Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 13:54

Zawsze mnie bawi opinia na temat Benzemy wśród naszych forumowych "ekspertów" chociaż nie tylko na naszym forum czytam opinie negatywne na Jego temat. Ciekawe czy ktoś z Was poza statystykami ogląda Real w meczach ligowych ? Statystyki jak na asystę w postaci CR7 i Bale ma bardzo dobre, żeby nie powiedzieć - rewelacyjne. W samej lidze 24 gole. Od dawna jestem fanem tego zawodnika, bo wykonuje fajną pracę na boisku, a w dodatku dobrze asystuje, drybluje, zastawia się i jest sprytny. Inne tematy pozaboiskowe zostawmy na boku, bo na Dani Alvesa też co niektórzy jechali przed transferem, a teraz mają orgazm bo mamy prawą stronę na poziomie światowym. Generalnie Benzema zjada Mandżukica, Zazę i wszystko co u nas przypomina napastników. W parze z Dybalą byłby znakomity w mojej ocenie. Nawet bym się nie zastanawiał gdyby była szansa Go wziąć, ale niektórzy wiedzą lepiej :roll:


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 14:09

Mnie z kolei rozwala pisanie go z wiekiem litery. Benzema nie jest Bogiem żeby tak pisać.


Gutowsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2015
Posty: 17
Rejestracja: 14 maja 2015

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 14:15

Mnie z kolei rozwala pisanie go z wiekiem litery. Benzema nie jest Bogiem żeby tak pisać.
O k****, czy to trol?


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 14:45

Pereyra za 18-20 mln to super posunięcie, on pewnego poziomu nie przeskoczy, a za +/- taką samą kase będzie (oby) u nas Pjaca.

(napoli robi nam prezent dajac taka kase :prochno: )
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2016, 16:07 przez Filippo911, łącznie zmieniany 2 razy.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 15:09

towalski pisze:Mnie z kolei rozwala pisanie go z wiekiem litery. Benzema nie jest Bogiem żeby tak pisać.
Masz 8 postów od 2008 roku z czego jeden kompletnie nie związany z tematem w którym piszesz o zaimku osobowym który grzecznościowo można pisać wielką literą, bo nie ma na to jasno sprecyzowanych reguł pisowni. Już wiem czemu masz aż 8 postów przez 8 lat skoro nie masz nic sensownego do napisania poza trollowaniem...

Spojrzałem z ciekawości na kompilację z Marko Pjacą i o ile wiem, że liga chorwacka to nie włoska to już mijanie portugalskich grajków w 1/8 pozwala wierzyć że będą z Niego (z wielkiej litery @towalski bo zaimek osobowy) ludzie. Póki co mercato pozytywnie zaskakuje, bo jest dopływ świeżej krwi oraz rutyny, doświadczenia i mistrzostwa sportowego - tak, tak Dani Alves jest tego przedstawicielem.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 15:16

Paulo pisze:Generalnie Benzema zjada Mandżukica, Zazę i wszystko co u nas przypomina napastników. W parze z Dybalą byłby znakomity w mojej ocenie. Nawet bym się nie zastanawiał gdyby była szansa Go wziąć, ale niektórzy wiedzą lepiej :roll:
Amen. Benzyna swoje odchyły ma, ale piłkarsko jest zwyczajnie cholernie dobrym grajkiem, który podniósłby poziom naszej drużyny.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 15:35

Paulo pisze:Zawsze mnie bawi opinia na temat Benzemy wśród naszych forumowych "ekspertów" chociaż nie tylko na naszym forum czytam opinie negatywne na Jego temat. Ciekawe czy ktoś z Was poza statystykami ogląda Real w meczach ligowych ?
Ja oglądam i sytuacja, w której Benzema nie trafia w piłkę stojąc dwa metry od pustej bramki to rzecz normalna, babole w przyjęciu piłki też się zdarzają. Mandzukiciowi dużo częściej ale Chorwat pracuje w defensywie za pięciu Karimów.
Wybór między gościem, który szantażuje kolegów z szatni a takim, który odbija im żony? Skoro nasze chłopaki nie zaakceptowały transferu Balo to nie widzę tych przyjemniaczków u nas.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 15:42

@Pluto rozumiem że transferu Dani Alvesa też nie akceptujesz bo otwiera butelkę nogą ? I tak samo Teveza bo przecież jak do nas przychodził to miał "zepsuć" szatnię bo się buntuje, jest nieokiełznany, pyskaty itd. Dalej mi się nie chce szukać przykładów bo było na tym forum wielu co straszyli, że jak przyjdzie X to będzie armagiedon, a było wiele chwil szczęścia i triumfu :whistle: :czytaj:


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 16:03

Oglądałem bardzo często w tym sezonie Real, bo mam dwójkę przyjaciół, którzy są fanami tej drużyny i muszę przyznać, że Benzema może i wygląda na wolnego i leniwego, ale zmysłu do gry kombinacyjnej, techniki i mimo wszystko wykończenia nikt mu nie odbierze. Jeśli jego sytuacja pozaboiskowa miałaby zbić cenę do atrakcyjniejszej niż normalna to warto postarać się ściągnąć takiego grajka.

Gdyby Francja miała go w swoim składzie na Euro to jestem pewny, że ich gra odmieniłaby się diametralnie.

Nadal mam wrażenie, że chcemy topa do ataku, ale mimo wszystko nie chcemy rozbijać banku i trzymamy się racjonalnego wzmacniania drużyny. Pewnie obserwujemy kilku snajperów i jak tylko będzie okazja kogoś taniej wyciągnąć, to będziemy to robić - Benzema, Cavani, Higuain, Icardi to nazwiska z nami łączone w ostatnich dniach i kto by nie przyszedł to byłoby to wzmocnienie. Kazdy ma swoje wady i zalety, ale tak jak pisałem wcześniej. Zwyczajnie nie chcemy przepłacać. Po 1 - taka jest nasza polityka transferowa odkąd rządzi Marotta, po 2 - mamy jeszcze inne pozycje do wzmocnienia.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 16:10

Cabrini_idol pisze:Dynamo Z. potwierdziło, że przyjęło ofertę Juve, teraz czekamy na oficjalną wypowiedź naszego klubu. 20mln + 5 mln w bonusach.

Czuję tak po ludzku, że będzie to przekozaczek :)

Milan :ahsisi:


Teraz klepnąć Cuadrado na wypożyczenie, Benatię na wypożyczenie i skupić się na kimś kto konkretnie potwierdzi nasze aspiracja do WYGRANIA LM.

Opylić Zazę,Pereyre i Hernanesa. Sprowadzić do tego jakiegoś box2boxa do rotacji.
Jak box2box to może Giovinco ? :spiteful:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 16:45

Mi się podoba co się dzieję na tym forum. Jeden użytkownik napisał, że nie chce Benzemy z uwagi na jego zachowanie pozaboiskowe i BUUUM :! Wszyscy piszą posty o tym, że ludzie na JP się nie znają, bo krytykują Benzemę, a to TOP jest.
No jest, ale nikt nie twierdzi, że nie.


Jaram się Pjacą. Chciałbym jeszcze kogoś w stylu Khediry i, w przypadku sprzedaży Zazy, jednego napastnika. No i potwierdzenie Benatii i możemy zamykać.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 17:34

wloski pisze:
LukaszJuve pisze:dokładnie, nie potrzebujemy gwałcicieli w Juve.
Jak można dziwkę zgwałcić?
To teraz Andrzejem Lepperem pojechales (tak, mozna, gdy nie wyrazi zgody)

Marotta ladnie przyspieszyl na rynku oby tak dalej:bravo:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 17:41

Filippo911 pisze:
wloski pisze:
LukaszJuve pisze:dokładnie, nie potrzebujemy gwałcicieli w Juve.
Jak można dziwkę zgwałcić?
To teraz Andrzejem Lepperem pojechales (tak, mozna, gdy nie wyrazi zgody)

Marotta ladnie przyspieszyl na rynku oby tak dalej:bravo:
Wloski zgwałcić można także własną żonę.

Vini, właśnie jeden użhytkownik na TT ( o ksywce nicku AroundJ) podał:
Boom! Tomorrow the medical at 11.30am #pjaca
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2016, 17:51 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 17:45

Paulo pisze:Zawsze mnie bawi opinia na temat Benzemy wśród naszych forumowych "ekspertów" chociaż nie tylko na naszym forum czytam opinie negatywne na Jego temat. Ciekawe czy ktoś z Was poza statystykami ogląda Real w meczach ligowych ? Statystyki jak na asystę w postaci CR7 i Bale ma bardzo dobre, żeby nie powiedzieć - rewelacyjne. W samej lidze 24 gole.
Myślę, że Benzema w Juventusie miałby raczej identyczne statystyki, pomimo braku u swego boku statsiarza jakim jest Ronaldo i innego kozaka Bale'a, który swoje też musi strzelić. Juve ma trochę inne fazy w meczu od Realu, który za wszelką cenę stara się mordować spotkania strzeleniem jak największej ilości bramek i rżnie na rywala nawet przy 3:0. Jak to u nas jest powszechnie wiadomo - strzelić bramkę, później delikatnie się cofnąć, otworzyć przeciwnika i postawić 'kropkę nad i', jeżeli jakimś cudem dość szybko prowadzimy dwiema bramkami, to sumiennie szachujemy siłami, szanując piłkę. Ciężko przez to napastnikowi w Juventusie wzbić się ponad poziom 30 bramek w sezonie. Karim to świetny zawodnik, ale też sporo marnuje, myślę, że w Juve miałby sytuacji przez pół względem tego co w Realu, oprócz tego głęboko zakorzeniony przez Ronaldo gen ostatniego podania, czuję, że ciężko byłoby mu dobić do 20 bramek w Serie A. No ale o Benzemie nie ma już co marzyć - ostatnia szansa na niego była gdy stery w Juve miał Moggi i ponoć przed samym Calciopoli miał go już zaklepanego ;)

Przebąkują coś na Mediaset, że

- Pjaca zjawi się jutro w Turynie, ale to wiadomo.
- Pogba ma dostać podwyżkę do 10 baniek, ale tylko na rok, bo za rok miałby odejść i wiecie co? Ma to ręce i nogi.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 18:00

- Balzarini (bardzo pewne zrodlo, dziennikarz bedacy blisko klubu) - testy medyczne Pjacy jutro o 11:30.

- Na Bonucciego czeka juz nowy kontrakt, ale zrodla nie sa zgodne co do nowych zarobkow - zakres 5,5-6 mln.

- Everton interesuje sie Koulibaly'm oraz Ruganim, ale szans na Daniele nie maja zadnych (status - "nie na sprzedaz"). Na Sky lata info, ze dopiero co odrzucilismy oferte z Arsenalu. Koulibaly mialby ich z kolei kosztowac ok. 35 mln.

W 10 mln dla Pogby nie wierze, bo i zrodlo niepewne (a pisze o tym jako jedyne). Jesli zawodnik podpisze nowy kontrakt calkiem mozliwe, ze pogra u nas jeszcze z 2/3 lata.


Zablokowany