Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 22:38

Sky potwierdza, że Draxler jest bliżej Juve niż kiedykolwiek wcześniej.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 22:40

Football Italia samo w sobie nie jest żadnym źródłem jeśli chodzi o transfery, oni nie chowają się za paprotkami jak Di Marzio, tylko z różnym skutkiem tłumaczą doniesienia włoskich serwisów na angielski.

SportMediaset to źródło śmieciowe, nie ma co się nimi sugerować. Biorąc pod uwagę wyczyny Sky Sport i Di Marzio z tego okienka, można się zastanawiać, czy ich ostatnie doniesienia o Draxlerze są prawdziwe. Istnieją pewne przesłanki, by tak myśleć, więc ja z optymizmem czekam na doprowadzenie tej sprawy do końca :cooler:


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 22:40

Cabrini_idol pisze:Sky potwierdza, że Draxler jest bliżej Juve niż kiedykolwiek wcześniej.
Miałeś iść spać :prochno:

Już za bardzo sie napaliłem, Julek musi przyjść :D


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 22:44

A wyobraźcie sobie sytuację. Po prawie dwumiesięcznej sadze Draxler w końcu przychodzi do Juve. Pierwszy trening u Maxa i bach kontuzja na półroku. Chyba byśmy się zapłakali...

Spokojnie już wyplułem!


b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 22:50

A kto to jest ten Draxler czy Dexter że tutaj każdy się tak podnieca? Coś osiągnął ogólnie?

Bez spiny pytam. Bo mam wrażenie, że mentalnie jesteśmy o wiele słabsi niż w poprzednim sezonie. Brakuje charakternych zawodników takich jak Tevez albo takich którzy wzbudzają respekt jak Pirlo.


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 22:52

a Tancredi Palmeri znowu donosi o spotkaniu Juve-Chelsea w sprawie Pogby
Ten koleś to prawie taki sam troll jak ten z naszego forum :dance2:


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 22:52

b0unc3 pisze:A kto to jest ten Draxler czy Dexter że tutaj każdy się tak podnieca? Coś osiągnął ogólnie?

Bez spiny pytam. Bo mam wrażenie, że mentalnie jesteśmy o wiele słabsi niż w poprzednim sezonie. Brakuje charakternych zawodników takich jak Tevez albo takich którzy wzbudzają respekt jak Pirlo.
Dzieki jego transferowi 3/4 forum przestanie zawalać w pracy.
Sam widzisz, niezłe umiejętności :)


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 22:54

bendzamin pisze:Football Italia samo w sobie nie jest żadnym źródłem jeśli chodzi o transfery, oni nie chowają się za paprotkami jak Di Marzio, tylko z różnym skutkiem tłumaczą doniesienia włoskich serwisów na angielski.

SportMediaset to źródło śmieciowe, nie ma co się nimi sugerować. Biorąc pod uwagę wyczyny Sky Sport i Di Marzio z tego okienka, można się zastanawiać, czy ich ostatnie doniesienia o Draxlerze są prawdziwe. Istnieją pewne przesłanki, by tak myśleć, więc ja z optymizmem czekam na doprowadzenie tej sprawy do końca :cooler:
Di Marzio nie napisał nic o Draxlerze od 6 godzin.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 22:55

b0unc3 pisze:A kto to jest ten Draxler czy Dexter że tutaj każdy się tak podnieca? Coś osiągnął ogólnie?

Bez spiny pytam. Bo mam wrażenie, że mentalnie jesteśmy o wiele słabsi niż w poprzednim sezonie. Brakuje charakternych zawodników takich jak Tevez albo takich którzy wzbudzają respekt jak Pirlo.
Ja prdl... ale wy ludzie marudzicie. Marudzliliscie już, że okienko zamkniete a tu bach Sandro i Juan. Marudzicie teraz a tu boom zaraz będzie Draxler. Gościu który jest młody i ma mega potencjał. Potrafi zagrać nieszablonowo i widać gołym okiem, że ma to coś. Piłka się go trzyma. Ale nieeee kto to jest Draxler bla bla bla bla... A za rok szczeniaczki będą odszczekiwać bo jednak Marotta miał znowu rację! Dzizus jeszcze się nie nauczyliście???? Jak coś to sory %-)


Obrazek
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 22:59

[quote="FelekJUVE"][quote="b0unc3"]A kto to jest ten Draxler czy Dexter że tutaj każdy się tak podnieca? Coś osiągnął ogólnie?

Bez spiny pytam. Bo mam wrażenie, że mentalnie jesteśmy o wiele słabsi niż w poprzednim sezonie. Brakuje charakternych zawodników takich jak Tevez albo takich którzy wzbudzają respekt jak Pirlo.[/quote]

Ja prdl... ale wy ludzie marudzicie. Marudzliliscie już, że okienko zamkniete a tu bach Sandro i Juan. Marudzicie teraz a tu boom zaraz będzie Draxler. Gościu który jest młody i ma mega potencjał. Potrafi zagrać nieszablonowo i widać gołym okiem, że ma to coś. Piłka się go trzyma. Ale nieeee kto to jest Draxler bla bla bla bla... A za rok szczeniaczki będą odszczekiwać bo jednak Marotta miał znowu rację! Dzizus jeszcze się nie nauczyliście???? Jak coś to sory %-)[/quote]

Podpisuje się pod tym :) :juve:


Zero szacunku dla Pogby
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 23:02

Ja nie marudzę, ale po prostu nie widzę w tym zawodniku nic nadzwyczajnego, ani on medialny, ani piłkarsko jakoś dobrze rozwinięty. Wiadomo potencjał ma, ale czy go rozwinie czy dostanie po tygodniu kontuzję?

Tak jak Marotta mówi ciężko o zawodnika na tą pozycję więc lepszy rydz niż nic.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 23:02

Według mojego czasomierza już po 23 jest. Jak ten program o mercato, co się dzieje? Padnięty jestem i chcę spać. :mad2:


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 23:03

FelekJUVE pisze:
b0unc3 pisze:A kto to jest ten Draxler czy Dexter że tutaj każdy się tak podnieca? Coś osiągnął ogólnie?

Bez spiny pytam. Bo mam wrażenie, że mentalnie jesteśmy o wiele słabsi niż w poprzednim sezonie. Brakuje charakternych zawodników takich jak Tevez albo takich którzy wzbudzają respekt jak Pirlo.
Ja prdl... ale wy ludzie marudzicie. Marudzliliscie już, że okienko zamkniete a tu bach Sandro i Juan. Marudzicie teraz a tu boom zaraz będzie Draxler. Gościu który jest młody i ma mega potencjał. Potrafi zagrać nieszablonowo i widać gołym okiem, że ma to coś. Piłka się go trzyma. Ale nieeee kto to jest Draxler bla bla bla bla... A za rok szczeniaczki będą odszczekiwać bo jednak Marotta miał znowu rację! Dzizus jeszcze się nie nauczyliście???? Jak coś to sory %-)
To duży znak zapytania, ale jak każdy talent. Na Transfermarkt ( http://www.transfermarkt.pl/detailsuche ... he/2064753 ) to obecnie najdroższy ofensywny pomocnik spośród tych U-21. Kosztował już nawet 30 mln, ale przez kontuzję jego wartość spadła do 22 mln.

Gdyby nie był po tak poważnej kontuzji i gdybyśmy nie ściągnęli w to okienku tylu nowych zawodników (zawsze istnieje jakieś tam kilkuprocentowe ryzyko, że nikt z nowych nie wypali), to byłby transfer marzenie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 23:05

Crunny pisze:Di Marzio nie napisał nic o Draxlerze od 6 godzin.
To wlasnie Di Marzio podal niedawno informacje, ze Draxler chcial spotkania z zarzadem Schalke, by ten puscil go do nas.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 23:05

Zbanowaliście dzisiaj tego trolla podrobionego mrozziego, a chłop infem o Draxlerze o kilka godzin wyprzedził Pedulle, Di Marzio itp.

Jutro w Monte Carlo klepiemy transfer?


Zablokowany