Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
zabekmj23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2005
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 16:41

Max podobno chce u nas Montolivo ,kolejna szklanka i koleś który jest wyśmiewany w Milanie.Coraz lepsze te nazwiska padają ;)
Edit:
Monto ponoć ma rozwiązać kontrakt z Milanem i dołączyć do nas...
Zostaje więcej kasy na 3/4??Czy wreszcie przyjdzie ten wymarzony przez nas zawodnik??


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 17:13

Ja tam Riccardo akurat lubię, ale wolałbym usłyszeć o transferze trequartisty.
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2015, 17:27 przez rydwadydwa, łącznie zmieniany 1 raz.


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 17:21

illaracostam pisze:
AdiZ pisze:Na 9 zostaną Morata i Chorwat, więc jest to wystarczająca ilość. Nie ma miejsca dla 4 bramko-wpychaczy.
To forum pełne jest ludzi o IQ żółwia, to już wiadomo od dawna. Najpierw mówią, że ZAZA kosztował 18 mln euro, a kosztował 5,6 mln, potem mówią, że to napastnik w stylu "dołóż nogę". Cepie jeden, obejrzyj sobie wszystkie bramki Zazy z poprzedniego sezonu i pokaż mi napastnika, który potrafi w chwili obecnej strzelać takie bramki, poza Dybalą.

http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... ventus.php
Ja nie będę jakiś komplikacji oglądał bo bo obejrzeniu komplikacji z udziałem Marco Motty dojdę do wniosku, że to Wunderwaffe na bok obrony.
Oglądałem kilka spotkań Sassuolo, mam takie a nie inne zdanie o Zazie, w jednym się zgodzę jest to piłkarz średniej klasy. A twoje 5,6 mln to nie wiem skąd wzięte, mnie nie obchodzi, zakup, sprzedaż polówek kart Zazy, oddanie ich Sassuolo, Genui, Piastowi czy innym wynalazkom, ile dostaliśmy za te połówki czy 2mln czy 1 mln. Mnie obchodzi ile tracimy na tej transakcji na ten moment i w kolejnych 2 latach. Jak również fakt czy nie dało się lepiej zagospodarować tych pieniędzy. Ja z 18mln się nie wyklułem, choć jak mnie pamięć nie mili teraz kosztowało nas to koło 9,5mln. Nie wiem z jaką koncepcją ściągnięto Zaze, ale dla mnie to 4 piłkarz jakiego mamy w kadrze na jedno miejsce w podstawowej 11. Może jak jest taki wszechstronny i takie bramki strzela to wypróbować go na 3/4 lub b2b.
Arbuzini pisze:
AdiZ pisze:Comana niech Marotta sprzeda, 20 czy 15mln to bajeczne pieniądze. Nie wiem co w nim niektórzy widzą, średniak może trochę powyżej, nic więcej.
Jednak są jakieś szanse, że z 19-letniego średniaka wyrośnie 22-letni bardzo dobry zawodnik. Niemniej taki Draxler w jego wieku rozgrywał już świetne spotkania, a część forumowiczów uważa go za kiepski cel transferowy. Nawet nie trzeba zaglądać aż do Niemiec, większy talent mamy tuż pod nosem i gra w Sassuolo.

Oh, ah - jaki ten Zaza wspaniały. Morata taki słaby, Mandżukić taki drewniany.
Szanse zawsze są ale mam takie odczucie, że to nie to, czegoś brakuje. Jedzie na fejmie Pogby. A nuż się uda, a to kolejna perełka wyrwana za darmochę, tylko gdzie jest Coman, czemu nie grał Coman. Obserwowałem go na tyle ile to było możliwe i jestem zdania, że z tego chleba nie będzie, brakuje tego czegoś co z wiekiem nie przyjdzie. Dlatego 10, 15 czy 20mln to łooooohohoho.
A Draxler 2 late temu czy rok był poza naszym zasięgiem a to naprawdę konkretny grajek, brać nie wybrzydzać.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 17:52

Zakładam, że plota z Montolivo to tylko niesmaczny żart bo nawet nie ma tego jak skomentować...jeśli chodzi o Milan to jedynym zawodnikiem, którego powitałbym jest...Matri...tak, lubię go i jako 4/5 napastnik jest ok a do tego nigdy się nie żali...zawsze można było na niego liczyć !
Dajcie już tego Draxlera ( nie wierzyłem, że to napiszę ) a najlepiej Calhanoglu i zakończmy już to mercato, które było dobre ( jęśli dojdzie treq )...im dłużej to mercato trwa tym większa próba nerwów dla mojego serca...


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 17:57

zabekmj23 pisze:Max podobno chce u nas Montolivo ,kolejna szklanka i koleś który jest wyśmiewany w Milanie.Coraz lepsze te nazwiska padają ;)
Edit:
Monto ponoć ma rozwiązać kontrakt z Milanem i dołączyć do nas...
Zostaje więcej kasy na 3/4??Czy wreszcie przyjdzie ten wymarzony przez nas zawodnik??
Hm. Ci sami kibicie, którzy wyśmiewali Allegriego ? I Matriego ?

Na prawdę w obliczu tych kontuzji - Khediry i Marchisio - mamy tak naprawdę mało alternatyw. Ja tam po cichu nawet liczyłem na sprowadzenie kogoś doświadczonego do pomocy - na myśl przychodził mi nie kto inny jak Thiago Motta, Montolivo to półka niżej, ale na rezerwowego pomocnika w sam raz, jeśli jeszcze za darmo, skoro piszesz o rozwiązaniu kontraktu, taki transfer dalej nie wykluczałby sprowadzenie 3/4.

PS: Martwi zagmatwana historia naszego napadu. :eh:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:00

pan Zambrotta pisze:...
Maja. Zapewniam, bo wiem z pierwszej reki. Czesto gore biora jednak same przydomki.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:06

Co Z tym Zazą? Najlogiczniejsze wydaje się,że sam chce odejść, zobaczył,ze szanse na grę ma marne, a w perspektywie ME, na które raczej będąc graczem Juve szanse ma marne, bo przed nim Allegri stawia Mandżukicia i Moratę jako "9" a chyba także woli Ferdka niż Simone, więc sam Zaza pewnie nie tylko nie będzie się wzbraniał przed transferem a wręcz na niego nalegał. Ambicje ambicjami, ale trzeba we wszystkim mieć umiar i chyba sam Simone to zrozumiał,że Juventus to dla niego za wysokie progi.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:19

wagner pisze:
zabekmj23 pisze:Max podobno chce u nas Montolivo ,kolejna szklanka i koleś który jest wyśmiewany w Milanie.Coraz lepsze te nazwiska padają ;)
Edit:
Monto ponoć ma rozwiązać kontrakt z Milanem i dołączyć do nas...
Zostaje więcej kasy na 3/4??Czy wreszcie przyjdzie ten wymarzony przez nas zawodnik??
Hm. Ci sami kibicie, którzy wyśmiewali Allegriego ? I Matriego ?

Na prawdę w obliczu tych kontuzji - Khediry i Marchisio - mamy tak naprawdę mało alternatyw. Ja tam po cichu nawet liczyłem na sprowadzenie kogoś doświadczonego do pomocy - na myśl przychodził mi nie kto inny jak Thiago Motta, Montolivo to półka niżej, ale na rezerwowego pomocnika w sam raz, jeśli jeszcze za darmo, skoro piszesz o rozwiązaniu kontraktu, taki transfer dalej nie wykluczałby sprowadzenie 3/4.
Właśnie o to chodzi, jeśli Montolivo będzie za darmo albo za półdarmo to wolę jego jako zmiennika Marchisio niż Padoina, to oczywiste. Nawet bardziej niż oczywiste po wczorajszym meczu. I kto powiedział, że wyklucza to transfer trequartisty?


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:19

Ja tam byłbym zadowolony z faktu odejścia Zazy. Od początku mnie nie przekonuje i nie przekonywał za czasów gry w Sassuolo, które dość często zdarzało mi się oglądać. Na tę pozycję mamy 2 klasy lepszego Mandzukicia i rozwijającego się Moratę i to nam powinno wystarczyć. Pogonić jeszcze Baska, który zarabia 4,5 i jest jednym z najgorszych graczy w kadrze. Jeden z nich i tak pewnie zostanie, ale jeden musi odejść.

Kiedy Draxler?


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:22

Podobno Lemina powiedział nam tak i transfer ma być dogadany w ciągu następnych kilku godzin. Info z jakiegoś francuskiego kanału BFMTV. Plota czy jednak coś na rzeczy?


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:26

rydwadydwa pisze:Właśnie o to chodzi, jeśli Montolivo będzie za darmo albo za półdarmo to wolę jego jako zmiennika Marchisio niż Padoina, to oczywiste. Nawet bardziej niż oczywiste po wczorajszym meczu. I kto powiedział, że wyklucza to transfer trequartisty?
Jego pensja


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:33

Jego pensja nie jest zatrważająca mimo, że przyszedł tam za darmo. Już u nas darmowy LLorente ma milion więcej, a w momencie przyjścia Montolivo do Milanu, a LLorente do Juve to przecież Ricardo był bardziej uznanym zawodnikiem, a przy okazji trzeba pamiętać, że Milan uwielbia kominy płacowe i nie posiada wyobraźni. Nie wiem czy Monto przejdzie do nas, ale pewnie nie dostane tyle hajsu.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1032
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:36

fejsbuki pisze:Niegdyś - wraz z Giovinco, Veloso i Sakho - jeden z talentów FM-a.


Niedoceniony talent, wirtuoz lewej flanki Paolo De Ceglie dołączy do Sampy :prochno:

To nasze najlepsze wzmocnienie tego mercato :D

Co do Llorka i Zazy - myślę, że prawidłowy tok myślenia. Ostatni dzwonek dla Baska, by się obudził, bo u Conte udowadniał, ze grać potrafi, a Zaza lepszy raczej nie będzie. Odnoszę wrażenie, że Zaza to nietrafiony prezencik niespodziewanka dla Maxa, stąd te newsy o wypożyczeniu.

Natomiast dla tej bańki Montolivo - stanowcze nie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:56

Jakieś nowe informacje odnośnie tej niby dzisiejszej "misji Niemcy" ?


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 19:00

Ja myślę że odejście Zazy i pozostanie Llorente ma związek z transferami Sandro i Cuadrado. Llorente świetnie radził sobie w 3-5-2. Taka formacja z tymi nowymi zawodnikami na bokach będzie wyglądać bardzo ciekawie, dadzą w tym ustawieniu w ofensywie dużo więcej niż Asa i Lichy. Llorente jest wartościowym zawodnikiem i odsyłanie go na wypożyczenie nie jest dla nas jakoś szczególnie korzystne. W mocno odnowionym ataku warto zostawić kogoś z doświadczeniem. Także walka o miejsce w składzie pomiędzy Baskiem i Mandzukiciem może w ogólnym rozrachunku wyjść nam tylko na dobre.


Obrazek
Zablokowany