusie.
Vincitore pisze:Mnie się nie chce wierzyć w pozostanie Pogby, jak Paul nie przyjmie tej oferty, to Gruby go poćwiartuje. Moim zdaniem opinie, które teraz wypływają, że Pogba niby chce zostać, to trochę po kłosie przeciągających się negocjacji.
Pracownik poćwiartuje swojego klienta? Może się nie znam, ale takie relacje nie są raczej zbyt powszechne.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 16:30

Vincitore pisze:Mnie się nie chce wierzyć w pozostanie Pogby, jak Paul nie przyjmie tej oferty, to Gruby go poćwiartuje.
Raiola co prawda duzo szczeka, ale to jemu powinno zalezec najbardziej na tym, by zachowac dobre relacje z zawodnikiem. W koncu Pogba jest jego klejnotem koronnym. Mino moze mu cos sugerowac, ale niezaleznie od podjetej przez Paula decyzji Gruby predzej podkuli ogon niz pojdzie z Francuzem na wojne.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 16:41

Grubemu oczywiście zależy na współpracy z Pogbą, ale ja myślę, że w tym "związku" bardziej rządzi Gruby, który nawet Zlatanowi potrafił wbić do głowy, że bez niego stałby się bezwartościowym śmieciem. Raiola jakby nie patrzeć świetnie napompował balonik z Pogbą, niewielu agentom by się udało wynegocjować dla Pogby takie pieniądze o jakich się mówi, dla przykładu - był czas, że Vidal znaczył dla nas tyle, co obecnie Pogba (głównie koniec sezonu 11/12, cały 12/13 i początek 13/14), a agent Felicevich raczej sprawiał wrażenie grzecznie wykonującego swoje obowiązki służbisty. Hajs się zgadzał co miesiąc, nie trzeba było się wysilać, a fejm podopiecznego był na drugim planie.

Oczywiście może źle to ubrałem w słowa, że go poćwiartuje, niemniej jestem w stanie wyobrazić sobie sytuację w której Raiola po fiasku z Manchesterem zwyczajnie każe sobie Pogbie szukać nowego agenta, bo taka już natura i duma Grubasa, który na siłę będzie chciał światu pokazać, że ma gdzieś te 20% z transferu. Oczywiście nie mówię, że na 100% tak będzie, żeby już nie było niedomówień.


damszn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2015
Posty: 50
Rejestracja: 23 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 16:44

Bartek(Juventino) pisze:http://www.gol24.pl/transfery/a/pogba-w ... ,10443364/

Ciekawy artykuł o tajemniczej umowie Pogby i ciekawa teoria na temat powodów ew. transferu do MU. Ktoś coś słyszał o tym?

Myślę, że negocjacje są prowadzone. Ale trudno zgadnąć jaką rolę odgrywa w tym Pogba. Czy Francuz jest zdeterminowany aby przejść do MU, czy mu to bez różnicy...

Ciekawi mnie jeszcze jedno, jeśli zależy nam na pozostaniu PP, to dlaczego dotychczas nie było ani jednej informacji o jakieś naszej propozycji nowego kontraktu gwarantującego podwyżkę.
Haris pisze:
JBł pisze:Tielemans w Liverpoolu ;)
Matuidi podobno wyraził chęć opuszczenia Paryża, nie było jeszcze żadnej plotki na jego temat? :D
Chcę go bardzo! Na mojej liście zajmuje miejsce nr 1 :) Powinniśmy powalczyć o niego bez względu na rozwiązanie kwestii PP.
Ciekawy artykuł o Pogbie, przed Juve nikt nie chciał stawiać do końca na niego, trafił do Juve i zaczęliśmy więc tu zawsze miał najlepiej, grał nawet gdy miał słąbszą formę, gdy na ławce zostawiam Marchisio.

Jak odejdzie do Man UTD to straci na tym najwięcej a o złotej piłce może zapomnieć na następne parę lat.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 16:53

No właśnie. Łatwo tak powiedzieć: to agent pracuje dla zawodnika. Niby tak, ale wszyscy wiemy, że ci agenci to niezłe cwaniaki i trzęsą futbolowym światem. Przede wszystkim nie wierzę, żeby Raiola nie zabezpieczył się na wypadek, gdyby taki Pogba chciałby go pogonić. Przecież oni też współpracują na mocy jakiejś umowy. Już choćby te 20% z kwoty transferu, jakie sobie zagwarantował jest niezłym zabezpieczeniem. Jestem przeciwny twierdzeniu, że to grubas robi swoim biednym, niewinnym "podopiecznym" sieczkę z mózgu, Mkhitaryan poszedł do Manchesteru United, bo chciał i jeśli Pogba zrobi to samo, to też przede wszystkim dlatego, że jego samego coś do tego skusiło, ale na pewno Raiola to nie jest cienki bolek, którego da się tak o, po prostu - pogonić. Za dobrze zna się na swojej robocie.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 17:00

Vincitore pisze:
Haris pisze:
JBł pisze:Tielemans w Liverpoolu ;)
Źródło? Aż z ciekawości zapytałem kumpla, kibica LFC i twierdzi, że nic mu o tym nie wiadomo.
Chyba mu się z Wijnaldumem poknocił, Tielemans podobno zostaje jeszcze sezon w Brukseli.
Tak, Wijnaldum. Fail :prochno: Zawsze mi się oni mylą, dzisiaj rano czytałem o tym transferze i zakodowałem, że chodzi o Tielemansa. Sorry. :facepalm2:


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 17:48

Czyli chyba wszystko już jasne. Manchester U wykłada 120 baniek europejskich i bierze Pogbę ??? :whistle:


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 17:52

sebinho86 pisze:Czyli chyba wszystko już jasne. Manchester U wykłada 120 baniek europejskich i bierze Pogbę ??? :whistle:

Nie,

Pogba zostaje !


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 17:57

Vincitore pisze:Grubemu oczywiście zależy na współpracy z Pogbą, ale ja myślę, że w tym "związku" bardziej rządzi Gruby, który nawet Zlatanowi potrafił wbić do głowy, że bez niego stałby się bezwartościowym śmieciem.
Temu samemu Zlatanowi , który na starcie zgasił Cantone w kwesti tego, że były gracz MU może sobie być królem, bo Szwed zamierza być Bogiem Manchesteru??
Dla mnie twoja teoria to zwykła nadinterpretacja :stop:


Zablokowany