Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
tadekbp

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 18
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 12:01

Tak troszeczkę z innej beczki.

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, w jakim stopniu obecna taktyka Allegriego jest zbieżna z taktyką Lippiego z pamiętnego sezonu 2002/2003. Tam tez było coś na wzór 4-3-1-2 prawda? Głównie chodzi mi o mecze w Lidze Mistrzów ( oprócz finału- bo tam bez Nedveda było klasyczne 4-4-2).

Z góry dzieki


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 12:18

Ja w Nainggolana nie wierzę tak samo jak nie wierzyłem od początku w Cavaniego. Stąpajmy twardo po ziemi, Roma nie odda jednego ze swoich najlepszych piłkarzy, a tym bardziej do nas. Na pewno dogadają się ostatecznie z Cagliari. Khedira czy Allan to też ogarnięci pomocnicy i jeśli któryś z nich do nas trafi to ja będę zadowolony.
Jak to jest z tym Dybalą w końcu, jest już nasz czy jeszcze nie? Wiem, że testów medycznych jeszcze nie było, a piłkarz w ostatnim wywiadzie dla sky informował, że wybrał nas , ale teraz Marotta zasiał mi takie ziarno niepewności twierdząc w wywiadzie bodajże dla Gazzetty, że nic jeszcze ostatecznie z Zamparinim nie ustalili. mrozzi, jakku?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 12:28

rufi8 pisze:Ja w Nainggolana nie wierzę tak samo jak nie wierzyłem od początku w Cavaniego. Stąpajmy twardo po ziemi, Roma nie odda jednego ze swoich najlepszych piłkarzy, a tym bardziej do nas. Na pewno dogadają się ostatecznie z Cagliari. Khedira czy Allan to też ogarnięci pomocnicy i jeśli któryś z nich do nas trafi to ja będę zadowolony.
Jak to jest z tym Dybalą w końcu, jest już nasz czy jeszcze nie? Wiem, że testów medycznych jeszcze nie było, a piłkarz w ostatnim wywiadzie dla sky informował, że wybrał nas , ale teraz Marotta zasiał mi takie ziarno niepewności twierdząc w wywiadzie bodajże dla Gazzetty, że nic jeszcze ostatecznie z Zamparinim nie ustalili. mrozzi, jakku?
Dlatego Dybala powiedział po meczu ze idzie do Juve bo Juve najbardziej go chciało, a Paulo chce wygrywac i to jest jedyna rzecz, która go interesuje i dodał, ze przechodzi zeby zdobyć 5 scudetto. Dajmy spokój, będzie podpisany kontrakt Marotta potwierdzi przeciez pomyśl tak:
Marotta dzisiaj mówi, Dybała nasz - jutro Paulo ma testy medyczne i nie przechodzi do nas. Przeciez wtedy Marotta wygladałby na kolesia oderwanego od rzeczywistosci, a ze piłarz sobie ubzdurał, że przejdzie - to już łatwiej tłumaczyć niż zdanie GM takiego klubu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 12:33

rufi8 pisze: Jak to jest z tym Dybalą w końcu, jest już nasz czy jeszcze nie? Wiem, że testów medycznych jeszcze nie było, a piłkarz w ostatnim wywiadzie dla sky informował, że wybrał nas , ale teraz Marotta zasiał mi takie ziarno niepewności twierdząc w wywiadzie bodajże dla Gazzetty, że nic jeszcze ostatecznie z Zamparinim nie ustalili. mrozzi, jakku?
Dybala jest nasz na pewno, spokojnie. Testy się jeszcze co prawda nie odbyły, ale wszystko jest już dogadane. Wcześniej była mowa o tym, że badania odbędą się w poniedziałek, ale póki co się nie śpieszymy i być może ma to związek z faktem, że Palermo rozegra jeszcze jeden mecz w lidze. Nie wydaje mi się, by Dybala wystąpił (obawa przed kontuzją), ale to także może być przyczyną. Przypomina mi się, że w ostatnich latach, gdy już kogoś klepnęliśmy, zazwyczaj byliśmy nieco opieszali, jeśli mowa o testach.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 12:49

No to gitara. Teraz trzymam kciuki za Berardiego jeszcze. To może być naprawdę fajne okienko. Szkoda trochę, że nie ma tematu lewego obrońcy, wychodzi na to, że dalej będziemy stawiać na Evrę i Padoina, a być może też Asamoaha.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 13:16

tadekbp pisze:Tak troszeczkę z innej beczki.

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, w jakim stopniu obecna taktyka Allegriego jest zbieżna z taktyką Lippiego z pamiętnego sezonu 2002/2003. Tam tez było coś na wzór 4-3-1-2 prawda? Głównie chodzi mi o mecze w Lidze Mistrzów ( oprócz finału- bo tam bez Nedveda było klasyczne 4-4-2).

Z góry dzieki
Taktyka Lippiego z tamtego sezonu to raczej 4-4-2 w defensywie i w akcjach ofensywnych Nedved grający jako wolny elektron. Davids wtedy uzupełniał lewą stronę. Lewy obrońca czy to Birindelli czy Pessotto raczej przytulali swoją połowę. Thuram był bardziej aktywny - coś jak obecnie Lichy
Dopiero chyba w następnym sezonie Zambrotta zawędrował na lewą obronę i uruchomił także tę stronę

Co do lewej obrony to In Asamoah I trust. Żeby tylko już więcej kontuzji nie łapał. Będzie miał cały okres przygotowawczy na wzmocnienie i mam nadzieję że będzie skutecznie gryzł się z Evrą o pozycję
Prawa mnie nadal bardziej matrwi. Co prawda ostatnio Lichy sie ogarnął ale i tak ten sezon w jego wykonaniu zapamiętam jako machanie łapami i nurkowanie co akcję :naughty:


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 16:09

http://www.gazzetta.it/Calciomercato/26 ... 0077.shtml

Tutaj piszą, że Vidal niby już pakuje walizki... denerwują mnie te ploty :angry: Mam nadzieje, że Arturo mówił prawdę i zostanie w Juve.


Fino Alla Fine Forza Juventus!
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 16:24

KondzioJuveFans pisze:http://www.gazzetta.it/Calciomercato/26 ... 0077.shtml

Tutaj piszą, że Vidal niby już pakuje walizki... denerwują mnie te ploty :angry: Mam nadzieje, że Arturo mówił prawdę i zostanie w Juve.
Przestaniesz płakać. Mercato nawet się nie zaczęło. Zarząd narazie prowadzi bardzo dobrą politykę transferową, a przyjście Khediry raczej wyklucza odejście Vidala, bo mimo, że to podobna pozycja to jednak inna. Druga sprawa, że odejść może Pirlo, więc chyba to równoznaczne z tym, że ktoś musi go zastąpić.


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 17:12

Ciągle ta sama bajka. RVP, Falcao do nas. Vidal out, Pogba out.

Żadna z tych plot się nie sprawdzi. Myślę, że Marotta dał nam wystarczająco dużo powodów by mu ufać, że nie zrobi żadnego durnego manewru :roll:

Cavani, jak większość doświadczonych topów przez ostatnie 5 lat, które były z nami łączone, nie przyjdzie. Szanse co prawda większe niż taki transfer Dzeko przed laty, ale nie na tyle większe, by brać go pod uwagę. W tej chwili mamy Dybalę, Teveza, Moratę, Llorente, Comana na ataku. Przymierzamy się do Zazy i Berardiego, jeśli Coman odejdzie na wypożyczenie i znajdziemy jelenia na Llorente, to będziemy mieć kompletny napad, bardzo mocny zresztą - Dybala sprawdzony w serie a, Tevez i Morata topy, Zaza i Coman/Bera na rotację. W porównaniu do ataku Quag, Vucinic, Matri, Bendtner... :prochno:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 17:35

mrozzi pisze: - maleją nasze szanse na pozyskanie Cavaniego, a rosną rzekomo na Van Persiego oraz Falcao. Osobiście nie cieszyłbym się z transferu ani jednego, ani drugiego. Swoje lata już mają, zarabiają cholernie dużo i nie zrobili w ostatnim czasie niczego, co powinno nas do nich przekonać. Mam nadzieję, że to tylko plotki, bo przy braku szans na Urugwajczyka powinniśmy się skupić na Dybali i Berardim, jeśli mowa o ataku. Obaj gwarantują i tak spore podniesienie jakości formacji ofensywnej..
Na Falcao leje ciepłym moczem ale co do holendra to nie, szczerze widzialbym go u nas w miejsce Llorente. Dać mu zarobki takie jak Khedirze i gra gitara


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 17:45

Bazyliszek pisze:
mrozzi pisze: - maleją nasze szanse na pozyskanie Cavaniego, a rosną rzekomo na Van Persiego oraz Falcao. Osobiście nie cieszyłbym się z transferu ani jednego, ani drugiego. Swoje lata już mają, zarabiają cholernie dużo i nie zrobili w ostatnim czasie niczego, co powinno nas do nich przekonać. Mam nadzieję, że to tylko plotki, bo przy braku szans na Urugwajczyka powinniśmy się skupić na Dybali i Berardim, jeśli mowa o ataku. Obaj gwarantują i tak spore podniesienie jakości formacji ofensywnej..
Na Falcao leje ciepłym moczem ale co do holendra to nie, szczerze widzialbym go u nas w miejsce Llorente. Dać mu zarobki takie jak Khedirze i gra gitara
Zapomnij, zarobki piłkarzy w PL są tak wysokie, że wolą tam pozostać w słabszym klubie niż iść zagranicę. Zresztą Van Persi w ogóle jest nam niepotrzebny.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 17:49

Lato zapowiada się atrakcyjnie, chodzi mi oczywiście o nasz rynek transferowy.
Rugani, Dybala, Khedira, poziom idzie do góry.
Jeszcze Berardi i było by naprawdę pięknie.
Khedira grał bardzo dobrze jeszcze za Mourinho w Realu, Real to baaaaardzo specyficzna drużyna, w pewnym momencie przestali stawiać na def. pomocnika, w lidze hiszpańskiej to sobie mogą Grenadzie wcisnąć 8 goli w europie już trochę wyższy jest poziom.
Oni mieli w tym roku problemy w wielu spotkaniach.
Perez niedokońca osiąga takie sukcesy z Realem jakich sobie życzył.
Przegrywa notorycznie mistrzostwa, czy te ogromne pieniądze były warte tych sukcesów?
Za tą kasę wypadało by trochę więcej osiągnąć, tak też ich kibice piszą.


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 17:53

sebatiaen pisze:(..)Rugani, Dybala, Khedira, poziom idzie do góry.
Jeszcze Berardi i było by naprawdę pięknie(...)
Dokładnie. Trzymam kciuki za Barardiego w miejsce Llorente. Do tego wzmocnienie boku obrony np. takim R. Rodriguezem i będzie świetnie.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 18:03

Zabawne jest w tym temacie przekonanie lub postawa zyczeniowa fotyczaca zakupu jakiegokolwiek bocznego obroncy. Jestem przekonany, ze od nowego sezonu po bokach beda biegac Licht/Caceres oraz Evra/Asamoah.


La fidanzata d'Italia
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 18:15

Wydaje mi się że Marotta może chcieć dać nam spokojny okres przygotowawczy przyklepując wszystkie transfery jeszcze przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego. Klepnął już Ruganiego i Dybale. Podobno prawie gotowy jest transfer Khediry. Wątpie w jakieś duże ruchy w trakcie okienka: może klepną jakiegoś bocznego obrońcę, może Berardi ale nic naprawdę wielkiego i zwrotnego dla całości zespołu.


Zablokowany