Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:13

CavAllano pisze:
Testy medyczne Pjacy jutro o 10.
Jak jutro, skoro dzisiaj ma jeszcze grać ostatni mecz. Wcześniej była mowa o czwartku.
W sumie dla mnie to jak najszybciej zaklepać i skupiać sie na kolejnych wzmocnieniach.

E: sorry zamotałem się. Jutro jest czwartek :prochno:
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2016, 18:19 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:15

Jutro jest czwartek...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:18

Zrodel teraz nie pamietam, ale tak - byly one dobre.

Podnosilismy sie po odejsciu Conte, Teveza, Pirlo i Vidala. Podniesiemy sie i teraz, ale zapominamy chyba, jaki mial byc glowny cel na nowy sezon. A tak czeka nas ponownie utrata waznego gracza pierwszego skladu (o ile doniesienia sie potwierdza), stracilismy Cuadrado, Morate i trzeba bedzie raz kolejny wszystko zgrac na nowo. Mielismy wzmacniac sklad i zachowac pewna stabilizacje, a ponownie zmienimy oblicze, co walki o puchar LM nam nie ulatwi. Pogba w LM nie dawal nam co prawda tyle co w lidze wloskiej, ale na rynku naprawde brak klasowych alternatyw.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:20

Haha mistrz :smile:

Dużo za tego Pjace oby nie okazał się drugim Krasiciem, bo się złamie. Chłopaka totalnie nie znam nie wiem kto to jak gra i co będzie robił liczy się dla mnie tylko to żeby okazał się crackiem, ale takim jak Dybala, a nie Pereyra :facepalm:.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:24

Pol Garcia i Pinsoglio w Latinie.


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:29

Pluto, to taki sam zapis w kontrakcie jaki np. miał Pjanić gdzie należał mu się procent od kwoty klauzuli w przypadku jej aktywowania przez jakiś klub a którego się zrzekł żeby przyspieszyć swój transfer do nas. Tak, źródła tego były dobre.

Ekipa VSowa nic nie wie bo nikomu już nie można wierzyć ;) Ja tak samo jak Pogbę wyjeżdżającego do Manchesteru jestem sobie w stanie wyobrazić Pogbę dostającego podwyżkę i zostającego w Turynie jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło.
CavAllano pisze:Podnosilismy sie po odejsciu Conte, Teveza, Pirlo i Vidala. Podniesiemy sie i teraz, ale zapominamy chyba, jaki mial byc glowny cel na nowy sezon. A tak czeka nas ponownie utrata waznego gracza pierwszego skladu (o ile doniesienia sie potwierdza), stracilismy Cuadrado, Morate i trzeba bedzie raz kolejny wszystko zgrac na nowo. Mielismy wzmacniac sklad i zachowac pewna stabilizacje, a ponownie zmienimy oblicze, co walki o puchar LM nam nie ulatwi. Pogba w LM nie dawal nam co prawda tyle co w lidze wloskiej, ale na rynku naprawde brak klasowych alternatyw.
No ja się zasadniczo zgadzam. Ale teraz, jeśli faktycznie ManU oferuje Pogbie takie pieniądze o jakich się pisze/mówi i Paulowi na myśl o takiej furze kasy aż się oczka świecą i jest gotów wracać do Anglii to jak mamy go zatrzymać?
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2016, 18:34 przez RICTOR, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:31

Gabigol zastanawia się na oferta Juve i FCBayernM. Wybierze ofertę w przeciągu następnych kilku godzin - podaje kilka źródeł w tym footbalitalia.


Obrazek
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:35

Jeżeli sprzedaż Pogby stanie się faktem, to stracimy nie tylko sportowo, ale przede wszystkim marketingowo. Francuz jest twarzą Juventusu, owszem Juventus zawsze nastawiał się na kolektyw, ale gwiazdy w każdej drużynie marzącej o LM muszą być. My owszem zostaniemy z Dybalą, ale ten transfer może okazać się wtopą marketingową, szczególnie jak w jego miejsce sprowadzimy 3 średniaków... To może odbić się na przyszłych finansach.

Niby się podnieśliśmy po Pirlo, Tevezie i Vidalu, ale tak w sumie to:

Za Pirlo -> Marichisio - chyba jasne jest, że Andrea dawał więcej zespołowi na pozycji registy. Owszem trzeba go było kimś zastąpić. Tak naprawdę jego zmienik przyszedł dopiero w tym roku.

Za Teveza -> Dybala, ok super, daleki jestem od narzekania, ale w LM Tevez w sezonie przed odejściem też dawał dużo więcej niż młody Argentyńczyk

Za Vidala -> Khedira - zdecydowanie bardziej cenię Arturo, już pomijając jego zdrowie, to jednak więcej dawał zespołowi niż Niemiec, mimo iż inteligencję boiskową w tym drugim bardzo cenię.

Teraz odejdzie Pogba i jest jasne, że nie da się sprowadzić zawodnika na podobnym poziomie (gdyby się dało to Paul nie byłby taki drogi). Niby chcemy się rozwijać i niby Marotta opowiada jak to nie sprzedajmy najważniejszych zawodników, ale w rzeczywistości robimy to drugi rok z rzędu.
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2016, 18:36 przez Urbi27, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:36

No to teraz BOMBA :

Sky Sports: "Juventus have agreed with Real to a deal worth of €105 mill. for Pogba. Winning the Champions League next season, is Pogba's top priority".

:prochno:

Szanse wygrania LM przez Juve jeśli Pogba zostanie w stosunku do wygranie jej z RM wynoszą 49:51 na korzyść RM. Do tego klątwa obrońcy tytułu. Jestem coraz bardziej przekonany, że Pogba nigdzie się nie rusza, dostanie podwyżkę. A na 101% nie wyjedzie do MU.


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:43

Dziwnie układa się to mercato w stosunku do tego co było już powiedziane. Działacze, trener i nawet poszczególni zawodnicy zapowiadają walkę o LM. To ostatni dzwonek dla zawodników takich jak Buffon, Barzagli, Evra, a nawet Alves. A My po raz kolejny dekompletujemy skład, by borykać się z tymi samymi problemami co rok temu na początku?? Kupy się to nie trzyma. Będąc na miejscu działaczy pozostawił bym człon ekipy i dokupił brakujące ogniwa, by to w końcu zaskoczyło, a nie na nowo zgrywać ekipe. Widać, że Pjanic ma dobre początki w Juve i świetnie się rozumie z Dybalą. Pogba zna realia, grał na różnych pozycjach i nikt mi nie powie, że Pogba z Juve, a ten sam zawodnik z repry to ci sami zawodnicy. Nie po to brał tak ważny numer rok temu, żeby teraz odpuścić i iść za kasą. Wtedy straciłby cały szacunek rzeszy kibiców. Jego wywiady często zawierały treść typu "chcę być najlepszy na świecie" itd.. Kto mu to zapewnił?? Skąd musiał odejść żeby się pokazać światu?? I teraz nagle tam wróci...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:47

Bomba to ja mam tutaj:
Official: Juventus goalkeeper Alberto Brignoli (24) has joined La Liga side Leganes on loan with a buy-option.

I tu następna:
Official: Juventus striker Stefano Beltrame (23) has joined Dutch side Den Bosch on a 1-year loan deal.

I jeszcze jedna - oooeee ile tego:
Official: Juventus striker Anastasios Donis (19) has joined Nice on loan with a buy-option.

No w końcu Leganes pozuyskało bramkaarza Juve. Co prawda chcieli Lealiego, ale Brignoli widocznie dla nich zadowalajacy.


A tak a propos forum, to mam jedną gorzkie spostrzeżenie:
forum jak widzę jest dla równych i równiejszych.
Szczerze nie zacheca to do pisania.
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2016, 18:51 przez Robaku, łącznie zmieniany 3 razy.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:47

Cabrini_idol pisze:Gabigol zastanawia się na oferta Juve i FCBayernM. Wybierze ofertę w przeciągu następnych kilku godzin - podaje kilka źródeł w tym footbalitalia.
Hmm to ciekawe, czyżby jednak Jesus preferował Barcelone/Real i w takim wypadku Bayern skupi sięna Gabigolu ? Troche by to było słabe gdyby dwa wielkie talenty z Brazylii sprzątnął nam ktoś inny.

Coraz ciekawiej robi się z Pogbą i Higuainem, zobaczymy jak to wszystko się rozwiąże.

CavAllano A opcji podniesienia jakości składu na pozycji śr pomocnika i napastnika za bardzo nie ma ::/: ::/:
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2016, 18:52 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:49

RICTOR pisze:Ale teraz, jeśli faktycznie ManU oferuje Pogbie takie pieniądze o jakich się pisze/mówi i Paulowi na myśl o takiej furze kasy aż się oczka świecą i jest gotów wracać do Anglii to jak mamy go zatrzymać?
My nic nie jestesmy w stanie zrobic. Jestem w stanie uwierzyc w to, ze Marotta chce kontynuowac wspolprace, ale w zaistnialej sytuacji moze jedynie wyciagnac jak najwiecej. Szkoda jedynie, ze to kolejne takie okienko, gdy mamy sie wzmacniac, a szykuje sie rozbrat, tym razem z najbardziej medialnym zawodnikiem kadry. W ten sposob nie robimy zadnego kroku w przod. Barcelona, Real i Bayern utrzymuja swoje gwiazdy, ktore pelnia kluczowa role w swoich zespolach.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:52

Cabrini_idol pisze:Sky Sports: "Juventus have agreed with Real to a deal worth of €105 mill. for Pogba. Winning the Champions League next season, is Pogba's top priority".
Ten wpis, wbrew pozorem, działa na mniej uspokajająco. Pogba niby ustalił już indywidualny kontrakt z UTD, powiadomił Naszych, że chce do Anglii. Po zaledwie kilku godzinach pojawia się informacja z szanowanego i uważanego za wiarygodne źródło, Sky, o rzekomym dealu z Realem. Przecież toż to kaczki dziennikarskie. Typowe strzelanie na oślep. :rotfl:


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2016, 18:54

No właśnie gdyby Pogba dajmy na to wstrzymał się z odchodzeniem przez dwa lata jeszcze to kto wie czy nie doszlibyśmy również i finansowo do czołówki i byli mu w stanie zapewnić konkurencyjną pensję w stosunku do ewentualnych ofert innych. Bo te wielkie kluby swoje gwiazdy utrzymują właśnie w ten sposób.


Zablokowany