Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Beben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 27 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 marca 2016, 08:30

Na pewno w środku pola mamy tłok. Dla mnie pierwszy do odstrzału Hernanes, faktycznie jak kolega wyżej zauważył Pereyra nie za bardzo pasuje do naszego ustawienia, dodatkowo jego charakterystyka mnie nie przekonuje. Asamoah bym zostawił chociażby do okresu przygotowawczego: ma dopiero 28 lat, u Conte grał bardzo dobrze, może gra w środku i na lewym wahadle, zna klub, szkoda by go tak oddawać bez dania mu drugiej szansy. Na pewno przydałby sie 5 obrońca na sensownym poziomie, który nie robił by dramy siedzac na ławce (Mellberg :dance2: ) i jakis top do ataku za Moratte :papa:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 marca 2016, 14:49

Perreyrze i Asamoah trzeba dac czas, bo bardzo dlugo byli kontuzjowani, a sa w stanie obsadzic pare pozycji. Asa gdy gral regularnie, to radzil sobie naprawde dobrze. Chcialbym wykupu Leminy, bo dobrze ogarnia defensywe i w przeciwienstwie do Sturaro potrafi cos zdzialac w ofensywie.


JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 25 marca 2016, 15:35

PrzemasJuve pisze:Wspomniałeś o Ormianinie, ciekawy artykuł stworzyło weszło http://weszlo.com/2016/03/22/niezwykla- ... go-lidera/.
Bardzo ciekawy tekst, w ogóle nie znałem Heńka od tej strony. Ale zastanawia mnie, że ze wszystkich doskonale radzących sobie w Dortmundzie graczy, którzy opuścili BVB w ostatnich latach, tylko Lewandowski podniósł poziom: ani Kagawa, ani Sahin, ani Götze świata nie podbili, no może Mario podbił, ale w reprezentacji :P bo w klubie to się przebić nie może. Mieliśmy kiedyś u nas playmakera (który jak widać wyżej do dziś wywołuje spór :smile: ), doskonale radzącego sobie wcześniej w Bundeslidze, który przez trzy sezony w Bremie nakopał 54 gole, jak na ofensywnego pomocnika, fenomenalny wynik. Zmiana ligi i jakkolwiek nie był na pewno naszym najgorszym zawodnikiem, to ogromnym oczekiwaniom też nie sprostał, mam przeczucie, że Mchitarjan może u nas skończyć podobnie, zresztą niektórzy zawodnicy potrzebują troche czasu, cierpliwości, w Borussi pan Henryk Hamlet też długo się aklimatyzował zanim wystrzelił, jak u nas mu to tyle czasu zajmie, to marnie to widzę :roll: chociaż za rok kończy mu się kontrakt, więc może prędzej wtedy spróbujemy, ale jeśli go przedłuży, to BVB będzie żądała ogromnych pieniędzy, proporcjonalnych do jego formy w tym sezonie, a te moim zdaniem bezpieczniej zainwestować w kogoś sprawdzonego w Italii. Z 10 najdroższych zawodników w naszej historii aż ośmiu sprowadziliśmy z innych klubów Serie A, wyjątkami byli tylko Diego i Alex Sandro.
PrzemasJuve pisze:jego managerem jest Raiola.
http://www.espnfc.com/borussia-dortmund ... ino-raiola

i to aktywnie komentującym decyzje trenerów, Kloppa i Tuchela, dotyczące swojego podopiecznego :smile: jak będzie czas, przyjrzę się trochę BVB w kwietniu, epickie będą ich starcia z Kloppem, aż trudno uwierzyć w przypadki w tych losowaniach :P
Arbuzini pisze:PSG w miejsce Ibry kupi pewnie jakiegoś magika żeby hasał na skrzydle.
Logiczne, ale to samo mogli zrobić w 2013, a wzięli Cavaniego na partnera dla Ibry, zamiast kupić mu lepszych pomagierów niż Lavezzi, Ménez czy Lucas Moura, więc nie wiem, czy u szejków logika w budowaniu drużyny jest na pierwszym miejscu. Ja bym na mądrość i rozsądek w ich wykonaniu nie liczył, raczej na kolekcjonowanie gwiazdek, nawet jeśli potem nie grają tam, gdzie powinne. Ciężko się nie zgodzić z argumentem finansowym - obniżką pensji, chociaż Edinson byłby u nas na pewno najlepiej opłacanym zawodnikiem i raczej nikt by się temu nie dziwił. Z podatkiem byłoby dość podobnie, najwyższa stawka 45% Włochy, 49% Francja, jeśli mam aktualne dane. Morata może zostanie, może odejdzie, do Realu raczej nie, póki tam gra Benzema, ale skoro, jak Alvaro mówi, nic od niego nie zależy i Real może go ściągnąć tylko po to, by gdzieś zaraz sprzedać, to trzeba mieć na oku jakiegoś topowego snajpera. Gorzej, jak o jego transfer - jak 2 lata temu o Lewego - obrazi się Mandžukić, ale jednak jest teraz w innej sytuacji i w innym klubie, więc reakcja też powinna być inna. Zaza pewnie za rok będzie chciał gdzieś odejść, grać w pierwszym składzie, żeby zwiększyć swoje szanse wyjazdu na pierwszy w karierze mundial, więc wtedy o kimś na jego miejsce też będziemy musieli pomyśleć, bo na razie cenię go jako zmiennika.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 marca 2016, 18:15

Wbrew pozorom PSG całkiem rozsądnie buduje drużynę. Sirigu, Trapp, Maxwell, Kurzawa, Aurier, T. Motta, Matuidi, Verratti. Klasowi zawodnicy kupieni za naprawdę dobre pieniądze.

Ibra to był piłkarz z innego wymiaru, coś trochę jak obecnie Suarez. Zawodnik posiadający wszystkie najlepsze cechy "9" i "10" więc można mu było dobrać różnych kompanów do ataku. Zresztą teraz często wygląda to tak, że Szwed nie biega już pod bramkę rywala tylko dyryguje akcjami i uruchamia Cavaniego w roli finishera.

Po odejściu dwóch tak klasowych napastników PSG będzie miało problem. Trudno obecnie o lepszego snajpera niż Urguwajczyk, kto miałby go zastąpić? Ciekawych skrzydłowych jest zdecydowanie więcej.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 marca 2016, 18:34

Mowi sie o Coscie.


La fidanzata d'Italia
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2016, 22:09

Mówi się o Benatii. I to bardzo poważnie już. Niektóre źródła podają, że piłkarz dołączy do nas po sezonie za kwotę oscylującą wokół 20-25m euro.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2016, 22:16

jakku1 pisze:Mówi się o Benatii. I to bardzo poważnie już. Niektóre źródła podają, że piłkarz dołączy do nas po sezonie za kwotę oscylującą wokół 20-25m euro.
No, no - 20 baniek za takiego obrońcę? Super deal :ok: Chociaż wątpię. Podejrzewam, że Ancelotti będzie chciał zapoznać się z każdym zawodnikiem i jakoś nie chce mi się wierzyć, że już teraz podjęliby decyzję o sprzedaży Benatii. Zwłaszcza, że sytuacja z defensywą Bawarczyków nie należy do najlepszych. No chyba, że obiecali Włochowi, że ściągną w jego miejsce jakiegoś Ramosa czy innego Hummelsa.


Obrazek
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 marca 2016, 22:18

I o Candevie jezeli nie uda nam sie zalatwic Cuadrado.


La fidanzata d'Italia
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2016, 22:36

Wydaje mi sie, ze mimo wszystko Cuadrado z nami zostanie, ale to jest tylko i wylacznie moj "strzał".

Najblizsze mercato zakonczy w pewnym sensie etap przebudowy naszej druzyny. Przebudowy, ktora rozpoczela sie zeszlego lata. Przyjdzie 2-3 bardzo ciekawych pilkarzy (+ pewnie jeszcze kilku innych) i rozpoczniemy kolejny cykl na dobre. Nazwiska, ktorymi sie interesujemy sa znane i mysle, ze ogniwami wymagajacymi wzglednie "duzych" nazwisk beda:
1. srodek obrony;
2. srodek pomocy;
3. byc moze takze "9";

Benatia, Gundogan, Cavani - przypuszczalnie tak wyglada top naszej listy zyczen. Oprocz tego na pewno bedziemy robili podchody pod Saponarę, prawego obronce, wyjasni sie ostatecznie sprawa Berardiego. Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem, bedziemy mieli naprawde bardzo silna druzyne zdolną powalczyc z potentatami w LM. Problem polega na tym, ze raczej rzadko takie plany udaje sie zrealizowac w 100%, wiec o ile sprowadzenie Benatii i kogoś z dwójki Gundogan/Cavani wydaje się możliwe, tak wyciagniecie tego tercetu w calosci bedzie cholernie trudne.

Nie sadze, zeby Pogba mial odejsc w tym roku. Jesli juz, to za rok.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 marca 2016, 22:43

Podobno Gotze mocno niezadowolony z sytuacji w Bayernie, nie wiem czy Carlo na niego postawi, ale wydaje się, ze w lato już nam nie odmówi, i to nie bedzie kwota w granicach 35 euro tylko dużo mniej.
Co to Bayern nam rok temu Vidala i Comana, my im teraz Mario i Benatie?


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2016, 10:59

Dzisiejsze TS pelne jest wiadomosci odnosnie ponoc zaklepanego juz Benatii i Batshuayi. Pisza rowniez o Yayi Toure jako opcji wzmocnienia pomocy

Mega ucieszylbym sie z Marokanczyka u nas nasze BBC jest jak wino ale Barza i Kielon sa coraz bardziej podatni na kontuzje. Benatia podobal mi sie szczegolnie w pierwszym meczu z nami zna lige wloska w kraju mu tez dobrze sie zylo, ciekawe tylko czy nie bedzie wolal wrocic do romy o czym pisza na ich stronie caly czas
Lubie Morate jednak ten sezon jest najwzyej sredni w jego wykonaniu, jemu w Turynie tez zyje sie chyba dobrze i zzyl sie ze srodowiskiem Juve. Tym bardziej ze mozemy go stracic za 30 mln zeby pozniej Perez opchnal go gdzies dalej tylko dla zysku ale Batshuay zapowiada sie na kozaka i poki co kosztuje jeszcze tylko 20 mln wiec jestem za


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 marca 2016, 12:13

Jeśli kupimy Benatię to oznacza to, że będzie grać systemem 3-5-2, bo nie wyobrażam sobie grać dwójką stoperów i trzymać Barzagliego,Benatię i Ruganiego na ławce.

Cuadrado czy Candreva? Ja wolę Kolumbijczyka, nie potrzeba nam co roku wymiany połowy składu.

ps. Z ciekawości wszedłem na strone Bayernu bo chciałem poczytać nt. Benatii i trzy pierwsze posty...
Tak jak normalny zawodnik miewa krotkie przerwy w występach ,to benatia miewa krotkie przerwy między kontuzjami
Bayern niezadowolony z Benatii bo ten wiecznie kontuzjowany.
Bild zwykle sie nie myli. Benatia nie byl wcale slaby tylko irytowaly jego niekonczace sie kontuzje. Niech zarzad kupi 2 dobrych obroncow a szybko zapomnimy o mehdim
Skoro w Bayernie ma tyle kontuzji to strach pomyśleć co będzie u nas.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2016, 12:32

Benatia wypadł obecnie bo skontuzjował się w reprze Maroka, wiec dokładnie ja bym tam uważal na zakup tego zawodnika, a jak już to nie za cene 30 mln, bo chlop stracił prawie cały sezon na kontuzje,


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 26 marca 2016, 13:32

Robaku pisze:Benatia wypadł obecnie bo skontuzjował się w reprze Maroka, wiec dokładnie ja bym tam uważal na zakup tego zawodnika, a jak już to nie za cene 30 mln, bo chlop stracił prawie cały sezon na kontuzje,
Dlatego idealnym układem byłoby wypożyczenie, jeśli nie będzie się łamał to go weźmiemy i każdy będzie zadowolony ;)


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 marca 2016, 13:49

Benatia na wypożyczenie to byłoby coś, z ofensywnych pomocników skłaniał bym się jednak ku Mario Gotze, nic nie słychać w jego temacie? Zresztą jeszcze trochę za wcześnie chyba na plotki transferowe, do końca sezonu jeszcze sporo czasu.


Zablokowany