Memphis Depay

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 października 2016, 17:11

Cebul666 pisze:Coman - prawo/lewoskrzydlowy + cofniety napastnik
Pjaca - lewoskrzydlowy, ofensywny pomocnik środek
Depay - prawo/lewoskrzydlowy
Cuardado - prawoskrzydlowy

Z Nimi też można śmiało grać 4-2-2-1-1
Cuadrado może grać i na lewej jak i na prawej i na prawym wahadle.... Depay również na ataku - szczerze? Nie pogardziłbym tym pakietem ale jest on hmmm... Nierealny. :)
Depayem jaram się od wielu lat, chłopak się marnuje w Man-Utd, według mnie to talent większy niż Hazard - Eden (rajski? dla Juve?). No ale 4 prawonożnych skrzydłowych?? No nie wiem... Chyba że myślimy o Grimaldo jako LO i z Sandro chcemy zrobić napastnika :smile:
Szczerze? Lubię całe 4 i bym przytulił w Juve! No ale to jaką można grać taktyką, nie oznacza że taką grać będziemy....
Bez kitu jestem na tak ale... hmmm...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Cebul666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2010
Posty: 48
Rejestracja: 04 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 07 października 2016, 19:05

Niestety, chciałbym by Depay przyszedł ale wiem, że ciężko bardzo będzie o ile tak jak mówisz nierealne pozyskanie go. Allegri trochę fan jednej taktyki niestety :/


Cebul
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 18:02

Jakby był dobry to grałby w Manchesterze a nie siedział na trybunach .Juventus potrzebuje piłkarzy typu Tevez ( w momencie podpisania kontraktu pewny pierwszy skład ) a nie odpadów typu Ivanović, Fabregas czy wspomniany Depay.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 18:22

Sorek21 pisze:Jakby był dobry to grałby w Manchesterze a nie siedział na trybunach .Juventus potrzebuje piłkarzy typu Tevez ( w momencie podpisania kontraktu pewny pierwszy skład ) a nie odpadów typu Ivanović, Fabregas czy wspomniany Depay.
Tevez w Manchesterze City też nie był pierwszym wyborem. :smile: Przyszedł do Juventusu by grać.

Wiesz chyba jaki sajgon panuje w Manchesterze United. Więc nie ma tym co się sugerować w przypadku Czerwonych Diabłów.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Juvefanatp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 213
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 19:11

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Tevez w Manchesterze City też nie był pierwszym wyborem. :smile: Przyszedł do Juventusu by grać.
Kto w takim razie jak nie Carlos, był pierwszym wyborem w Manchesterze? Tevez na sezon przed dołączeniem do nas, rozegrał zdecydowanie największą ilość minut spośród wszystkich piłkarzy ofensywnych City! Więcej od niego grali jedynie Zabaleta, Toure i oczywiście Hart. Przy okazji był najlepszym strzelcem i najlepszym asystentem zespołu patrząc na wszystkie rozgrywki, a w ocenie wielu najwartościowszym graczem na przestrzeni całego sezonu. Kolega Sorek21 bardzo dobrze użył jako przykładu idealnego transferu Teveza, bo sytuacja Argentyńczyka była całkowicie odmienna od tej Holendra. Sam co do Depaya, nie mam zdania. Zawodnicy o jego charakterystyce mają bardzo chwiejną formę, więc może być cieniasem, a może się tylko pogubił, sam jednak wolałbym dać szansę komuś innemu.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 19:32

@Juvefanatp

Faktycznie.. Sprawdziłem, zwracam honor. Wiesz ja się wtedy aż tak piłki nie śledziłem, nie miałem czasu, miałem przerwę - tyle co Juve się oglądało... Hmm Sprzedali go za 11 mln do nas, w dodatku podstawowego zawodnika - no tak, stwarzał problemy....

No ale w sumie Morata był rezerwowym, a i wielu zawodników się u nas odradzało na nowo. W Realu Madryt też była kiedyś taka sytuacja z zawodnikami. Często jest tak że w jednym klubie zawodnik grzeje ławę, w wielu przypadkach z powodu konfliktów, przechodzi do drugiego klubu i błyszczy. Ja pamiętam jak Depay w wieku 20 lat był gwiazdą mundialu, ratować jego talent póki czas!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany