Domenico Berardi

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 31 maja 2015, 21:17

Teraz asysta, Zaza brameczka :D


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 15:18

Domenico bramka z karnego przeciwko Lazio. Jak na razie widać, że chłopakowi brak świeżości po kontuzji.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 17:53

Ach ten Berardi :) :koszulka: Szaleje!!! Notoryczny kat Milanu!

Kurczę no :C - fajnie by go było mieć w Juve... No ale co? Na ławie?
Pytanie czy chciałby przejść do nas, wiedząc że pewny gry nie może być...

Rok temu, podczas Mercato 2014/2015 wolał zostać w Sassuolo, mimo że w Juventusie byłby jedynym prawym napastnikiem/skrzydłowym.
Teraz ma konkurencje - Cuadrado. Dybala to też jeżeli już skrzydło to bardziej prawe właśnie.

Naprawdę, nie wiem co myśleć o jego ewentualnej przyszłości u nas i czy w ogóle do niej dojdzie. :think:



:juve: :juve: :juve: :juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 18:47

Fajnie jakby Berardi przyszedł w zimie. W 4-3-3 powinien mieć sporo szans do gry u nas, a w rywalizacji w Cuadrado powinien sobie poradzić. Sassoulo przez długi okres czasu grało bez niego i radzili sobie na prawdę dobrze, więc jak sypniemy kasą nie powinno być problemu, a trio Dybala - Morata - Berardi to będzie kosmos.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 19:10

Haris pisze:Fajnie jakby Berardi przyszedł w zimie. W 4-3-3 powinien mieć sporo szans do gry u nas, a w rywalizacji w Cuadrado powinien sobie poradzić. Sassoulo przez długi okres czasu grało bez niego i radzili sobie na prawdę dobrze, więc jak sypniemy kasą nie powinno być problemu, a trio Dybala - Morata - Berardi to będzie kosmos.
Pytanie czy znajdą się pieniądze na Berardiego, bo wszystko wskazuje na to, że wykupimy Cuadrado. Jak dla mnie jesteśmy w stanie pogodzić czterech wspomnianych przez Ciebie piłkarzy. Morata i Berardi w ataku, a za nimi Dybala, łączących pomoc z atakiem - biorę pod uwagę oczywiście styl grania Argentyńczyka, w meczu z Bolonią jak i dziś z Atalantą, często schodził w głąb boiska po piłkę. Samego Kolumbijczyka widziałbym na prawej obronie, z takimi drużynami jak właśnie Bolonia, Carpi ect. Tak czy siak 60% meczu ze słabymi drużynami atakujemy i znajdujemy się na ich połowie, Cuadrado to jeździec bez głowy, ale robi dużo wiatru dlatego im dalej od bramki, a bliżej linii bocznej boiska tym większe zagrożenie ze strony Cuadrado. Oczywiście wszystko przy taktyce 4-3-1-2. Oczywiście.. fantazjuje. Sorry


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 19:14

O to chodzi że Cuadrado chcemy wykupić, też zimą. Więc stawiamy na niego i dobrze - bo Kolumbijczyk to było moje marzenie od kilku sezonów :koszulka:

Pytanie czy Berardi sam zechce? - Tu może być problem numer 1
z powodów które wspomniałem powyżej. :think:
Jeżeli jednak zdecydował by się i przyszedł, byłbym szczęśliwy. :koszulka:

w 433 w sumie spoko - można by grać jakimś kombinatem.

Tyle że nie chciałbym, by jego kosztem Dybala siedział na ławce - dla mnie Dybala to piłkarz wybitny, który może być jak Messi. Berardi powiedzmy jak taki Robben.
Haris pisze:"Sassoulo przez długi okres czasu grało bez niego i radzili sobie na prawdę dobrze, więc jak sypniemy kasą nie powinno być problemu
To jest według Ciebie taki dobry czy nie? Brzmi to trochę dwuznacznie :)



Widać lubisz go - masz go w avatarze


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 20:59

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Tyle że nie chciałbym, by jego kosztem Dybala siedział na ławce - dla mnie Dybala to piłkarz wybitny, który może być jak Messi. Berardi powiedzmy jak taki Robben.
Dybala może faktycznie ma coś z Messiego, ale porównanie Berardiego do Robbena jest tylko wymysłem jego agenta. Domenico ciężko przyrównać do obecnie grających skrzydłowych, ma swój własny styl. Powiedziałbym, że w jego grze widać coś z Beckhama, Tottiego i Marchisio.

Włoch pod względem dryblingu i dynamiki nie ma się nawet co mierzyć z Cuadrado, ale jeśli chodzi o skuteczność, strzał z dystansu, przegląd pola, umiejętność bicia stałych fragmentów, grę słabszą nogą i głową to jest od Kolumbijczyka zwyczajnie lepszy.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 21:33

Berardi to taki nietypowy rozgrywający, który najlepiej nie czuje się w środku boiska a po prawej stronie z dodatkowo bardzo dobrym wykończeniem akcji. Z Robbenem czy choćby Cuadrado bardzo mało ma wspólnego.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 21:58

@ForzaItanimulli3vujcm
Prawdopodobnie Berardi nie będzie chciał zmieniać klubu w zimie głównie ze względu na zbliżające się dużymi krokami Euro 2016 we Francji. W Sassuolo jest największą gwiazdą, gra bardzo dobrze i nie ma praktycznie rywala do walki o pierwszy skład. U nas musiałby walczyć z Cuadrado, co raczej jest zbyt wielkim ryzykiem przed mistrzostwami Europy. Dodatkowo raczej nie napawa go optymizmem sposób wprowadzania młodych zawodników (Dybala, Rugani) do pierwszego składu przez Allegriego (czy słuszny to się okaże), podczas gdy starsi ale nie zgrani zawodnicy (Hernanes, Cuadrado) dostali szanse praktycznie od razu po przyjściu do Juve.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:03

RICTOR pisze:Berardi to taki nietypowy rozgrywający, który najlepiej nie czuje się w środku boiska a po prawej stronie z dodatkowo bardzo dobrym wykończeniem akcji. Z Robbenem czy choćby Cuadrado bardzo mało ma wspólnego.
Otoz to. Jesli chodzi o charakterystyke, Berardiemu zdecydowanie blizej do Mullera, niz do Robbena.

Swoją drogą, Berardi dzisiaj zdobył gola z... rzutu wolnego. Naprawde bardzo ładny strzał.



Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:09

jakku1 pisze:Otoz to. Jesli chodzi o charakterystyke, Berardiemu zdecydowanie blizej do Mullera, niz do Robbena.
Do Mullera lub do van Persiego, który również zaczynał jako FWR i stopniowo był przesuwany bliżej środka. Berardi ma się do Cuadrado tak jak Roberto Carlos do Chielliniego. Indywidualnego stylu gry opartego na szybkości nie trawię, zaś charakterystyka przypisana Berardiemu bardzo mi odpowiada i również chętnie zobaczyłbym go u nas, choć dalej twierdzę, że... to się nie stanie.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:23

@dimebag11

właśnie :( niestety! O tym mówię - trochę to rozwinąłeś ...

@pumex

też uważam że do nas nie zawita...
W sumie racja - bliżej mu do tych 2 - strzeliłem trochę z tym Robbenem.
No, ale osiągnąć na swojej pozycji klasę, jak Robben na swojej - to już nieźle!
Fajnie by było jednak mieć do wyboru na prawą stronę - Cuadrado i Berardiego...
jakku1 pisze:
RICTOR pisze:Berardi to taki nietypowy rozgrywający, który najlepiej nie czuje się w środku boiska a po prawej stronie z dodatkowo bardzo dobrym wykończeniem akcji. Z Robbenem czy choćby Cuadrado bardzo mało ma wspólnego.
Otoz to. Jesli chodzi o charakterystyke, Berardiemu zdecydowanie blizej do Mullera, niz do Robbena.

Swoją drogą, Berardi dzisiaj zdobył gola z... rzutu wolnego. Naprawde bardzo ładny strzał.

Rozgrywający? Co rozumiecie pojęciem rozgrywający? trequartista ?? :co?:

Bliżej do Mullera? A czy on to rozgrywający? Dla mnie Muller to cofnięty napastnik.

Cuadrado - no ale jednak rywalizowali by o miejsce w składzie? jak ich 2 ustawić na boisku w 343? w 442? w 352? 4141?

Wnioskując po tym co mówicie, to wychodzi że bliżej mu do Dybali - a skoro bliżej mu do Dybali, to dalej do Juventusu...

:juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:24

pumex pisze:chętnie zobaczyłbym go u nas, choć dalej twierdzę, że... to się nie stanie.
I byłaby to dla nas niepowetowana strata. Do Cuadrado nie mam jakiś wielkich zastrzeżeń, ale Dybala i Hernanes jako jedyni zawodnicy nadający się do bicia stałych fragmentów gry to trochę słaba sytuacja.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:38

pumex pisze:
jakku1 pisze:Otoz to. Jesli chodzi o charakterystyke, Berardiemu zdecydowanie blizej do Mullera, niz do Robbena.
Do Mullera lub do van Persiego, który również zaczynał jako FWR i stopniowo był przesuwany bliżej środka. Berardi ma się do Cuadrado tak jak Roberto Carlos do Chielliniego. Indywidualnego stylu gry opartego na szybkości nie trawię, zaś charakterystyka przypisana Berardiemu bardzo mi odpowiada i również chętnie zobaczyłbym go u nas, choć dalej twierdzę, że... to się nie stanie.
Pytanie brzmi, gdzie widziałbys tego Berardiego w naszej druzynie? W trojkacie Berardi-Dybala-Morata? Jakos inaczej? Bo jesli tak, to ja nie wiem jak te trojke na boisku razem zestawic, zeby to mialo rece i nogi. A jest jeszcze Cuadrado, jest Pogba, jest Khedira i jest Marchisio. Ktos z tej ekipy musialby usiasc na lawce i nie mowie, ze jest to zle rozwiazanie, a patrzac na Bayern, powiedzialbym, ze dobre.

Musimy miec jednak te swiadomosc, ze czy to Berardi, czy to Dybala, czy to Cuadrado czy Morata, rotacyjnie beda siadac na lawce. Nie przeszkadza mi to jakos strasznie, zwlaszcza, ze moim zdaniem przydalby sie nam skuteczny napastnik, porafiacy strzelic z kazdej pozycji. Mamy trzy "9" i Dybale, powinnismy dodac troche roznorodnosci do tego ataku.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:49

Arbuzini pisze:
pumex pisze:chętnie zobaczyłbym go u nas, choć dalej twierdzę, że... to się nie stanie.
I byłaby to dla nas niepowetowana strata.
Pełna zgoda.
jakku1 pisze:Pytanie brzmi, gdzie widziałbys tego Berardiego w naszej druzynie?
Zdecydowanie jako prawego napastnika. Jest w takim stopniu wypróbowany na tejże pozycji, że szaleństwem byłoby zmieniać mu rolę tuż po transferze. Kiedyś, z biegiem czasu i z przypływem doświadczenia, ale nie w najbliższej przyszłości. Jak rozwiązać problem urodzaju? To proste - zrezygnować z niewiele wnoszącego Cuadrado, zaś kasę przeznaczyć na młodszego i już lepszego Włocha. Choć nie uważam, żeby dla klubu o rzekomo wysokich ambicjach jednoczesne posiadanie Cuadrado i Berardiego miało być wielkim problemem.

Powyższe oczywiście czysto teoretycznie, bo tak jak wspomniałem obstawiam, że Berardi u nas nie wyląduje i będziemy tego mocno żałować. Najogólniej mówiąc, jakby miał dla nas grać to już by to czynił.


Obrazek
Zablokowany