Paulo Dybala

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 20:01

Ciekawe, że Dybalę wycenili na 50 mln, a plotki głoszą, że za 25-30 mln Depay może przejść do PSG/Liverpoolu i gdzie tu logika? Dybala to fajny zawodnik, ale nie ma sensu niszczyć sobie całego zaplecza finansowego by go pozyskać.

Za te 50 mln zdecydowanie możemy ugrać coś lepszego.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 20:31

Tylko naiwniak zapłaci za niego takie pieniądze. Juventus za te 50 mln może mieć tego z Lyonu Lacazette (czy jakoś tak) i jeszcze zostanie. Może nawet na Berardiego. Zamparini może sobie mówić co chce, ale w mojej opinii nikt nie zapłaci za tego zawodnika więcej jak 30 mln. Jeśli już się taki ktoś znajdzie to będzie to totalny czub bo nie dość że chłopak wypłynął w tym sezonie to jeszcze ma rok do końca swojego kontraktu z Palermo.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 20:42

Eric6666 pisze:Ciekawe, że Dybalę wycenili na 50 mln, a plotki głoszą, że za 25-30 mln Depay może przejść do PSG/Liverpoolu i gdzie tu logika?
Na kwotach tego typu właśnie kończą się najdroższe transfery z Eredivisie. Wiadomo, że ryzyko ściągnięcia zawodnika z tej ligi to zawsze większe ryzyko, bo gra obronna stoi u nich na bardzo niskim poziomie, ale Depay to praktycznie pewniak. 50 mln E za Dybale to jakieś szaleństwo, nawet nie mając porównania do ceny za młodego Holendra.

Myślę, że oferta z naszej strony opiewająca na 20-25 mln E plus karty młodych zawodników i może wypożyczenie jakiegoś dobrze rokującego talentu to dobra oferta zarówno dla nas, jak i dla Palermo. Jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał nas przelicytować to trudno, trzeba będzie temat odpuścić.


Tas2die4

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2011
Posty: 5
Rejestracja: 05 lutego 2011

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 18:05

Fajnie,ale po co nastepni napastnicy (oprocz Dybali)?

Trzeba myslec o nastepny Pirlo, bo na niego juz przyszedl czas, doslownie.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 09:30

Bardzo się cieszę z tego transferu. Jedyne moje zmartwienie jest takie, że on deklarował gotowość popłynięcia nawet wpław, gdyby dali mu szansę gry w Barcelonie - jeśli u nas wypali i zgłosi się po niego Barca to pewnie trzeba się będzie z nim pożegnać (zapewne z dużym zyskiem, co jest osłodą). Jednak na tę chwilę zyskujemy młodego, świetnego technicznie gracza, który, w mojej opinii, ma wszelkie predyspozycje by przejąć schedę po Tevezie i za jakieś dwa lata założyć koszulkę z numerem 10. Oby na to zasłużył.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 21:45

https://www.facebook.com/PauloDybalaOfficialPage

Paulo czuje się już chyba oficjalnie naszym zawodnikiem. Założył nowego fejsika i lajkuje Juventinich. :D


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 22:09

vitoo pisze:https://www.facebook.com/PauloDybalaOfficialPage

Paulo czuje się już chyba oficjalnie naszym zawodnikiem. Założył nowego fejsika i lajkuje Juventinich. :D
Dobry fake :)

Nawet na swoim selfie ma jakieś arabskie napisy ;) może taki tatuaż :prochno:


Edit: Dobra. Zdziwiłem się. Ma taki tatuaż... pewnie znaczy to "baranina na ostro"
Ostatnio zmieniony 15 maja 2015, 22:39 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 22:10

Japiernicze, zły "oficjalny" fanpage polubiłem :D. Również się cieszę, że do Nas przechodzi. Mam nadzieję, że będzie dla Juventusu wielkim wzmocnieniem :).


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 22:57

Z 2 rzeczami na starcie musi się zmierzyć. Z presją gry w Juventusie i z ... ceną za jaką przyszedł. Mam nadzieję, że to nie koniec wzmacniana ataku.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 23:05

Dragon pisze:Z 2 rzeczami na starcie musi się zmierzyć. Z presją gry w Juventusie i z ... ceną za jaką przyszedł. Mam nadzieję, że to nie koniec wzmacniana ataku.
Zobaczymy jak to będzie z tą grą. Może być ciasno w nadchodzącym sezonie w ataku :whistle:


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 00:31

Dokładnie, ta cena może na nim trochę ciążyć. Mimo to wydaje się być charakterem nieco podobny do Moraty - skromny i pracowity. Dajmy mu czas, na dobrą sprawę to może się i cały następny sezon aklimatyzować. (choć oczywiście nie napawałoby to optymizmem).


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 02:44

Dragon pisze:Z 2 rzeczami na starcie musi się zmierzyć. Z presją gry w Juventusie i z ... ceną za jaką przyszedł.
To samo i więcej spokojnie można napisać o Moracie, ale mimo wszystko- Paratici i Marotta mają tak genialny współczynnik wypał/niewypał, że wypada tylko oddać się w ich ręce. Dybała lewą nogę i dynamikę ma chorą, a czasami mi brakuje na boisku kogoś takiego, kto potrafi dryblingiem rozbić ustawienie rywala. Morata jest trochę za słaby technicznie, żeby z tego robić stałą dietę, a Tevez jest za wolny.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 03:11

Jak wygląda jeszcze u Dybali walka bark w bark? Widziałem kilka meczy z jego udziałem, ale nie zwróciłem na to uwagi. Ktoś wie? Jego budowa ciała nie wskazuje na to by był koksem jak Aguero, ale nie jest też zdechlakiem jak Giovinco.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 09:15

Shadow Marshall pisze:Jak wygląda jeszcze u Dybali walka bark w bark? Widziałem kilka meczy z jego udziałem, ale nie zwróciłem na to uwagi. Ktoś wie? Jego budowa ciała nie wskazuje na to by był koksem jak Aguero, ale nie jest też zdechlakiem jak Giovinco.
Wystarczyło zobaczyć kilka meczy i od razu było widać, że Paulo dobrze się czuje z obrońcą bark w bark. Zobacz bramkę przeciwko Milanowi.
https://www.youtube.com/watch?v=AqQfNcDePXg


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 09:48

Oj Dybala to bedzie taki Aguero, ja wam to mowie :-D
SKAr7 pisze: a Tevez jest za wolny.
Tevez moze nie tyle co wolny, bo jak się rozpędzi to zapieprza nieźle..tylko start ma troche słabszy, no ale to wiadomo wiek już nie pozwala


Zablokowany