Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 18:10

ozob pisze:Asa z palcem w dupie da rade tam zagrac.
Kwestia czy będzie zdrowy, bo na razie się na to nie zanosi.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 18:38

b0unc3 pisze:
ozob pisze:Asa z palcem w dupie da rade tam zagrac.
Kwestia czy będzie zdrowy, bo na razie się na to nie zanosi.
Zanosi, a to z tego tytułu, iż Juve poinformowało, iż Asa dostał zielone światło do powrotu do treningów z drużyną w przeciągu najbliższych trzech tygodni. W związku z czym mamy Evrę i w razie pożaru Padoina. Wiadomo, że zanim Asa złapie jako taki rytm treningowy i o ile nic mu się nie odnowi, to trochę zetrwa, ale przynajmniej ogarnia system na lewej obronie a dzięki temu też zaoszczędzimy na półśrodku jakim był Siquirea. (z całym szacunkiem dla niego).


tommy0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2012
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 18:40

ozob pisze:Asa z palcem w dupie da rade tam zagrac.
Asa nie jest, nie był i zapewne nigdy nie będzie nominalnym lewym obrońcą. Koniec i kropka.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 18:46

A ile rozegral meczy na srodku w barwach Juve?

To jest zawodnik na lewa strone i niczyje "widzi mi sie" tego nie zmieni. Tak go widzial Conte, widzi Allegri i repra.

Kwadwo dam na tej pozycji duzo wiecej niz Siqueira.


La fidanzata d'Italia
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 19:10

couec pisze:
pumex pisze:I tak nie przyjdzie nikt z topu (lub z zadatkami na topa).
Jakby sparafrazować grecką mitologie, to jesteś niczym Kałeus i miotasz ze swojego klopa shitem. Twoje stałe biadolenie napędza koniukture trolom na gównoburze.
Fajno. Jak słusznie zauważyłeś - u mnie bez zmian. U Ciebie podobnie.

Nie będąc gorszym sparafrazuję klasyka: zobaczymy we wrześniu.


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 19:20

pumex pisze:Nie będąc gorszym sparafrazuję klasyka: zobaczymy we wrześniu.
No i co Ci da wrzesień? Ocenisz nabytki po 2 spotkaniach? Mnie poprzedni sezon nauczył, żeby z oceną mercato wstrzymać się PRZYNAJMNIEJ do stycznia. Psioczyłem, że wydajemy 20 baniek na Morate, on uświadomił mi, że myliłem się co do niego. Evra przyszedł za grosze, początek miał średni, ale później się rozkręcił i był pewnym punktem drużyny (w dwumeczu z Realem nakrył czapką Garetha "100milionów" Bale'a). Pereyra w pierwszej połowie sezonu grał słabo, ale później również wskoczył na wyższy poziom.

Podsumowując: We WRZEŚNIU ubiegłego roku nasze okienko było oceniane jako marne. Okazało się jednak, że były to dobre transfery, a wyżej wymieniona trójka dołożyła swoje cegiełki do sukcesu z poprzedniego sezonu (finał LM był sukcesem).


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 20:01

Marian. pisze:
Podsumowując: We WRZEŚNIU ubiegłego roku nasze okienko było oceniane jako marne. Okazało się jednak, że były to dobre transfery, a wyżej wymieniona trójka dołożyła swoje cegiełki do sukcesu z poprzedniego sezonu (finał LM był sukcesem).
Uważam że troszke mijasz sie z racją.

We Wrześniu mozemy oceniać mercato i mamy do tego prawo.
Jezeli okaze sie jak juz po raz x napisze, ze majac ogromny budżet, nadal liczymy na 'nieoczekiwane', to znaczy ze tak bedzie juz zawsze.

Nikt nie mowi ze wyjdziemy na tym zle,aczkolwiek jeżeli tak juz sie stanie to moze sie okazac ze po prostu przegapimy najlepszy moment na sciagniecie taletow do Siebie.

O ile w Italii każdy chce do nas, to za granica do zeszłego sezonu byliśmy chłopcami do bicia, co natomiast sprawiało że nawet taki Manchester City był atrakcyjniejszym zespołem od nas (sic!).

To własnie teraz, gdy mamy v-mistrza, gdy odpaliliśmy Real i postawilismy sie Barcy jak mało kto, powinniśmy zaryzykować, bo jeżeli okaze sie ze ich taktyka nie wypali to bedzie dopiero problem.

Finansowo wszystko przemawia za tym ze mozemy - Fiat ogłasza rekordowe zyski, klub notuje rekordowe wpływy z LM,kontraktów etc.

Za Zidane'a,Pippo i Kovacevica Moggi wyrwał najwiekszy talent bramkarski w Italii,jednego z najlepszych wtedy na swiecie Pomocnikow oraz obrońców na swiecie. Okno zakonczone -40

My oddaliśmy Vidala,Teveza,Pirlo, a dostalismy Talent,solidnego napastnika,mlodego perspektywicznego obronce i tyle.
Wyjdziemy zaraz na zero i tyle.

Chciałbym wierzyć,że nas to zaskoczy, jednak zdrowy rozsądek podpowiada co innego, dlatego czesciowo podzielam zdanie Wieszcza P.
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2015, 20:20 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 20:07

Tylko ile możemy zrobić Adrian?
Czy finansowe fair play pozwoli nam wejść na te - 30/40 baniek?
Nie wiem, porównanie z Zidanem i Vidalem trochę nie na miejscu.
Juve wtedy było w czołówce finansowej w europie, z tego co pamiętam to top 3.
Sprzedaliśmy Zidana i Inzaghiego, do tego jeszcze chyba Salasa.
Teraz sprzedajemy tylko Vidala a finansowo europa nam uciekła.
Sprowadziliśmy za prawie 40 mln Dybale i za 19 Mandzukicia, to trochę ponad normalne mercato, ta sytuacja jest nie adekwatna do tego co było w tamtym pamiętnym roku transferowym.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 20:12

pumex pisze:
couec pisze:
pumex pisze:I tak nie przyjdzie nikt z topu (lub z zadatkami na topa).
Jakby sparafrazować grecką mitologie, to jesteś niczym Kałeus i miotasz ze swojego klopa shitem. Twoje stałe biadolenie napędza koniukture trolom na gównoburze.
Fajno. Jak słusznie zauważyłeś - u mnie bez zmian. U Ciebie podobnie.

Nie będąc gorszym sparafrazuję klasyka: zobaczymy we wrześniu.
Stary, nie chodzi o to, czy we wrześniu wyjdzie na Twoje, czy nie. Wszyscy już znamy stanowisko Wieszcza Pumexa - wystarczy. :stop:


Eriksen podobno jest Duńczykiem. :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 20:43

Pumi pumi pumi, wyrażasz te swoje obawy przed niemal każdym spotkaniem (czasami i po), w trakcie każdego mercato etc. W 9 na 10 przypadkach te obawy okazują się być bezpodstawne, prognozy nietrafione etc. Zaczynam Cię podziwiać, że Ci się chce.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 21:36

Ciekawe plotki krążą na temat Gundogana. Nie mówie tutaj o tym, co serwują nam eksperci tacy jak Tancredi Palmeri, ale źródła na VS.

To znaczy, uznałem, że nie ma sensu powtarzać głupot za Palmerim, Laudisą czy nawet Di Marzio, bo oni kompetnie strzelają ślepakami. Zamiast tego, doszedłem do wniosku, że lepiej oddać głos ludziom z VS. Nawet jeśli wszystko okaże się wyssane z palca, to chociaż mamy gwarancje tego, że będzie ciekawiej i zabawniej.

Otóż, źrodła na VS twierdzą, że mamy w zasadzie dogadane dwa transfery: Gundogana i Draxlera i w przyszłym tygodniu będzie to ogłoszone publicznie. No to jak? Wyciągamy popcorn i obserwujemy kolejną odsłonę spektaklu pod tytułem "Zaciąg z Niemiec"?:smile:


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 21:48

Ja nie jestem takim ortodoksem jak jakku. Jestem zdania że każdy news bez analizy od Dimarzio czy Tancrediego jest wartościowy bo można z niego pewne informacje wyciągnąć. np to ze patrzymy na Mario, Draxlera czy Gundogana widać ze skupiamy się na ligach europejskich a nie włoskich jeśli chodzi o treqa.
Jeśli chodzi o sparing Roma - Sewilla to cieszy mnie ta wysoka porażka Hiszpanów, może zrozumieją ze potrzebują napastnika i obrońcę i sypna hajsem za Isle i Lorka.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 21:52

Gotze znow na lawce, wyzej ceniony nowy Costa. Przypadek ? :D Co do Eriksena to chetnie. Jest tylko o rok starszy od Draxlera, a statystyki o niebo lepsze i jest zdecydowanie pewniejszym wyborem. Niestety nie ma szans na kupno za 20-30mln.


zabekmj23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2005
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 21:53

jakku1 pisze:Ciekawe plotki krążą na temat Gundogana. Nie mówie tutaj o tym, co serwują nam eksperci tacy jak Tancredi Palmeri, ale źródła na VS.

To znaczy, uznałem, że nie ma sensu powtarzać głupot za Palmerim, Laudisą czy nawet Di Marzio, bo oni kompetnie strzelają ślepakami. Zamiast tego, doszedłem do wniosku, że lepiej oddać głos ludziom z VS. Nawet jeśli wszystko okaże się wyssane z palca, to chociaż mamy gwarancje tego, że będzie ciekawiej i zabawniej.

Otóż, źrodła na VS twierdzą, że mamy w zasadzie dogadane dwa transfery: Gundogana i Draxlera i w przyszłym tygodniu będzie to ogłoszone publicznie. No to jak? Wyciągamy popcorn i obserwujemy kolejną odsłonę spektaklu pod tytułem "Zaciąg z Niemiec"?:smile:
Zapinany pasy i startujemy...
Jakku1 chyba sam w to nie wierzysz...jakby coś takiego doszło do skutku to Beppe w tym okienku chyba by przebił Moggiego i jego zagrywki z Ibra i Canna oraz akcję całościową wymiany zizu i pippo na legendarna 3.
Graczej to tylko marzenia ludzi z VS.Już jeden z nich by robił robotę.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 21:55

jakku1 pisze:Otóż, źrodła na VS twierdzą, że mamy w zasadzie dogadane dwa transfery: Gundogana i Draxlera i w przyszłym tygodniu będzie to ogłoszone publicznie. No to jak? Wyciągamy popcorn i obserwujemy kolejną odsłonę spektaklu pod tytułem "Zaciąg z Niemiec"?:smile:
Marchisio, Pogba, Peryera, Sturaro, Khedira, Asamoah(?) i Gundogan? Noł fakin łej. :prochno: Aczkolwiek wielkie propsy dla Turko-Niemca za grę sprzed kontuzji. :ok: Jak to do cholery jest, że nikt nie potrafi rzucić jakiejś informacji, która miałaby jakieś odzwierciedlenie w realu? Same domysły bez potwierdzenia - wszystko z pupy.
Swoją drogą ostatnio byłem tutaj przed południe, bo później nie miałem czasu, gdyż bawiłem się w taką rzecz zwaną pracą. :prochno: Wiecie co? Od tamtego momentu powstało jakieś 5 nowych stron i praktycznie żaden post nic nie wnosił do tematu. W tym roku ludzie powariowali. :angry:
PS. Jest to w pewnym sensie najdziwniejsze mercato od dłuższego czasu. Naprawdę się nie zdziwię, jak ściągniemy Soriani i na tym zakończymy zakupy. Również nie byłbym zdziwiony, gdyby dołączył do Nas prawdziwy TOP, tudzież zawodnik aspirujący do tego. Wszystko może się zdarzyć.


Obrazek
Zablokowany