Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 13:30

Każdego roku 3/4 forumowiczów uprawia czarnowidztwo a kończy się zupełnie pozytywnie ;) Tacy to już jesteśmy - ot chyba w myśl zasady, że lepiej się miło zaskoczyć niż niemile rozczarować.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 13:39

Cóż ja mogę powiedzieć o forumowych malkontentach...
"Bo tutaj jest jak jest, po prostu, i ty dobrze o tym wiesz"...
:smile:

Ja tam jestem dobrej myśli. Jak wcześniej było #IBeliveInComan, to teraz będzie #IBeliveInMarotta. :prochno:
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2015, 14:56 przez Morgesztern, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 13:44

Poprzednie mercato to:
- zamiana zwycięskiego trenera na komedianta wywalonego z Milanu
- jakiś dzieciak z PSG, który nawet całego meczu w seniorskiej piłce nie rozegrał
- wykupienie drugiej połowy dziadowskiego Isli
- dzieciak z głębokiej ławki Realu za 20 mln
- młody pomocnik z Udinese, którego mało kto kojarzy
- emeryt z dołującego Manchesteru United
plus w zimie:
- jakiś chłopaczek z Genoi, który podobno jest waleczny
- Matri

W porównaniu z tym, obecne okienko wygląda jakby ktoś podmienił Marottę :prochno:


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 13:45

annihilator1988 pisze:Strasznie wygląda to okienko. Połamańce i dzieciaki
Typowy wpis wywołujący shitstorm na forum.
krystiank pisze:I również ja też tak myślę ....Juve poszło na ilość a nie na jakość.
A tak za przeproszeniem, jakich to jakościowych zawodników (niebędących ani dzieciakami ani połamańcami) w najlepszym piłkarsko wieku bylibyśmy w stanie zatrudnić, bez reprekusji w postaci powstania kominów płacowych? Słucham. Pastore? Isco?

Marotta chce zamknąć sprowadzenie Draxlera w ciągu najbliższych 48 godzin. (LGdS)


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 14:03

Ouh_yeah nie możesz tak tego przedstawić, do jakiego składu dołączyli wymienieni przez Ciebie piłkarze? Straciliśmy 3 piłkarzy odgrywających kluczową rolę w zespole, a to robi wielką różnicę. Mam nadzieje, że taki Pogba wokół, którego tyle się dzieje nie straci motywacji do gry i stanie na wysokości zadania.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 14:25

Jeżeli sprowadzimy Draxlera to mi się taka polityka bardzo podoba. Po niewątpliwym sukcesie jakim był poprzedni rok nie stoimy w miejscu, tylko moim zdaniem w idealnym momencie całkowicie odmładzamy skład, kiedy jeszcze zawodnicy jak Chiellini,Buffon,Barzargli,Marchisio są w formie.

Brakuje kogoś na bok obrony i to właściwie wszystko osobiście najbardziej podoba mi się Kurzawa ale chyba nie ma żadnego zainteresowania z naszej strony.

Ciekawe czy temat Cuadrado nadal aktualny ? :)


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 14:25

Spokojnie, bo inaczej przyszły sezon będzie dla Was pasmem rozczarowań.

Nawet kluby, które wydają co roku na transfery 100 mln nie dochodzą do finału LM rok po roku. Dojście tam w tym sezonie było zamknięciem pewnego cyklu, który rozpoczął się po przyjściu Conte, a zakończył w Berlinie. Cieszę się, że teraz wzięliśmy się mocno za odmładzanie składu. Efekty tego docenimy dopiero za 2-3 sezony, kiedy pewnie reszta Serie A dalej będzie się babrać w kupie, a my będziemy mieć młodych liderów drużyny.

Oczekuję, że nawet gdybyśmy mieli walczyć do ostatniej kolejki, wygramy Serie A. Po raz piąty z rzędu, co będzie mega osiągnięciem. Pokażemy tym samym, że we Włoszech rządzimy, bo jesteśmy Juventusem, a nie dlatego, że mamy Pirlo, Vidala czy Teveza. W LM ćwierćfinał będzie spoko rezultatem jak na sezon przejściowy.

Po nim opuści nas jeszcze Evra i Barzagli, co dopełni wymiany pokoleniowej. Ostatni ze sceny zejdzie Buffon. Rugani, Bonucci, Asamoah, Pogba, Sturaro, Pereyra, Coman, Dybala, Draxler, Berardi, Morata, Zaza - to jest nowe Juve czy tego chcemy czy nie, bo czas jest nieubłagany.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 14:37

bajbek17 pisze:Ouh_yeah nie możesz tak tego przedstawić, do jakiego składu dołączyli wymienieni przez Ciebie piłkarze? Straciliśmy 3 piłkarzy odgrywających kluczową rolę w zespole, a to robi wielką różnicę. Mam nadzieje, że taki Pogba wokół, którego tyle się dzieje nie straci motywacji do gry i stanie na wysokości zadania.
A ja dalej czekam na uzasadnienie i rozsadna argumentacje przemawiajaca za tym, ze Vidal i Pirlo byli kluczowi w ostatnim sezonie :prochno:.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 14:38

Marotta stwierdził że w ciągu 48 godzin jest szansa na ofensywnego pomocnika :) źródła nie przytocze bo szperałem po włoskim forum i był tam jakiś link.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 14:40

jakku1 pisze:
bajbek17 pisze:Ouh_yeah nie możesz tak tego przedstawić, do jakiego składu dołączyli wymienieni przez Ciebie piłkarze? Straciliśmy 3 piłkarzy odgrywających kluczową rolę w zespole, a to robi wielką różnicę. Mam nadzieje, że taki Pogba wokół, którego tyle się dzieje nie straci motywacji do gry i stanie na wysokości zadania.
A ja dalej czekam na uzasadnienie i rozsadna argumentacje przemawiajaca za tym, ze Vidal i Pirlo byli kluczowi w ostatnim sezonie :prochno:.
Oceny na whoscored :prochno: Jedynie Tevez byl kluczowy i paru chlopakow, ktorzy robili robote w szatni (Vidal, Pepe, Storari).


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 14:51

Vidal był cieniem samego siebie z pierwszego sezonu w Juventusie w ostatnim roku, nie ma co się okłamywać. W finale w Berlinie powinien dostać czerwoną kartkę, przez cały sezon niestety nie dawał nam wiele, więc nie rozumiem o co ten płacz. Szczególnie że mamy na jego pozycję Sturaro (świetny mecz z Realem) i ogólnie dobra końcówka sezonu, jak grał to nie zawodził, oraz Pereyre, który na b2b bardzo dobrze grał, szczerze mam nadzieje, że wróci właśnie na tą pozycję.
Co do Pirlo, cały sezon było narzekanie, że jest hamulcowym, że z nim gra nas 10 na boisku, że traci głupie piłki w obronie, prowokuje groźne sytuacje pod naszą bramką. Teraz jak odszedł to jednak był kluczowym zawodnikiem ;) każdy chyba widział w tym sezonie, że jedyne zagrożenie jakie stwarzał w meczach, to te przy rzutach wolnych. Nawet już tych magicznych podań nie mogliśmy oglądać w tym sezonie w jego wykonaniu..


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 14:56

Dokładnie dlatego nad Vidalem i Pirlo bym nie lamentował. Ogromna wyrwa to Tevez i zobaczymy czy Draxler z Dybalą dadzą radą zastąpić Apacza.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 14:59

Virgil pisze:Dokładnie dlatego nad Vidalem i Pirlo bym nie lamentował. Ogromna wyrwa to Tevez i zobaczymy czy Draxler z Dybalą dadzą radą zastąpić Apacza.
Mandżu i Zaza przecież też przyszli. :wink:
Na papierze drużyna wygląda nawet lepiej, według mnie oczywiście. :)


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 15:09

Alexinhio-10 pisze: Oceny na whoscored :prochno: Jedynie Tevez byl kluczowy i paru chlopakow, ktorzy robili robote w szatni (Vidal, Pepe, Storari).
Pośród wielu mniej lub bardziej wiarygodnych doniesień dotyczących powodów odejścia Vidala, najczęściej chyba pojawiają się takie, których zdaniem Arturo i owszem, robotę w szatni robił, ale raczej niefajną i miał być skonfliktowany z kilkoma kolegami ;) Czy to prawda? Diabli wiedzą. W każdym razie nie kwalifikowałbym go jako śmieszka. Chyba, że po czterech latach drużyna wciąż miała bekę z jego fryzury i bródki, ja trochę miałem :prochno:

Jestem w stanie zaakceptować myśl, że ten sezon będzie przejściowy. Odejście istotnych zawodników i spora inwestycja w młodych sugerują, że i zarząd ma podobne myśli.

Swoją drogą, bardzo się cieszę z transferu Mandżu. W końcu będziemy stanowić jakieś zagrożenie przy rogach. No i przyda się w polu karnym przy wolnych, bo wiadomo, od tego roku już takiego miodu z nimi mieć nie będziemy.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 15:18

jakku1 pisze:
bajbek17 pisze:Ouh_yeah nie możesz tak tego przedstawić, do jakiego składu dołączyli wymienieni przez Ciebie piłkarze? Straciliśmy 3 piłkarzy odgrywających kluczową rolę w zespole, a to robi wielką różnicę. Mam nadzieje, że taki Pogba wokół, którego tyle się dzieje nie straci motywacji do gry i stanie na wysokości zadania.
A ja dalej czekam na uzasadnienie i rozsadna argumentacje przemawiajaca za tym, ze Vidal i Pirlo byli kluczowi w ostatnim sezonie :prochno:.
Ale co Ty masz tylko z tym ostatnim sezonem? Jakość takich piłkarzy nie jest mierzona na podstawie jednego roku. Pirlo musiał w końcu odejść i myślę, że dobrze sie stało, choć jego magiczne kopnięcia rozstrzygnęły kilka ważne spotkań. Co do Vidala to w ogóle nie wiem jak można go oceniać negatywnie. Śmiem twierdzić, że na przestrzeni 4 ostatnich lat łącznie był najbardziej kluczowym zawodnikiem ze wszystkich. Na początku poprzedniego sezonu jego problemy długo wynikały z niedoleczonej kontuzji i przedwczesnego powrotu do grania, ale potem się ogarnął i grał bardzo przyzwoicie. Statystykę strzelonych goli miał gorszą niż zwykle, jednak nie można porównywać roli jaką pełnił Vidal w 352 u Conte do 4312 Allegriego. Jeśli dobrze pamiętam sam Arturo tak to tłumaczył. Jestem przekonany, że w Bayernie będą mieli z niego wielką pociechę.


Zablokowany