Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 21:30

Jeśli dobrze rozumiem to Daily Express podaje, że teraz atakujemy Reusa, ponoć jesteśmy w stanie zaoferować 40-50 mln

Sorry nie mogłem się powstrzymać, żeby tego nie wrzucić, jak przeszkadza to skasujcie ten post. Gwiazda naszego klubu na okładce Fify :prochno: Obrazek


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 21:34

Nasz macho;)



Reus byłby super transferem ale znowu do walki włączą się Liverpool, araby i itp.
Taki transfer trzeba przeprowadzić bardzo szybko:(, przecież Bayern potrafił Vidala dogadać na 37 mln euro, przecież oni potrafili negocjować więc dlaczego nasi nie potrafią kupić Draxlera czy właśnie Reusa, albo nawet Goetze wymienić na Vidala?:(
Wiem że to łatwo się pisze ale coś nasi muszą zrobić bo zostaniemy z tym co jest na okładce Fify jako nasz topowy Treq...:(


Dyrektor Schalke powiedział że Juve oficjalnie poprosiło o możliwość negocjowania z Draxlerem ale oficjalnej oferty Juventus nie wystosował w kierunku niemców.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2015, 21:39 przez sebatiaen, łącznie zmieniany 1 raz.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 21:38

sebatiaen pisze:Pumex chodziło mi o samo podejście Lottito do Juventusu i Marotty, on będzie odrzucał wszystkie nasze oferty.
Lotito to w pierwszej kolejności biznesmen, a w biznesie animozje schodzą na dalszy plan. Gdybyśmy zaproponowali uczciwą ofertę z której byłby zadowolony to przywiózłby danego piłkarza własnym autem, zapominając o scysjach z Marottą.

Moggi ze świtą z Interu też skakał sobie do gardeł, a kilka deali zrobili.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 21:41

sebatiaen pisze:Nasz macho;)



Reus byłby super transferem ale znowu do walki włączą się Liverpool, araby i itp.
Taki transfer trzeba przeprowadzić bardzo szybko:(, przecież Bayern potrafił Vidala dogadać na 37 mln euro, przecież oni potrafili negocjować więc dlaczego nasi nie potrafią kupić Draxlera czy właśnie Reusa, albo nawet Goetze wymienić na Vidala?:(
Wiem że to łatwo się pisze ale coś nasi muszą zrobić bo zostaniemy z tym co jest na okładce Fify jako nasz topowy Treq...:(
Ale z ciebie oszołomiony człowiek.. Bo tys widzial Padoina w ofensywie.. Na pewno ktoś przyjdzie i to ktoś znaczący. Póki co idź być pesymistą gdzie indziej, bo aż żal tego czytać.

Paratici wrócił z Niemczech dość szybko. Także albo owocuje to na przyszłość albo zmieniamy kierunek.. Jednak wierzę w trzecie oko Marotty i mam nadzieję, że coś z Niemiec upolujemy :wink:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 21:46

pumex pisze:A co do rozgrywającego, którego poszukujemy, wyczuwam gigantyczną siarę i jedną, wielką kompromitację.
pumex pisze: my cały czas mówimy o pozycji trequartisty
Rozgrywający to rozgrywający, ofensywny to ofensywny.
Poza tym, Panie, zmiłuj się. Juve nie ma zawodnika potrafiącego dryblować na małej przestrzeni. Rok temu był Tevez, który pracą w środku rozszarpywał formacje. Przed polem potrzeba właśnie dryblera, który skoncentruje na sobie uwagę, by ugrać jak najwięcej dla drużyny. A i naturalnym jest, że ofensywny gracz musi mieć dobry przegląd pola (wiem kiedy zwolnić, przyspieszyć, odegrać, wejść w drybling, który jest moją mocną stroną). To się łączy jedno w sobie. Inaczej grałby na obronie. :| Tutaj widzę deficyt w Turynie.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2015, 21:54 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 21:51

Vinictore ale Lottito pokazał że jak się uprze to nie pozwoli na różne transakcje.
Chociażby kiedyś sytuacja z Ledesmą.
Lottito nie sprzeda nam Andersona i to moje zdanie.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 21:54

annihilator1988 pisze: Rozgrywający to rozgrywający, ofensywny to ofensywny.
Rozgrywający to rola na boisku, ofensywny pomocnik to hmm... pozycja?

Rozgrywającym może być regista (Pirlo, Veratti) jak i trequartista (Goetze, Diego Ribas :C )


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 21:58

Panowie, polecam:
http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Juven ... omosc.html
Juz pierwsze zdanie rozwesela 8)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 22:02

Haris pisze:Jeśli dobrze rozumiem to Daily Express podaje, że teraz atakujemy Reusa
:rotfl:
Na Goetze i Draxlera nie mamy szans to zapewne mamy na Reusa... :lol:


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 22:05

KeRmit19 pisze:Panowie, polecam:
http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Juven ... omosc.html
Juz pierwsze zdanie rozwesela 8)
Swięcki według mnie wydaje sie być ogarniętym kibicem Serie A. Tutaj może trochę poleciał z Gotze i Draxlerem, choc i takie plotki były.
Coraz więcej sygnałów co do Draxlera, pewnie wszystko rozbija się o kwestie jego kontuzji.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 22:06

Dobrze, że Allegri nie jest tak twardogłowy jak ci, którzy uważają, że za wszelką cenę potrzebujemy trequartista, a bez niego leżymy i kwiczymy. Max zapowiedział, że nie będzie się trzymał jednej taktyki. Jeśli nie będzie graczy do 4-3-1-2 to będzie 4-3-coś-tam. Na 3 miejsca z przodu mamy 4 dobrych graczy: Pereyra, Dybala, Mandżukić i Morata. Do tego szanse muszą też dostawać Coman i Zaza, a i nie wiadomo czy Llorente zgodzi się odejść.

Wolę takie 4-3-3:
Dybala - Mandżukić - Morata
(Pereyra) (Zaza/Llorente) (Coman)
niż granie na siłę 4-3-1-2 z Pereyrą, Sneijderem czy Saponarą


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 22:09

Schalke oficjalnie wyrazilo zgode na to, zebysmy prowadzili rozmowy kontraktowe z Draxlerem.

Btw, widzieliscie co Gotze powiedzial po tym meczu towarzyskim z Interem?;-)
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2015, 22:13 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 22:10

Reus odpadnie to weźmiemy Kagawę :prochno:

Czemu jak sprzedajemy Vidala, podstawę naszej pomocy, to opychamy go za drobniaki, a gdy chcemy kupić kogoś z wyższej półki to albo cena zaporowa, albo w ogóle nie chcą nam go opylić, albo cośtam jeszcze?

Jeśli za Vidala nie przyjdzie ktoś poziomu Goetze lub Draxlera, to mercato będzie klapą. Vidal odpali na 120% w nadchodzącym sezonie, jestem tego pewien.

Ale in Marotta we trust. Koleś już nieraz tu udowadniał że guzik co wiemy o prowadzeniu transferów, gdy on za grosze zbudował ekipę na finał LM :prochno:

Obrazek


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 22:13

Jaku nic nowego, zapomniałeś dodać że Dyrektor powiedział że Juve nie
złożyło oficjalnej oferty, nic konkretnego.

Co powiedział Goetze Jaku?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 22:15

jakku1 pisze:Schalke oficjalnie wyrazilo zgode na to, zebysmy prowadzili rozmowy kontraktowe z Draxlerem.

Btw, widzieliscie co Gotze powiedzial po tym meczu towarzyskim z Interem?;-)
Gdzie oficjalnie ? nic nie widzę na oficjalnym portalu Schalke.


Obrazek
Zablokowany