Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 19:40

Draxler w pierwszym składzie, mecz na Eurosport 2 ( według mnie )od 20.30. Zobaczymy na ruchy, gesty, żeby przekonać się czy bliżej czy dalej.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 19:43

Łysy zaczyna irytować. Oddaje za darmo zawodnika wartego 10 mln, a teraz się sra o 1 mln...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 19:44

Robaku pisze:Zobaczymy na ruchy, gesty, żeby przekonać się czy bliżej czy dalej.
Takim gestem jest na pewno fakt, ze odrzuil opcje przedluzenia umowy z Schalke. :koszulka:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 19:48

Panowie pół dnia mnie nie ma i już strach wam zagląda w oczy. Draxler już praktycznie jest piłkarzem Juve. Nie zmienia to ani to, że zagra dzisiaj ani to, że dzieli nas 2 mln. Kwestia kiedy. Miałem info, że dzisiaj będzie piłkarzem Juve, tylko problem polegał właśnie na tym, że wczorajszy cały dzień minął pod znakiem losowania LM ( zapomniałem o nim) i dopiero późnym wieczorem klepnęliśmy Draxlera. A więc w poniedziałek testy medyczne. :czytaj:


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 19:51

CavAllano pisze:
Robaku pisze:Zobaczymy na ruchy, gesty, żeby przekonać się czy bliżej czy dalej.
Takim gestem jest na pewno fakt, ze odrzuil opcje przedluzenia umowy z Schalke. :koszulka:
Mrozzi , nie chce Ciebie martwić, ale pamietaj o tym, co mowił agent Mascherano, a co sam zawodnik. Ja tam średnio wierze mediom w tych sprawach. Sam Julien tego nie potwierdzil.
A poza tym nie trzeba daleko szukać nie? Sandro i jego przedluzenie :) wiec, wiesz póki sam zawodnik tego nie potwierdzi to dla mnei takie gadanie nieistotne. Jesli Draxler zejdzie pod koneic meczu bez wzgledu na wynik przy standing ovation to... wiedz, że coś sie dzieje.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 19:56

Robaku pisze:Jesli Draxler zejdzie pod koneic meczu bez wzgledu na wynik przy standing ovation to... wiedz, że coś sie dzieje.
A dlaczego fani Schalke mieliby wiedziec wiecej od nas, skoro tak samo sledzimy ten temat? :prochno:

Nie dajmy sie zwariowac. Wloscy kibice juz dostaja spazmow, ze zagra dzis mecz. My caly czas NEGOCJUJEMY, wiec to oczywiste.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:02

To co pany? Julek ostatni raz w barwach Schalke? :cwaniak: :cwaniak:


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:03

Cabrini przez ten moment zwatpienia stales sie mniej wiarygodny ;) Mysle ze kyoras strona jefnak zmieknie.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:05

CavAllano pisze:
Robaku pisze:Jesli Draxler zejdzie pod koneic meczu bez wzgledu na wynik przy standing ovation to... wiedz, że coś sie dzieje.
A dlaczego fani Schalke mieliby wiedziec wiecej od nas, skoro tak samo sledzimy ten temat? :prochno:

Nie dajmy sie zwariowac. Wloscy kibice juz dostaja spazmow, ze zagra dzis mecz. My caly czas NEGOCJUJEMY, wiec to oczywiste.
Nie mowie o fanach, mówie bardziej o sztabie, który własnie moze go chciec sciąganć zeby fani mogli go pozegnac. Ja sciagniecie Draxa przed końcem meczu ( nawet przy negatywnym wyniku) poczytam jako taki gest wzgledem kibiców, zeby mogli się z nim pozegnac. Jasne to może być nad intepretacja, ale ja to tak odczytam.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:09

Robaku pisze:
CavAllano pisze:
Robaku pisze:Jesli Draxler zejdzie pod koneic meczu bez wzgledu na wynik przy standing ovation to... wiedz, że coś sie dzieje.
A dlaczego fani Schalke mieliby wiedziec wiecej od nas, skoro tak samo sledzimy ten temat? :prochno:

Nie dajmy sie zwariowac. Wloscy kibice juz dostaja spazmow, ze zagra dzis mecz. My caly czas NEGOCJUJEMY, wiec to oczywiste.
Nie mowie o fanach, mówie bardziej o sztabie, który własnie moze go chciec sciąganć zeby fani mogli go pozegnac. Ja sciagniecie Draxa przed końcem meczu ( nawet przy negatywnym wyniku) poczytam jako taki gest wzgledem kibiców, zeby mogli się z nim pozegnac. Jasne to może być nad intepretacja, ale ja to tak odczytam.
Jak któryś z Wilków połamie mu nogi i będzie musiał zjeżdżać na noszach to też tak to odczytasz? :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:12

Hypeman pisze:
Robaku pisze:
CavAllano pisze:
A dlaczego fani Schalke mieliby wiedziec wiecej od nas, skoro tak samo sledzimy ten temat? :prochno:

Nie dajmy sie zwariowac. Wloscy kibice juz dostaja spazmow, ze zagra dzis mecz. My caly czas NEGOCJUJEMY, wiec to oczywiste.
Nie mowie o fanach, mówie bardziej o sztabie, który własnie moze go chciec sciąganć zeby fani mogli go pozegnac. Ja sciagniecie Draxa przed końcem meczu ( nawet przy negatywnym wyniku) poczytam jako taki gest wzgledem kibiców, zeby mogli się z nim pozegnac. Jasne to może być nad intepretacja, ale ja to tak odczytam.
Jak któryś z Wilków połamie mu nogi i będzie musiał zjeżdżać na noszach to też tak to odczytasz? prochno
Tak dokładnie tak, a jak zlapie czerwo i bedzie zegnany gwiazdami, to będzie dla mnie znak, że przegralismy walke i wyląduje w Manchsterze.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2015, 20:17 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


attyla7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 93
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:12

Wtedy to będzie gest w stronę kibiców Juventusu - że mogą się pożegnać z tym transferem


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:55

Robaku pisze: Nie mowie o fanach, mówie bardziej o sztabie, który własnie moze go chciec sciąganć zeby fani mogli go pozegnac. Ja sciagniecie Draxa przed końcem meczu ( nawet przy negatywnym wyniku) poczytam jako taki gest wzgledem kibiców, zeby mogli się z nim pozegnac.
Jednego nie rozumiem. Czemu kibice Wolfsburga mieliby się żegnać z Draxlerem?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:56

SKAr7 pisze:
Robaku pisze: Nie mowie o fanach, mówie bardziej o sztabie, który własnie moze go chciec sciąganć zeby fani mogli go pozegnac. Ja sciagniecie Draxa przed końcem meczu ( nawet przy negatywnym wyniku) poczytam jako taki gest wzgledem kibiców, zeby mogli się z nim pozegnac.
Jednego nie rozumiem. Czemu kibice Wolfsburga mieliby się żegnać z Draxlerem?
Jest kilka tysiecy kibiców Schalke.. chyba 3. bardziej myslalem o nich.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:56

Draxler gra, bo pewnie Schalke chce pokazać w negocjacjach, że nadal traktują go jako swojego gracza, ewentualnie chcą mu dać się pożegnać. Co by nie było - oby dzisiaj lamił, by zobaczyli, że nie ma za czym płakać (albo my :prochno: )


Zablokowany