Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 10:22

Ruch z Witselem jeśli rzeczywiście doszedłby do skutku jest idiotyczny. Ewidentnie brakuje piłkarza rozgrywającego z dobrym podaniem, a nie kolejnego wyrobnika. Wydaję mi się że jednak będzie ciekawie bo prócz Draxlera do wzięcia może być Moutinho, czy Hakan. Moutinho jest ciekawą opcją z racji tego że może również zagrać w trzy osobowej pomocy i nie musi wykluczać Draxlera, jeśli byłby dostępny w "promocji". Wiem, wiem rozmarzyłem się :prochno:


badecki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 168
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 10:22

nowe nazwiska (Witsel, Nasri) są przykrywką dla oczekiwanego trequartisty, albo po prostu pompowaniem w nicość na zakończenie mercato,


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 10:24

Może Beppe coś pokombinowal i teraz Schalke na szybkości musi robić konferencję??;-)


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 10:36

Cabrini_idol pisze:Dzisiaj konferencja prasowa Schalke o 12.30 . Może dowiemy się jakiś konkretów. Bo robić konferencje 2 dni przed meczem?? Może coś jest na rzeczy. ( na pewno jest :czytaj: ). Coraz więcej źródeł podaje, że dzisiaj wyjaśni się przyszłość Juliana.
Sa moim zdaniem 3 opcje. Najmniej prawdopodobny wydaje sie scenariusz, nie majacy nic wspolnego z Draxlerem, czyli po prostu wczesniejsza konferencja przed Wolfsburgiem. Moze byc tez tak, ze klub z Niemiec, majac juz dosyc tych wszelkich transferowych doniesien, kategorycznie zamknie nam drzwi na drodze do pozyskania Juliana. Mozliwe jest jednak takze swego rodzaju pozegnanie, podziekowanie kibicom, srodowisku klubu, jako ze gracz jest jego najwieksza gwiazda. To z naszej perspektywy najbardziej interesujaca opcja, ale czy rzeczywiscie mamy na nia szanse? ;)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 10:38

Tym bardziej, że Neuer odchodząc do BM też ogłosił to na konferencji ze łzami oczach :prochno: też w środę ;)


RTL francuski podaje, że BM pozyska Comana jednak.
Zaś Agresti chwilę temu powiedział, że Llorente jest już praktycznie graczem Sevilli.
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2015, 10:44 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 10:42

Nie to, żebym mial syndrom Pumexa ale jestem pewien ze Schalke zdementuje wszelakie plotki i pożegnamy sie z Draxlerem.( sorry Cabri- życie) :roll: Witsel bezsensu wg mnie, za to Nasri wcale nie byl by glupi skoro nie uda sie wyciagnac Draxlera.

P.s spróbowałbym Cuadrado jako ofensywnego pomocnika, przy ataku Dybala-Morata.


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 10:51

A tymczasem Independent przekonane, że Pogba do końca okienka w Chelsea.
http://transfery.info/80091,independent ... iagu-7-dni

Do prawdy nie wiem jak można pisać takie bzdury. Szalonooki odrzucał nie takie oferty w tym okienku i tak... na pewno sprzeda go pod koniec okna sprzedając wcześniej Vidala.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 10:52

Tyrael pisze:P.s spróbowałbym Cuadrado jako ofensywnego pomocnika przy ataku Dybala-Morata.
Niestety sie do tej roli nie nadaje.

Gazzetta:
- Bayern coraz bardziej naciska na Comana i chce go u siebie za wszelka cene. Allegri w niego wierzy, ale rozbrat moglby sie przyczynic do pozyskania Draxlera. Sam nie wiem. :think: Francuz potencjal ma wyraznie spory, tak spore zainteresowanie Niemcow ma swoje podloze i nir chcialbym sytuacji podobnej do tej z Henrym, kidy to nie dalismy mu czasu, a gdzie indziej stal sie topowym napastnikiem swiata.
- Sevilla oferuje... 6 mln za Llorente. :whistle: My chcemy za niego 12 i za mniej, przynajmniej moim zdaniem, absolutnie nie powinnismy rozwazac zadnej z ofert.

CdS informuje, ze Allegri wybral jako naszego pomocnika Witsela.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 10:58

mrozzi, Oni chcą dać 7 dokładnie my chcemy 12. Podobno rozmowy zamkną się na 10 mln i za tyle puścimy Llorente, który na czysto wypracuje nam zysk 2 mln euro po odjęciu jego pensji 4,5 mln x 2 lata.


Obrazek
Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 11:02

Cabrini_idol pisze:mrozzi, Oni chcą dać 7 dokładnie my chcemy 12. Podobno rozmowy zamkną się na 10 mln i za tyle puścimy Llorente, który na czysto wypracuje nam zysk 2 mln euro po odjęciu jego pensji 4,5 mln x 2 lata.
Mistrzu matematyki, a podatek ?? :cooler:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 11:05

Mimo wszystko chcialoby sie z pewnoscia wiecej, ale jesli dzieki temu pozegnamy sie rownoczesnie z jego wysokimi zarobkami... :think: Po cichu pisze sie tez, ze w parze z Hiszpanem do Sevilli mialby sie przeniesc Isla, ale szczegolow brak. Oby sie go pozbyc i zapomniec - mamy Szwajcara oraz Urugwajczyka, od biedy Kolumbijczyka na te pozycje.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 11:07

Piotrekmmz pisze:
Cabrini_idol pisze:mrozzi, Oni chcą dać 7 dokładnie my chcemy 12. Podobno rozmowy zamkną się na 10 mln i za tyle puścimy Llorente, który na czysto wypracuje nam zysk 2 mln euro po odjęciu jego pensji 4,5 mln x 2 lata.
Mistrzu matematyki, a podatek ?? :cooler:
Podatek swoją drogą, ale ciekawi mnie ten rachunek: 10 - 2 x 4,5 = 2 mln ? :roll:

Plus, nie zapominajmy, że Llorente był u nas 26 miesięcy, a nie 24.


Gidi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 18
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 11:07

Spokojnie, czekamy, aż Bayer dziś odpadnie z LM i jutro bierzemy Calhanoglu :)


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 11:13

No, mercato wrzuca 6 bieg.
Prasa używa takiego stwierdzenia: Coman might be sacrificed, czyli Coman ma być poświęcony na rzecz pozyskania nowego zawodnika/zawodników. Czuję, że będzie dwóch:

Draxler (Nasri) i Witsel - IN
Llorente, Coman - OUT.
Zadowoli to Marottę jak i Allegriego, czyli wilk syty i owca cała.

BTW. A Witsel wykańcza akcje lepiej niż Pereyra, Padoin i Marchisio razem wzięci. :whistle:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 11:14

Piotrekmmz pisze:
Cabrini_idol pisze:mrozzi, Oni chcą dać 7 dokładnie my chcemy 12. Podobno rozmowy zamkną się na 10 mln i za tyle puścimy Llorente, który na czysto wypracuje nam zysk 2 mln euro po odjęciu jego pensji 4,5 mln x 2 lata.
Mistrzu matematyki, a podatek ?? :cooler:
Nie wiem dlaczego mi wyszlo 8 ;p rzeczywiście 9 mln nas wyszło utrzymanie Baska. Więc 1 mln do przodu.


Jak sprzedawaliśmy Vidala to również było podane, że wypracowaliśmy zysk około 20 mln do przodu na nim, i jakoś nikt nie podawał podatku z jego zarobków, które rosły przez cały czas kiedy był w Juve.


Obrazek
Zablokowany