Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:52

camor pisze:Fajnie sie czyta te wszystkie komentarze krytykujace Juve i Marotte...Ludzie, spojrzcie na te transfery szerzej,a nie tylko przez pryzmat ostatnich 2 meczow !!
Narzekacie na Mandzukica,ale powiedzcie w jaki sposob ten gosc mial udowodnic swoje umiejetnosci. To nie jest gość ktory sam sobie wyrzezbi sytuacje, tylko trzeba mu pilke umiejetnie podac...a zrobil to ktos w naszej ekipie w ciagu ostatnich 180min ? Lichy i Evra nie potrafia dobrze wrzucic, a pomoc nie dala zadnej prostopadlem pilki. Trezeguet w zyciowej formie bylby tak samo bezbarwny jak Mandzu w ostatnich 2 meczach.
Marudzicie ze 32mln wydano na Dybale...kurde, w dzisiejszych czasach to jest normalna cena...porownajcie sobie inne transfery za taka kwote i sami dojdziecie do wniosku,ze jak ktos chce kupic mloda gwiazdke to musi wydac +30mln.
Cuadrado - 90% ludzi daloby sobie reke uciac za niego 1-2lata temu. On nie zapomnial jak sie gra, ale poprostu nie dopasowal sie do premier league i tyle. We wloszech byl gwiazda, wyrozniajacym sie pilkarzem i teraz bedzie pewnie tak samo...dajcie mu 1-2miesiace na powrot do formy fizycznej i psyychicznej.
Alex Sandro - facet da w ofensywie wiecej niz Evra i Lichy razem wzieci i pomnożeni x3. A biorac pod uwage,ze 90%ekip w lidze sie broni na 30metrze, to jego rajdy i dosrodkowania zapewnia nam kilka punktow na sezon.
a Hernanes w razie przyjscia od zaraz stanie sie naszym najbardziej kreatywnym pomocnikiem. Prostopadle pilki i zmysl gry kombinacyjnej facet ma niesamowity. A na pozycji 3/4 nie trzeba wcale szyybkosci ,wiec na bank sobie poradzi. Umiejetnosciami bije na glowe Padoina,Pereyre i Sturaro razem wzietyych. A ze w Interze mu nie szlo to druga sprawa...tylko komu szlo ? identyczna sytuacja jak w Juve za czasow Melo,Diego itp
Na Khedire psioczą ,bo kontuzjowany...no zdarza sie...Morata tez zaczal w takim stylu,a zapewnil nam final LM i mase radosci w lidze. CIERPLIWOSCI !
Ciekawe gdzie sa ludzie,ktorzy jechali po Marotcie jak nie kupil Shakiriego, Itturbe i innych wynalazkow.
Aaaa....A Lemina bedzie mega przydatny, patrzac na jego charakter, zacietosc i zaangazowanie, za rok-dwa moze byc drugim Vidalem.
Zmienic taktyke z beznadziejnego 3-5-2 i bedzie ok.
Zgadzam się ze wszystkim w tym poście. Myślę tak samo.
Hernanes to zawodnik zaawansowany technicznie i grający obiema nogami. Ma dobre prostopadłe podanie i uderzenie(również z obu nóg).
Ma zmysł do gry kombinacyjnej. Minusem jest to, ze ma 30 lat, ale może grać jako ofensywny pomocnik, a może grać też na regiście gdzie będzie dawał więcej niż Padoin. Byłoby to na pewno zabezpieczenie środka pola. Co do Leminy to gość jest dobrym walczakiem coś na wzór Sturaro, są też podobni technicznie.
Mandżukicia nie ma narazie co rozliczać bo okazuje się, że dogrywać mu powinni Cuadrado z Dybalą. Bez 3/4 spokojnie sobie poradzimy. Alex Sandro jest kapitalnym wzmocnieniem lewego skrzydła i wiem, że chłopak wypali bo ma fantastyczne umiejętności gry do przodu jak i potrafi grać w obronie.
Podsumowując mercato oceniam bardzo dobrze. Po stracie ważnych zawodników uzupełniliśmy kadre na tyle na ile się dało. Mamy młodych i perspektywicznych zawodników tylko potrzeba im troche czasu. Jak większość z nas twierdzi - musimy zmienić taktyke. Musimy zacząć grać bardziej ofensywnie. Myślę, że mimo początkowych trudności szybko wyjdziemy z dołka i wrócimy do wyścigu o Scudetto.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:53

16:50 - TuttoMercatoWeb podaje, że Juventus ostatniecznie przekonał Paolo De Ceglie do przyjęcia oferty z Marsylii. Bianconeri będą jednak opłacać większość pensji swojego wychowanka.

interesów życia ciąg dalszy. Pasowałoby do kompletu kupić tego Hernanesa i zostawić go na wypożyczeniu w Interzae na ten sezon.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:54

Jak Napoli chce Ruganiego to niech sprzedadzą nam Hamsika o którego ponoć pytaliśmy gdy wyfrajerzylismy sie na Vidalu.

Hernandez to solidny grajek tylko trafił do złego klubu.
Btw. ja wciąż liczę w Isco co go Szczypek obiecał :smile:

taka prosba, można wrzucać na niebiesko newsy o mercato bo ciężko odfiltrowac już teraz?
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2015, 16:58 przez Bartek88, łącznie zmieniany 2 razy.





KLIK ==>www
goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:55

porównania Llorente do Mandzu, no dzięki, myślałem że nic mi już dzisiaj humoru nie poprawi. :facepalm:

Oceniać transfery będziemy po sezonie. Na tym forum co okienko to większy płacz. Morata? Po co nam to drewno, środowisko Realu sie z nas śmieje. Marotta out ! Evra? Co to za dziadek? Już drugą kolejkę kopie się po czole. Zezol niszczysz ten klub, wypad! Pereyra? Jakiś noname z Udinese, wtf Marotta kogo Ty kupujesz, gdzie jest Falcao !11!11one!

Wypowiedzi z tego okienka nie będę nawet cytował, bo szkoda mi na to nerwów, jednocześnie boję się co będzie w zimę.

Ludzie, ogarnijcie dupy, będzie Was mniej bolało jak te wszystkie nowe nabytki zaczną się rozumieć, i pozamiatają tą ligę.

SO BOYS, GROW A PAIR !


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:55

Wicior pisze:
Zgadzam się ze wszystkim w tym poście. Myślę tak samo.
Hernanes to zawodnik zaawansowany technicznie i grający obiema nogami. Ma dobre prostopadłe podanie i uderzenie(również z obu nóg).
Ma zmysł do gry kombinacyjnej. Minusem jest to, ze ma 30 lat, ale może grać jako ofensywny pomocnik, a może grać też na regiście gdzie będzie dawał więcej niż Padoin. Byłoby to na pewno zabezpieczenie środka pola. Co do Leminy to gość jest dobrym walczakiem coś na wzór Sturaro, są też podobni technicznie.
Mandżukicia nie ma narazie co rozliczać bo okazuje się, że dogrywać mu powinni Cuadrado z Dybalą. Bez 3/4 spokojnie sobie poradzimy. Alex Sandro jest kapitalnym wzmocnieniem lewego skrzydła i wiem, że chłopak wypali bo ma fantastyczne umiejętności gry do przodu jak i potrafi grać w obronie.
Podsumowując mercato oceniam bardzo dobrze. Po stracie ważnych zawodników uzupełniliśmy kadre na tyle na ile się dało. Mamy młodych i perspektywicznych zawodników tylko potrzeba im troche czasu. Jak większość z nas twierdzi - musimy zmienić taktyke. Musimy zacząć grać bardziej ofensywnie. Myślę, że mimo początkowych trudności szybko wyjdziemy z dołka i wrócimy do wyścigu o Scudetto.
podobno Hernanes nawet robi salta w tył myjąc zęby w łazience, tymbardziej niezrozumiałym jest dlaczego siedzi na ławce w Interze. Obunożny, kreatywny, wysportowany dodatkowo przystojny i z pełnym portfelem. Chyba coś tu nie gra?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:56

Oddajemy za darmo Teveza, Llorente, oplacimy gre zawodnika innego klubu. :rotfl:

Marotta santo subito! :lol:


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:57

CavAllano pisze:Oddajemy za darmo Teveza, Llorente, oplacimy gre zawodnika innego klubu. :rotfl:

Marotta santo subito! :lol:
ja myślę, że mogą mu czegoś dosypywać na tych spotkaniach albo tak go upijają, ze wszystko podpisuje.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 17:00

Wiecie co ? Pereyra jest w tym momencie lepszy od Hernanesa i to on powinien jak już grać na pozycji treqa. PO CO NAM HERNANES, tak na zdrowy rozsądek, to wydaje mi się, że jest to sztuka dla sztuki. Kupić aby tylko kupić. Po cooo... po co....


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 17:00

eastsider pisze:16:50 - TuttoMercatoWeb podaje, że Juventus ostatniecznie przekonał Paolo De Ceglie do przyjęcia oferty z Marsylii. Bianconeri będą jednak opłacać większość pensji swojego wychowanka.
Marotta za każdy kolejny sezon, w którym nie potrafi się definitywnie pozbyć tej łamagi powinien płacić mu pensje z własnej kieszeni.
Tyle wtop w jedne mercato :facepalm: Pod koniec czerwca wydawało się, że przed nami jedne z najlepszych okienek od kilku lat.. a wyszła jedna wielka katastrofa. Jestem wdzięczny Marottcie za to co zrobił dobrego przez te lata, ale chyba faktycznie już powinniśmy się pożegnać.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 17:01

Tez mysle ze to idiotyzm brać Hernanesa,stara zapchajdziura nam nie potrzebna.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 17:04

eastsider pisze:podobno Hernanes nawet robi salta w tył myjąc zęby w łazience, tymbardziej niezrozumiałym jest dlaczego siedzi na ławce w Interze. Obunożny, kreatywny, wysportowany dodatkowo przystojny i z pełnym portfelem. Chyba coś tu nie gra?
Ale w sebixowatych żarcikach prawdopodobnie nikt nie jest lepszy od Ciebie.

Podałem wyłącznie cechy, które charakteryzują Hernanesa. To, że Mancini na niego nie stawia bo kupił murzyna za 35 mln to już inna sprawa.
Kupując Hernanesa uzupełniamy kadre i według mnie nie będzie to głupi zakup. Co do kwoty - wolę poczekać na oficjalną wiadomość.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 17:05

jarmel pisze: Marotta za każdy kolejny sezon, w którym nie potrafi się definitywnie pozbyć tej łamagi powinien płacić mu pensje z własnej kieszeni.
Tyle wtop w jedne mercato :facepalm: Pod koniec czerwca wydawało się, że przed nami jedne z najlepszych okienek od kilku lat.. a wyszła jedna wielka katastrofa. Jestem wdzięczny Marottcie za to co zrobił dobrego przez te lata, ale chyba faktycznie już powinniśmy się pożegnać.
Hm, ale co on mógł zrobić?

Pójść za ciosem? Wykorzystać przypływ gotówki i pozycję finalisty LM? Zainwestować grube mln w rozwój sportowy Juventusu?

Faktycznie zbliżyć nas do ścisłego topu drużyn piłkarskich na świecie?

Niestety, właściciele Juventusu mają inną wizję tej drużyny.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2015, 17:06 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 17:05

Naprawdę nie rozumiem naszego dyrektora... ciężko mi uwierzyć, że najpierw w wywiadzie, obiecywał sprowadzenie gracza z topu, a skończy z zawodnikiem nie łapiącym się do pierwszej jedenastki przeciętnego, w tamtym sezonie, Interu. Przecież to jawne naśmiewanie się z własnych kibiców. Mógł w tym wywiadzie powiedzieć wszystko, nie ma kasy, kadra już pełna, brak zawodników, którzy mogliby nas wzmocnić... ale nie, Marotta powiedział, że interesuje nas gracz z najwyższej półki I PROWADZONE SĄ JUŻ ROZMOWY W TYM TEMACIE.

Marotta albo robi z nas totalnych idiotów albo ma asa w rękawie. Druga opcja jest równie prawdopodobna co osiągnięcie przez nasz team podobnych wyników w LM co rok temu.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 17:08

jarmel pisze:
eastsider pisze:16:50 - TuttoMercatoWeb podaje, że Juventus ostatniecznie przekonał Paolo De Ceglie do przyjęcia oferty z Marsylii. Bianconeri będą jednak opłacać większość pensji swojego wychowanka.
Marotta za każdy kolejny sezon, w którym nie potrafi się definitywnie pozbyć tej łamagi powinien płacić mu pensje z własnej kieszeni.
Tyle wtop w jedne mercato :facepalm: Pod koniec czerwca wydawało się, że przed nami jedne z najlepszych okienek od kilku lat.. a wyszła jedna wielka katastrofa. Jestem wdzięczny Marottcie za to co zrobił dobrego przez te lata, ale chyba faktycznie już powinniśmy się pożegnać.
Dobra, a teraz zastanówmy się co jest lepsze dla Juve :think: Trzymanie na trybunach Cegły i płacenie mu normalnej pensji czy wypożyczenie go do OM i płacenie mu X % pensji, ale na pewno nie jest to już 100% więc coś tam zaoszczędzimy, a że wgl ktoś go chce to cud :o

Co z Islą?


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 17:08

Medzeer pisze:Marotta powiedział, że interesuje nas gracz z najwyższej półki I PROWADZONE SĄ JUŻ ROZMOWY W TYM TEMACIE
Zapomniał tylko dodać, że to rozmowy z Paraticim w jego biurze :smile:


Zablokowany