Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 15:58

Eric6666 pisze:...
Masz rację hajs w tym momencie powinien się zgadzać. Z jednej strony wygląda to jakby zaraz miała tu eksplodować jakaś wielka bomba, ale z drugiej strony to nie styl Marotty i nie ma sensu się niepotrzebnie nakręcać. Po takim sezonie i odejściu tych ważniejszych graczy taki Isco to nie powinien być żaden problem, ale mamy taką politykę klubu jaką mamy i nic z tym nie zrobimy... Niestety.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 15:58

Tak sobie pomyślałem o tym Isco i mam podobne odczucia co pumex ( wow ;p). ALeee :D, może jednak jest jakiś deal, że za rok Morata jednak wróci do Realu i my bez żadnego sprzeciwu oddamy im go a Real w tym okienku sprzeda nam za to Isco. Wiem lekka fantastyka, ale w sumie całe to mercato a szczególnie ten temat to fantastyka :prochno:


Obrazek
Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 16:07

Cabrini_idol pisze:Tak sobie pomyślałem o tym Isco i mam podobne odczucia co pumex ( wow ;p). ALeee :D, może jednak jest jakiś deal, że za rok Morata jednak wróci do Realu i my bez żadnego sprzeciwu oddamy im go a Real w tym okienku sprzeda nam za to Isco. Wiem lekka fantastyka, ale w sumie całe to mercato a szczególnie ten temat to fantastyka :prochno:
Przecież za rok i tak nic nie będziemy mogli zrobić w sprawie Moraty. Jak Perez zapłaci za niego 30 mln i sam Alvaro będzie za tym by wrócić do Madrytu, to nawet jeśli Marotta będzie chciał wysadzić w powietrze siedzibę Realu, to nic to niestety nie da. Twoja teoria jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu.


Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 16:24

Jak perez zaplaci 30ml to moze sobie de ceglie wziasc... Jak juz to w przyszlym roku musi zaplacic 35... Bo kwota wzrasta po roku


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 16:27

To radzę się doinformować, bo klauzula wykupu Moraty wejdzie w życie po sezonie 2015/2016


Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 16:32

Ja napisze tak... Jak patrze na taktyke transferowa Marotty i co odpitala od paru lat i jego sciaganie okazji do klubu ktory zaszedl do finalu ligi mistrzow i zdobyl 4 razy mistrza Wloch... To... Ostry z niego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!&#128514;


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 16:40

Jedyna, iluzoryczna szansa na Isco to deal w stylu tego z Moratą i szczerze mówiąc byłbym za.

Ciekaw jestem, jak to wszystko (czyt. mercato) się zakończy. :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 16:46

Crunny pisze:Ja to już wolałbym, żebyśmy przez ten 1 sezon przebiedowali z tym, co mamy, niż na siłę ściągali takiego niepewnego Draxlera za 30 mln.
A ja bym wolał, żeby ludzie na tym forum w końcu zrozumieli że ani w tym roku, ani w przyszłym, ani też za dwa lata nie trafi do Juventusu światowej klasy gwiazda, w szczytowej formie, w optymalnym wieku, ciesząca się idealnym zdrowiem i niesprawiająca żadnych problemów. Juventus od bardzo dawna nie kupił piłkarza, który osiągnął najwyższy poziom nie będąc w momencie transferu "niepewny" i jeszcze długo nie kupi. Ta wyliczanka z chomikowaniem pieniędzy jest naprawdę urocza, rzecz w tym że myśmy to już przerabiali - poczytaj sobie tematy sprzed paru sezonów i zobacz jak to ludzie się ślinili na napastnika za przynajmniej 50 baniek z pieniędzy, które udało się zaoszczędzić nie kupując Aguero, Rossiego, Joveticia i van Persiego.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 16:59

Tyrael pisze:Alessandro1977 miales w te okinko nie biadolic na szalonookiego :D poczekajmy spokojnie jeszcze te 2 tygodnie, ja cos czuje ze jednak kogos kupimy...,,nieglupiego'' 8)
Pamiętam i nie biadolę trzymając się danej sobie obietnicy...nie napisałem na niego niczego złego i cały czas darzę go szacunkiem... :wink:


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 17:38

RICTOR pisze:Najlepiej sobie z miejsca założyć, że nikt naprawdę wartościowy nie przyjdzie w ostatnie dni okienka bo za kadencji Marotty nigdy do czegoś takiego nie doszło
Zachowując proporcję (tzn. pamiętając, że wtedy byliśmy po 7. miejscu i bez sukcesów od czasu degradacji, a nie finalistą LM), pamiętając o przebiegu całego mercato i o ówczesnej opinii o owych piłkarzach: w sezonie 2010-2011 w ostatnich dniach zasilili nas Aquilani i Quagliarella. Obaj na wypożyczenia.

Wiadomo, żadne to hity, ale w całym okienku tylko Krasić i Bonucci mogliby stawać z nimi w szranki, jeśli chodzi o wiązane zeń nadzieje. Inna bajka, że w kolejnych latach to może tylko niedoszły Berbatov mógłby być (ale nie był) ciekawą opcją last minute.

Też nie wierzę w nikogo ciekawego. Pewnie będzie jeszcze jeden pomocnik + Siekiera, ale bardziej Saponara niż Draxler. O Isco nie wspominam nawet, choć byłoby przecudnie i chyba każdy z miejsca by był w stanie wybaczyć Vidala.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 18:22

Na pewno. Jedna drużyna może odblokować nam mercato Chelsea,.Arsenał nie zachwycają, do tego Real czeka na big move, to wszystko może doprowadzić do tego, że Juve będzie miało szanse na ostatni strzał, duży strzał.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 18:27

zahor pisze:
Crunny pisze:Ja to już wolałbym, żebyśmy przez ten 1 sezon przebiedowali z tym, co mamy, niż na siłę ściągali takiego niepewnego Draxlera za 30 mln.
A ja bym wolał, żeby ludzie na tym forum w końcu zrozumieli że ani w tym roku, ani w przyszłym, ani też za dwa lata nie trafi do Juventusu światowej klasy gwiazda
:ok:

Mnie niektórzy posądzają o skrajną wytrwałość w przekonywaniu, że nikt klasowy do nas nie dołączy, ale ciągle pisanie o pieniądzach odłożonych na przyszłość to chyba pójście jeszcze o kilka kroków dalej, zwłaszcza w kontekście obietnic dotyczących: wybudowania stadionu, kwalifikacji do LM, stałego udziału w LM, dojścia do zaawansowanej fazy LM, przekroczenia 300 mln rocznych wpływów, wprowadzenia nowej umowy sponsorskiej i tak dalej.
Robaku pisze:Juve będzie miało szanse na ostatni strzał, duży strzał.
W teorii na pewno nadarzy się jakaś szansa, bo z reguły takowe się pojawiają. W końcu mercato to coś na wzór naczyń połączonych. W praktyce nie mamy się co łudzić, a już pisanie o piłkarzach pokroju Isco jest wręcz... w sumie brakuje mi słów.


Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 19:02

Dziwię się że są ludzie jeszcze tak naiwni którzy liczą tutaj na transfer pokroju Isco.
Wiecie jak Juve działało zawsze, Dybala jest wyjątkiem którego kupiliśmy równoważąc finanse sprzedażą Vidala.
Pewnych celów transferowych nie osiągniemy bo jest to dla nas nie realne, Juve nigdy nie miało takiego wsparcia przy transferach jak Chelsea czy inne kluby z topki.
Nasi zrównoważą budżet i tyle, Marotta w dwa tygodnie nie sprowadzi graczy którzy podniosą jakość ofensywną, piszecie o łańcuszku z Isco, ludzie ogarnijcie się:(...

Musimy wierzyć w Comana, że ten trochę głowę uspokoi, on ma możliwości ale wciąż wygląda na strasznie chaotycznego, może za bardzo chce?
Juventus wiele wydał w to mercato, nie zapominajcie o wykupieniu Pereyry i raczej już nikt nie przyjdzie, ta naiwność w sprawie Isco jest słaba, opanujcie się.

AAA i darujcie sobie teksty typu płaczek, ja po prostu patrzę realnie, kibicuje Juve jakieś 25 lat i wiem jak jest.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 19:09

Także tego... No to chyba będzie witaj Cuadrado bo Chelsea dzisiaj 3:0 w pupkę i chyba będzie u nich kilka zmian w składzie.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 19:44

W sumie ciekawe czy stac nas wogole na duzy strzal czy juz nie. Ma ktos moze jakies dane, sprawozdanie finansowe, ktore wyjasnia sytuacje? Pamietam ze kiedys ktos zamieszczal ladnie rozpisane strategie transferowe, mozliwe do zrealizowania podczas okienka w oparciu o planowane wplywy/wydatki. Bylo to kilka miesiecy temu w czasie bodaj cwiercfinalu lm..


Zablokowany