Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 16:36

http://www.juvepoland.com/news.php?id=34200

Tak sobie myślę... czy w tym^^ newsie nie ma czasem błędu? Pini Zahavi? Myślałem, że agentem Mascherano i Teveza jest Kia Joorabchian.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 16:51

Kucharius1 pisze:Piszę o tym bo po deklaracji Igły, że nie podpisze kontraktu (obowiązuje do 2018), łączą go z nami. Konkretnie jakieś Gazzamercato.
Boże uchowaj nas przed nim! Strzelać potrafi, ale tylko średniakom, jak przychodzi mecz z TOPami i z presją to gość jest fatalny.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 17:32

Milano1910 pisze:
Arbuzini pisze:
Jacky pisze:Wlasnie we wczorajszym meczu gral calkiem przyzwoicie. Tyle, ze jak napisal kibic Milanu tu u nas na forum - taki mecz zdarza mu sie raz na 3 lata :smile: Dajmy se z nim spokoj. Nie wiem, co planujemy z ta prawa strona, ale po przyjsciu Alvesa schemat powinien byc taki: Fabinho (pilkarz na 2 pozycje) > Cuadrado > Licht lub jesli mamy bide w skarbcu, albo wolimy wydac hajs na inna pozycje, to Van der Wiel.
Przyzwoicie? Zagrał bardzo dobrze, a kolega kibic Milanu trochę ironizował w tej wypowiedzi. Zaletą De Sciglio, której nie ma żaden z wymienionych przez Ciebie zawodników, jest gra na obu wahadłach/bokach obrony i... cena.

Nie, nie ironizowałem. Dobry podkreślam dobry mecz to on zagrał ostatnio za Allegriego w 2013 roku w LM z Barceloną. Gra na obu bokach obrony? To jest taka głupota, na którą większość kibiców Milanu się nabrała. To jest typowy PO i tylko na PO da się go w miarę oglądać. Na lewej obronie jest nieprawdopodobnie tragiczny. Nie mówię, że gdyby odszedł do Juve nie odpaliłby, ale na razie to jest jeden z wielu "Nowych Maldinich". Podsumowaniem powinno być to, że jego powołanie na EURO zostało bardzo skrytykowane we Włoszech. Nie wiem jakim cudem on jest we Francji, a Abate, Antonelli i Jack siedzą na wakacjach. :)
A tu jak na złość taki dobry mecz zagrał na lewej stronie :think: . W finale Pucharu Włoch też grał na tej pozycji i ciężko mu ten mecz zaliczyć do nieudanych. Coś nas tu nabierasz, kolego.

Wydaje mi się, że Lichtsteiner jest na wylocie i finansowo będziemy chcieli wyjść na tej transakcji 1:1 (lub możliwe jak najbliżej). Stąd ciągle informacje o zainteresowaniu De Sciglio, który ze wszystkich łączonych z nami bocznych obrońców jest najtańszy.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 18:04

Arbuzini pisze:A tu jak na złość taki dobry mecz zagrał na lewej stronie :think: . W finale Pucharu Włoch też grał na tej pozycji i ciężko mu ten mecz zaliczyć do nieudanych. Coś nas tu nabierasz, kolego.
Przyzwyczaiłem się już, że wszyscy piłkarze, którzy przechodzą do Juventusu są w opinii kibiców innych drużyn wybrakowani, za starzy, słabi, beznadziejni, za którymi ciągnie się słaby sezon :smile:

:ahsisi: Dopóki regularnie sięgamy po trofea nie przeszkadza mi to jakoś.

Daleko mi do oceniania piłkarzy po jednym występie na EURO 2016, ale gdy sobie przypomnę jak grał np. taki De Sciglio w eliminacjach do tych Mistrzostw i jak taki De Sciglio spisuje się na EURO, jak zagrał przeciwko Hiszpanii to zaczynam wierzyć w to, że ten chłopak (jak i wielu innych włoskich piłkarzy) w innym środowisku, w innym klubie (Juventusie) zacząłby grać na miarę swojego talentu:
a) świetna gra w 3-5-2
b) bardzo dobra współpraca z BBC
c) wszechstronność
d) reprezentant Włoch
e) bardzo dobry wiek (rocznik 1992)
f) rekomendacja Conte, bądź co bądź byłego trenera Juventusu, twórcę potwora o trzech głowach (BBC)

Równie wysoko oceniam umiejętności Darmiana czy Candrevy.

Każdego z nich widziałbym w Juventusie. Uważam też, że cała ta trójka w swoich klubach jest nie do końca dobrze prowadzona, nie do końca umiejętnie wykorzystana (no może za wyjątkiem Candrevy). Myślę, że w Juventusie Max wycisnąłby z nich maksimum swojego potencjału tak jak Conte robi to obecnie w reprezentacji kraju.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 18:31

Osobiście nie jestem fanem De Sciglio, ale Allegri chyba wierzy w tego zawodnika i widzi go u nas. Kimże jestem żeby się kłócić.

Darmian i Candreva za to mi się podobają :ok: . Niestety Antonio popełnił ten błąd, że podpisał z Lazio zbyt długi kontrakt, a Lolito chce za niego zbyt dużo.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 18:34

Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale na seriea.pl jest wywiad z agentem Asamoaha w którym stwierdza on, iż Asa zostanie z nami na przyszły sezon.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 18:51

Na stronie Juventuz.com
znalazłem informację o Lacazzete, że niby nasi negocjują transfer z Lyon od kilku dni a francuzowi też się podoba ten kierunek.
Info zapodało Calciomercato web.

Pojawiła się też opcja ponownie Cavaniego, podobno Psg będzie chciało kupić Igłe z Napoli, wtedy szansa na Cavaniego na nowo się otwiera.


chuck29

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 czerwca 2016
Posty: 20
Rejestracja: 16 czerwca 2016

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 22:33

Cabrini_idol pisze:Marca pisze, że interesujemy się zawodnikiem Atletico M. Lucasem Hernàndezem. Jesteśmy gotowi zapłacić klauzule 21 mln euro.


Kojarzy ktoś tego zawodnika, wiem tylko, że to stoper i jest Francuzem. Większość meczów w drużynie B, w drugiej części sezonu dostawał jakieś ogony w pierwszej drużynie.

:prochno:
Oczywiście śpieszę z pomocą :D

http://sportandenergy.blogspot.com/2016 ... etico.html (czwarty akapit od końca)

http://sportandenergy.blogspot.com/2016 ... ropie.html (pod numerem 20.)


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 22:45

Wojtek pisze:
Kucharius1 pisze:Piszę o tym bo po deklaracji Igły, że nie podpisze kontraktu (obowiązuje do 2018), łączą go z nami. Konkretnie jakieś Gazzamercato.
Boże uchowaj nas przed nim! Strzelać potrafi, ale tylko średniakom, jak przychodzi mecz z TOPami i z presją to gość jest fatalny.
:head: Strzelał nam m.in. w Superpucharze, w lidze, strzelał w meczach z Violą, z Interem, Milanem, Lazio. Jest fenomenalnym piłkarzem, o długość przed resztą napastników w Serie A. Gdyby jakimś cudem do nas trafił byłoby cudowanie i nikt by nie pomyślał o stracie Moraty, bo zastępstwo byłoby najlepsze z możliwych.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 22:53

Makiavel pisze:
Wojtek pisze:
Kucharius1 pisze:Piszę o tym bo po deklaracji Igły, że nie podpisze kontraktu (obowiązuje do 2018), łączą go z nami. Konkretnie jakieś Gazzamercato.
Boże uchowaj nas przed nim! Strzelać potrafi, ale tylko średniakom, jak przychodzi mecz z TOPami i z presją to gość jest fatalny.
:head: Strzelał nam m.in. w Superpucharze, w lidze, strzelał w meczach z Violą, z Interem, Milanem, Lazio. Jest fenomenalnym piłkarzem, o długość przed resztą napastników w Serie A. Gdyby jakimś cudem do nas trafił byłoby cudowanie i nikt by nie pomyślał o stracie Moraty, bo zastępstwo byłoby najlepsze z możliwych.
Ale w tych najważniejszych jednak zawodził. Finały Copa America 2015 i 2016 oraz w najważniejszym meczu życia czyli finale mundialu 2014.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 22:59

Del Piero też miewał słabe występy w finałach, z Euro 2000 na czele. To znaczy, że był słaby? Niegodny gry dla Juve?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 23:09

Jeszcze taka plota z VS ale póki co nikt nie bierze jej poważnie :

Benatia, który jest blisko Juve ma zastąpić Ruganiego, który miałby zostać oddany w rozliczeniu za Igłę do Napoli...według tej ploty, Juve oferuje Napoli 35 mln + Ruganiego za kartę Higuaina :prochno:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 23:15

alessandro1977 pisze:Jeszcze taka plota z VS ale póki co nikt nie bierze jej poważnie :

Benatia, który jest blisko Juve ma zastąpić Ruganiego, który miałby zostać oddany w rozliczeniu za Igłę do Napoli...według tej ploty, Juve oferuje Napoli 35 mln + Ruganiego za kartę Higuaina :prochno:
Oddanie Ruganiego za Igłe.. tego bym nie zniósł.

Mało tego Agent powiedzial ze chca odejść i nie przedłuża kontraktu (18') także przepłacanie jest niewskazane.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 00:33

Ostatni newsik albo pierwszy: Idziemy po Kante i dajemy 25 baniek via Tutto i DiMarzio.
A tak to posucha straszna.

A poza tym przedłuzylismy z Pasquato i puszczamy chłopaka do Pescary.

DiMarzio dodatkowo pisze, ze sondujemy Chiciarito - no nie, na to zgody nie ma.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2016, 00:59

alessandro1977 pisze:
Jacky pisze:Jeden mecz... Ty tak na serio?XD
No i widzisz - teraz TY zamieniasz się w tego, który nie czyta wszystkiego zanim cokolwiek napisze ale nie mam o to pretensji bo sporo tego. Powtórzę jeszcze raz - piszę jak najbardziej na serio bo cenię De Sciglio i nie po jednym meczu o czym już pisałem. Lubię tego zawodnika i widzę w nim potencjał, który pokazywał w wielu meczach, nawet w ogórkowym Milanie z zeszłego sezonu. Chłopak przy Maxie się ogarnie, ustabilizuje a mając przy boku mistrzów pokroju BBC, Evra, Sandro,Alves wzniesie również na wyższy poziom. Wczorajszy mecz to tylko potwierdził ale nie jest wyznacznikiem mojej oceny co do niego.
Nie no, skoro widziales go w kazdym meczu Milanu, to inna rozmowa jest...
Adrian27th pisze:
"It is certain that Javier will not play for Juventus next season,” Braida told Rai.
Braida (dyr. Barcy) w wywiadzie powiedział że Mascherano napewno nie zagra w Juventusie i zostaje w Barcy. Czyli zostaje Alexis,Gabriel Jesus lub.. Vidal.
Dalej obstaję przy Tevezie :roll:
Don Paolo pisze:http://www.juvepoland.com/news.php?id=34200

Tak sobie myślę... czy w tym^^ newsie nie ma czasem błędu? Pini Zahavi? Myślałem, że agentem Mascherano i Teveza jest Kia Joorabchian.
Nie, nie ma bledu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany