Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 11:41

Atak: Dybala, Mario, Pjaca, Icardi (+ na wypożyczeniu ten młody Brazylijczyk)? Wszystko fajnie, bo Icardi to dobry gracz, nota bene najlepszy w interze, ale ponoć (jak tu piszecie - tłuk), poza tym przecież kibice by tego kitajca i chinoli na taczkach wywieźli, gdyby on miał trafić do nas.


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 11:47

Jest tyle plotek nt naszego ataku w przyszłym sezonie, że aż nie umiem się doczekać co z tego wszystkiego wyjdzie :D
Moim zdaniem najlepszą opcją dla nas byłby Lacazette bądź A. Sanchez, tylko że pewnie i na tego i na tego szansę są niewielkie..


Fino alla fine.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 11:49

- Faktycznie - to Di Marzio pisze o udanym spotkaniu na linii niemiecki klub - agenci Zazy. Pilkarz mial dac swoje "tak" dla transferu do Bundesligi, preferujac ja od kierunku angielskiego.
Mowi sie o kwocie 25 mln dla nas, wliczajac w to bonusy, ale wydaje mi sie, ze to zbyt male pieniadze, wiec negocjacje pewnie trwaja. Chyba, ze sam napastnik naciska juz na transfer.

- Przeczytalem caly wywiad Wandy i powiedziala, ze Paratici oraz Ausilio spotkali sie w zeszlym tygodniu i agent Juve zaproponowal interowi PONAD 50 mln za karte Icardiego. Kobieta jest rozzalona, bo twierdzi, ze klub obiecal pilkarzowi podwyzke w to lato, ale nic sie w tej materii nie zmienia. Oni sami chca pozostac w Mediolanie, bo Wanda jest, tadam, kolejny raz w ciazy (drugi miesiac) i uwaza, ze przeprowadzka z taka gromadka, w tym stanie do innego miasta/panstwa w tym momencie nie jest dobrym pomyslem. Jej zdaniem Icardi jest zakochany w interze, jest jego twarza w takim samym stopniu jak Pogba dla Juve. Oczekuje jedynie tego, by klub nie klamal, ze jej maz ma status nie na sprzedaz, bo potajemnie ugaduje sie za plecami z innymi, to nie ona klamie w tej sytuacji.

Icardiego nie pozyskamy, ale dobrze wiedziec, ze mamy grube srodki na topa do ataku.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 11:57

Zawsze mnie bawi jak klub i otoczenie piłkarza prześcigają się w obwinianiu siebie nawzajem. Inną sprawą jest, czyżbyśmy odchodzili od stanowiska, że piłkarz musi reprezentować sobą postawę godną Juventusu? Icardi nie oszukujmy się, nie prezentuje takiej. Chyba, że to wszystko jednak tylko domysły i spekulacje.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 12:04

CavAllano pisze:- Faktycznie - to Di Marzio pisze o udanym spotkaniu na linii niemiecki klub - agenci Zazy. Pilkarz mial dac swoje "tak" dla transferu do Bundesligi, preferujac ja od kierunku angielskiego.
Mowi sie o kwocie 25 mln dla nas, wliczajac w to bonusy, ale wydaje mi sie, ze to zbyt male pieniadze, wiec negocjacje pewnie trwaja. Chyba, ze sam napastnik naciska juz na transfer.

- Przeczytalem caly wywiad Wandy i powiedziala, ze Paratici oraz Ausilio spotkali sie w zeszlym tygodniu i agent Juve zaproponowal interowi PONAD 50 mln za karte Icardiego. Kobieta jest rozzalona, bo twierdzi, ze klub obiecal pilkarzowi podwyzke w to lato, ale nic sie w tej materii nie zmienia. Oni sami chca pozostac w Mediolanie, bo Wanda jest, tadam, kolejny raz w ciazy (drugi miesiac) i uwaza, ze przeprowadzka z taka gromadka, w tym stanie do innego miasta/panstwa w tym momencie nie jest dobrym pomyslem. Jej zdaniem Icardi jest zakochany w interze, jest jego twarza w takim samym stopniu jak Pogba dla Juve. Oczekuje jedynie tego, by klub nie klamal, ze jej maz ma status nie na sprzedaz, bo potajemnie ugaduje sie za plecami z innymi, to nie ona klamie w tej sytuacji.

Icardiego nie pozyskamy, ale dobrze wiedziec, ze mamy grube srodki na topa do ataku.
Jeśli odejdzie Zaza w ataku mamy Dybalę i Mandzukicia.
Za Moratę mamy + 30 mln i 25 za Zazę oraz 18 mln za Pereyrę, czyli 73 na plus.
Póki co wydaliśmy 32 mln na Pjanicia i (liczę, że definitywnie już) przyjmijmy 20 na Pjacę + 2 mln Benatię (jego zakup za rok i tak bilansuje Coman a i jeszcze zostanie). Jesteśmy do tyłu 54 mln.
Daje nam to 19 mln zysku.
W kolejce do opchnięcia jest Lemina za około 14
Teoretycznie atak musimy wzmocnić dwoma graczami (jeśli chcemy piątkę), do tego pomocnik za Leminę najprawdopodobniej.
Jeśli nie ruszyliśmy jeszcze naszego faktycznego budżetu na mercato to już mamy 20 mln więcej, ale nie wiem, czy faktycznie chcielibyśmy zaszaleć i rozbić bank na jednego topa do ataku? Wtedy do pomocy musiałaby być opcja low-cost, albo zostawienie Leminy.

Dobrze liczę? ;)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 12:12

Dobre info Mrozzi :ok: . Nie pasował mi temat transferu Icardiego do Juventusu. Najlepszy napastnik młodego pokolenia, ale wraz z żoną to Seba i Karyna w wydaniu argentyńskim.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 12:14

Wątpię w 5 napastników, już tamten sezon pokazał, że jest nam zbędny kolejny napastnik, który zajmuje tylko miejsce, a że nie mamy wychowanków to raczej nie możemy na tym polu za bardzo poszaleć. :think:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 12:15

Nie ma bata. Skoro upychamy Zaze, to na bank przychodzi ktoś za gruby hajs. Marzy mi się Sanchez i, co za tym idzie, choinka. :pray:
...............Mandzukić..............
..........Sanchez - Dybala..........
Pogba - Pjanić(Marchisio) - Khedira


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 12:31

Ciekaw jestem czy Gabigol jest rozpatrywany jako nastepca Zazy, czy ewentualnym Cuadrado w przypadku niepowodzenia.

Poprostu Nie sadze zeby sie na takie cos zgodzil. Gosc jest na wyzzszym poziomie niz Matheus i moglby walczyc z lawki o miejsce w pierwszym skladzie.
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2016, 13:10 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 12:44

Alexinhio-10 pisze:Ciekaw jestem czy Gabigol jest rozpatrywany jako nastepca Zazy, czy ewentualnym Cuadrado w przypadku niepowodzenia.
Wczoraj było info, że przy tym transferze współpracujemy z Sassuolo, więc prawdopodobnie najpierw by trafił własnie tam.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 13:36

Ja uwazam, ze to info o wspolpracy z Sassuolo moze byc przestarzale. Gosc wiedzie prym w Brazylii, kosztowalby nas naprawde wiele, jest uwazany za ogromny talent, wiec pewnie wzielibysmy go od razu do siebie. Allegri moglby go wprowadzac powoli, tak jak to mialo miejsce z Morata, Dybala i Ruganim, a spotkan do rozegrania wiele. Czytalem gdzies bardzo interesujacy artykul analizujacy jego gre, z ktorego wynikaloby, ze to moglby byc zmiennik Dybali. Chlopak ponoc musi miec kogos przed soba, bo na szpicy sie meczy i nie pokazuje pelni mozliwosci.

Fajnie byloby miec w skladzie kogos na poziomie Brazylijczykow z Barcelony czy Realu (na przestrzeni ostatnich lat). Mielibysmy kolejnego zawodnika o duzym potencjale marketingowym (patrzac na to, co sie dzieje wokol chocby Neymara). Nam oboecnosc sezonowcow sie nie podoba, ale z perspektywy klubu to dodatkowe pieniadze i jeszcze wieksza popularnosc.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 13:41

Serce się raduje że póki co sprzedajemy swoich rezerwowych za naprawdę grube miliony ! Max w ostatnim swoim wywiadzie jasno stwierdza że uderzamy po Ligę mistrzów - co jest gwarantem przyjścia prawdziwego TOP-a do ataku. Cała sytuacja pewnie rozegra się jak w przypadku Sandro lub Teveza ... Cisza cisza i nagle Bang ! Ja spodziewam się już wszystkiego. Nie zdziwię się nawet jak lada dzień przyjdzie info że kupilismy Aquero :)


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 13:43

CavAllano pisze:Nam oboecnosc sezonowcow sie nie podoba, ale z perspektywy klubu to dodatkowe pieniadze i jeszcze wieksza popularnosc.
Co za różnica czy kibicujesz 20 lat, czy ktoś teraz zaczyna? Ja zacząłem po sukcesach mniej więcej 95 - dziś też są sukcesy. Niby sezonowcy, ale część na pewno zostanie. A kasa się przyda bez dwóch zdań.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 13:49

kamil-8853 pisze:Serce się raduje że póki co sprzedajemy swoich rezerwowych za naprawdę grube miliony ! Max w ostatnim swoim wywiadzie jasno stwierdza że uderzamy po Ligę mistrzów - co jest gwarantem przyjścia prawdziwego TOP-a do ataku. Cała sytuacja pewnie rozegra się jak w przypadku Sandro lub Teveza ... Cisza cisza i nagle Bang ! Ja spodziewam się już wszystkiego. Nie zdziwię się nawet jak lada dzień przyjdzie info że kupilismy Aquero :)
Na razie nikogo jeszcze za grube hajsy nie sprzedalismy. No oprócz Moraty, ale jego liczyć jako rezerwowego to nie wiem.
Aaaa Padoin za o,6 mln.


rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 13:49

kamil-8853 pisze:Serce się raduje że póki co sprzedajemy swoich rezerwowych za naprawdę grube miliony ! Max w ostatnim swoim wywiadzie jasno stwierdza że uderzamy po Ligę mistrzów - co jest gwarantem przyjścia prawdziwego TOP-a do ataku. Cała sytuacja pewnie rozegra się jak w przypadku Sandro lub Teveza ... Cisza cisza i nagle Bang ! Ja spodziewam się już wszystkiego. Nie zdziwię się nawet jak lada dzień przyjdzie info że kupilismy Aquero :)
Jak narazie to nikogo za grube banki nie sprzedalismy. Nawet morata zostal bardziej kupiony przez real niz sprzedany przez Juve ale ok 30 baniek jest. Poza tym pustka. Duzo sie mowi a malo robi. Musimy w koncu zaczac sprzedawac.


Heheheh lol


Zablokowany