Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 22:11

KondzioJuveFans pisze:
zoff pisze:
Arbuzini pisze:Lepiej za darmo łyknąć doświadczonego Khedirę niż przesuwać tam Ghańczyka, który w pucharach europejskich bardzo często się spalał.
Arbuzie, ile spotkań Asa zagrał na środku pomocy w europejskich pucharach? W Serie A grając na środku pomocy prezentował się całkiem nieźle.
Pamiętam tylko jeden mecz Ghańczyka w środku pomocy w LM z Malmoe i popisał się tam świetną asystą do Teveza.
W którym miejscu napisałem, że chodzi mi o grę jako środkowy pomocnik? U Conte był wahadłowym i z takich występów należy go rozliczać.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 22:56

Crunny pisze:16 mln przez 4 lata będzie nas kosztował gracz doświadczony
Hola, hola. Będzie nas kosztował na oko 16 (pensja) + 16 (podatki) + prowizja dla agenta + bonusy. Razem pewnie ze 35-40 milionów.

Co nie zmienia faktu, że jeśli badania wypadną w porządku, to brałbym. Zaklepanie sobie Neto, Khediry i Dybali jeszcze przed rozpoczęciem mercato wygląda syto :)


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 23:10

Czy to prawda w sprawie Pogby ? Prawdopodobnie tak...


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 23:20

alessandro1977 pisze:Czy to prawda w sprawie Pogby ? Prawdopodobnie tak...
Bosz, jak Ty panikujesz! :smile: To spotkanie o niczym nie świadczy, bo inne źródła podawały, że to po prostu spotkanie kurtuazyjne, a obaj panowie spotkali się, by porozmawiać o finale LM. Może być też tak, że działacz Barcelony pofatygował się, by przedyskutować kwestię Francuza, ale to jeszcze o NICZYM nie świadczy. Ostatnie doniesienia są takie, że Paul jest gotowy, by z nami zostać (zresztą gdyby chciał iść do Barcelony i tak musiałby u nas zostać na następny sezon - oddanie go do Barcy teraz oznaczałoby w praktyce grę Francuza dla Juve w kolejnym sezonie; pisałem o tym kilka stron wcześniej i byłbym nawet zadowolony z takiego rozwiązania), a jeśli nie, to solidnie wzmocnimy drużynę i jakoś specjalnie jego braku nie odczujemy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 23:32

Pod warunkiem, że oczywiście teraz wpłynęłaby kaska... :smile:
Tak - panikuję bo odejście Pogby do Barcelony nie uśmiecha mi się, jeżeli już to wolałbym aby inny kierunek wybrał...dodatkowo ostatnie zapowiedzi ruchów transferowych podobają mi się jak mało kiedy ale wiem, że z drugiej strony odejście Pogby wyjdzie nam na dobre...ale tak jakoś...smutno mi się zrobiło bo Paul kojarzy mi się z tym Juventusem, który po latach posuchy powstaje z kolan... :)
Jeśli Barcelona okazałaby się tym leszczem, który zabuli te 80 baniek to w sumie... :think:


Obrazek
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 23:33

Jeżeli Paul chce odejść to oby tylko do Barcelony. Zmarnuje się w Realu gdzie nie szanuje się takich piłkarzy, a w Katalonii zwolniło się właśnie miejsce Czapiego i w dodatku Barca nikogo nie ściągnie przez najbliższy czas.

Jeżeli pozwoli nam to zachować dobre stosunki pod następne transfery do Juventusu to jestem jak najbardziej za. Może Beppe upatrzy nam w przyszłości jakiegoś nowego Pogbę w Barcelonie B? :)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 23:39

Zachować dobre stosunki ? Na przykład wołanie 30 baniek za Montoyę, jeżeli te pogłoski były prawdziwe...mi nie zależy na dobrych stosunkach z Barceloną bo nic one nam nie dadzą...


Obrazek
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 00:47

A co jeśli Marotta ma szalony plan opchnięcia Pogby w przyszłe okienko do Barcelony za kilkadziesiąt milionów i Suareza? Idealny następca Teveza :prochno:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 00:51

Taaa, Suarez w jednej szatni z Evra i Chiellinim :D, choć może już Evry za 2 lata nie być u nas zapewne. Abstrakcja godna Jacksona Pollocka.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2015, 00:53 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 00:52

Hypeman pisze:A co jeśli Marotta ma szalony plan opchnięcia Pogby w przyszłe okienko do Barcelony za kilkadziesiąt milionów i Suareza!!? Idealny następca Teveza :prochno:
Obrazek

potencjalnego następce Teveza już mamy i jak na razie w przeciwieństwie do urugwajczyka nie wykazał skłonności kanibalistycznych
Ostatnio zmieniony 27 maja 2015, 02:22 przez Prokson, łącznie zmieniany 2 razy.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 00:57

Abstrakcja, abstrakcją ale przecież Kielon nic do Suagryza nie ma z tego co pamiętam :C

A tak zupełnie poważnie to ciekawy czy przy takim dealu umielibyśmy wyciągnąć jakiegoś wartościowego zawodnika z ich składu który by się nadał u nas.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 09:52

- SportMediaset informuje, że jutro odbędą się testy medyczne Khediry. Tuttosport z kolei twierdzi, że nastąpi to w przeciągu 48 godzin. W klubie panuje optymizm, jeśli chodzi o stan zdrowia piłkarza, jako że w ostatnim czasie był on rzekomo poddawany jakimś badaniom w Madrycie. Mamy się z nim związać kontraktem 3- bądź 4-letnim, gwarantującym Niemcowi około 4,5 mln za sezon. Klub chce koniecznie klepnąć ten transfer przed finałem w Berlinie.

- maleją nasze szanse na pozyskanie Cavaniego, a rosną rzekomo na Van Persiego oraz Falcao. Osobiście nie cieszyłbym się z transferu ani jednego, ani drugiego. Swoje lata już mają, zarabiają cholernie dużo i nie zrobili w ostatnim czasie niczego, co powinno nas do nich przekonać. Mam nadzieję, że to tylko plotki, bo przy braku szans na Urugwajczyka powinniśmy się skupić na Dybali i Berardim, jeśli mowa o ataku. Obaj gwarantują i tak spore podniesienie jakości formacji ofensywnej.

- Tuttosport informuje także o tym, że mocno walczymy o Nainggolana. Roma póki co nie może się dogadać z Cagliari, jeśli mowa o drugiej połówce jego karty zawodniczej. Poza tym zarząd rzymian oferuje samemu piłkarzowi max 2,5 mln, Marotta z kolei 3,5 mln plus bonusy.

Wiadomo, że transfer Cavaniego do nas byłby cudowny, ale z drugiej strony jeśli jego brak ma oznaczać pozostanie w klubie Pogby, to jestem na tak. :ok: Inne kluby często są zmuszane do sprzedaży swoich największych gwiazd, by móc "wzmocnić" kadrę - w naszym przypadku mówilibyśmy o podniesieniu jakości bez większych poświęceń, co w praktyce mogłoby nam dać jeszcze większą przewagę w kolejnych sezonach ligowych.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 11:37

Od początku transfer Cavaniego wydawał się mało prawdopodobny....byłoby to zbyt piękne...Naingollan gdyby dołączył do Juve to byłoby mega bo facet w Romie poczynił znaczne postępy jako jeden z nielicznych i pasuje do profilu Juve...Marchisio, Vidal, Pogba, Khedira, Naingollan...ech te marzenia :-D


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 11:40

alessandro1977 pisze:Od początku transfer Cavaniego wydawał się mało prawdopodobny....byłoby to zbyt piękne...Naingollan gdyby dołączył do Juve to byłoby mega bo facet w Romie poczynił znaczne postępy jako jeden z nielicznych i pasuje do profilu Juve...Marchisio, Vidal, Pogba, Khedira, Naingollan...ech te marzenia :-D
Gdyby pojawił się Nainggolan, to raczej oznaczałoby to pożegnanie z kimś z pary Pogba/Vidal. :wink:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 11:58

Ze stratą Pogby i tak musimy powoli się oswajać...Arturo w takiej formie jak obecnie to nasz stary dobry Arturo i wolę aby został...z drugiej strony gdyby klub planował go sprzedać ( Marotta to jednak wyklucza ) lub Arturo sam odejść ( też wyklucza ) to zastąpienie go Belgiem pozostałoby niezauważone bo to takie same walczaki...gdyby część kosmicznych pieniędzy za Pogbę miało być przeznaczonych na Nainggolana to jesteśmy mocno na plusie, pomoc i tak pozostaje bardzo silna a do tego mamy środki na kolejne wzmocnienia więc i tak byłoby bardzo dobrze... :wink:


Obrazek
Zablokowany