Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 09:24

A jaki jest wybór jeżeli poszukujemy 9 ?

Lacazette to projekt a już podobno mamy Pjacę. Chcemy kogoś kto ma być topem na teraz lub chociaż jest ograny w Serie A i znany naszym dyrektorom (Icardi)

Gdzie jest ten wybór ?


badecki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 168
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 09:53

Igła tak, ale nie na warunkach AdL. A trudno wierzyć by dał się w gierki z Marottą, Napoli będzie chciało pełnej klauzuli, a już na pewno od nas.
Jestem w stanie uwierzyć, że obecny CEO Juve w przyszłości zapłaci za piłkarza 75 mln EUR (bo o 94 nawet nie ma sensu pisać), ale nie za 29-latka.

Przekonuje się coraz bardziej, że to będzie jednak Icardi.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 10:07

Angielskie Media lacznie z znanymi osobistosciami tweetuja o transferze Pogby. Doslownie twierdza ze jestesmy zbyt biedni i tylko sprzedaz Paula pozwola nam na Igle.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 10:12

Swoją drogą, zakładając że kupimy Higuaina nawet za 70kilka milionów, to kogo kupi Napoli za takie pieniądze :| :| Uruchomiłoby to niezłą karuzele transferową, chociaż wiadomo, do Napoli nie przyjdzie nie wiadomo kto z TOPów.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 10:24

Alexinhio-10 pisze:40-50mln za Cavaniego bylo dla Was za duzo, a 70-90 za Higuaina jest ok ? Moglibysmy tyle dac jakby facet mial chociaz 27 lat. Poza tym nie jest sportowo tyle wart, to jego drugi bardzo dobry sezon, a ma 29lat !
Jak dla mnie mogą wydać nawet 150 mln E na każdego z nich i znając politykę fiskalną klubu będę wiedział, że udźwigniemy taki wydatek. Nie moje pieniądze, a cenę dyktują popyt i podaż. Do skompletowania ataku potrzebujemy rasowego snajpera, a nie pierwszego obrońcy, który też strzela gole.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 10:33

Media chyba same się w tym wszystkim pogubiły i teraz na siłę ciągną temat do przodu z coraz to durniejszymi doniesieniami. Ostatnie które mi się rzuciło w oczy to prawdopodobne odejście "ulubieńca Maxa" czyli Mario - oczywiście tylko w przypadku kiedy zawita do nas Gonzalo Cavani lub Icardi. Super wiedzieć że zostaniemy w takiej sytuacji z zaledwie 2 i pół napastnika na sezon (Dybala, TOP, + Pjaca) chyba że atakujemy po całą trójkę to zmienia postać rzeczy :D

Tuttosport twierdzi że nasza drabina do TOP-a wygląda następująco :

1. Gonzalo
2. Icardi
3. Sanchez

Myślę że od razu możemy się skupić na pozycji 2 lub 3 albo od razu szukać 4.

Ciekawe info na tutto - Max poza pipita chce również Hamsika :rotfl:
czekam jeszcze na info odnośnie Kalidou Koulibaly. Z Napoli żadnych interesów !

Ps. tańszy od Higuaina z pewnością jest Benzema, Aguero, Aubameyang czy nawet Lewandowski !


Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 10:37

Ps. tańszy od Higuaina z pewnością jest Benzema, Aguero, Aubameyang czy nawet Lewandowski !
Ty czytasz to co piszesz?

Nie wiem czemu tak bardzo niektórych boli, to że chcemy wydać taki pieniądz na Igłę. Skoro chcemy - to nas na to stać.


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 10:38

Czarno widzę te mercato. Na razie mocno na minus.

Pjanic to dobra inwestycja, ale strata Moraty, Cuadrado i może Pogby...

Sampdoria z Udinese nas zjedzą w przyszłym sezonie.

....A tak na serio Higuain to byłby bardzo dobry ruch. Kiedyś pisałem po zakupie Pjanica, że powinniśmy pójść po Higuaina. Moim zdaniem jest jeszcze czterech w kolejce z Serie A, którzy by nas wzmocnili:

-Naingollan
-Icardi
-Koulibaly
-Hamsik tego bym wziął nastepnego

Proszę te czwórkę jeszcze :)


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 10:46

No jakby przyszła do nas typowa 9 w wydaniu tap madl to Mario prawdopodobnie sam nas poprosi o transfer bo nie po drodze mu z ławką rezerwowych. To akurat nie są wymysły.

Nie wiem co myśleć o tych newsach z Higuainem w roli głównej. Może faktycznie spróbujemy. LGdS twierdzi, że mielibyśmy zaoferować Neapolowi 70 mln + Pereyrę i Mandragorę, CorSport z kolei, że De Laurentiis chce pełną klauzulę 94 mln. Lista piłkarzy, których moglibyśmy włączyć w ten deal a którą rzekomo przekazaliśmy Napoli pokrywa się między dziennikami i zawiera Zazę, Ruganiego, Sturaro i Pereyrę.

AS w Hiszpanii kontynuuje profesjonalne dziennikarstwo i stwierdza dziś, że Paul puszcza oczko Realowi i Perez jeszcze go może kupić :facepalm:

Tak przeglądam VS i widzę, że Agresti wczoraj napisał, że głosy jakie słyszy wychodzące z otoczenia naszego klubu brzmią, że kupimy Higuaina i, że on osobiście jest pewny, że nawet ta duża klauzula nam nie stanie na przeszkodzie a w odpowiedzi do jednego z userów dodał, że postawi mu kolację gdzie tylko będzie chciał jeśli Gonzalo ostatecznie do nas nie trafi jednak. Z drugiej strony i on zaliczył spore wpadki z Verrattim i Draxlerem gdzie też pisał, że są już niemalże naszymi piłkarzami :think:
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2016, 10:53 przez RICTOR, łącznie zmieniany 2 razy.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 10:48

Jeżeli odejdzie Pogba to to nie będzie wcale dobre okienko bo przecież straciliśmy też Morate i Cuadrado, a biorąc to pod uwagę, dla mnie zmiany będą neutralne ( może nawet na - )


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 11:04

Juz wczoraj Sky pdkreslalo, ze chcemy wielkie nazwisko do ataku BEZ sprzedazy ktoregos z najwazniejszych pilkarzy. Media w Hiszpanii czy Anglii w dalszym ciagu nas lekcewaza i postrzegaja za zespol, ktory cos tam moze namieszac, ale zalicza sie do ekip drugiego sortu, stad to meczenie buly, wszystkie niedorzeczne doniesienia i kolejne wymysly. Im nie wystarczy ani wywiad z Raiola, ani wypowiedz (choc dyplomatyczna, to nastawiona na "tak" dla Juve) Pogby. Marotta na szczescie wyciagnal wnioski z poprzednich okienek i w ogole nie udziela wywiadow, albo odnosi sie do rychlego transferu (Pjanic i Alves). Reszta go nie interesuje i dziala po cichu, zmienil taktyke. Niegdys prezentacje nowych zawodnikow odbywaly sie z jego udzialem i rzecz jasna dziennikarze pytali go o mercato. Teraz pojawia sie jedynie pod sam koniec, by zrobic wspolne zdjecie z koszulka i nowym pilkarzem. :ok:
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2016, 11:06 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 11:04

Klorel pisze:
Ps. tańszy od Higuaina z pewnością jest Benzema, Aguero, Aubameyang czy nawet Lewandowski !
Ty czytasz to co piszesz?

Nie wiem czemu tak bardzo niektórych boli, to że chcemy wydać taki pieniądz na Igłę. Skoro chcemy - to nas na to stać.


Czytam i nie widzę tutaj nic dziwnego. Nie nawiązuję do Pensji poszczególnych zawodników czy do ich chęci opuszczenia obecnych pracodawców. Po prostu Taka kasa za Gonzalo to śmiech na sali ! 100 mln za Pogbę to spore przegięcie, Pipita nie jest zawodnikiem który może w pojedynkę wygrać mecz. Nie jest wart takiej kasy ! i daję sobie rękę uciąć że jeżeli ktoś zgłosił by się po wyżej wymienionych przeze mnie grajków i położył 90 mln na stole to od razu mogliby zasiąść do rozmów z agentami w celu ustalenia szczegółów kontraktu.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 11:22

CavAllano pisze:Marotta na szczescie wyciagnal wnioski z poprzednich okienek i w ogole nie udziela wywiadow, albo odnosi sie do rychlego transferu
Przecież on i tak w tych wywiadach nic nie mówił. Pewnie gdyby go dzisiaj zapytali o Higuaina, odparłby: "Higuain to wielki zawodnik, ale ma ważny kontrakt z Napoli" :smile: Wątpię, że Marotta po tylu latach wciskania głodnych kawałków nagle boi się odpowiedzieć wymijająco na kilka pytań.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 11:57

Tevez od nowego sezonu będzie występował w S.C. Corinthians. Oferty za Argentyńczyka składali wcześniej m.in. Atletico, West Ham oraz Juve. Zadecydowała wola samego zawodnika który wolał nie wracać do europy.

De Laurentis stwierdza że nie ma tematu Pipity w Juve.

Calciomercato - jest nasze zainteresowanie Alexem Songiem (obecnie Barca) zawodnik może grać na pozycji DP jak i również ŚO. Najprawdopodobniej Marotta będzie starał się wypożyczyć zawodnika z opcja wykupu po sezonie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 lipca 2016, 11:58

kamil-8853 pisze:
Klorel pisze:
Ps. tańszy od Higuaina z pewnością jest Benzema, Aguero, Aubameyang czy nawet Lewandowski !
Ty czytasz to co piszesz?

Nie wiem czemu tak bardzo niektórych boli, to że chcemy wydać taki pieniądz na Igłę. Skoro chcemy - to nas na to stać.


Czytam i nie widzę tutaj nic dziwnego. Nie nawiązuję do Pensji poszczególnych zawodników czy do ich chęci opuszczenia obecnych pracodawców. Po prostu Taka kasa za Gonzalo to śmiech na sali ! 100 mln za Pogbę to spore przegięcie, Pipita nie jest zawodnikiem który może w pojedynkę wygrać mecz. Nie jest wart takiej kasy ! i daję sobie rękę uciąć że jeżeli ktoś zgłosił by się po wyżej wymienionych przeze mnie grajków i położył 90 mln na stole to od razu mogliby zasiąść do rozmów z agentami w celu ustalenia szczegółów kontraktu.

Wydaje mi się, że właśnie jest takim zawodnikiem, który potrafi wygrać sam mecz, czy to przewrotką jakąś, czy uderzeniem z krótkiej nogi itd. Choć oczywiście zgadzam się, że nie jest wart 94 mln, on nie jest wart 70, podobnie jak Pogba nie jest wart 100 mln, ale takie mamy czasy.


Obrazek
Zablokowany