Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 17:29

Zaczynają napływać tez informację, że Lemina jest blisko przenosin do Premier League.

Liverpool chciał/chcę go i wykłada 20 mln euro. DO gry wraca równiez Watford. Lemina zostanie opchany do PL.

ewidentnie na coś ciułamy :prochno:


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 17:35

Cabrini_idol pisze:Zaczynają napływać tez informację, że Lemina jest blisko przenosin do Premier League.

Liverpool chciał/chcę go i wykłada 20 mln euro. DO gry wraca równiez Watford. Lemina zostanie opchany do PL.

ewidentnie na coś ciułamy :prochno:
Oby nie. Lubie gościa i widzę w Nim potencjał. Na pewno stać go zrobienie większej kariery niż chociażby Sturaro.
PS. Odnośnie Liverpoolu. Nasz były piłkarz, Manninger, został właśnie ich nowym zawodnikiem. ;)
Co tak cicho i tym Pogbie? Mou niemalże potwierdził negocjacje. Zarząd ciągle upierał się, że nie oddadzą kluczowego zawodnika bez wyrażenia chęci odejścia. Negocjacje = poproszenie o transfer, bo nie wierzę, że sami zadecydowali o opchnięciu Pogby.


Obrazek
borysfcb

Katalończyk
Katalończyk
Rejestracja: 03 czerwca 2015
Posty: 70
Rejestracja: 03 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:06

alessandro1977 pisze:
borysfcb pisze:W ogóle w Barcelonie nie ma tematu sprzedaży Mascherano
Nie wiesz tego przyjacielu, dla klubu nie ma tematu ale inaczej jest w przypadku samego zawodnika, któremu nie podoba się rola w zespole i dawał jasno do zrozumienia, że chce odejść...LE obiecał mu, że znajdzie dla niego miejsce w pomocy ale gdzie ? Chyba, że w niszowych meczach Pucharu Króla z ogórkami. Ja tez stoję na stanowisku przedmówcy, że temat Masche nie jest zamknięty i trafi on do Juve. Przypuszczam, że duet Marotta-Paratici cały czas monitorują jego sytuację i będą doskonale wiedzieli kiedy uderzyć aby kierownictwu Barcy zmiękła rura. Mam tutaj oczywiście na uwadze fakt, że porozumienie z zawodnikiem zostało już osiągnięte ( prawdopodobnie, według wcześniejszych doniesień ).
Powiem szczerze, że nie słyszałem info z żadnego innego źródła niż często tutaj wspominany Agresti, że Javierowi tak bardzo zależy na zmianie pozycji w Barcelonie. Nic ze źródeł katalońskich, nawet tych najmniej wiarygodnych. Robert wspominał o "problemach. które udało się przezwyciężyć" - może to była ta kwestia, nie wiem.

Jednak prawda jest taka, że nawet jeśli Javier nie będzie chciał przedłużyć kontraktu, to na pewno klub nie zdecyduje się sprzedać na tę chwilę jedynego w 100% sprawdzonego partnera dla Pique (nikt tak naprawdę nie wie jak się sprawdzi młokos Umtiti), o czym z resztą mówił sam dyrektor sportowy, a Mascherano raczej jest na tyle profesjonalnym i związanym z klubem piłkarzem, że nie zacznie rzucać fochami jeśli go nie puszczą.

Tak czy owak, temat w mediach kompletnie nie istnieje, ale jak pokazała w tym okienku Barca, w ogóle jej to nie przeszkadza dokonywać zmian w zespole.


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:07

Może po prostu tylko grzecznie wysłuchaliśmy ich oferty? :smile:

Do końca lipca wszystko powinniśmy raczej wiedzieć.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:10

Na miejsce Lemine ma przyjść Matic. Nie wiem czy w ogóle jest sens takiej wymiany.. Tzn Lemina do Watfrord/Liverpool a Matic do nas. Takie transfery trochę na siłę. Zamiana na zero, no może poza wiekszym doświadczeniem Maticia.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:25

pablo1503 pisze: Co tak cicho i tym Pogbie? Mou niemalże potwierdził negocjacje.
Niby tak, ale jednoczesnie da sie wyczuc frustracje, ze to wszystko tak sie przeciaga. Moze faktycznie walczymy do konca, by go zatrzymac. Nikt tak naprawde nic nie wie. Allegri mowi, ze jestesmy fiduciosi, czyli niejako mamy nadzieje, ze Pogba pozostanie i oczekuje on po powrocie wszystkich najwazniejszych zawodnikow.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:25

Może po prostu chcemy gracza z doświadczeniem, który pewien dosyć wysoki poziom już teraz reprezentuje i zapewnia a nie czekać na rozwój Leminy.

W kontekście LM ma to jak najbardziej sens.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:28

Cabrini_idol pisze:Na miejsce Lemine ma przyjść Matic. Nie wiem czy w ogóle jest sens takiej wymiany.. Tzn Lemina do Watfrord/Liverpool a Matic do nas. Takie transfery trochę na siłę. Zamiana na zero, no może poza wiekszym doświadczeniem Maticia.
Matic to gracz o klase lepszy niz Lemina.


La fidanzata d'Italia
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:44

borysfcb pisze:
alessandro1977 pisze:
borysfcb pisze:W ogóle w Barcelonie nie ma tematu sprzedaży Mascherano
Nie wiesz tego przyjacielu, dla klubu nie ma tematu ale inaczej jest w przypadku samego zawodnika, któremu nie podoba się rola w zespole i dawał jasno do zrozumienia, że chce odejść...LE obiecał mu, że znajdzie dla niego miejsce w pomocy ale gdzie ? Chyba, że w niszowych meczach Pucharu Króla z ogórkami. Ja tez stoję na stanowisku przedmówcy, że temat Masche nie jest zamknięty i trafi on do Juve. Przypuszczam, że duet Marotta-Paratici cały czas monitorują jego sytuację i będą doskonale wiedzieli kiedy uderzyć aby kierownictwu Barcy zmiękła rura. Mam tutaj oczywiście na uwadze fakt, że porozumienie z zawodnikiem zostało już osiągnięte ( prawdopodobnie, według wcześniejszych doniesień ).
Powiem szczerze, że nie słyszałem info z żadnego innego źródła niż często tutaj wspominany Agresti, że Javierowi tak bardzo zależy na zmianie pozycji w Barcelonie. Nic ze źródeł katalońskich, nawet tych najmniej wiarygodnych. Robert wspominał o "problemach. które udało się przezwyciężyć" - może to była ta kwestia, nie wiem.

Jednak prawda jest taka, że nawet jeśli Javier nie będzie chciał przedłużyć kontraktu, to na pewno klub nie zdecyduje się sprzedać na tę chwilę jedynego w 100% sprawdzonego partnera dla Pique (nikt tak naprawdę nie wie jak się sprawdzi młokos Umtiti), o czym z resztą mówił sam dyrektor sportowy, a Mascherano raczej jest na tyle profesjonalnym i związanym z klubem piłkarzem, że nie zacznie rzucać fochami jeśli go nie puszczą.

Tak czy owak, temat w mediach kompletnie nie istnieje, ale jak pokazała w tym okienku Barca, w ogóle jej to nie przeszkadza dokonywać zmian w zespole.
Pfff, nawet u nas temat umarł parę tygodni temu.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:45

Oczywiście, że Matic OBECNIE to lepszy piłkarz, ale za 2 lata to Lemina będzie kozaczkiem. Dla mnie osobiście Matic to supermega jednowymiarowy piłkarz. Nie przepadam za takimi.


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:46

Cabrini_idol pisze:Na miejsce Lemine ma przyjść Matic. Nie wiem czy w ogóle jest sens takiej wymiany.. Tzn Lemina do Watfrord/Liverpool a Matic do nas. Takie transfery trochę na siłę. Zamiana na zero, no może poza wiekszym doświadczeniem Maticia.
Ty tak na poważnie? o.O

Przecież Matic byłby w stanie wygryźć nawet Khedire...


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:51

albertcamus pisze:
Cabrini_idol pisze:Na miejsce Lemine ma przyjść Matic. Nie wiem czy w ogóle jest sens takiej wymiany.. Tzn Lemina do Watfrord/Liverpool a Matic do nas. Takie transfery trochę na siłę. Zamiana na zero, no może poza wiekszym doświadczeniem Maticia.
Ty tak na poważnie? o.O

Przecież Matic byłby w stanie wygryźć nawet Khedire...
Chyba sam sobie powinieneś zadać to pytanie. Jedyna sytuacja w której Matic może wygryźć Khedirę z pierwszego składu, to kontuzja Niemca. Sami jest w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła zawodnikiem lepszym od Serba.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 18:53

Ok, to Twoje zdanie albertcamus.

Khedira jak zdrowy to zjada i wciąga lewą stroną dziurki nosa Maticia. Khedira w formie to najważniejszy piłkarz repry Niemiec, mistrzów świata.Ale nie będziemy się kłócić ;). Skupmy się na marcato.

Za 10 minut losowanie kalendarza Serie A. Usłyszymy pewnie Marotte i bombardowanie go pytaniami o Pogbe.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 19:22

Cabrini_idol pisze:
Za 10 minut losowanie kalendarza Serie A. Usłyszymy pewnie Marotte i bombardowanie go pytaniami o Pogbe.
Taki mały off: pierwszy mecz z Fiorentina u siebie :spiteful:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 19:25

borysfcb pisze:Powiem szczerze, że nie słyszałem info z żadnego innego źródła niż często tutaj wspominany Agresti, że Javierowi tak bardzo zależy na zmianie pozycji w Barcelonie
Przecież nawet on sam o tym mówił... :think:

Mascherano: Aby opuścić klub taki jak Barca, trzeba zrobić bilans wielu rzeczy
Ostatni akapit:
Jest pewna ciemna strona, w najlepszych latach mojej kariery nie grałem na pozycji, na której zawsze chciałem grać. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że aby coś osiągnąć, trzeba z czegoś zrezygnować
W katalońskich gazetach jeszcze na początku lipca pojawiały się tytuły: "Mascherano jest zmęczony i chce odejść", albo "Mascherano zostanie przesunięty przez trenera do pomocy", gdzie pierwszy akapit polskiego tłumaczenia z FCBarca.com brzmi:
Nie jest to warunek Argentyńczyka, bez spełnienia którego nie pozostanie on w zespole, lecz prawda jest taka, że piłkarz już od dłuższego czasu domaga się przesunięcia go do przodu. Dał z siebie wszystko w roli środkowego obrońcy i nadal będzie to robił, kiedy zajdzie taka potrzeba, lecz jasne jest, że lepiej czuje się na swojej naturalnej pozycji defensywnego pomocnika.


Zablokowany