Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:13

Wygląda na to, że jeszcze na koniec okienka dofinansujemy inter ( Hernanes) :prochno:
W zasadzie nie jest to jakieś złe okienko, ale każdy z nas chyba spodziewał się czegoś ponad to. Choć kolejny raz Marotta uświadomił nas, że nie potrafi ściągnąć graczy na miarę oczekiwań trenera. I nie ma się co łudzić za rok będzie to samo, prasa zrobi swoje a Beppe i tak nie ściągnie danego zawodnika ( to już nie pierwszy raz).

Jak ma przyjśc ten Hernanes, to niech przychodzi i niech już się kończy to okienko, bo rzygać się tym wszystkim chce.


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:15

10 środkowy pomocnik, ale żaden z nich nie daje jakości z przodu i dalej będzie beton :rotfl: :rotfl:


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:15

Tyrael pisze:Nie kupiliśmy treqa a skrzydlowego Cuadrado,będziemy grać 3-5-2 caly sezon?czy ktos widzi jakies inne możliwości?

Bardzo cienka linia jest miedzy super a kiepskim mercato,przyszedl by Dracker i wszystko by pasowało,jednak brak Jula czy innego ofensywnego bardzo nam komplikuje to wszystko,chyba ze Panowie maja inna wizje zespołu...tylko,do wafla, jaka?
Najgorsze jest to, że nie da się jednoznacznie stwierdzić. Max chciałby zawodników, którzy mogliby grać w 4-3-1-2 albo nawet 4-3-3 a dostaje piłkarzy pasujących do 3-5-2. Może Beppe przez pomyłkę wybiera w telefonie numer Antka i ten mu mówi, kogo ściągnąć a kogo olać. Dlatego zawitał do nas Cuadrado :prochno: Beppe wspomniał, że szukają kogoś kto podniesie poziom drużyny i rozpoczynają rozmowy z Interem na temat Hernanesa. Gdzie tutaj sens? Na pewno w planach było ściągnięcie Draxa, o czym mówi sam Max. Beppe zaprzeczył, bo nie chce wyjść na głupka. Niestety, jest już za późno. :facepalm:


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:25

Haris pisze:A czy przypadkiem ruskie okienko nie kończy się później? Jakby co jutro oficjalnie można hejtować Marotte, póki co wstrzymajmy się przez najbliższe 13 godzin.
Robisz mi nadzieję na Alexa Teixeira... Nie rób tego, proszę Cię ;-)

Ogólnie nie rozmiem dlaczego Marotta nie wybrał się na zakupy właśnie do Doniecka. Luiz Adriano (kupiony przez Milan za 8 mln €) na pewno bardziej pasuje do 4-3-1-2 niżeli Mandżukić, który - mam wrażenie - jest poirytowany jakością podań/dośrodkowań. Ewidentnie rozpieścili go w Bayernie i Atletico. Oprócz Adriano Beppe mógłby sprawić nam wspomnianego wcześniej Teixeirę jako ŚPO i już wyglądałoby to naprawdę dobrze!

Edit: Piszesz o "ruskim" okienku, a ja o Doniecku. Chyba już podświadomie uznałem Donbas za rosyjski.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2015, 11:29 przez typkens, łącznie zmieniany 2 razy.


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:27

Haris pisze: A czy przypadkiem ruskie okienko nie kończy się później?
A co to ma do rzeczy, skoro w Italii okienko kończy się dziś o 23:00, później, to możemy tylko sprzedawać. :cooler:
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2015, 11:27 przez Piotrekmmz, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:27

typkens pisze:
Haris pisze:A czy przypadkiem ruskie okienko nie kończy się później? Jakby co jutro oficjalnie można hejtować Marotte, póki co wstrzymajmy się przez najbliższe 13 godzin.
Robisz mi nadzieję na Alexa Teixeira... Nie rób tego, proszę Cię ;-)
Na Teixeirę nie ma szans. Wykorzystaliśmy oba miejsca nonEU -> Alex Sandro i Cuadrado

E:
W newsie transferowym jest, że nie odpuściliśmy jeszcze Vazqueza. Moim zdaniem, jeśli już nie ma szansy na nikogo lepszego, powinniśmy rzucić kasą, dać tyle, ile oczekuje Zamparini i wziąć Franco, aniżeli z kreatywnych zostać z samym Dybalą. A to, co przepłacimy za niego, potrącać z pensji Marotty. :mad2:
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2015, 11:32 przez Wojtek1207, łącznie zmieniany 2 razy.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:31

Generalnie to ciężko się nie zgodzić z pumexem. Idziemy tropem BVB i po części Atletico. Rozmieniamy się na drobne. A tak liczyłem na to, że teraz to już będziemy równać do najlepszych. Ciężko będzie utrzymać się w TOP 8 Europy. Za rok oddamy jeszcze Pogbę, a być może, że przy nieciekawym obrocie spraw nawet w zimie, oczywiście w promocji za jakieś 30 baniek. A można go było opchnąć do tego City, Barcy czy Chelsea i porządnie wzmocnić zespół. Dla mnie Pogbuś absolutnie nie jest piłkarzem, który weźmie ciężar gry na siebie i pociągnie zespół. Takich zawodników już u nas nie ma. Marchisio z Khedirą też nie zbawią tego Juventusu.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:31

Mediaset podaje, że Marotta już jest w Mediolanie negocjować Hernanesa.

HALLELUJA !!!! :prochno:


Obrazek
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:32

Ciekawe ile musielibyśmy sypnąć na Vazqueza, żeby przekonać Zampariniego. Tym zawodnikiem nie pogardzę. To chyba jedyny gracz z Serie A, który jest w miarę realny i stanowiłby jako-takie wzmocnienie. ;)


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:33

Jak dla mnie te mercato w ogóle mogłoby nie zaistnieć.
Wolę skład z poprzedniego sezonu. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

O czym Marotta myślał przez te dwa miesiące????
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2015, 11:36 przez aras, łącznie zmieniany 2 razy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:34

Żydzenie na Draxlera 30 mln, a wyłożenie 35 na Vasqueza. That makes sense :)


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:34

Cabrini_idol pisze:Mediaset podaje, że Marotta już jest w Mediolanie negocjować Hernanesa.

HALLELUJA !!!! :prochno:
Oby skończyło się tylko na wypożyczeniu.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:38

Jak dobrze, że idę do roboty i nie będę musiał śledzić tego żenującego obrotu spraw na żywo.
To ja zacznę; Marotta jesteś zerem, kto następny ?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:40

Spotkanie też jest w sprawie Andrija Balica .Chorwacki pomocnik urodzony w 1997 roku zawodnik Hajduka Split. Podaje kilka źródeł włoskich w tym calciomercato


Obrazek
aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 11:43

Cabrini_idol pisze:Żydzenie na Draxlera 30 mln, a wyłożenie 35 na Vasqueza. That makes sense :)
Na własne życzenie Marotta by przepłacił. Cały on. ale sam transfer byłby dobry i ciekawy. Choć to nie jest top. Byle nie Hernanes czy Nasri.


Zablokowany