Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 17:06

Mati1990 pisze:Według nowych doniesień ( Di Marzio ) podobno Zaza i Berardi są bliscy Juventusu, Allegri nalega bardzo na ich powrót. O ile z Berardiego się cieszę, tak z Zazą nie do końca jestem przekonany, no ale ufam naszym.
Druga sprawa - jutro lub pojutrze ma odbyć się decydujące spotkanie z agentem Khediry. Wiele wskazuje na to, że pozyskamy za darmochę dobrego piłkarza :bravo:
Świetne wiadomości. Już kilkakrotnie pisałem w komentarzach że nie sprawdzenie Berardiego to głupota, zwłaszcza że mamy go za relatywnie niskie pieniądze w stosunku do jego talentu i potencjalnego dalszego rozwoju. Jego statystyki w tym sezonie (łącznie z Pucharem Włoch) to 14 bramek i 11 asyst. Wygląda to bardzo dobrze. Zaza? Przyda się, ostatnio może nie błyszczy ale jestem zdania że jest on w stanie jeszcze się trochę rozwinąć. Jeśli odejdzie Llorente a Zaza zajmie jego miejsce w drużynie to raczej nie stracimy na jakości a odmłodzimy drużynę. Oczywiście, jest też szansa że Fernando się ogarnie bo to jednak dobry napastnik i nie powinien mieć ot tak drugiego tak słabego sezonu, to nie Amauri. Może być też tak że obaj zostaną z innych względów..
Ja w każdym razie czekam na nich, do tego Dybala i domknięcie sprawy z Khedirą i już mamy świetne okienko.

Przydałby się jeszcze przynajmniej lewy obrońca, nasi mogliby zapytać o Coentrao, w Realu nie gra za dużo a u nas mógłby odciążyć Evrę, a z czasem zastąpić go w podstawie.


Z Juve na dobre i złe!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 17:26

W przypadku Zazy boli jego metryka, bo nie ma już 21 czy 22 lat, a 24. Ciężko też stwierdzić, czy w jego grze widać jakiś progres względem zeszłego sezonu. Raczej niewiele na to wskazuje. W przypadku transferu musiałby zaliczyć bardzo szybki rozwój żeby być kimś więcej niż Llorente (w obecnej formie) lub Matri, a cena za niego naprawdę nie jest mała.


jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 17:33

nie wiem dlaczego sie tak bardzo podniecacie Khedira to moze byc drugi Falcao po kontuzji może nie odnaleźć dawnej formy


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 18:50



What is this shit :?: :doh:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 18:56

Don Paolo pisze:

What is this shit :?: :doh:
Błagam...
https://twitter.com/LaRoja


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 19:04

Czyli jeżeli się to sprawdzi to nasz atak będzie wyglądał :

Tevez, Morata, Berardi, Dybala, Zaza. Jakoś ciężko w to uwierzyć...

Khedira i Allan to fajne wzmocnienia i potrzebne jeżeli Pirlo odejdzie. Środek będzie fajnie obstawiony.

Rugani na obronę

I koniecznie potrzebni są nam jacyś konkretni boczni obrońcy czy są jakieś poważne doniesienia o naszym zainteresowaniu konkretnym jakimiś grajkami.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 19:07

szczypek pisze:
Don Paolo pisze:

What is this shit :?: :doh:
Błagam...
https://twitter.com/LaRoja
Uff... dzięki, że przybyłeś z odsieczą :prochno:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 19:09

Z tym Arsenalem to już nie jest śmieszne ale mam nadzieję, że to ściema tym bardziej, że mowa o 35 mln...to już lepiej było go sprzedać wówczas kiedy MU wykładał praktycznie dwa razy tyle... :evil:


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 19:22

Przestańcie wreszcie srać pod siebie z powodu 1 newsa z 1 źródła. Każdy podobno wierzy w Marottę, a co trzeci post widzę to samo durne info.

Jak jakku/mrozzi wrzucą potwierdzenie od Di Marzio, to zacznę się obawiać...

Mam nadzieję, że Zaza nie przyjdzie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 19:38

Mati1990 pisze:Według nowych doniesień ( Di Marzio ) podobno Zaza i Berardi są bliscy Juventusu, Allegri nalega bardzo na ich powrót. O ile z Berardiego się cieszę, tak z Zazą nie do końca jestem przekonany, no ale ufam naszym.
Nie do konca. Allegri nalega, by miec ich w okresie przygotowawczym i potem podejmie decyzje odnosnie ich przyszlosci. Bardziej naciska na Domenico. Nie wiem jak by grac musial Zaza, zeby u nas zostac. Jak dla mnie pozostawimy tylko Berardiego. Chyba, ze Zaza przymierzany na piatego napastnika, ale chyba nas na taki komfort nie stac...

Przestaniecie juz plakac nad tym rzekomym transferem Vidala? :rotfl: Marotta zapewnia, ze zostanie, on sam chce u nas kontynuowac kariere, a 35 mln za jego karte to smiech. Jeszcze jakis czas temu gral beznadziejnie, ale teraz wraca na wlasciwe tory i potrzebujemy kogos z takim sercem. Gazzetta podaje, ze mozemy go co prawda poswiecic, by wzmocnic sklad, ale w ten sposob sprzedaje sie przeciez naklad. ZADNE wiarygodne zrodlo o tym nie wspomina, a slowa jakiegos synka z Chile mnie nie interesuja, bo takich, co juz z jakims transferem trafili bylo od groma (Sanchez).


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 19:43

mrozzi pisze:
Mati1990 pisze:Według nowych doniesień ( Di Marzio ) podobno Zaza i Berardi są bliscy Juventusu, Allegri nalega bardzo na ich powrót. O ile z Berardiego się cieszę, tak z Zazą nie do końca jestem przekonany, no ale ufam naszym.
Nie do konca. Allegri nalega, by miec ich w okresie przygotowawczym i potem podejmie decyzje odnosnie ich przyszlosci. Bardziej naciska na Domenico. Nie wiem jak by grac musial Zaza, zeby u nas zostac. Jak dla mnie pozostawimy tylko Berardiego. Chyba, ze Zaza przymierzany na piatego napastnika, ale chyba nas na taki komfort nie stac...
Który normalny klub zgodzi się, żeby np. Berardi i Zaza przebywali 30-40 dni na obozie u jednej i przeszli do innej? przecież to nonsens, a na pewno nie zgodzi się na to Sassuolo, tak już to widze, jak Juve dzwoni na Mapei i mówi tak;
Dajcie nam Berardiego i Zaze za darmo, jesli sie u nas sprawdzą przez 40 dni i 40 nocy to przelejemy wam 40 baniek.
Przeciez Mrozzi to jakiś zart jest, albo ich wykupimy albo nie. Nie bedzie zadnego testowania.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 20:06

Za jakie darmo? :doh: To chyba oczywiste, że będziemy musieli za nich zapłacić. Przyjadą, pokażą skilla i zarząd podejmie decyzję zostawiamy/wypożyczamy/sprzedajemy. To, że ktoś odejdzie nie oznacza, że nie przepracuje części przygotowań z Juve. Mercato trochę przecież trwa.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 20:11

Robaku pisze:Przeciez Mrozzi to jakiś zart jest, albo ich wykupimy albo nie. Nie bedzie zadnego testowania.
raczej chodziło o to, że ich wykupimy, a potem Allegri sprawdzi ich przydatność do drużyny i wspólnie z Marottą podejmie decyzje co do ich przyszłości. Obóz przygotowawczy zacznie się na początku lipca, więc gdzieś na początku sierpnia zapadłaby decyzja odnośnie ich przyszłości, a potem zostanie jakieś 20/30 dni na ewentualną sprzedaż/wypożyczenie któregoś z nich (ewentualnie obu), no chyba, że przekonają swoją postawą na treningach do siebie i obaj zostaną w kadrze...co moim zdaniem byłoby najrozsądniejszym ruchem, tyle że dość kosztownym

edit... kolega wyżej mnie już uprzedził :prochno:
Ostatnio zmieniony 25 maja 2015, 20:16 przez Yaro417, łącznie zmieniany 1 raz.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 20:15

Otóż to, więc jednak kolega Mati miał racje, że Allegri nalega na ich powrót. Chce ich w drużynie, czy na chwilę czy nei to inna kwestia, ale chce ich wykupu, co potem to się okaże. Ale uważam, że nie wykupimy ich nie mając pewności, że Matri i Ferdek out, bo wtedy gdyby był brak chętnych na Lorka to bysmy mogli zostać z ręką w nocniku, próbując wypchnąć Baska za drobne gdziekolwiek.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 20:18

Tylko, że klauzula wykupu połówki Berardiego za 15 mnln obowiązuje bodaj do 10 czerwca, a potem już trzeba będzie wyłożyć 20 melonów, więc Beradiego pewnie wykupimy tuż po finale CHAMPIONS LEAGUE.

PS. ma ktoś jakiś info odnośnie rzeczonych testów medycznych Dybali?
Ostatnio zmieniony 25 maja 2015, 20:20 przez Yaro417, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany