Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:31

DelSojer pisze:Januzaj jest na wylocie z MU najbliżej pozyskania BVB, zainteresowane też są: Everton, Tottenham, Marsylia i Valencia.
I niech tam idzie, strasznie przereklamowany piłkarz.

Dawać nawet tego Hernanesa, potrzebujemy rozgrywającego na gwałt.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:32

RICTOR pisze:O czym Wy w ogóle mówicie odnośnie Comana? On był gotowy robić dym byleby go tylko puścić do Bayernu i m.in. dlatego Allegri był taki zły na konferencji. Niech nikt nie oczekuje, że się teraz będzie miło wypowiadał.
Fajnie. Teraz wszyscy zawodnicy wiedzą, że z Juve można sobie na lajcie odchodzić. Sorry ale gościu by nie zrobił dymu w szatni bo by skończył w primce. Juve jest pracodawcą, a nie dobrym wujkiem !


DelSojer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2004
Posty: 135
Rejestracja: 16 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:35

Wojtek1207 pisze:
DelSojer pisze:Januzaj jest na wylocie z MU najbliżej pozyskania BVB, zainteresowane też są: Everton, Tottenham, Marsylia i Valencia.
Oprócz tego wciąż próbujemy Nasriego (za główną i angielskimi dziennikami) oraz Biglię (na VS mówią o 25 mln :co?: )
Z Nasrim była by bajka, jednak to wszystko wyszło z Daily Mirror, w którego wiarygodność osobiście lekko wątpię


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:35

Wojtek1207 pisze:
DelSojer pisze:Januzaj jest na wylocie z MU najbliżej pozyskania BVB, zainteresowane też są: Everton, Tottenham, Marsylia i Valencia.
Oprócz tego wciąż próbujemy Nasriego (za główną i angielskimi dziennikami) oraz Biglię (na VS mówią o 25 mln :co?: )
Te dzienniki juz 300 razy pisaly bzdury, a racji nie mieli praktycznie dopóki zawodnik nie byl w samolocie takze nie chce wierzyc w ich bzdury.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:36

Dziku1897 pisze:Ja już bym nikogo nie sprowadzał na siłę. Przecież z tym co mamy można na luzie grać 4-3-1-2, tylko Allegri musi podejmować troszkę bardziej racjonalne decyzje. Po pierwsze to taki Padoin to nie powinien nawet murawy powąchać, a co dopiero grać w pierwszym składzie na pozycji gdzie przez tyle lat rządził Pirlo... Nie wiem czy nie lepiej byłoby na trequartiste ustawić nawet tego Cuadrado, a za nim Sturaro-Pogba-Pereyra.
Będzie jeszcze ten Lemina, wróci Claudio i Sami, wtedy na trequartiste można dać Pereyre.
Co do narzekających na Hernanesa, to wolałbym oglądać Brazola niż tego Padoina którego mam już serdecznie dość.
Do tej taktyki ewidentnie brakuje 3/4, pereyra moze tam zagrac co pokazal mecz z BVB, ale napewno lepiej by bylo gdyby byl gosc z prawdziwego zdarzenie, w tej chwili jak pisalem wyzej mogliby byc dostepni Nasri ( moga byc problemy z tym ze gramy z nimi w grupie LM ) Lamela, goetze - wychodzi ze nie realne raczej...moze Januzaj ?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:36

Podejrzewam, że nie dym w szatni a wojenka z zarządem vide np Zlatan i Raiola. A skoro go puścili to widać nie chcieli żadnych dymów skoro według słów Maxa trener w niego wierzył.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:38

Praet podobno do Bologni, tzn Bologna walczy o niego i jest blisko, tak podał GDM.


Obrazek
Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:40

Było info o Balicu - 18 letni DM z Hajduka. Pedulla twierdzi, że możliwe, że spróbujemy go ściągnąć we współpracy z Sassuolo. Czyli deal jak z Vrsaljko.
E:
Praet w Bolonii? To ich stać, a nas nie? Noż... :angry:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:43

Jak widze komentarze w stylu "bierzmy juz tego Hernanesa", to mi sie rzygac chce.

Ladnie nam zespol rozmontowuja.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:48

Za Moggiego jakieś dymy z Comanem by nie miały miejsca. Przecież to gówniak :prochno: U Marotty stawiam, że podobnie jest. Z tego powodu tak szybko go puściliśmy i to na bardzo fajnym dealu.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:48

Kabaret. Relację z naszych poczynań w ostatnich dniach mercato mogliby puszczać zamiast Paranienormalni Tonight w TVP.

Szlag mnie trafia, że jakieś ogóry ściągają klasowych graczach a My interesujemy się geriatrią z gorszej części Mediolanu.

To jesteśmy tym mistrzem od kilku sezonów czy nie? Zostaliśmy finalistą LM czy w Berlinie oglądałem inny mecz? Mam wrażenie, że nasz sztab w ostatnich dniach mentalnie bardziej pasowałby do jakiegoś Capri.

Jest mi wstyd, że inne kluby i odchodzący piłkarze (nieważne czy dzieci czy nie) wycierają sobie nami gębę jak zużytą ścierą. To nie jest mentalność mistrzów, to nie jest DNA Juventusu, ja się pytam co to jest? :sad:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:50

Wojtek1207 pisze:Praet w Bolonii? To ich stać, a nas nie? Noż... :angry:
Jasne, że Nas stać. Podejrzewam, że mamy do wydania nawet jakieś 40 baniek. Tu nie kasa jest przeszkodą, a czas. Ja bym na to spojrzał troszkę z innej perspektywy. Czy ten facet jest naprawdę taki dobry, jak się mówi? Chyba nie bez powodu idzie do beniaminka Serie A? A przecież mówiło się o nim w kontekście VFL, Borussi, coś tam Juve... a tu bum - Bologna.
CavAllano pisze:Jak widze komentarze w stylu "bierzmy juz tego Hernanesa", to mi sie rzygac chce.
Możesz mnie zlinczować, ale zawsze i wszędzie Hernanes > Padoina. Padoin Ok, ale niech łata dziury w obronie.


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:53

Alexinhio-10 pisze:
RICTOR pisze:O czym Wy w ogóle mówicie odnośnie Comana? On był gotowy robić dym byleby go tylko puścić do Bayernu i m.in. dlatego Allegri był taki zły na konferencji. Niech nikt nie oczekuje, że się teraz będzie miło wypowiadał.
Fajnie. Teraz wszyscy zawodnicy wiedzą, że z Juve można sobie na lajcie odchodzić. Sorry ale gościu by nie zrobił dymu w szatni bo by skończył w primce. Juve jest pracodawcą, a nie dobrym wujkiem !
Dokładnie. Robicie z piłkarzy gimnazjalistów, fochy fochami, ale rok kariery w plecy to trochę dla piłkarza kicha. Juventus jednak ma taką politykę, że nie robi z zawodników niewolników i Coman mógł pójść do "prawdziwego wielkiego klubu". I bardzo dobrze :hellyes:

@CavAllano - Lepszy Hernanes niż nikt, oczywiście na dobrych warunkach, Inter pewnie będzie chciał nas z początku wydoić, ale Marotta pewnie ich wyczeka do ostatnich minut :dance2:


FORZA JUVE!!!
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:53

12:50 - Według Sky Sport, Roberto Mancini nie chce oddawać Hernanesa.

Kamień z serca :C


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 12:54

mrozzi, wolę oglądać wypożyczonego Hernanesa, niż Padoina przed obrońcami. Wiem jaki to jest wybór, ale niestety chyba innego na tę chwilę nie mamy.


Zablokowany