Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:14

TheWitcher pisze: Jak można tak się zbłaźnić ?
Nigdy nie byłem fanem Marotty. Nie potrafię wytłumaczyć tych ruchów. Zapewne zakup Madżu wynikał z faktu, że odszedł Tevez i zarząd chciał go zastąpić relatywnie tanim, ale JEDNAK zawodnikiem z wyrobionym nazwiskiem.

Zakup Zazy to dla mnie zagadka. Być może facet przeszedł do Juve i nagle przestał dobrze grać. Casus Giovinco?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:14

Czekajta chwilę panowie bo coś się pisze o 4,5 mln (?) :shock:


Lumberjack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2007
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:16

Może jeszcze się VFL włączy i Hernanesa nam sprzątnie. Albo inne Cagliari.


I always wanted to be a lumberjack!
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:16

RICTOR pisze:Czekajta chwilę panowie bo coś się pisze o 4,5 mln (?) :shock:
Tyle to on chyba zarabia w Interze, ale jak dostanie to samo u nas to :jaw:

ps. jest jeszcze szansa , że do nas nie trafi warunkiem jest podobno zgoda Sampy na sprzedaż Edera. Oby Sampa odrzuciła propozycję Interu :pray:
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2015, 16:18 przez dp10, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:17

Może głupie pytanie, ale Hernanes ma paszport EU ?


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:18

Przy transferach wewnątrz ligi to i tak nie ma znaczenia czy piłkarze mają paszport UE czy nie.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:20

Ciągle jest opcja, że to nie wypali, bo Inter nie puści Hernanesa, póki nie kupi Edera, albo kogoś innego. I już sam nie wiem, czy trzymać kciuki za powodzenie, czy niepowodzenie całej sprawy :confused:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:20

A no tak zapomniałem :)

4,5 mln, ładna sumka. Marotta lubi się o każdego centa kłócić a w ostatnim dniu okienka jak za dotknięciem magicznej różdżki zmienia sie w mikołaja i rzuca ,,dolarami'' :prochno:


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:23

Cabrini_idol pisze: 4,5 mln, ładna sumka. Marotta lubi się o każdego centa kłócić a w ostatnim dniu okienka jak za dotknięciem magicznej różdżki zmienia sie w mikołaja i rzuca ,,dolarami'' :prochno:
Żeby jeszcze rzucał tymi "dolarami" za pewny towar. Znów chce zainwestować w kota w worku. Znów mamy się zastanawiać, czy zawodnik wróci do formy sprzed lat, czy się odrodzi etc.


TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:24

Hehehe podobno Deczelie nie zgadza się jednak na odejście do Marsyli. Ja mu się nie dziwię, widzi co się u nas dzieję, że najgorsze patałachy mogą u nas grać to czemu by on miał nie dostać szansy ? De Ceglie to przecież poziom Padoina jest.


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:24

Ouh_yeah pisze:Ciągle jest opcja, że to nie wypali, bo Inter nie puści Hernanesa, póki nie kupi Edera, albo kogoś innego. I już sam nie wiem, czy trzymać kciuki za powodzenie, czy niepowodzenie całej sprawy :confused:
Sky podaje że Eder w Interze za 11mln :D


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:24

Alexinhio-10 pisze:
dawid91 pisze:Nie oszukujcie się. Głównym celem byl Dybala!

Bez trequartisty dawaliśmy rade. Nikt nie chcial Pirlo w pierwszym składzie, a teraz płaczecie, ze nie ma rozgrywającego. Ogarnijcie
Chłopie mamy "aż" trzech ofensywnych/kreatywnych zawodników (Perreyra, Dybała, Cuadrado). Nie widzicie w tym nic złego ? Zamiast zwiększać poziom i liczbę kreatywnych zawodników, to Marotta zrobił zupełnie odwrotnie !
No jak odwrotnie? To chyba ty odwrotnie patrzysz, bo Hernanes uchodzi za kreatywnego pomocnika.
Pogba do niedawna byl wg większości kreatywny. Marchisio miał zastąpić Pirlo. Khedira potrafił posylac dobre piły.
Odeszli kreatywni Tevez i Pirlo (ten drugi byl jednak cieniem samego siebie w ostatnim sezonie i prawie każdy chcial jego odejścia, no co nie bylo tak?)
Przyszli Dybala, Cuadrado, Hernanes. Jesli chodzi o kreatywność Khedira>Vidal
Został Pereyra, do tego przyszedł A. Sandro mający ciag na bramkę.

Wiadomo, ja tez jestem rozczarowany, bo miał być ktos znacznie bardziej wartościowy niż 30 letni brazol, lawkowicz z Interu, ale aż tak źle to nie wygląda jak niektórzy tu piszą.


FORZA JUVE!!!
Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:26

To jest jakaś paranoja.... Przypomina mi się wypowiedź Agnelliego w której stwierdził, że Juve potrzebuje silnego Mediolanu.... no to ładnie ich bilansujemy ich budżet. Jutro Marotta będzie się dalej chełpił jak to nie wspomogliśmy włoskiej piłki...

kupno takich piłkarzy jak Zaza, Hernanes ???? coś mnie ominęło czy my zmieniliśmy profil działalności z klubu sportowego na Fundację Pomocy na Rzecz Włoskiej Piłki Kopanej???? :jaw:
Do tej pory mimo zakupu takich graczy jak Martinez czy Motta, stałem murem za Marottą bo doskonale pamiętałem Amauriego, Tiago, Andrade, Almirona i inne wynalazki Secco ale to co nam zaserwował na koniec mercato to ..... nie mam słów. Oddanie jednego z najbardziej perspektywicznych młodych graczy -> Comana i zastąpienie go tym odpadem z Interu, który choćby ze względu na fakt, że jest Brazylijczykiem a więc towarem piłkarskim o oskróconym terminie ważności będzie w naszym klubie jedynie dogorywał jak nigdyś Lucio????? WTF? :jaw:

Lamela, Januzaj, Nasri wcześniej prawdopodobnie do wyciągnięcia był Miki, nawet ten Soriano czy Saponara z którego swojego czasu tak się śmiałem to obecnie piłkarsko wyższy level niż ten brazol.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:26

dawid91 pisze: Wiadomo, ja tez jestem rozczarowany, bo miał być ktos znacznie bardziej wartościowy niż 30 letni brazol, lawkowicz z Interu, ale aż tak źle to nie wygląda jak niektórzy tu piszą.
Ty na to wszystko patrzysz od złej strony. Było od dawna powtarzane, że najważniejszym celem jest porządny rozgrywający. Sam Allegri o tym mówił. Podkreślał, że to dla niego kluczowa pozycja.

Jeżeli cel numer jeden nie jest zrealizowany, albo tylko połowicznie, to jak najbardziej należy poddać to mercato krytyce.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 16:28

Karuzela sie kreci jak Co roku, kazdy wiesza psy na zarzadzie, Armageddon I spadek do serie b, bo Nagle zespol zapomnial jak sie gra w pilke Nozna. Kazdy tutaj mogl by byc dyrektorem w juventus, tak MI sie wydaje, proponuje sie ogarnac I przestac jeczec jak baba podcast okresu I ocenic transfery po przynajmniej 10 meczach ;)


Obrazek
Zablokowany