Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 13:53

Pogba bylby idealnym trequartista dla Juve. Francuz umiejetnie laczy cechy ofensywne i defensywne, a nie te Isci czy Getze, ktore graja tylko w jedna strone i generalnie pilkarsko sa slabsi niz Paul.


La fidanzata d'Italia
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 14:10

nasi ponoć sprubòją dopłacić Realowi za Moratę.
Ja błagam oddajmy gościa i kupmy kogoś konkretnego, kilka goli na sezon to jak na gracza z taką charakterystyką co Alvaro to strasznie mało.

Tuttosport właśnie podało informację o możliwej wymianie Benatia-Comanwydaje mi się że jest to świetne rozwiązanie.
Mehdi ma dopiero 28 lat, pogra jeszcze z 5 lat na wysokim poiomie.
Nasi szukają takiego obrońcy bo wiedzą że Caseres odejdzie, Rugani jest młody a potrzebne nam jest wciąż doświadczenie z tyłu i najważniejsze, wiek Barzagliego, coraz częstrze kontuzje.


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 14:21

Osobiście odpaliłbym Mandżukicia, lubię go ale ma już swoje lata, skuteczny specjalnie nie jest, a jeszcze kilkanaście baniek można za niego dostać.
W ramach ewentualnego przyjścia Cavaniego do kompletu byłby Morata, Zaza i Dybala. Całkiem fajny atak, dośc uniwersalny i stosunkowo młody.
Koszt takiej operacji nie byłby ogromny, a jakość napadu znacząco wzrasta.
Oczywiście warunkiem staje się zakup Urugwajczyka co może nie być proste i zatrzymanie Moraty, za czym mimo wszystko jednak bym głosował.

Wymiana Benatia-Coman? Jak najbardziej, nam się obrońca dobrej klasy przyda, a Coman raczej nie będzie chciał wrócić więc to opcja wygrana dla wszystkich stron.

Pomoc hm.. Pogba dobrze jakby został, czy na trequ? Można sprawdzić, ale chyba jest dobry w tej roli jakiej jest. Isco lub Gundo? Na obu mała szansa, ale wolałbym Niemca(Turka), duży potencjał dla naszej pomocy widzę w powrocie Claudio na b2b, a Ilkay by mu to umożliwił.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 14:38

Benatia to świetny obrońca, ale czy pozyskanie go nie jest obarczone zbyt sporym ryzykiem? Ja wiem, że póki co musimy się zająć własnym podwórkiem i wyprosić z klubu osoby odpowiedzialne za przygotowanie fizyczne, ale tak czy inaczej obrońca Bayernu ma w ostatnim czasie spore problemy ze zdrowiem, a z pewnością nie szukamy kogoś, kto więcej czasu będzie spędzał w klinice niż na murawie (czy też ławce rezerwowych).


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 14:46

Jeśli pozyskamy połamańca za 21 mln euro _ bo tyle pozostało do spłąty względem Comana to będzie strzał w kolano. Oddajemy 20 letniego zawodnika, który ma całą kariere przed sobą, za taką samą kwotę,w któej pozyskujemy 29 letniego obrońce, który od dwóch sezonów nie moze ogarnąć się z kontuzjami....


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 14:53

Benatie chcemy - ale póki co jest mowa o wypożyczeniu bez konieczności wykupu. Tak samo jak Bayern wypożyczył Comana - tak samo chcemy wypożyczyć Benatie. Nie wiadomo czy faktycznie tak się ta historia skonczy, niemniej na razie naciskamy na wypozyczenie.

Cavani/Benatia/Berardi/Saponara/środkowy pomocnik/wszechstronny boczny obrońca. Tak mniej więcej wyglądaja nasze PLANY. I rozpoczynamy na dobre kolejny cykl.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 14:55

Jakku nie za dużo tego?
kolejne okienko w grmnicach 100 mln euro, no ja nie wiem, nie liczyłbym na takie tasowanie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:01

kamil-8853 pisze:Przy ewentualnym pozostawieniu Cuadrado myślicie że kupno Berardiego będzie dobrym rozwiązaniem ?
Generalnie temat obydwu jest ciężki, głównie z tego względu, że obaj są ściśle przypisani do jednej pozycji. Cuadrado nie nadaje się na inną pozycję niż wahadło, jest zbyt chaotyczny by stanowić o sile ataku. Jeśli chodzi o Berardiego, to przeszłość wyraźnie pokazuje, że póki co nie może być o nim mowy w innym kontekście niż prawy atak w 4-3-3. Lipa. Gdybyśmy jeszcze wiązali przyszłość z 4-3-3, w co wątpię, to od biedy i przy atrakcyjnej cenie Cuadrado jako alternatywny boczny napastnik może by wypalił, natomiast Berardi w każdym innym ustawieniu, np jako trequartista, support striker czy wahadłowy, traci sens. Wydatek ponad 40 milionów na parę Cuadrado-Berardi chyba jest nisko/średnio opłacalny.

Ogólnie mamy spory problem z napastnikami. Atakujący to pozycja, od której nie da się całkowicie odkleić statystyk i skupić się jedynie na pomeczowym wrażeniu. A statystyki bronią jedynie Dybalę, do którego jakby się chciało to też można się tu i ówdzie przyczepić. Mandzukić strzela gole z niemal identyczną regularnością jak krytykowany wszem i wobec Dzeko. Morata, piłkarz wart ponoć grube miliony, ma tyle ligowych asyst i goli co młodszy Berardi, rozgrywający swój najsłabszy sezon od lat. Nie wspominając już o tym, że Hiszpan jeszcze nigdy nie przekroczył bariery 10 goli ligowych w sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej, a to już jego 4-te podejście. Zaza to wiadomo - nie ta liga. Marotta i spółka muszą tu ostro podziałać, bo aktualnie nasza ofensywa wygląda całkowicie nieadekwatnie do ambicji klubu, zarówno pod względem umiejętności strzelania bramek jak również zaliczania asyst.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:06

jakku1 pisze:Benatie chcemy - ale póki co jest mowa o wypożyczeniu bez konieczności wykupu.
Świetny pomysł! Możemy przez rok sprawdzić, jak się odnajdzie u nas, jak będzie z jego zdrowiem. Benatia to moje marzenie u nas na obronę od kiedy grał w Romie :) Mam przeczucia, że będzie z nim jak z Barzaglim.
jakku1 pisze:Cavani/Benatia/Berardi/Saponara/środkowy pomocnik/wszechstronny boczny obrońca. Tak mniej więcej wyglądaja nasze PLANY. I rozpoczynamy na dobre kolejny cykl.
Mmmm a co z Cuadrado? No i czy wiadomo Ci coś o jakiś sprzedażach. Bo szczerze mówiąc, chciałbym by Morata i Cuadrado zostali w Juve.

BTW: Cavani, Benatia, Cuadrado
Mecze w Neapolu, Rzymie i Florencji...
Już słyszę te gwizdy... Zwłaszcza w Neapolu - bo to największa dzicz i najwięksi AntiJuve - oni mu tego nie wybaczą...
pumex pisze:Marotta i spółka muszą tu ostro podziałać, bo aktualnie nasza ofensywa wygląda całkowicie nieadekwatnie do ambicji klubu.
Jeden Cavani, za Zaze/Mandzukica zmienia wrażenie o 180 stopni! :cwaniak:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:17

sebatiaen pisze:Jakku nie za dużo tego?
kolejne okienko w grmnicach 100 mln euro, no ja nie wiem, nie liczyłbym na takie tasowanie.
Luzno, biorac pod uwage, ze kilku graczy jest do odstrzału. Na pewno pozbedziemy sie co najmniej jednego napastnika, a bardzo mozliwe, ze nawet dwoch. Na 100% zostaje tylko Dybala, losy Moraty, Zazy i Mandzukicia pozostaja niejasne.

Sprzedaż Moraty, Zazy i Comana to okolo 70-80 milionow euro. Doloz do tego jeszcze parenascie milionow "drobnych" za Hernanesa, Pereyre, etc. I juz masz to 100 milionów.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:32

Ja mam wrażenie że przyjdzie jeszcze Mkhitarian. Goetze wróci do BVB, a do nas trafi Ormianin.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:50

Jest jeszcze sprawa Joveticia. Inter go nie wykupi, a wątpię, żeby od przyszłego sezonu, jakimś cudem, stał się podstawowym zawodnikiem City. Sytuacja baaardzo podobna do tej z Cuadrado. Wcale się nie zdziwię, jak wypożyczymy go z opcją wykupu.


Obrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:58

Benatia, Gundogan, Cavani. To byłoby wymarzone okienko, jednak jak co roku trzeba uważnie przyjrzeć się nazwiskom i powiedzieć sobie wprost - jeden z nich to absolutny max. Jednak już z samego Edinsona można by było skakać pod sufit, bo chłop jest gwarancją bramek na każdym poziomie. O Gundoganie nawet nie marzę...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:59

pablo1503 pisze:Jest jeszcze sprawa Joveticia. Inter go nie wykupi, a wątpię, żeby od przyszłego sezonu, jakimś cudem, stał się podstawowym zawodnikiem City. Sytuacja baaardzo podobna do tej z Cuadrado. Wcale się nie zdziwię, jak wypożyczymy go z opcją wykupu.
A nie jest przypadkiem tak, że inter wypożyczył go z zapisem obowiązkowego wykupu po sezonie? Pytam, bo takie info przewijało się przez długi czas, choć nie pamiętam na czym w końcu stanęło.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:59

Realnie patrząc na zawodników którzy mogą zostać wystawieni na sprzedaż za jakiś sensowny pieniądz to :

- Neto (według transfermakt 7 mln)
- Caceres 0 mln
- Asamoah (według transfermakt 14 mln)
- Hernanes (według transfermakt 8 mln)
- Pereyra (według transfermakt 17 mln)
- Morata 30 mln
- Coman 21 mln (o ile Bayern go wykupi po tym sezonie bo z tego co się orientuję to wypożyczenie jest 2 letnie)

Łącznie w okolicach 100 mln. Więc można już coś podziałać ;) I tak wyżej wymienieni nie grają zbyt często w tym sezonie - pewnie ich odejście nie było by zbyt odczuwalne i zauważone. Widać można zrobić ciekawe okienko bez sprzedaży PogBommma


Zablokowany