Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 01:57

Robaku pisze:DiMarzio dodatkowo pisze, ze sondujemy Chiciarito - no nie, na to zgody nie ma.
Yupiiii :happy: Może w końcu mój ziom Javier zawita do Juve. Co okienko oczekiwałem na jego transfer, bodajże od lata bądź zimy 2012. 12 mln; wciąż nie wierzę, że nie skusiliśmy się, choć był dostępny za takie 'waciki'. Jak to zgody nie ma? Przecież to nadal kawał bramko-wpychacza jest, chociaż troszkę się już niestety zestarzał. Nie jest to jakaś opcja full wypas, ale jeśli pomimo jego dobrego sezonu, Leverkusen byłoby skłonne go oddać za przyzwoity pieniądz... przemyślałbym :think:

Pytanie do fapaczy Jezusa. Też zauważyliście, że chłopak ma wyłącznie prawą nogę? Operuje nią (prawie) wybitnie, ale przy nim Dybala to gracz obunożny. Dać za niego spory pieniądz? Trochę bym się cykał.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 03:14

jackop pisze: Pytanie do fapaczy Jezusa. Też zauważyliście, że chłopak ma wyłącznie prawą nogę? Operuje nią (prawie) wybitnie, ale przy nim Dybala to gracz obunożny. Dać za niego spory pieniądz? Trochę bym się cykał.
Nie przesadzaj...Babolini to też tylko lewa noga, a prawa to...można powiedzieć jedynie, że ją ma i na tym można skończyć. Nie ma się co martwić. Del Piero walił prawie równo z obu nóg, ale to był wyjątek. Nie ma sensu oczekiwać takich rzeczy od każdego gracza jaki w Juve jest lub może do Juve trafić.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 03:34

Higuain sportowo to pierwsza klasa, ale jednoczesnie goraca glowa, ktora sie spala w kluczowych momentach. Nie wiem jednak, po co mielibysmy poruszac ten temat, skoro De Laurentiis zrobilby absolutnie wszystko, by go do nas nie oddac. Brat Higuaina poinformowal, ze skoro prezes Napoli oczekuje zaplacenia klauzuli (przeszlo 90 mln), to oni nie przedluza kontraktu, tym samym postawil zarzad pod sciana. Agent zali sie na projekt, ktory z poczatku sie im podobal i byl nastawiony na LM, ale rzeczywistosc to zweryfiikowala. Po takich slowach sadze, ze Higuain sie uprze i odejdzie - pisze sie o PSG albo Atletico (choc blizej Hiszpan ma byc jednak Bacca). Chelsea po zakontraktowaniu Belga z Marsylii rzecz jasna odpadnie z wyscigu po podpis Argentynczyka. Dla nas to zbyt droga operacja. Szkoda jedynie, ze zawodnikow klasowych na rynku jak na lekarstwo.

Czas ucieka, a w temacie nowego napastnika w dalszym ciagu cisza. Troche to martwi, biorac pod uwage dostepne nazwiska. Taki byle Batshuayi idzie za 40 mln do Chelsea - swiat zwariowal.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 03:47

CavAllano pisze: Czas ucieka, a w temacie nowego napastnika w dalszym ciagu cisza. Troche to martwi, biorac pod uwage dostepne nazwiska. Taki byle Batshuayi idzie za 40 mln do Chelsea - swiat zwariowal.
Dybala miał gorsze staty, a poszedł za tyle samo koniec końców.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 07:31

Dla mnie Chicharito jako opcja rezerwowa też byłby :ok: To nie jest jakiś leszcz. Gdzie nie pójdzie, tam strzela. W tym sezonie LM w 6 meczach zdobył 5 goli z czego 3 przeciwko Romie, 1 Barcelonie i 1 BATE). Byłby fajnym rezerwowym, a kto wie, może nawet wygryzłby Mandzukica.

Widziałem go w paru meczach w barwach Realu i zaskoczył mnie w nich swoją techniką. Do tej pory myślałem, że to tylko bramkowpychacz.


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 08:21

Czas ucieka?

Okienko zaczyna się dopiero jutro, Mistrzostwa Europy nawet jeszcze się nie skończył, więc jest sporo czasu, domyślam się że chodzi o to że większość lepszych zawodników już kupiona czyt. Batszubaj, a wszyscy nie chcemy powtórki z tamtego okienka gdzie przychodził Hernanes :P

Jestem przekonany, że wiedzą co robią w Juve i szukają złotego środka.

Swoją drogą nadal mówimy tutaj o 4 napastniku, moim zdaniem nie ściągniemy żadnego grajka, który miałby wskoczyć do pierwszego składu z marszu i być topem jak Dybala. Morata też wchodził z ławki albo nie wchodził w ogóle. Bez paniki ludziska.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 08:33

arturjuve pisze:Czas ucieka?

Okienko zaczyna się dopiero jutro, Mistrzostwa Europy nawet jeszcze się nie skończył, więc jest sporo czasu, domyślam się że chodzi o to że większość lepszych zawodników już kupiona czyt. Batszubaj, a wszyscy nie chcemy powtórki z tamtego okienka gdzie przychodził Hernanes :P

Jestem przekonany, że wiedzą co robią w Juve i szukają złotego środka.

Swoją drogą nadal mówimy tutaj o 4 napastniku, moim zdaniem nie ściągniemy żadnego grajka, który miałby wskoczyć do pierwszego składu z marszu i być topem jak Dybala. Morata też wchodził z ławki albo nie wchodził w ogóle. Bez paniki ludziska.
Morata był szkowany do podstawy sam siebie wyeleminował z walki o I skład. Nie wiem dlaczego uważasz że sprowadzony zawodnik będzie 4, bo ja uważam że lepiej sprowadzić zawodnika który będzie pierwszym wyborem niż ostatnim. Wydaje mi się że tylko tego typu zastępstwo nie tylko miałoby sens ale również bardziej ucieszyło Allegriego.


Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 08:48

Chicharito odmówił nam chyba w tamtym sezonie, bo szukał pewnego placu gry. Także zbytnio bym się nim nie napalał.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 09:39

Na ten moment nie ma co się denerwować. Jeden ruch na rynku może nam uruchomić inny. Przykładowo transfery ManC (które nadejdą pewnie po Euro), mogą odblokować choćby tego genialnego Iheanacho, przyjście Igły do P$G zwolni Cavaniego, Lacazzette idący do Kanonierów umożliwi transfer Alexisa.

Nowych trenerów ma Chelsea, ManC, ManU, LFC, Bayern, P$G, nawet Real bo Zizu nie miał okienka dla siebie. Dawno nie było aż takiej sytuacji, co może spowodować niesamowite zawirowania w temacie Mercato.

Co do najnowszych plotek :
- Hernandez , ale o tym pisali już wyżej
-Corsport sugeruje że Jackson Martinez może do nas trafić.
- Calciomercato pisze że Kante został nam zaproponowany (jak dobrze zrozumiałem)
-Jakieś fantazje o Igle i Cavanim


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 09:43

Aż dziwne, że nie łączą z nami Maty.

Pozycja ok
Wiek ok
Status w drużynie po przyjściu Mourinho zapewne jest, jaki jest.

Ciekawe, kto go weźmie.


onliforpipul
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 09:59

wloski pisze:
arturjuve pisze:Czas ucieka?

Okienko zaczyna się dopiero jutro, Mistrzostwa Europy nawet jeszcze się nie skończył, więc jest sporo czasu, domyślam się że chodzi o to że większość lepszych zawodników już kupiona czyt. Batszubaj, a wszyscy nie chcemy powtórki z tamtego okienka gdzie przychodził Hernanes :P

Jestem przekonany, że wiedzą co robią w Juve i szukają złotego środka.

Swoją drogą nadal mówimy tutaj o 4 napastniku, moim zdaniem nie ściągniemy żadnego grajka, który miałby wskoczyć do pierwszego składu z marszu i być topem jak Dybala. Morata też wchodził z ławki albo nie wchodził w ogóle. Bez paniki ludziska.
Morata był szkowany do podstawy sam siebie wyeleminował z walki o I skład. Nie wiem dlaczego uważasz że sprowadzony zawodnik będzie 4, bo ja uważam że lepiej sprowadzić zawodnika który będzie pierwszym wyborem niż ostatnim. Wydaje mi się że tylko tego typu zastępstwo nie tylko miałoby sens ale również bardziej ucieszyło Allegriego.
Miałem na myśli, że 4 jako że 3 już mamy, a nie czwartego w hierarchi. Wiadomo, że każdy z nas by się ucieszył z napastnika, który wskoczy by z marszu do pierwszego składu, ale jako że mamy 3 moim zdaniem bardzo dobrych napastników, ten kolejny nie musi być nie wiadomo jakim kotem, ale żeby trzymał poziom Zazy/Mandzukicia. Mi osobiście nie przychodzi nikt do głowy kto mógłby do nas trafić i godnie zastąpić Morate, ale wiem jedno, że nie przetrawię grajków pokroju Borriello.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 10:03

Zawidowianin pisze:Aż dziwne, że nie łączą z nami Maty.

Pozycja ok
Wiek ok
Status w drużynie po przyjściu Mourinho zapewne jest, jaki jest.

Ciekawe, kto go weźmie.
Może to, że o nim nie piszą w mediach oznacza, że kręcimy coś na boku. :prochno:


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 10:28

Kucharius1 pisze:Na ten moment nie ma co się denerwować. Jeden ruch na rynku może nam uruchomić inny. Przykładowo transfery ManC (które nadejdą pewnie po Euro), mogą odblokować choćby tego genialnego Iheanacho, przyjście Igły do P$G zwolni Cavaniego, Lacazzette idący do Kanonierów umożliwi transfer Alexisa.
Już widziałem to kilka razy, że transfer do Arsenalu np. Moraty czy Lacazette, ma nam umożliwić transfer Alexisa. IMO oni potrzebują zrobić upgrade Giroud i min. tym utrzymać Sancheza, a nie zaraz po kupnie jakiegoś napadziora sprzedać go. Chyba, że by się sprawdziło, że sam Alexis naciska na transfer to wtedy tak.

Cavani natomiast w razie transferu Igły jak najbardziej, bo kolejnego zepchnięcia na dalszy plan by Urus już raczej nie zniósł.

Iheanacho jest świetny i City by chyba na głowę upaść musiało, ale, że to City, to może Marotta w swoim stylu coś zamiesza. :C

Co do Igły w Juve, to prędzej już bym uwierzył, że Icardi przyjdzie.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 11:05

Włoskie źródła donoszą że ponoć Berardi i Candreva powiedzieli tak dla Interu...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 11:13

Tylko czy jest nad czym płakać Forza?
Niech idzie do merdów, pogra w LE.
Im brakuje mistrzów, graczy którzy będą robili różnicę i wygrywali mecze systematycznie z ogórkami, brakuje im doświadczenia, oni nie będą zagrożeniem na dłuższą mete.
A my? my mamy na prawej Alvesa a na lewej Sandro, w środku i tak by nie grał a do napadu czy on się nadaje? napewno za te 25 mln euro możemy sprowadzić gracza porównywalnego do niego.


Zablokowany