Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 09:56

Według Di Marzio dzisiaj ma dojść do kolejnego spotkania w kwestii Draxlera. W przypadku fiasku negocjacji Marotta i spółka skupią się na Gotze. Ponoć Max osobiście woli Juliana od Mario. Póki co cisza o Sandro i Vrsaljko.

Chelsea ma problem w negocjacjach z Pedro (chodzi o zbyt wygórowaną tygodniówkę) Więc póki co temat wypożyczenia przez nas Cuadrado jest wstrzymany.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 09:58

Ale napisałem tylko, że jednymi z tych co pozytywnie przyjęli zmianę...

Jakku pewnie chodziło o Draxlera bo takie info podał użytkownik na VS określając dzisiejszy dzień, dniem Juliana...chyba, że się mylę i jakku wyprowadzi mnie z błędu...


Obrazek
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:02

F. Anderson... :rotfl: Lazio zaśpiewa sobie za niego jakieś kosmiczne kwoty + parę milionów €, bo Juve trza doić :dance:
W ogóle - po co nam skrzydłowy? :think:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:02

alessandro1977 pisze:Ale napisałem tylko, że jednymi z tych co pozytywnie przyjęli zmianę...

Jakku pewnie chodziło o Draxlera bo takie info podał użytkownik na VS określając dzisiejszy dzień, dniem Juliana...chyba, że się mylę i jakku wyprowadzi mnie z błędu...
Podobno nasi juz od kilku tygodniu rozmawiaja z Schalke, dlatego zdecydowali sie na sprzedaż Vidala.
Mając takiego Asa w rekawie licza chyba ze kibice nie beda wsciekli.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:07

pisze:Ale napisałem tylko, że jednymi z tych co pozytywnie przyjęli zmianę...
Takich co dawali szansę Allegriemu było więcej, ale to alessandro1977 miał jaja, żeby powiedzieć, że Conte to hipokryta itp. I chyba tylko ja podzielałem jego zdanie.

alessandro1977 bardzo szanuję Cię, w wielu kwestiach nasze zdania są podobne, ale jeśli sprowadzimy tego Draxlera to życzę, żebyś się tym razem mylił! :C

PS. O cholerka mój 69 post :oops: Oby magiczna liczba oznaczała wyjątkowy dzień :wink:
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2015, 10:15 przez Haris, łącznie zmieniany 1 raz.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:14

Oczywiście sam chciałbym się mylić i zapewniam Cię, że jeśli Draxler będzie naszym wzmocnieniem to jako pierwszy przyznam się tutaj do błędu co robiłem już nie raz...był czas, że krytykowałem Marottę ale jakiś czas temu odszczekałem tutaj swoje postępowanie...byłem w błędzie i nie bałem się tego przyznać ostro po sobie jadąc... :?

Jeśli chodzi o wątpliwości co niektórych do nowych nabytków to spokojny jestem o Dybalę oraz Vadalę...chłopaki są Argentyńczykami czyli są zawodnikami szytymi na miarę Juve...zawodnicy z Argentyny zawsze się u nas sprawdzali...


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:24

Nasz pomysł na F. Andersona - 25 mln + Isla. No zobaczymy, jestem pewien, że Brazol grałby u nas na 10. Kurde obecnie to mam jeszcze ochote pozbyć sie Lichego, brać Sime, Sandro i Babe. Ale to już jakaś utopia.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:34

Haris pisze:
pisze:Ale napisałem tylko, że jednymi z tych co pozytywnie przyjęli zmianę...
Takich co dawali szansę Allegriemu było więcej, ale to alessandro1977 miał jaja, żeby powiedzieć, że Conte to hipokryta itp. I chyba tylko ja podzielałem jego zdanie.

alessandro1977 bardzo szanuję Cię, w wielu kwestiach nasze zdania są podobne, ale jeśli sprowadzimy tego Draxlera to życzę, żebyś się tym razem mylił! :C

PS. O cholerka mój 69 post :oops: Oby magiczna liczba oznaczała wyjątkowy dzień :wink:
Co Ty, zarywasz do niego? :smile:
Draxler wróci po tej kontuzji do siebie; Sturaro będzie grał w sezonie 15/16 tak, jak w końcówce 14/15 + poprawi swoje zachowanie z piłką przy nodze; Asamoah wróci na środek; młode boki obrony w postaci Sandro oraz Vrsjalko i nawet nie odczujemy starty. Vidala. Jestem o tym przekonany. Wyjdzie na tym równie świetnie, jak w 2001 roku.


Obrazek
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:36

alessandro1977 pisze: zawodnicy z Argentyny zawsze się u nas sprawdzali...
Zawsze powiadasz #Almiron


Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:43

Robaku pisze:Nasz pomysł na F. Andersona - 25 mln + Isla. No zobaczymy, jestem pewien, że Brazol grałby u nas na 10. Kurde obecnie to mam jeszcze ochote pozbyć sie Lichego, brać Sime, Sandro i Babe. Ale to już jakaś utopia.
Tego Lichego, który w 50% przyczynił się do bramki w finale Ligi Mistrzów :think:
Szwajcar może obniżył loty no ale bez przesady.... obecnie naprawdę dobrych prawych obrońców jest jak na lekarstwo a w naszym zasięgu jest jedynie Sime bądź Widmer (Aurier to pewnie tylko ploty) ale abstrahując od obecnej formy Lichsteinera, z całym szacunkiem dla nich - młodszy nie znaczy lepszy. Pozbycie się takiego zawodnika na tą chwilę było by głupotą :stop:

wielkie tak dla Sime ale nie kosztem Lichta a Isli. Olbrzymie tak dla Baby, chciałbym Sandro ale jego pewnie ktoś podkupi.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2015, 10:43 przez Astarot, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:43

Rozwaliłeś mnie...zapomniałem, że atrapa Verona tez u nas "grała"...to wyjątek, który z wielkimi nadziejami przychodził z Empoli do Juve w którym za dobrze się nie działo...
Mam tutaj na myśli Camora, Teveza i oczywiście Trezegola, którego do tej narodowości zaliczam...


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:44

Haris pisze:
PS. O cholerka mój 69 post :oops: Oby magiczna liczba oznaczała wyjątkowy dzień :wink:
Moj numer tel. sie konczy na 69 i jakiejs magii nie obserwuje. :smile:

Czuje w kosciach, te bedzie Draxler. Za wiele na to wskazuje.

Anderson? Choc ta rzekoma oferta jest z perspektywy wlasciciela karty warta grzechu, to... Sorry - bylaby, gdyby nie fakt, ze to Lazio, ktore za nic go do nas nie odda.

Raiola niech lepiej nie podskakuje, bo to my jestesmy wlascicielami karty Pogby. Gruby pajac.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:44

pablo1503 pisze:Co Ty, zarywasz do niego? :smile:
Po prosty szanuję starszą od siebie osobę, która ma podobne poglądy jak ja :wink:

La Gazzetta dello Sport informuje, że Marotta ze swojej wyprawy do Niemiec ma wrócić z Goetze, albo "szklanym" Draxlerem. Co do tego słowa "szklany" nie jestem przekonany czy tłumacz dobrze mi to przetłumaczył z Albańskiego, ale możliwe, że słowo Götze zostało przetłumaczone jako szkło. :think:


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:50

Robaku pisze:Nasz pomysł na F. Andersona - 25 mln + Isla. No zobaczymy, jestem pewien, że Brazol grałby u nas na 10. Kurde obecnie to mam jeszcze ochote pozbyć sie Lichego, brać Sime, Sandro i Babe. Ale to już jakaś utopia.
Sandro i Babe ? Nie przesadzasz ? ;) Na Felipe nie ma szans, nawet najmniejszych i tu rację ma Morgesztern Poza tym wydaję mi się że Anderson nie jest jeszcze takim typem zawodnika, który weźmie ciężar na swoje bary i poprowadzi drużynę. To już prędzej Draxler wydaję się takim bardziej rozgarniętym/inteligentnym zawodnikiem. Sandro + Draxler/ Goetze/ ? Mam nadzieję, że nikt nas nie wydyma...znów.

Yaro417 Dokładnie. Asa w środku może pokazać pełnię możliwości i nie odczujemy braku Vidala.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2015, 11:00 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 10:59

Ściągnięcie jakiegoś ogarniętego lewego obrońcy (Sandro, Kurzawa) powinno być teraz dla nas priorytetem, bo dzięki temu przesuniemy Asę na środek i strata Arturo nie będzie wtedy tak odczuwalna.....dużo lepszy taki ruch niż kupno np. Witsela za 30 baniek, a kogoś do środka pola po prostu musimy jeszcze mieć, żeby zabezpieczyć ten sektor boiska przed ewentualną kontuzją.


Zablokowany