Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 11:45

alessandro1977 pisze:jakku...chodzi nam o Vidala bo pomijając już to czy transfer jest słuszny czy też nie, nie można zaprzeczyć, że był filarem...
Aha :D.

Do dyskusji nad tym, czy Vidal byl naszym filarem w ostatnim sezonie to przydalby sie osobny temat. Bo ja np. uwazam, ze zupelnie nie byl. I mam na to szereg argumentow (lacznie z wczoraj opublikowanymi wynikami konkursu na gracza roku). Jak to w koncu jest... Z jednej strony ludzie zupelnie nie glosuja na ten nasz wielki filar w ankietach na pilkarza miesiaca, a potem sa lamenty, ze ochodzi podstawa naszej egzystencji?

Vidal zgromadzil od uzytkownikow Juvepoland tyle samo punktow co Evra i Sturaro.

No i teraz sprobujcie obalic ten argument :prochno:.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 11:47

alessandro1977 pisze:jakku...chodzi nam o Vidala bo pomijając już to czy transfer jest słuszny czy też nie, nie można zaprzeczyć, że był filarem...
Ba, kochamy go!

Filar to jedno, ale fakt ze byl po prostu ulubiencem, to boli najbardziej.
Mi naprawde szkoda, ale juz sie pogodzilem, bo co rozpaczac?

Boje sie jedynie ze bedzie jakas bieda z Snajderem czy innym Saponara i z super plotek (aka Aguero w Juve) wyjdzie jak zwykle polsrodek.

Mało tego, Rummenige mowi ze Goetze zostaje, Schalke oswiadcza ze nic konkretnego nie ustalili etc.

Alex Sandro, Kurzawa,a przyjdzie wielki talent rodem z LSZ Chrząstawa.

To nasz najbogatszy rok od 10-12 lat, a wyglada na to ze musimy sprzedawac bo nie stać.

Pirlo teraz mowi ze odszedl bo sie i tak chcieli go pozbyc i wolal to zrobic samemu niz byc wypchnietym, Vidal chce wyzwan itp.

Cieszą młodzi - najbardziej Rugani, bo zapewnia naprawde lata swietnej obrony.

Mam nadzieje ze Paratici i Spka. wbija nas w ziemie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 11:49

Co za baby... Wymieńcie podpaski, bo chyba już przeciekają.
Łykacie te plotki, jak lekoman łyka tabletki. Pojawi się jakieś info. z żałosnego źródła o Sneijderze czy innym Saponarze i na forum przybywa od razu kilka nowych stron krytykując ten ruch i cały zarząd. Nic się nie uczycie na błędach? Ja za to pamiętam, jakim idiotą okazał się Nasz zarząd zatrudniając Maxa rok temu. Co za frajeeeerzy!
Mrozzi, po kim, jak po kim, ale po Tobie nie spodziewałem się takich tekstów. Dlaczego idioci? Inne drużyny wyczują, że dostaliśmy zastrzyk gotówki i nagle podniosą swoje ceny? Schalke nie będzie już żądało 25, a krzykną 50? :stop: Mamy 23 lipca. Pierwszy poważny mecz rozgrywamy 8 sierpnia. Ja wiem, że lepiej byłoby mieć wszystkich piłkarzy już na tourne, ale nie zawsze się da. Mało tego! Wolę, żeby Marotta zakontraktował jakiegoś TOPa w ostatnich godzinach okienka, niż żeby się śpieszył i popełnił jakiegoś flopa.
A teraz tak na logikę, paniowie. Nasze zainteresowanie i rozmowy z Draxlerem i Goetze są FAKTEM. To już nie plotki! Niemcy to zawodnicy dużego kalibru. Jeden delikatnie ucichł w Monachium, a drugi musiał się leczyć większość sezonu. Nie zmienia to jednak faktu, że obaj mają duże umiejętności i na pewno wznieśliby poziom Naszej drużyny. Tak, że tego! Przejdę do sedna. Naprawdę uważacie, że po rozmowach z takimi piłkarzami, Nas zarząd nagle stwierdziłby, że skoro nie udało się z wspomnianą dwójką, to teraz ruszą po Sneijdera i Saponare? :prochno:
Albo Niemcy, albo nikt, zobaczycie.
PS. Draxler przyjdzie.
[dream mode on:] Jaja byłyby, gdyby przyszli obaj. Chciałbym wtedy zobaczyć miny tych, którzy wieszali psy na zarządzie, bo ten się nie śpieszył [:dream mode off]


Obrazek
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 11:52

jakku1 pisze:Do dyskusji nad tym, czy Vidal byl naszym filarem w ostatnim sezonie to przydalby sie osobny temat. Bo ja np. uwazam, ze zupelnie nie byl.
Agree.
Adrian27th pisze: Pirlo teraz mowi ze odszedl bo sie i tak chcieli go pozbyc i wolal to zrobic samemu niz byc wypchnietym...
Bardzo dobrze, że zdecydował się odejść. Ja wciąż podtrzymuję swoje zdanie - Pirlo miał słaby sezon. Fizycznie odstawał, a jego mizerne występy ratowały rzuty wolne. Andrea jechał na fejmie, przykro mi. W następnym sezonie byłoby tylko gorzej. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść ;-)
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2015, 11:54 przez typkens, łącznie zmieniany 2 razy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 11:52

No własnie...kochamy go i to jest główny argument dal jakku...ja tez się pogodziłem z jego strata i uważam, że wyjdzie nam na dobre ta sprzedaż ale mam tutaj na myśli sprowadzenie treka...z drugiej strony - większa rolę odegra Sturaro a ten kolo jest dla mnie mega i jak się rozwinie to...ale wiecie...te serduszka, cieszynki z Bonuczem są nie do skopiowania... :wink:
pablo1503 pisze:Co za baby... Wymieńcie podpaski, bo chyba już przeciekają.
:D


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 11:56

pablo1503 pisze:Co za baby... Wymieńcie podpaski, bo chyba już przeciekają.
:ok:

Negocjacje trwaja, na dobra sprawe nawet tacy eksperci jak GDM do konca nie wiedza kto jest naszym priorytetem i jakie na kogo mamy szanse, najlepiej byloby po prostu uzbroic sie w cierpliwosc, zaczekac az bedzie cokolwiek wiadomo i wstrzymac sie z ferowaniem wyrokow. Zamiast tego polowa uczestnikow dyskusji w tym temacie woli z rana rozkminiac czy lepszy Draxler, czy raczej Götze, w poludnie poplakac sie ze przyjdzie Sneijder, Saponara albo odkopany zostanie Floro Flores, a wieczorem wymyslic jakies mongolskie ustawienie zeby w razie czego zmiescic obu Niemcow w wyjsciowej '11'. I tak codziennie.
pablo1503 pisze:Ja za to pamiętam, jakim idiotą okazał się Nasz zarząd zatrudniając Maxa rok temu. Co za frajeeeerzy!
Wtedy krytykowano chociaz ruch, ktory byl juz faktem. W tym momencie zarzadowi obrywa sie za to, co gdzies ktos jakis pismak przemycil.
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2015, 11:58 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 11:57

Adrian27th pisze:[

Ba, kochamy go!
.....
Alex Sandro, Kurzawa,a przyjdzie wielki talent rodem z LSZ Chrząstawa.

Jak tego prezesa grającego to czemu nie, widać, że chłop ma talent :prochno:

Vidal, tak najbardziej boli, bo był naszym ulubieńcem (moim również), walczakiem i nie można było się przyczepić do niego nawet w słabszej formie, bo zawsze dawał 110 % od siebie.


Pozbyliśmy się 2 ważnych graczy, trzeciego sprzedaliśmy za 40 mln. Musi ktoś przyjść nieprzeciętny. Innej opcji zarząd nie ma. W jedno głośne nazwisko musi zainwestować, nawet ze względów czysto marketingowych. Tevez Pirlo Vidal to były obok Pogby najgłośniejsze nazwiska Juve, które również przyciągały kasę. Trzeba jednak po ich odejściu to trochę wyrównać, kupując jakieś głośne nazwisko, Gotze własnie takim jest.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 12:03

Calciomercato podalo, że idziemy po Sandro, ale odpowiedź Porto też niezła - 30 baniek :) taa już to widzę. Ale widzę też cel Marotty na lato 2016 Sandro, za 0 $ :)
Heldt potwierdził, że kontaktują sie z Shaqirim, nie zdziwie się jeśli wstrzymują Draxlera, zeby mieć pewność co do Szwajcara


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 12:07

pablo1503 pisze: Łykacie te plotki, jak lekoman łyka tabletki. Pojawi się jakieś info. z żałosnego źródła o Sneijderze czy innym Saponarze i na forum przybywa od razu kilka nowych stron krytykując ten ruch i cały zarząd. Nic się nie uczycie na błędach? Ja za to pamiętam, jakim idiotą okazał się Nasz zarząd zatrudniając Maxa rok temu. Co za frajeeeerzy!
Dlatego lepiej nie wrzucac informacji z kompletnie niewiarygodnych zrodel, jak np. mediaset.

W tym okienku nawet Di Marzio zupelnie nie wie co sie dzieje. Facet ocknal sie, ze cos jest na rzeczy z Vidalem w momencie kiedy Tuttosport juz pare godzin ciagnelo swoja historie. Wczesniej zaliczyl gigantyczna wpadke z Embolo. Okazalo sie takze, ze kwoty, ktorych zazyczyl sobie Draxler wcale nie byly tak gigantyczne jak rozpisywal sie Di Marzio (on mowil o 5m euro netto, teraz wiele zrodel podaje, ze dogadalismy sie na 3m).

Najbardziej wiarygodne zrodla, poki co, w tym mercato to... Tuttosport (o zgrozo), Agresti (chociaz on nie pisze tyle, ile mial w zwyczaju, po prostu chyba sam za wiele nie wie...) i LGDS (o zgrozo #2). Di Marzio strzela slepakami, Mediaset nie nadaje sie jak zawsze do niczego.

Jeszcze jest jeden wyjatkowo wazny szczegol - tlumaczenia. Czesto jest tak, ze tlumaczenia z Tuttojuve/twittera/TMW/innych zrodel sa bledne/niepelne/wyrwane z kontekstu. Tak bylo w przypadku Alexa Sandro - tuttojuve kompletnie zmyslilo czesc artykulu z A Bola albo go zle przetlumaczyli. W rezultacie wyszly takie kwiatki, ze rzekomo dogadalismy sie na 15m euro z Porto, a faktycznie nic takiego nie mialo miejsca i zadne portugalskie gazety nic takiego nie opublikowaly. To samo jest z cytatami z twittera. Przed chwila czytalem z cztery interpretacje tego, co powiedzial Rummenigge odnosnie ewentualnego transferu Gotze. Niestety, niemieckiego nie znam, wiec opieram sie na angielskich/wloskich tlumaczeniach. A kazde jest inne i rzuca inne swiatlo na cala sprawe.
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2015, 12:10 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 12:07

Cabrini_idol pisze: Pozbyliśmy się 2 ważnych graczy, trzeciego sprzedaliśmy za 40 mln. Musi ktoś przyjść nieprzeciętny. Innej opcji zarząd nie ma. W jedno głośne nazwisko musi zainwestować, nawet ze względów czysto marketingowych. Tevez Pirlo Vidal to były obok Pogby najgłośniejsze nazwiska Juve, które również przyciągały kasę. Trzeba jednak po ich odejściu to trochę wyrównać, kupując jakieś głośne nazwisko, Gotze własnie takim jest.
Wlasnie o to mi chodzi.

To ze odszedł Ogbonna,Pepe zostalo ledwie zauwazone.

Mimo wszystko jednak odeszło 3 zawodników podstawowej jedenastki z czego jeden w zyciowej formie.

10 jest wolna, wiec napewno ktos ja ubierze. Niektorzy tam jęczą o podpaskach, a tu chodzi o obawe przed przeciąganiem sprawy.
Moze to tylko media, moze juz ktorys z nich (Drax,Gotz) jest nasz i nic sie zlego nie stanie,ale mysle ze istnieje szansa ze wpadnie jakies City i rzuci kase.

Aczkolwiek, ufam im i wierze ze naprawde bedziemy królami mercato.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 12:50

Taka tam ploteczka. Przygotowujemy ofertę 30mln + Fernando za Isco :D


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 13:01

Poprostu pisze:Taka tam ploteczka. Przygotowujemy ofertę 30mln + Fernando za Isco :D
Szkoda, że tylko ploteczka. Real by tego nie przyjął nawet w PES15.
MARCA w czwartkowym wydaniu zajmuje się pozycją środkowego napastnika w Realu Madryt. Po pierwsze, dziennik podaje, że nie ma żadnej wątpliwości co do tego, że Benzema zostaje w klubie i to on jest podstawowym atakującym Królewskich. Działacze szukali na rynku rywala dla Francuza na miarę Chicharito, ale te wysiłki nie przyniosły rezultatów. Gazeta stwierdza, że Real spojrzał przez to na szkółkę i odnalazł tam Borję Mayorala.

Ludzie z cantery nie mają problemu ze stwierdzeniem, że Hiszpan jest lepszy od wspomnianego Meksykanina. 18-latek awansował do Castilli, ale wszystko wskazuje na to, że będzie często trenować z ekipą Beniteza i pomagać jej, kiedy tylko trener uzna to za stosowne. Taką drogę przeszedł wcześniej Morata, który w pierwszym sezonie Mourinho grał w Castilli, ale był też zapraszany na treningi z Portugalczykiem.

Sytuacja, gdzie klub ma Benzemę, w Castilli Mayorala i w pierwszej ekipie dodatkowo Cristiano, Bale'a czy Jesego, którzy mogą grać w ataku, sprawia, że działacze mieli zrezygnować z zakupu napastnika. MARCA podaje, że takie przesłanie wychodzi z biur na Bernabéu, ale również dodaje, że do 31 sierpnia nigdy nie można mówić „nigdy”.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 13:08

No i Vidal już oficjalnie w Bayernie. Potwierdza to oficjalna strona Bayernu.
Cóż, było miło, ale się skończyło, na pewno będzie brakować go - ba! nawet bardzo mi go będzie brakować, polubiłem gościa!
Ale nic nie trwa wiecznie, teraz biznes is biznes. Mam tylko nadzieje, że Marotta ma już kogoś zaklepanego (czyt. Draxler) bo inaczej będzie krucho tak jak zresztą kruche pieniądze, które dostaliśmy za Arturo...

Rok temu rozstaliśmy się z Conte, były obawy i wiadomo jak to się zakończyło, fakt faktem Conte odszedł ale została mistrzowska drużyna, z której Max wycisnął najwięcej. W tym roku już trudniejsze zadanie, bo mamy małą rewolucję, trzon drużyny odszedł, zostaliśmy z paroma doświadczonymi zawodnikami plus paroma niewiadomymi, ale z perspektywami, zapowiada się ciekawy sezon w serie a.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 13:35

Tevez jak już było wiadomo że odejdzie to dzwonił to tifosich, oraz dziękował pięknie w mediach. Vidal się nawet nie zająknął o Juve przez ten miesiąc, więc widać kto myśli serduchem, a kto portfelem.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2015, 13:40

Kucharius1 pisze:Tevez jak już było wiadomo że odejdzie to dzwonił to tifosich, oraz dziękował pięknie w mediach. Vidal się nawet nie zająknął o Juve przez ten miesiąc, więc widać kto myśli serduchem, a kto portfelem.
Jestes pewien ?


Zablokowany