Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:09

Wojciech7 - Mow co chcesz ale racje miał z Draxlerem i potwierdziło sie ze był tak blisko.

Oby tym razem sie nie pomylił :)

Czyli Mascherano i.. kto?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:10

A tam Draxler ::/:. Cabrini_idol Obyś miał rację, jak co do tych 10 wygranych meczy z rzędu, tuż po porażce z Sassuolo. Racje przesadzoną, więc i oby ta przesada w tym przypadku, analogicznie dotyczyła następnych okienek, w których Pogbuś pozostanie w Juve. Ja zresztą czuje że tak będzie... Po prostu temat jego powrotu do MU, się niesamowicie sprzedaje! Ludzie dziennikarstwo jak wiecie rządzi się swoimi prawami, a gazety/media o tym piszą i kręcą wzajemnie koniunkturę. Wy też ją IM kręcicie :whistle:.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:14

Transfer Andre Gomesa pokazuje coś jeszcze - ile tak naprawde jest warte ewentualne 120 mln za Pogbe. Ano niewiele, skoro za w gruncie rzeczy ogórka kluby wołają po 60 mln....Pogbe trzeba zostawić, 120 mln to żadna kasa przy dzisiejszych cenach i aspiracjach Juve


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:16

Z tym A. Gomesem to ja bym nie przesadzał - dopóki nie ma oficjalki, to ja nie uwierzę w ten transfer. Barcy po prostu na takie posunięcie nie stać, a w dodatku mają inne priorytety. Zresztą Mundo ma taką wiarygodność, że GDM (chodzi mi o jego doniesienia z tego roku) to prawdziwy guru transferowy i nostradamus.

Swoją drogą nie zastanawia was dlaczego Real i Barca tak bardzo chcą tego piłkarza. Przecież waszym zdaniem to leszcz ;)

I jeszcze jedno - chyba nie wiecie dlaczego Andre nie grał w fazie pucharowej Euro. Radzę doczytać przed pisaniem głupot i wylewaniem wiadra pomyj :bravo:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:17

yaro oficjalne konto Barcelony podalo ze Gomes jest Bluagrana.


I na koniec dnia abyscie spokojnie spali Momblano napisal, ze Pogba NIE CHCE OPUSZCZAC JUVE. A Juve odrzuca wszystkie ofert. Pogba zgodzi sie na odejscie tylko jesli my bedziemy chcieli go sprzedac. Momblano dla mnie osobiscie jest wiarygodny. Pisze malo ale konkretnie.


Allegri will fight to keep Pogba [@MomblanOfficiaDobranoc misiaczki.
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2016, 00:31 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:24

Wczoraj we Wloszech wszyscy byli przekonani, ze Pogba done deal, a dzisiaj w temacie kompletna cisza (procz niesmialych informacji o tym, ze nie chcemy odstapic Raioli tych 20%). Temat cos sie przeciaga. To okienko faktycznie obnaza zdaje sie wszysktie "gwiazdy" wsrod wloskich dziennikarzy. :smile: Teraz Di Marzio pajacuje i probuje ratowac sytuacje twierdzac, ze z agentem Gomesa kontaktowalismy sie po poludniu, ale Barcelona nas wyprzedzila, bla bla bla.

Witsel jako uzupelnienie skladu jak najbardziej tak, ale jako nastepca Pogby - nie osmieszajmy sie.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:30

Sprawdzałem 10 minut temu oficjalną stronkę Barcy (niestety w wersji angielskiej) a tam nic, ale teraz sprawdziłem hiszpańską i rzeczywiście jest info. Mea culpa :facepalm:

Swoją drogą oficjalna stronka Juve też publikuje info w j. ang. z pewnym opóźnieniem, powinienem załapać :facepalm2:


Edit: Pogby nie możemy sprzedać jak mamy realnie walczyć o LM w przyszłym sezonie. A jeśli Pogba rzeczywiście leci na kasę, to zamiast sprowadzać kolejnego pomocnika do naszego zespołu, to lepiej dać podwyżkę Paulowi - powiedzmy do tych 10 baniek. Pogba Pjanić Khedira Marchisio Lemina Sturaro i Asamoah wystarczą. Ostatnio mówiło się o podwyżce rzędu 7,5 mln na rok. To chyba nas stać na wyłożenie tych dodatkowych 5 baniek brutto rocznie ;) Przy takich zarobkach Pogbie nie będzie się nawet chciało odchodzić.
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2016, 00:43 przez Yaro417, łącznie zmieniany 1 raz.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:43

towalski pisze:
pumex pisze:
towalski pisze:Pogba jak za 120 baniek na czysto - nie ma się co zastanawiać. Sprzedać i kupić kogoś dobrego.
No właśnie, kogo? W tym jest cały problem.
Pogba nie jest wart 120 baniek u nas. W United tak - przede wszystkim marketingowo. Juventus nie jest takim typem klubu jak United czy Real. Trzeba się z tym pogodzić. Po pierwsze - nigdy tyle osób nie będzie chodziło na mecze co w Anglii czy Hiszpanii a po drugie - Juventus nie był, nie jest i nie będzie nigdy tak medialny ja te dwa kluby.

Obawiam się, że nie znasz historii Juventusu...


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:46

CavAllano pisze:Witsel jako uzupelnienie skladu jak najbardziej tak, ale jako nastepca Pogby - nie osmieszajmy sie.
A po co nam on? My nie szukamy B2B, a defensywnego pomocnika z dobrą techniką i potrafiącego operować piłką. Stąd kiedyś pisało się o Casemiro, później łączono nas z Mascherano, przewinął się temat Kante, a obecnie na tapecie jest Matić.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:47

Cuadrado już trenuje z Chelsea, ale chyba faktycznie może być coś jeszcze na rzeczy. Ciągle żadnego pożegnania ze strony klubu, a sam Juan też jakby unika tego tematu. Zero wpisów na jakikolwiek klubowy temat. Ciekawy jestem co z tego wyniknie, pomimo tego, że byłem już pogodzony z utratą Kolumbijczyka.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 01:03

@Cabrini
A nie jest czasem tak, ze te wiadomosci wysylali Momblano inni uzytkownicy?

Dziwna sprawa. Raiola leci do Pogby do Miami, skoro niby wszystko ustalone? :think:


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 03:55

CavAllano pisze:@Cabrini
A nie jest czasem tak, ze te wiadomosci wysylali Momblano inni uzytkownicy?

Dziwna sprawa. Raiola leci do Pogby do Miami, skoro niby wszystko ustalone? :think:
Widziałeś go w samolocie ? Ludzie dajcie spokój :) Był "Higuan day", teraz "Pogba day". Nie ma nic na rzeczy więc cisza. Daliście się wkręcić, a info od fryzjera Pogby zasługuje na miano newsa miesiąca :) Na DevilPage mają poczucie humoru :)


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 05:52

Adrian27th pisze:To kto dostanie 10 po Pogbie?

Dybala?

Bo przy transferze Pogby,Moraty i Hernanesa mamy wolne 9-10-11.
Licząc że 10 dostanie Paolo, to 9 i 11 raczej cięzkie numery.


Tak jak wcześniej było to zagrywką Bukmacherów to jednak teraz wygląda to gorzej, bo kurs spadł do 1,083.

Nie jest to kurs zachęcający do Gry, także chyba naprawdę możemy się żegnać.

Ciekawe co powie Pogba gdy odejdzie, bo tego jestem najbardziej ciekaw.
Gdzie można zagrać ten zakład ? Z chęcia strzelę sobie pozostanie Pogby :C


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 07:16



wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 08:28

binio pisze:
CavAllano pisze:@Cabrini
A nie jest czasem tak, ze te wiadomosci wysylali Momblano inni uzytkownicy?

Dziwna sprawa. Raiola leci do Pogby do Miami, skoro niby wszystko ustalone? :think:
Widziałeś go w samolocie ? Ludzie dajcie spokój :) Był "Higuan day", teraz "Pogba day". Nie ma nic na rzeczy więc cisza. Daliście się wkręcić, a info od fryzjera Pogby zasługuje na miano newsa miesiąca :) Na DevilPage mają poczucie humoru :)
Podobno ten gościu to nie jego fryzjer, tylko jakiś typ, do którego Pogba wpadł się podgolić. Poza tym facet pisze tam o zmianie koloru włosów, po czym oglądamy Paula grającego w kosza z tą samą fryzurą, co wcześniej. Ot, chciał chłopak nabić sobie fejm, dostał opiernicz i wpis usunął. ;)

Niczego to oczywiście nie oznacza. Pokazuje jedynie, jaka głupawka ludzi ogarnia w trakcie mercato...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany