Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:04

Nie zdziwię się jak pójdzie taki deal.

Hojberg --> wyp. do Schalke. Bayern zgodził się na to bo sprzedajemy im Comana za 15 mln. Schalke ma zastępstwo za Draxa, który trafia do nas.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:13

fazzi pisze: Bedzie dzisiaj ten Draxler czy nie? :snackgy:
Pytaj cabriniego... :ahsisi: :D


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:14

jakku1 pisze:Rzuć źródłem! ;-)

Nie, zebym nie wierzyl, ale chetnie przeczytam jakis artykul o relacjach Allegriego i Zlatana.
Ale ja to potraktowalem jedynie jako ciekawostke. ;) Czytalem o tym wczoraj przy okazji doniesien o Ibrze i mozliwosci ingerencji Raioli. Te relacje z Allegrim to mogl byc rownie dobrze wymysl dziennikarza, bo napomknal o tym jedynie w jednym zdaniu. Zrodlem bylo jakies wloskie forum kibicow Juve, ale niszowe. Rzucilo mi sie w oczy w trakcie przegladania FB.
Podzielam zdanie, ze Ibrahimovic jest zaborczy i podporzadkowuje sobie cale srodowisko. Przydaloby nam sie jego doswiadczenie i niewatpliwie ogromne umiejetnosci, ale obawialbym sie szatni, bo nasi i tak w duzym stopniu ponownie musza budowac kolektyw i nie potrzeba nam jakichkolwiek zatargow. Zreszta on nie moze przyjsc, bo nie wiem, jaka wowczas mialbym wystawic ocene Marotcie, skoro juz po zakontraktowaniu Draxlera dalbym mu 10. :prochno:


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:14

dp10 pisze:Nie zdziwię się jak pójdzie taki deal.

Hojberg --> wyp. do Schalke. Bayern zgodził się na to bo sprzedajemy im Comana za 15 mln. Schalke ma zastępstwo za Draxa, który trafia do nas.
Czyli jak to co Panowie wyżej podawali, że Draxler za 25mln + bonusy. To wychodzi, że Coman + 12-15 baniek = Draxler. Brać, brać, brać. Francuza lubię, bo jest młody, ale jest nioeopierzony, nieograny na klasowym poziomie, wydaję mi się, że na razie za bardzo chce (wiadomo, musi się wykazać, a mając takich rywali do walki o 11stkę jak Morata, Mandzu, Dybala, nawet Zaza, ktory juz kilka sezonów w Serie A zagrał, rok temu Tevez czy LL) to będzie ciężko. Draxler jest 3 lata starszy, ale to 3 lata z grą w LM, w jednym z silniejszych zespołów bundeskopanki. Brać z pocałowaniem Ręki!


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:22

Nie to zebym byl jakims wiwlkim fanem Comana, ale myslalem ze Draxler nie przyjdzie jego kosztem. Troche szkoda, ze sprzedalismy Vidala i moze sprzedamy Comana do Bayernu, a wzamian nie wyciagnelismy Gotze.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:22

CavAllano pisze:Zreszta on nie moze przyjsc, bo nie wiem, jaka wowczas mialbym wystawic ocene Marotcie, skoro juz po zakontraktowaniu Draxlera dalbym mu 10. :prochno:
Pumi jest zdania, ze Ibra to opcja nierealna, a ja mu wierze. :prochno:

Poza tym, zalozmy, ze bierzemy Szweda za darmo, na te 2 lata. I gdzie go upychamy w skladzie? Mandzukic, Morata, Ibrahimovic, Dybala, Coman, Zaza... Nawet na rezerwie bylby tlok (nawet zakladajac, ze Zaza idzie na wypozyczenie). Gdybysmy nie kupili wczesniej Mario, to tak, mialoby to rece i nogi. W obecnej sytuacji, niekoniecznie. Zwyczajnie, boje sie niesnasek w druzynie, utopionych pieniedzy (bo albo 32m beda siedzialy na lawce, albo 20m), zatrzymania sie w rozwoju pilkarzy, ktory mieliby szanse sie rozwinac i wskoczyc na top-level (Dybala, Morata), itd.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2015, 16:29 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:22

Zlatana chętnie powitałbym...facet jest mega i według mnie to 3 piłkarz świata po Messim oraz Ronaldo...jest w stanie zrobić coś z niczego i sam wygrać mecz...dla niego strzelenie bramki nawet z 30 metrów to nie problem...


Obrazek
aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:32

alessandro1977 pisze:Zlatana chętnie powitałbym...facet jest mega i według mnie to 3 piłkarz świata po Messim oraz Ronaldo...jest w stanie zrobić coś z niczego i sam wygrać mecz...dla niego strzelenie bramki nawet z 30 metrów to nie problem...
Trzeci to może był 2 lata temu, ale to dalej jest ścisła czołówka. Pierwsza 5 wśród napastników.

Możliwe, że kasa z Comana by poszła na kontrakt dla Szweda.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:43

Poza Messim i CR7 nie wiedzę nikogo o podobnych umiejętnościach...


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:55

A ja popieram jakku1. Nie ma sensu inwestować w podstarzałego, aroganckiego napastnika mając młodych zdolnych w kadrze. Oczywiście wiem, że Ibra na ten moment jest lepszy, ale za kilka lat może być spory problem. Wypuszczać w podstawie dziadka Ibrę, nawet przy słabszej formie, czy też posadzić go na ławce i narazić się na niesnaski?

Poza tym Ibra bardzo uzależnia zespół od siebie. Gdy gra słabo, zespół też tak gra. Czy jest sens ryzykować?


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:58

Ibra to Ibra. Gdyby przyszedł nie tylko z miejsca ma plac, ale również Juventus byłby lepszy. Co jak co, ale Ibra wydoroślał i jest innym facetem niż dajmy na to 5-6 lat temu. Nie warto na nim opierać drużyny, bo się można uzależnić, ale byłby to ktoś kto godnie zastąpiłby nam Teveza. Dodajmy jeszcze to, że nasza drużyna ma sporo młodego narybku i jego doświadczenie bardzo by nam pomogło.

Ciekawe tylko co na to Chiellini :spiteful: .


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:58

alessandro1977 pisze:Poza Messim i CR7 nie wiedzę nikogo o podobnych umiejętnościach...
Hazard, Neymar, Suarez...

Kamex Zgadzam się. Ibra nigdy nie był piłkarzem, który przesądzał o losach meczu. Poza tym Pogba, Mandzu i Ibra w jednym składzie ?


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 17:13

dp10 pisze:Nie zdziwię się jak pójdzie taki deal.

Hojberg --> wyp. do Schalke. Bayern zgodził się na to bo sprzedajemy im Comana za 15 mln. Schalke ma zastępstwo za Draxa, który trafia do nas.
Hojberg wypozyczony do Bayeru Leverkusen


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 17:15

rammstein pisze:
dp10 pisze:Nie zdziwię się jak pójdzie taki deal.

Hojberg --> wyp. do Schalke. Bayern zgodził się na to bo sprzedajemy im Comana za 15 mln. Schalke ma zastępstwo za Draxa, który trafia do nas.
Hojberg wypozyczony do Bayeru Leverkusen



Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 17:18

@2up nie, został wypożyczony do Schalke :cooler:


Zablokowany