Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 12:43

Sky takze informuje, ze chcemy dzisiaj zniwelowac roznice miedzy nasza oferta a oczekiwaniami Schalke.

Dzennikarze tejze stacji informuja takze, ze nie chcemy poki co oddac Comana. Wszystko moze jednak zmienic wyzsza oferta Bayernu.
Problem Comana u nas polega na tym, ze jest daleko w hierarchii i tak po prawdzie to moglby liczyc na gre tylko w CI czy tez ogonach spotkan ligowych. Gdy dostaje swoja szanse, zazwyczaj zawodzi, a nie zamierza odchodzic na wypozyczenie i chcialby miec jasna sytuacje. Moze byc tak, ze z tego wzgledu sam poprosi o transfer.


Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 12:44

Cabrini_idol pisze:A zapomniałem jeszcze dodać, że Laudisa twierdzi, że ISLA odmówił przenosin do Sevilli. :prochno:
Isla
Gałcio pisze:thank you.
Co z tą Islą?? Taki talent...na miarę De Ceglie i nikt go nie chce albo on nigdzie nie chce :facepalm:
CavAllano pisze: Problem Comana u nas polega na tym, ze jest daleko w hierarchii i tak po prawdzie to moglby liczyc na gre tylko w CI czy tez ogonach spotkan ligowych. Gdy dostaje swoja szanse, zazwyczaj zawodzi, a nie zamierza odchodzic na wypozyczenie i chcialby miec jasna sytuacje. Moze byc tak, ze z tego wzgledu sam poprosi o transfer.
No z naszej perspektywy najlepiej byłoby go wypożyczyć na sezon, żeby się ograł chłopak nieco. Ale cóż.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2015, 12:46 przez Krzychu89, łącznie zmieniany 1 raz.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 12:45

Isla jest nienormalny przecież teraz to on nie powinien nawet się w kadrze meczowej znajdować, ale widocznie czeka na ofertę z Realu Madryt ;)

Ja bym za 20mln i więcej oddawał Comana bez żalu.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 12:46

aras pisze:Sprzedaż Comana to głupota. Chłopak ma duży potencjał i szybko się będzie rozwijać.

Czy coś mnie ominęło? Czy ja widziałem inne mecze z udziałem Comana? A może masz ponadludzką zdolność wychwytywania potencjału jak Pumex do "czytania między wierszami"?

Na jakiej podstawie uważasz, że ten chłopak ma więcej potencjału niż np F.Rossi, Pasquato, Boniperti czy Libertazzi?

Jak dotąd wygląda na to, że siłe chcemy iść ciosem i zrobić z niego drugiego Pogbę. Wszyscy wyżej wymienieni razem wzięci dostali mniej szans a też wróżono im dosięgnięcie gwiazd.

Rozumiem, że chłopak jest młody, ale skąd ta nagła wiara naszego zarządu i sztabu w młodzików? W przeszłości dawaliśmy szansę młodym z primavery i jak nie strzelili hattricka w seniorskim debiucie to ich odsyłaliśmy na wieczne wypożyczenie. Nasz zarząd napompował solidnie balonik o nazwie Coman i jak na moje ok to wykonali świetną pracę sprzedając całemu światu bajkę, że Coman to diament. Jak go obserwowałem, to wyglądał bardziej jak Cuadrado w cwelsi.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2015, 12:49 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 2 razy.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 12:48

15-20 mln za Comana...... :stop:
Za taką kasę możemy kupić.........Saponarę :rotfl:
A Witsel nie pójdzie taniej niż 30+, obudźcie się z zimowego letatgu :smile:

Comanowi trzeba dać ten sezon na pokazanie swoich umiejętności, a potem zobaczymy co się wydarzy :dance2:


PS. niezłe te nowe imotki


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 12:48

pablo1503 pisze: Nie mówimy tu o 5 czy 8 milionach, a o 20! Ja bez chwili zawahania sprzedałbym Francuza. Może i chłopak ma jakiś potencjał, ale na pewno nie rozwinie go w Juventusie. Morata, Dybala, Mandżukić - wszyscy są w hierarchii przed nim.
No nie do konca, jakos w 2 oficjalnych meczch do tej pory, Coman byl przed Dybala w hierarchii.
Bedzie dzisiaj ten Draxler czy nie? :snackgy:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 12:52

Bobeknaklo pisze:
aras pisze:Sprzedaż Comana to głupota. Chłopak ma duży potencjał i szybko się będzie rozwijać.

Czy coś mnie ominęło? Czy ja widziałem inne mecze z udziałem Comana? A może masz ponadludzką zdolność wychwytywania potencjału jak Pumex do "czytania między wierszami"?

Na jakiej podstawie uważasz, że ten chłopak ma więcej potencjału niż np F.Rossi, Pasquato, Boniperti czy Libertazzi?

Jak dotąd wygląda na to, że siłe chcemy iść ciosem i zrobić z niego drugiego Pogbę. Wszyscy wyżej wymienieni razem wzięci dostali mniej szans a też wróżono im dosięgnięcie gwiazd.

Rozumiem, że chłopak jest młody, ale skąd ta nagła wiara naszego zarządu i sztabu w młodzików? W przeszłości dawaliśmy szansę młodym z primavery i jak nie strzelili hattricka w seniorskim debiucie to ich odsyłaliśmy na wieczne wypożyczenie. Nasz zarząd napompował solidnie balonik o nazwie Coman i jak na moje ok to wykonali świetną pracę sprzedając całemu światu bajkę, że Coman to diament. Jak go obserwowałem, to wyglądał bardziej jak Cuadrado w cwelsi.
Piona chopie. Mądrze gadasz, ale przecież... Rossi to talent hahahahaha. Coman out, ale brawa dla zarządu, zrobili mu taki PR, że nawet Guardiola się na to zlapal :shock:


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 12:53

Jak to? :shock: Przecież Hiszpania, Sevilla, 5-ta siła ligi, zdobywca LE, stamtąd już tylko malutki kroczek do Realu. Mauricio, obudź się! Marzenie przechodzi ci koło nosa.

Fajnie by było jakbyśmy dzisiaj dograli Draxlera i zamknęli tym samym mercato. Coman niech chociaż zostanie do zimy, skoro nie chce iść na wypożyczenie.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 12:54

Dokładnie ja nie widziałem jeszcze nic specjalnego ze strony Comana czasami zagrał fajnie, ale też często jak grał to się po prostu klepał po czole i to straszliwie, wiadomo że za 15mln można jeszcze z nim zaryzykować ale oferta 20 i więcej to od razu pakować go na lotnisko.


Gutowsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2015
Posty: 17
Rejestracja: 14 maja 2015

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 12:54

Siema, pozdrawiam wszystkich, jestem tu świeżakiem ale mam nadzieję że szybko się odnajdę ;)

Co do tematu, ze względu na stosunek Allegriego do Comana to lepiej by było jakby Francuz odszedł żeby nie blokował Dybali :p prosta piłka


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 13:02

Jeśli Coman odejdzie, to kto będzie wchodził za Dybalę? Zaza?Mandzukic? To zupełnie inni piłkarze.

No chyba że Ibra przyjdzie :koszulka:


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 13:05

Yaro417 pisze:15-20 mln za Comana...... :stop:
Za taką kasę możemy kupić.........Saponarę :rotfl:
A Witsel nie pójdzie taniej niż 30+, obudźcie się z zimowego letatgu :smile:

Comanowi trzeba dać ten sezon na pokazanie swoich umiejętności, a potem zobaczymy co się wydarzy :dance2:


PS. niezłe te nowe imotki

Na ten moment

Saponara >>> Coman

co wyraźnie było widać po występach obydwu panów w pierwszej kolejce.


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 13:12

Skoro po minionym sezonie w którym Coman nic nie pokazał są na niego chętnie za grubą kase to będą i po tym. Zostawić, zobaczyć czy w końcu coś pokaże, a jeśli nie to sprzedać za rok (ewentulanie zmimą). Chłopak zarabia niewiele a jest idelanym zmiennikiem dla Dybali i może obstawić kilka pozycji w ofensywie.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 13:18

Ale Saponara to ofensywny pomocnik, a Coman cofnięty napastnik, a tych u nas jak na lekarstwo......zresztą Saponara jest o 5 lat starszy, a to też o czymś świadczy. Nie mówię, że mamy kategorycznie zatrzymać Comana (25 mln byłoby ok), ale ja dałbym mu jeszcze szansę


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 13:20

Coman to lewo skrzydłowy to, że Max wystawia go na napadzie nie czyni na razie z niego cofniętego napastnika.


Zablokowany